• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
čuuuuuuuuuuus mamino jak je ? A co Kubík ?
15. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL to jsme měli my podobně v tu sobotu... malej řval, jen proto že se chtěl chovat.. v náručí by spal jak nemluvně a když se položil tak hysterák... manža to vydržel, prý byl řev 10 minut a malej pak spal 3 hodiny a ani nepípnul.... :grinning: zkouší to potvůrky naše... :grinning:

ahoooj HEHE... :dizzy_face: co my? ale vy jak válčíte? :wink:
15. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hehenko :dizzy_face:
Jak se máte??

Peti to Janička naštěstí hysteráky nemá.
15. bře 2010 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala sem fotečkýýý :grinning:
15. bře 2010 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi Vítek taky neměl ,ale teď ty dvě noci měl a včera večer,ale snad už je mít taky nebude :wink:
Sacvi teda já vždycky se nemůžu na Janinčiny očička vynadívat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sac,teda vy mate sipkovou ruzenku,ale bud rada a uzivej,malej naspi tak 3 hodky za den :grinning: ted uz zase keca v postylce,jsem zvedava jak usne :grinning: nestvalo mi to ,tak proste se stalo,ikdyz to dlouho vypadala na mamu,uz rikal krasne mam,ale baba sla prvni :grinning:

adel no planujeme jen tak okrajove,,taky dva roky nemuzeme kvuli cisari a ja rozhodne chci aby ondrasek uz tapkal vedle kocarku az bude druhy,ale moje mudra na gastru mi dost zduraznila,ze prave s druhym by moc neotalela,nebo bych se ho taky nemusela dockat,takze proto

prostejko dekuju,no je to broucek,ale desne rychlej,nez se clovek otoci uz je jinde a smeje se kdyz ho hledam :grinning:

peti fak mame taky tyhle puncosky,malej je dostal k svatku od tchyne a jsou super,ale dostavaj uz zabrat :grinning:
15. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem přidala 1 fotečku , ale budu si kupovat nový foťák , tento už nefotí pěkně
15. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu Vítek je dstal od segřiné skoro tchyně , kupovala je svému vnoučkovi a vzala špatnou velikost, tak jen dobře pro nás :grinning:
15. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC krásná princezna... :dizzy_face: :dizzy_face:

PETUL Vítek je fakt frajer... :grinning: :dizzy_face:

BLAHU to mají děti rády... :grinning:
15. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my válčíme docela obstojně :slight_smile:)) teda snažíme se. dneska jsme se konečně odvážili přetočit Kubulu na břuško na podložce, jinak jsme zatím trénovali svaly na rameni a na hrudi, to se docela snaží... ale na podložce se válel jako lemřička a nic :slight_smile:)) ani nebečel, bylo mu to fuk...
taky jsme byli ráno na odběrech, tak mooooc doufám, že už si nebudu muset píchat ty injekce...

no zatím je Kubík hodnej, rozčiluje se v podstatě jen při přebalování (těžko říct, co mu na tom vadí že jo:slight_smile:), i koupání se mu líbí... občas si přes den brekne, ale jinak brý (buch buch)...

ale teda holky nechápu, jak můžete mít pravidelnej režim po 3 hodinách... to nám nějak nefunguje... jednou chce baštu po 3 hodinách, jednou po 4, jindy zas po 2 hoďkách... :sweat_smile:

jo a nejlíp srandí při kojení :slight_smile:)) takže ho vždycky přebalíme a pak můžeme znovu :slight_smile:)) :grinning:
15. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo peti jako vy uz mate 6 zoubku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my porad jen dva uz mel ty svoje naladicky,tak jsem myslela,ze jako bude trti a nia

ahojky hehe tak co jak valcite??jukam na fotky je to krasnej kloucek a rekla,bych,ze je presny mix rodicu :grinning:
15. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa hehe tak s tim kojenim to tak taky u nas bylo a s tim kadenim taky :grinning: ,ale zkus prebalovat po,jestli bezprostredne hned neusne potom,co si pamatuju,tak ondrasek chtel nekdy po dvou nekdy dyl i UM
15. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky krásný děti máme :slight_smile: SAC Janička je kouzelná, stejně tak Vítek... můžu na nich oči nechat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
z Ondráška jsem ouplně konsternovaná, že fakt kopie tatínka... to je neskutečný...
u nás vůbec není poznat po kom Kubík je... :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak doufám, že injekce už budou minulost... :wink: jinak nebooj, na tom bříšku si má jenom natočit hlavičku na bok, zatím ji nemá ani zvedat, to teprve přijde... :wink: a uvidíš,jak se mu to bude líbit... našemu Davídkovi se to líbí tak, že teď spinká na bříšku... :wink: a to přebalování, my se rozčilujeme většinou taky.... jak se vzbudí a má hlad a jde se prva přebalit, tak je řev... :grinning: ale v noci třeba ne.... :sweat_smile: takže kdoví, co jim na tom vadí.... a že má Kubík rád vodu je super... :wink: a neboooj, ten pravej řev teprve přijde... :grinning: náš Davídek taky ze začátku jen breknul a dobrý a teď už umí hurónsky zařvat... :grinning: a ten režim my už taky nemáme... měli jsme ho před tím spurtem, teď si většinou ty 3 hodinky udržuje malej taky, ale někdy to zkrátí a někdy natáhne.... hlavně v noci, to už vydrží i 5 hodin bez bašty... :wink: a co plíny? už látkujete?
15. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno BLAHU teď jsi na to vlastně odpověděla... asi jo, asi je MIX :slight_smile:)) a nebo se to ještě teprva ukáže :slight_smile:
je teda fakt, že jsem koukali na manžovi fotky, když byl mimčo a podoba tam je... u manži je zvláštní, že koukáš na jeho fotky a vůbec ani u něj tu podobu nevidíš jak moc se v obličeji změnil...
15. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Peti tolik zoubků už má?? :astonished: :slight_smile: Janička ještě ani jeden :slight_smile:

hehenko u nás to taky taky bylo a i teď je..myslím s tím papáním :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak my taky nejvíc prdíme a kadíme u kojení, ale přebalovat po, to by mi nevyšlo... malej mi u toho většinou vytuhne, tak jsem ráda, a nechci ho pak už budit.... takže přebalujeme před a když si plkne a neřve, tak hold nepřebalíme a vydržíme do dalšího kojení.... jen když by plakal, tak bych ho šla přebalit... :wink:
15. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko snad už injekce nebudou potřeba :wink:

Prostej a dělala jsi tiramisu ? My jsme to už včera zbodli,ale dala sjem našim i babi :grinning:
15. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co máte větší děti..peti a blahu kolikrát za den tak přebalujete??
Mně se zdá že přebaluju nějak málo.. :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi tak asi 5krát a někdy i víckrát podle toho jak kadí :slight_smile:))
15. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj je mi jasný, že si teprva pořáááádně zařve... takže si to teď užívám .)
o víkendu si Kubula taky schrupnul 5 hodin - ty jo to jsme si dáááchli... boží prostě! :slight_smile: mohl by mít tkaový noci častěji :slight_smile:)) ale zas co bych nechtěla že jo :slight_smile:

ještě nelátkujeme... máme tu tunu jedhorázovek a i ty mu občas protečou až na hadroně, tak jsem si do látkovek ještě netroufla... navíc bych tu potřebovala další odpaďáček :slight_smile:)) jak máme to bydlení do patra, tak to musíme mít všechno nadvakrát... ale i tak jsou věci, který neustále přenášíme a zapomínáme nahoře...
jinak máme teď přebalovaání na jídelním stole, bo se to sem jinam nevejde...

počítače asi jen tak rušit nebudem, neb už se zase pokouším pracovat, takže to tu ještě budeme muset nějako vymyslit...

jinak holky Rozule stále silně líná, asi mě z toho už jebne... a každou chvíli by měla začít hárat, to bude hukooot :slight_smile:))

jo a mám radost, že můžu klidně i vysávat Kubulovi u hlavy a jemu to nijak zvlášť nevadí... super.

BLAHU jak se ti hojila ta jizva? že to v jejím okolí tak jako lehce tvrdne je normální? ještě mám taky na koncích trochu zaschlou krev s takovou malou bouličkou... trošku mě znervozňuje, že to vlastně není komu ukázat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jíte sladký normálně? jsem četla, že by se při kojení skoro nemělo, ale ségra mi třeba udělala skvělej medovník a nějak jsem se neovládla :slight_smile:))

mě taky v porodnici říkali i dětská, že když je ten režim 2-4 hodiny tak je to super. že holt si to dítko vezme kolik momentálně potřebuje...

a ještě jsem se chtěla optat, jeslti nějak kojení časově sledujete, omezujete??? že třeba necháte mimouše pít max. nějakej čas... ? v porodnici nám říkali, že takhle velkýmu dítěti by mělo stačit 7 minut u jednoho a 7 u druhýho prsiska... ale to se mi nezdá, neb pak by sežral už po hodině :slight_smile:))) :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko jizva,ze je tuha je opravdu normalka,nejlip ikdyz by to clovek nerekl,je opravdu nebat se jizvu vymejvat,a vetrat ji,takze treba 4 za den lehnout naznak a stahnout gate a vetrat,ikdyz to nekdy dost dobre nejde v tom shonu pece o mimi

a jinak bych to ukazala bud v podonici,nebo na gynde,nebo na chyre tu ranu,muze se to vstrebat,ale taky nemusi a treba by se na to museli trochu juknout a s tim bych moc necekala

sac my prebalujem tak 5 za den,plenu ma vzdycky od jidla do jidla,takze predsnidani,obedem a veceri a jinak se pravidelne pokadi pred,nebo po svacinach,takze 5xdenne

no prostejko to je jasny,kdyz vytuhne to by mamince podekoval

a protejko a hehe kocarkujete??jsem jeste ani necetla,jestli jste byli na prochajde
15. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mrkám na fotky :slight_smile: no neskutečnýho zlatovláska máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to snad ani není možný. u vás je podoba fakt jedhoznačná :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
je vtipný, jak mi na tobě připadá Davídek velkej a na manžovi maličkatej :slight_smile: :grinning:
15. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU my ještě nebyli venku :sweat_smile: nějak nemám kam zaparkovat kočár, neb nám stojí v chodbě pořád sušička... a upřímně jsem ven nijak zatím nespěchala... :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL dělala a už je snězený :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE neboooj, to se všechno ustálí, i s těma látkovkama i s tím přebalováním...nejhorší je, že si začneš zvykat, že dítko něco dělá, nějak spí nějak jí... a jak si na to zvykneš, tak si to ten prďolka otočí... :grinning: :grinning: ne, to tě nechci strašit.... je to super, aspoň to není takový stereotyp.. a je super, že je Kubulka hodnej, určitě mu to vydrží, aby mohla maminka pracovat... :wink:

a k tomu sladkýmu, já se po sladkým můžu utlouct HEHE... :grinning: a ten čas je super... :wink: a jinak já si sleduju sama pro sebe, jak dlouho pije.... většinou je to 20-30 minut a dávám pít zatím jen z jednoho prsa a při dalším kojení z druhého prsa.... vím, že jakmile se malej nabaští pod 20 minut, tak je to málo a řekne si za chvíli znovu.. takže si to sleduju, ale spíš jen pro sebe... :wink: nijak ho neomezuju, dokud cundá, tak cundá :wink:
15. bře 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě mě někdo prosím vás připravte na to, jak to vypadá při růstovým spurtu... :sweat_smile: už teď mi ten spánek chybí, tak se musím psychicky připravit... :grinning:
15. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ono je teď venku pěkně hnusně, takže ani nespěchejte.... kočárkování si užijete až až... my razíme zítra do práce, musím tam něco vyzvednout a chceme se tam ukázat.... ale počasí nám moc nepřeje no... :frowning2:

a díky za pochvalu,no zlatovlásku máme... :grinning: září na sluníčku jak sluníčko :grinning: a podoba je opravdu jednoznačná, to u vás tak není, Kubulka je asi fakt mix vás obou... :wink: a ta velikost ti tak přijde, protože já jsem prcek... :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ už od začátku kojíš jen z jednoho?
ono by to možná i bylo lepší kvůli tomu, že to zadní mlíčko je tučnější asi co? :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE my u růstovýho spurtu spali špatně... :frowning2: ale možná to bylo jedno s druhým, zjistili jsem pak totiž že malému vyhovuje klasická zavinka a pevně utáhnout... tak možná by spinkal i při spurtíku v té zavince... to jsme totiž zjistili až pak.... jinak jsem četla, že zkušenosti jsou různý...některý děti spí, jen si přes den říkají víc o jídlo,některý děti si říkají o jídlo častěji i v noci a některý děti prý vůbec nespí a řvou... :confounded:
15. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek