• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jinak teda mě se dítko vzbudilo, už jsme nakojení, jen jsme si pořádně neříhli, tak ho to tam asi tlačí a mrčí mi tu chudák.... :sweat_smile: tak by si chtěl říhnout a nějak mu to nejde.... :frowning2:
15. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi tu vytuhnul zase na bříšku... :sweat_smile: myslela jsem, že bude teď chvilku vzhůru a budeme si povídat a hrát a prdlajs... :sweat_smile:

HEHE a máte doma ten monitor dechu?
15. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR no pěkný teda... ještěže se vám nic nestalo... uf!!!! mámz toho ouplně husí kůži.....

ZUZI jo určitě bych se zkusila co nejvíc psychicky na kojo připravit... může to prostě trvat několik dní...
mě to hodně rozhodilo. a to jsem fakt věděla, že to po císaři půjde pomaleji, ale asi mi to prostě nedošlo nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ne ještě nemáme monitor... zatím zvedám matraci, aby byl v nějakým úhlu, kdyby si náhodou ublinkl a polohuju vyloženě na bok... a tak zvažuju, jestli ho teda půjčovat...
15. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe tak to byl vicemene stejnej pustup jako u naas,akorat ja vstavala asi 24 hod po porodu,sestry me zezacatku podpiraly - jako musim rict holky nemuzu si absolutne stezovat na sestricky,byly zlaty a skoda,ze jsem ji nestihla koupit bonbosku
malej ma pohodicku v sedacce nadsene kope nozicka,juka na telku a povida mi a zpiva,ted jsme blbi se zaluziema,vsimnul si,ze hazi prasatka na zed,tak jsem s nima jezdila po strope a moc se mu to libilo,ty deticky pobavi vzdycka takova prkotina :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak pokud vám to tak vyhovuje, tak možná ani nebude potřeba... :wink: já jsem teda teď ráda, že ho mám, jestli si Davídek zvykne spinkat na bříšku (mimochodem já tak spala prý skoro od narození), tak budu ráda, protože bez monitoru bych ho takhle spát nenechala... :sweat_smile: ale on jde kdykoliv půjčit, tak kdyby jste se rozhodli jinak, tak stačí zavolat.... :wink:
15. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU mě přijde, že děti pobaví vždycky šílená blbost... žádný hračky za tisíce, ale úplná prkotina :grinning: objevují svět no... :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nuki

bluhu ahooj...tak malej ted bude mesic,naky maminy couraj po obchodakach s novorozencem a jiny jak rikas ty
jsem nejaky stred,dojdo s malou kam musim(ale jak rikam bez auta to nejde)a navstevy s mirou..a po sestinedeli,jaro bude a budu s ni chodit vsude bez omezeni...jinak jojo navstevu ona rada..proste po bitve je kazdygenerAL..a ona je vzdy chytra..hlavne ze predtim mela kecy n co autosedacku ze staci korba od kocaru..ted to ma...jako v korbe od kacaru,po sestinedeli-mysli ze to je o dost horsi..a nevidim rozdil v tom ted nebo za rok..a bohuzel mala pesky do duchodu chodit nebude..
15. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ženy, vy mi děsíte...... no co, něco za něco :wink:
A BLAHU....za jak dlouho se ti jizva zhojila?

Jééé.... PROSTEJ má novou fotečku
15. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi me se neptej,ja nebyla standartni pacos,ja beru leky,ktere jsou dobre na streva,ale na jizvu pusobily v opacnem efektu,takze mi to trvalo dyl,navic se mi zacala rozestupovat jizva,tak jsem byla na vyskrabu a pak se to zahojilo,az kdyz byly malemu 4mesice
15. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculko ja byla taky stred,navstevy s mirou,nakoupit do obchodaku jen v patek na vikend,jinak nakupoval manza,akorat jsme si chodili ven jak jsme chteli,protoze nam rekli,ze malej je uz silnej chlap :grinning:

prostej si me s tim jidlem navnadila jsem sla udelat mycku a udelala si alespon krupicovou kasi
15. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem si novou ikonku, doufám, že mi ji nesmáznou..... když tam nejsem já... :grinning:

BLAHU tomu říkáš oběd? :grinning:
15. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky udělala nádobí a hodila si tam pračku, když nebudeme zítra odpolko doma..... prďolka mi tu normálně fakt vytuhnul.... :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL u nás v rodině zas nikdo moc šestinedělí neřeší... víkend byl celej návštěvní - byla tu babi, teta (která ani předem nevolala), sestřenice s rodinou a v neděli přijela ségra. ta mi přivezla navařený jídlo na pár dní, takže super. a v neděli ještě chtěli přijet manžovi prarodiče, ale ty jsme nakonec zrušily, bo měl manža dost práce, tak aby to vůbec stihl. jinak to bez auta to moc nejde - jako přesně, kdyby mě dneska manža nehodil na ty odběry, což je na druhý straně Phy, tak nevím jako...
15. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám samá nová ikonka :grinning: :dizzy_face:

Janička zase spinká a já popíjím kafíííčko. Muž dojede až kolem 20h.takže na něj nečekám.

Holky s těma jizvama je to děs..já mám po slepáku a to mi stačilo..a to nepočítám tu na té noze.. :pensive:

Ale všechno se nakonec zahojí a bude to fajn :wink:

Janička má nejradějí na hraní petku, ovladač na telku, dudlík.. :grinning:
15. bře 2010 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC ahoooj...
asi divný přirovnání, ale s těma hračkama to je jak s pesanama.. taky se prodávají předražený hovadiny a naše pejska si nakonec hraje se starou fuskou, na který jsme jí udělali dva uzly :slight_smile:)) no a ta petka - ta je taky hit! :slight_smile:))
15. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a my se bez auta taky nikam nepohnem..štěstí že aspoň mudra 3krát týdně ordinuje v naší vesnici..
15. bře 2010 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stejně úplně čumím..je to jak včera co sme zkoumaly esi sme nebo nejsme těhu a teď máme už skoro všechny svoje zlatíčka v náručí :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste toho naklebetily :grinning:

Chtěla sjem jít ven a Vítek po koju usnul :unamused:

Jiank jsme tady zahlédla něco o kojení. Mě v porodnici taky říkali, že mám špatné bradavkya že budu muset přes klobouček a kecali :grinning:

Jsme dala Vítkovi po oběde kousek banánu do ruky a krásně papkal a ani se nazašpinil :slight_smile: , jí i chleba, tyčinky garhamové , bebe keksík ... no je p omamince :grinning:
15. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi právě včera jsme si s M říkal, že nedávn jsme ve vaničce málem Vítka neviděli a teď už je mu malá :grinning: ale co v ní dělá to je sranda :grinning: teď už ho nedržím jen u něho stojím kdyby něco a kolik vody vyčvachtá, točí se tam pořád na bříško a zpátky na záda :grinning: No opravdu sranda
15. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chyba mam to tam 2x ma tam bejt ta co je pred ni :grinning:
15. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu Ondrášek je vážně šikulínek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsmetaky fotila Vítka jak sedí pohodově na židličce :grinning: a jí chleba
15. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
...holky já měla práci a na HBO dávali titanik, tak jsem neodolala:slight_smile:))hihihihi

Jinak co se šestinedělí týče myslím že je dobré se v určitém směru omezovat a dodržovat určitá pravidla, ale všeho s mírou, myslím že matky co s 10ti denním děckem jdou do tesca jsou fakt mimo....ono až to miminko onemocní, tak si to budou vyčítat a jde i to, že se mimískům vytváří imunitní systém a takhle mu to jen nabourají.

My teda na návštěvy nechodíme skoro do teď, ale k nám mohl každý, jen se musel umýt a nedovolila jsem teda malého moc chovat a hladit:slight_smile:)ale teď už si s nim každej rád hraje, už držíme i hlavičku:slight_smile:))

Sac taky jsem na to myslela že už jsme všechny z původních prvosenek maminky...to je mazeeec:slight_smile:)
15. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti a nemáš strach že si ukousne velkej kus a zaskočí mu?? Já totiž z toho strach mám..aji když žužlá piškot tak kontroluju esi ho moc neukousla..on jí teda nechutná..žužlá a jak se začne rozpouštět tak ho plive :grinning:
15. bře 2010 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé HEHE má taky novou ikonku :grinning:

jo tak my taky šestinedělí v podstatě dodržujeme.... ani moc návštěv nechodí... jen jedna hodně dobrá kamarádka tady byla... :wink: no a rodina bohužel... jedni nemůžou a druzí jsou právě nemocní... :confounded: ale snad už je to dobrý, tak by naši mohli tento víkend příjet... dřív to nešlo.... no a tchán byl v nemocnici a bez něj se tchýně nehne, takže ti přijedou až po velikonocích... :wink: na nákupu jsme byli jednou, když jsme jeli od doktorky a to manža čekal s malým v autě... :grinning: a zítra teda jedu do té práce, si říkám, že už to snad zmákneme...
15. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sacvi to víš že jsme měla strach a ze začátku sedělo u něho,a le on opravdu pěkně papká

Cat my jsme to tak taky měli, nikdo nesměl na Vítka šáhnout dřív, než si před náma umyl ruce mýdlem , které mám od té doby pořád v kuchyni :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přihodila js em další foto :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti my jsme chleba jeste nedali zatim rohlik,ale uz se na to taky chystame :grinning: je to zlaticko,to holky tak krasny,kdyz se vas podiva a spontalne se usmeje,ikdyz vy jste se na nej jeste nestacili usmat,ted jsem ho dala spinkat a vypada to,ze zase krasne usne,konecne mi zacal pit i neco jinyho nez mliko,ted zase se mu zalibil trenovaci hrnek
15. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti ja jsem z tech jeho vlasku fakt poprdena :grinning: :grinning: :grinning: a ten posed se picnu sedi presne jako nas Onda,to je presne ono :grinning:
15. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek