• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
PETUL děkujeme..... :dizzy_face: sluníčko to on je, když nekřičí.. :grinning: asi jako každé miminko :grinning:
15. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
adellaid ty jo, tak to máš drsnou tchýni :grinning:
15. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem zasejc tu musim se pochlubit hned uvodem,nez zacnu docitat - Ondrasek mi dal nejkrasnejsi darek ze vsech,rekl prvni sluvko BÁBA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ted neposlouchame nic jineho celej den jen baba baba baba :grinning:
15. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
P.e.t.u.l. no jo mám, ale snažím se jí krotit. A to ještě nevíš co udělala když jsme chodili s přítelem spolu dva měsíce a chtěli jsme jít spolu na dovolenou do Mikulova. Byli jsme v cukrárně, no a co uděla starostlivá matinka, šla normálně za námi do cukrárny podívat se na mě, ohodnotit mě a kdybych se jí nelíbila tak asi i vymlouvat mě mu, síla co?
15. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ADEL.... :dizzy_face: no taky dobrá tchýně..... :grinning:

BLAHU ahoooj :dizzy_face: Ondrášek se teda vycajchnoval.... :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak prostejko fotecky krasa,proste manzilek jako vysitej,musi byt pysnej :grinning:

jinka carculko to je priserny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jako ja bych snad i predbehla manzu a sla mu ji natahnout sama,to je priserny i ta smula co ted mate,jako to uz bych asi davno ztratila z nervu mliko :astonished: drzim palce at to zvladnete

adel no tchyne - tak to zname uz jsem to tu psala mockrat :grinning: :grinning: :grinning: proste pomaha jen jedno opravdu davat najevo svoje nazory a popripade to opakovat (v pripade te moji je i 100x malo )
15. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
prostejko to ti blao tak nadherny a porad je tak krasny kdyz tu ted povida tim svym hlaskem :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko kočky a koťátka:slight_smile:
Adel jéé, tak my máme stejný vkus na jmémna.-)))já si Isabelku prostě prosadím, navíc 9 měsíců bude u mě v bříšku, tak mi do toho nikdo mluvit nebude:slight_smile:))a já si to přeju už od 18ti:slight_smile:)

Prostějko Davídek je nádhernej:slight_smile:)on je zrzavoučkej:slight_smile:)to je sladký:slight_smile:)a ty hadříky:slight_smile:
Jen jsem ti chtěla říct nefoťte s bleskem, fotíte ho teda hooodně často a kámoška pak měla s malou problémy s očíčkama, páč ji hodně moc fotili a ten blesk pro ty prcky je fakt špatnej:frowning2:

Blahu náš malej od soboty taky strašně kecá, pořád něco vypráví, je to prča:slight_smile:))

Holky kde má svoja na facebooku ty fotečky malé, hoďte mi sem někdo odkaz, please:slight_smile:
Peťul Víteček je taky teda nááádhernej vlasáček:slight_smile:)hele budete stříhat?My máme ty vlásky pořád delší a delší:slight_smile:
15. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3903299&vReferer= takhle rano spinkal

ahojky cat malej taky vzdycky tak zvatlal,jenze ted opravdu povida jako dospelaci,je to krasny a najednou je ten hlasek jinej,nez kdyz jen tak zvatlal - byli jsme z nej paf . . . a cat o vikendu jsme s petou mluvily o druhem ditku,taky uz planujete? :grinning:
15. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU děkujeme... no celej tatínek.. :grinning: :grinning: však je z něj řádně poprděnej.... ale tchýně zase včera perlila... mluvila s manžou přes SKYPE a on jí přes webkameru ukazoval malýho a ona s rozplývala a hned začala vyjmenovávat co všechno má po něm... prý to jsi celý ty... a manža říká, ale tvářičky a nos, že má po mě.... a tchýně hned, no to teda nemá :angry: to jsi celý ty, ty tváře a ten nos, to jsi celý ty... :grinning: :grinning: :grinning: no nepřenesla by asi přes srdce, že je podobný někomu jinýmu... třeba moje mamka říkala, že je podobnej na manžu,ale že na některých fotkách v něm vidí mě jako malé miminko..... to radši před tchýni říkat nebudeme... :grinning:

a že malej žvatlá musí být úžasný... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je jedno co říká.... :wink:
15. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
CAT díky.. :dizzy_face: no jo zrzeček po manžovi... :grinning: jsou to aspoň kvalitní vlasy... :grinning: a jinak my s bleskem nefotíme skoro vůbec... :wink: když vezmu, že má třeba 500 fotek, tak z toho jestli je 50 s bleskem, tak hodně... ale zajímavá informace... my když už fotíme s bleskem, tak ho hodně ztlumujeme... :wink:

BLAHU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten je sladkej... :dizzy_face:
15. bře 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
je prostejko ja zkusim preskenovat sebe,mamka taky ted prinesla fotky potrebovala jsem je a rikala,jak na nekterych jsem to vyrazem ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak nic,takze jsem misto skenovani tiskla :grinning: to me manza zase pochvali :grinning:
15. bře 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu ten je sladkej:slight_smile:)
Prostějko tak to joo:slight_smile:))

Jinak my plánujeme druhé miminko tak za rok a čtvrt:slight_smile:))chtěla bych mooc holčičku:slight_smile:))ale nejdřív si chci Deníska užít a rozmazlit si ho, je to miláček:slight_smile:))
15. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no cat ja tak zhruba taky s manzou planovala druhe mimi napojit na konec materske cca,ale uvidime,ja si totiz myslim,ze stejne v tu dobu praci jeste nedostanu,nebo jako nesezenu a k tatkovi se uz asi nebudu moct vratit
15. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=540999&vReferer=%2Fphotos%2Fblahovka.cz

dopoledni hrani,tak jdem hodit svacu a pak spinkat,tak snad tu nebudu trpet pak samomluvou az prijdu a nekdo se prida :grinning:
15. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
půjdu dočíst..

Janička včera spinkala dopolko jen chvilku..ani ne hodinku. A to spává fakt dlouho. Pak usla v 16h. a já jela nakoupit. Hlídal muž a tchýně. Prý jak sem odjela sem vzbudila ale hned zase usla a spinkala až do 20.30!! To už sme ju šli vzbudit a ona se zrovna probrala..ale jen se napapala a zase spinkala a papala až v 3.15 a pořád ještě spinkala až do 6.30 a od 9h.zase spí... :confused:
15. bře 2010 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme krmili... :grinning: teda BLAHU vy už plánujete druhé jo? tak to já se chci vrátit určo do práce.... doufám, že to půjde.. druhé dítko si chci užít stejně jako to první..... takže až později.... :wink:
15. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Adelaid teda tchýně je drsná :grinning: To já si nemůžu na tchýni ztěžovat, jnen jednou i švagrové posadila Vítka a dala kolem něm polštáře, tak jsme ho vazala a řekla, že se to nesmí, tak se teda moc netvářila,ale M sám říkal, že co řeknu já nebo on je svaté :grinning: Ale jinak žádný problém s ní nemám a to tu jezdí dost často

Blahu teda to bude mít tchýně radostm, jak jí Ondrášek řekne BABA :wink: Je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: Vítek řekl první TATI a teď řekne na hodiny TIK TAK, Děda TAKY ŘEKNE VÍTEK a na to TEK dá fakt důraz :grinning: Je to super když děti mluví a těšíms e až řeken MAMI :dizzy_face:

cat já jsme Vítka ještě nestříhala, řeším to culíčkem :grinning:
15. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC ahojky... máte nějaký spací období nebo co.....

BLAHU malej je fakt kouzelnej... já už se těším až si to naše prtě bude hrát... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu Ondrášek je andílek slaďoučky a má stejné punčošky jak Vítek :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Sac teda tak to závidím, my jsme teď 2 noci měli šílené ,a le dneska už byl hodný ale kojím 2krát za noc pořád
15. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu Vítek má taky pěnové puzle a jaeště kbereček a stejně nejraději si hraje na plovoučce a když ho dám zpátky na koberec , taksotva se otočím už je zpátky :grinning:
15. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu gratulace k prvnímu slovíčku :slight_smile: Už druhý dítko? Teda vy jste rychlíci. Ale my chceme druhé taky brzy. Kvůli císaři se můžeme snažit až od podzimu tak uvidíme.

Cat mě se Isabela líbí už od malička. I moje nejoblíbenější žačka (když jsem si hrála na školu) byla Isabela :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
adelaid teda na podzim se už budete snažit ?
15. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda car to je příšerný :astonished: To fakt snad není pravda :angry: Zavřít ho až zčerná :angry:

Teda Blahu to musíš mít radost z baba :sweat_smile: ..mě by to asi akorát naštvalo :sweat_smile: :grinning: Jinak ale šikulka

Peti Vítek je teda taky šikulka :dizzy_face: Taky se těším až Janička začne něco říkat.
15. bře 2010 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sacvi M taky nechtěl ať neříká dřív třeba dědo , první říkal tati tak byl šťastný :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
peti tak Janička taky jí většinou dvakrát za noc..ale občas i jen jednou..jak kdy..se divím..včera neměla totiž ani tu kaši jak spinkala a vydržela dlouho i tak :dizzy_face:
A nedivím se že byl táta štěstí bez sebe :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čuuus ženy :slight_smile: jak válčíte? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem teď měla ty 2 noci fakt šílené , Vítek měl hysteráky,ale přišla jsme na to , že jen zakňourá tak běžím k němu, no a včera večer než usnul měl taky hysterák , tak jsme si říkala pomyju nádobí a půjdu za ním, fakt hystericky plakal asi 3 minuty ale vydržela sjem to a to už jen poplakával a do 10 min usnul i bez cumle , takže to jen zkouší na mě :grinning:
15. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek