• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE mě bylo řečeno jen z jednoho... jen pokud si pak řekne že chce ještě, tak dokojit z druhého... :wink: vytáhne i to zadní mlíčko...přesně tak..

BLAHU my kočárkujeme v podstatě od začátku, jen když je škaredě, tak ven nejdeme, mám strach, aby se malej nenachladil... když hodně fouká nebo je nějaká chumelenice, tak nejdeme... ale jinak pravidelně každý den... máme i fotky z kočárkování..... v některé té složce, jestli první nebo druhý týden,nevím přesně.. :wink:
15. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je mi jasný PROSTEJ, že mi na tobě příde větší, bo jsi malinká :slight_smile:

jinak teda ženy, i když jsem měla pocit, že mám vědomostí docela dost, tak v praxi je všechno nějak jinak :slight_smile:)) člověk je pořád při spoustě věcí dost nejistej :sweat_smile:
mám pocit, že mám miliony otázek a taky mám pocit, že bych potřebovala ještě dost pomoct s tou manipulací prcka, bo jsem taková dřevěná - manžovi to jde nějako líp... :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak to gratuluju,jsi naprosto normalni maminka,protoze ty otazky ma kazdy,spis by byla chyba se naptat a pak neco zanedbat ne :grinning: :grinning: :grinning:

no prostejko to jdu teda najit kocarek v akci :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo a o sladkym s kojenim jsem neslysela :grinning:

hehe a jak valcite s firmou jak to jde vam??
15. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj já už na fotky z kočárkování Prostejky koukala :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no tak budu radši kojat z jednoho cacku, třeba bude i v noci pak líp spát :slight_smile:

a zavinka - u nás je to konec, objednala jsem si normální (ještě paní šila zimní teplejší) a i v týhle se Kuba silně přehřívá... v tomhle je určitě po manžovi, bo mě je furt zimnějc... jeho jsem dala do zavinky po příchodu z porodnice dvě noci a tu druhou už byl horkej jak blázen a pil po 2 hodinách ouplně uřícenej... takže teď už ho dávám jen do deky a vůůůbec nechápu, že mu tak není zima, ale je mu bájo - stejně tak jako v porodnici - už tam měl pořád vyšší teplotu i když spal jen v bodýčku pod dekou, tak se i sestra při měření divila... :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě taky přišlo ze začátku že manža byl při manipulaci s Davídkem šikovnější... :grinning: to je jen pocit, určitě to zvládáš na jedničku a ty otázky a vůbec to všechno je naprosto normální :wink: to se za chvíli ustálí.... :wink:

to kojení, mě to tak bylo řečeno, že pořádně nakojit z jednoho prsa, jednak ty prsa si na to zvyknou a jednak teda já i kdybych chtěla kojit z obou, tak to jaksi nepůjde.... prďolka kdyby se po těch 10 minutkách odtrhnul a já ho chtěla dát k druhému, tak už se nepřisaje... :confounded: tudíž by baštil každou hodinu..... :sweat_smile:

a když se malej přehřívá a vyhovuje mu deka, tak super.. :wink: hlavně že jste našli co vám vyhovuje... my dáváme na noc jen bodyčko a balíme do klasické péřové zavinky.... malej je tak spokojenej... když ho rozbalím v noci, tak tam má teploučko a smrádek jak si tam prdí... :grinning: :grinning: :grinning: ale není vyloženě přehřátej... jen teplučkej... :wink:
15. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kde hehe ja jsem teda asi magor ja to nevidim :angry:
15. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU :slight_smile:))) tak to jsi mě uklidnila... někdy bych si fakt dala kačku jak vůůůbec netuším co dělat...

a firma - no děláme co můžeme... teď dost práce dělá za mě manža - naštěstí je s programama dost zručnej, takže udělá 99% práce a já to už jen trochu víc esteticky upravím. tohle děláme po večerech... jinak má manža ještě dvě zakázky, jednu dlouhodobou (v rámci toho děláme právě teď i dost grafických zakázek) a jednu krátkodobou, takže zrovna v době porodu měl hlavu ouplně v pejru a ten den, kdy nás odvážel domů to byl docela masakr až jsme z toho zapomněli koupat a byli z toho oba na nervy, že jsem se ještě poštěkali :slight_smile:)) ... ještě tenhle týden bude víc náročnej a pak se uvidí, jak se to ustálí...
BLAHU já ti to najdu :grinning:
BLAHU ve složece 1. týden :wink:

HEHE super, že zvládáte i tu práci... :wink: to ráda slyším....
15. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jak jsi spokojená s tím babyvakem?
15. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem tatar uz to vidim,ten vas kocarek se mi taky libi moc :grinning:

jo hehe,tak to je dobre,ze se drzite a nezabalili jste to - drzim pesti at to jde takhle dal,protoze by to byla fakt na tecku,kdyby se chudak manza jeste ocitnul na pracaku

prostejko nas malej spinka pod perinkou a v zime mu davam takovy teplejsi pyzamko ne takovy to jen tak bavlneny
15. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE zkoušeli jsme ho včera poprvé.... :wink: a malej si v něm vrněl... takže super.... určo ho využiju, když bude nevrlej a já budu potřebovat něco dělat... nebo někam třeba vyběhnout narychlo, tak ho do toho strčím a půjdeme.... :wink: líbí se mi na tom, že v tom půjde poměrně diskrétně nakojit.... takže když bych potřebovala někde nakojit, tak to půjde v tomhle... on v tom fakt krásně drží a máš obě ruce volné.....
15. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já si taky říkala, jak budu malému dávat overálky a když bude větší zima, že mám i takové teplejší... a prdlajs... :grinning: spí jen v bodyčku,protože by se v té peřince zapařil.... :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prááávě to zvažuju PROSTEJKO... zvlášť když by byl nevrlej a já potřebovala pracovat no jak píšeš...

BLAHU kdyby skončil na pracáku, tak jsme doslova v hajzelu! bysme ani neměli kde bydlet...
no holky, jdu se najíst,než bude chtít prdelka svůj příděl :grinning: zatím pa a já se ještě ukážu...
jo HEHE u tebe bych řekla, že by našel hodně velký využití ten vak... :wink:
15. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je asi ono PROSTEJ... já mám Kubulu furt v body s kr. rukávem a v overálku... klasickým bavlněným nezatepleným... jsem si na to nějak zvykla v porodnici, tak možná proto je mu v zavince pak takový horko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo mozek mi vypl :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ahoooj... taky jdu něco podělat, ať mě tu Rozule nezasype chlupama... :grinning:
15. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky musim priznat,ze je vetsi bajo bez psa i ohledne chlupu,malej se muze pohybovat jak chce a nemusime se bat,ikdyz obcas se po ni jeste nejakej chlup nekde vylopune
15. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ještě uvidíme jestli od podzimu, ale o rpvní miminko jsme se snažili deset měsíců tak si říkám, že to asi taky nepůjde tak brzy.

Blahu aha tak to jo. Mě teda po císaři říkala moje mudra ten rok, ale asi to taky protáhneme až úplně dostuduju.
15. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adel klobouk dolu studovat s ditkem,klobouk dole pred vsema takovejma zenskejma :grinning:
15. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe ahoj ani jsem Tě nepozdravila.

Holky ten náš malý lumpík si oblíbil levé prso a z pravé chvíli cucá a pak se vzteká a nechce ho tak musím odstříkávat.
15. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky všem moc děkuju za odpovědi... :slight_smile: jsem tak ráda, že se mám s kým poradit a popovídat o tom, člověk je hned spokojenější a klidnější... :wink: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
zdravím hehe a kubíčka a prostejku a rudovláska davídka a vás všecky ostatní!
hehe je to fajn, že se je kde poptat, to uznávám!
chci pak vidět sebe :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ADELL ahoooj :slight_smile:
tak koukám, už plánujete druhýho sviště :slight_smile: :dizzy_face:
moc obdivuju... já jsem padavka a asi mi bude nějakou dobu trvat, než se odhodlám jít do druhýho právě kvůli císaři...

BLAHU no prááávě ty chlupy mě odrovnávají... ségra má taky pejsku a z tý naší byla hotová (měla jí dva dny u sebe, když jsem ještě byla v porodnici) jak moc líná... :pensive: fakt půjdu na poradu k veterináři, bo kdyby doporučila nějaký vitamíny, že to aspoň trochu pomůže, tak jdu do toho...
15. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak nam prisla pozvanka na vitani obcanku a ja zjistila ze nemame zadny saticky :slight_smile: at se predvedem ze jsme holcicky kdyz jeste nemama vlasky ani nausnicky :slight_smile: tak vyrazim na nakupy.......
15. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahoooj :slight_smile: jak se daří? :slight_smile:

mno fakt ti čoveče musím říct, že jsem si myslela, že spoustu věcí vím, že si poradím a pak tu člověk tápe, jestli to přeci jen dělá dobře... a takhle je tu super mít to s kým probrat... každá má jiný zkušenosti, rady, každý dr. řekl něco jinýho... tak jsem ráda, že je kde konzultovat :slight_smile: :dizzy_face:
autor
HYPO ahooj :slight_smile: tak dobře pořiď! .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahojky holky, moc Vás zdravím, vidím, že Hehenka a Kubíček už se hezky zžívají..:slight_smile:))
holky my ted řešíme ten nový domeček a už pomalu zařizování, at toho pak nemáme najednou moc, protože je toho hodně a my nevíme co...))))

Kulihrášek už se mi v břiše pěkně vrtí...:slight_smile:)))
15. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek