• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
peti já z těch jeho vlásků taky nemůžu :grinning: :dizzy_face:
peti a sedne si už malej sám?? A plazí se nebo leze??

Blahu malej je hodně dlouhej :dizzy_face: Kolik má cm?? Bude myslím dlouhán po tátovi..že jo :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac no mel v osmi mesicich 71,5 cm :grinning: urcite bude vejska po tatovi,manza je taky vysokej a svara taky

ted si ctu o tom novem serosi co davaj dneska na prime,takze se na to tesim,to bude dobry a dobry obsazeni
15. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a co to za seroš?? :grinning:

No Janička měla 71cm v 6měsících :grinning:
15. bře 2010 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis sac,tak nakonec je jeste oproti janicce kratkej :grinning: :grinning: :grinning:

je to z prostrdi soukrome kliniky,kde oplodnovaci cetrum - takze to bude o tehu,o prichazeni do tehu,o porodech a tak :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem rada,ze nesnezi venku,hned jak tatinek se prifari z prace vyfasuje kocarek a pomazou kluci na prochazku,kdyz maminka nemuze :grinning:
15. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to dnes začíná?? To asi taky juknu..tam nic nedávaj tak třeba to bude fajn :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vzdycky koukala na vypravej,ale to jaksi skoncilo,takze jsme meli pondelky hluchy
15. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ti vaši klučíci jsou úžasní... :dizzy_face: :dizzy_face:

na ten seriál jsem taky chtěla mrkat, ale manža sleduje kriminálku Anděl... nevíte jestli to nebudou házet na net? :wink:
15. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko urcite dneska uz mas na netu vsechny puvodni serialy
15. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny vás zdravím
Četla jsem co se stalo Carcul, to je hrozný :frowning2: :frowning2: naštěstí to dopadlo dobře, člověk ani nechce domýšlet - ( znám holku co vozí dítě ve vložné tašce z kočárku v autě, pochybuju, že je na to dělaná)
A taky že Nuki cítí kopanečky :dizzy_face: :dizzy_face: to je paráda :slight_smile:
jdu se podívat na fotečky, jak ty dětičky rostou :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu jak Ondrášek dělá hají, to je fakt bomba :grinning: :grinning:
Petulko na té poslední fotce má Vítek melíry? :slight_smile:
Sac Janička je taky úžasná :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko dostává mě jak to máte rozdělené na týdny :dizzy_face: taky mrkám jak látkujete, to je sranda, jak Davídkovi čouhají ty nožičky...a jak krásně spinká :dizzy_face: a ve vaku je očividně spokojený :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brzy se mi vzbudí Vendulka, mamka už dojela domů, tak ukončím ten svůj monolog a asi půjdu pryč :grinning: venku je strašně proměnlivo, to už je na palici
15. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A chtěli jsme jet na ten veletrh pro děti a koukám vstupné za jednoho 120 a parkovné 100, tak se na to asi vyprdnem :unamused:
15. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no snad jo... :wink:

ahojky ANGE.. :dizzy_face: my to tak máme rozdělené kvůli babičkám... :grinning: a látkujeme o sto šest... :grinning:
15. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem objednala šátek a dvě plíny a už se těším až dorazí..šátek bude ten stejnej..co sem měla sem prodala pře by dlouhej a kupuju kratší.hurááá :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange: jde sehnat vstupenka se slevou 50%, např. vystřihnout z časáku, nebo objednat přes net a parkovat jde kousek na metru za 10 kč. Já jdu ve čt, tak pak můžu říct, jestli to za něco stálo.
15. bře 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my razíme na procházku a taťkovi naproti... tak se zatím mějte krásně a papa :dizzy_face:
15. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko my chtzěli taky ve čtvrtek ale chtěli jsme se jen podívat, tak to za to nestojí..
Sac a jaký plínky? :sunglasses: :grinning:
15. bře 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak vazime 5260g coz jsem myslela ze budem vazit vic ale dr. je spokojenej tak snad je to OK
doufam ze za 3 tydny to uz bude pres 5500g
jinak saticky nemam nikde nic uchazejiciho nemaji..... ale uz jsem koukala na bazarek a tam je toho dost tak neco objednam... snad to stihne dorazit, vitani obcanku je 23.3.
my na vystavu jdem taky se podivat mam vstupenku zdarma, pokud chcete odkaz na vstupenky zdarma tak vam je poslu
jen to najdu momentik
15. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.forkids.cz/2010/cz/voucher.asp?v=337590098

tady, tahle konkretne je od Malvika ale jinak my prisla snad i od babywebu nebo babyonline
15. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hypo, tak snad paráda na Amálku včas dorazí :dizzy_face:

Já taky přemýšlím esi na veletrh půjdu..

Angethko no jaký :grinning: Akční :grinning: Černou Itti bitti snap in one :grinning: Ty jsou moje vééélmi oblíbené :dizzy_face: A aji Janička je má ráda :grinning:
15. bře 2010 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak hlásím, že nám začínají růst zoubky...to je vztekáního :wink: brousí dásněma o všechno, i o moje rameno :grinning: koupila jsem Kanistad gel, ten ji trochu pomáhá....jakožto zvědavka zvědavá jsem chtěla (jako všechno co jí dávám) ochutnat a zcepeněl mi jazyk :grinning: nj kyselina mravenčí je kyselina mravenčí no :grinning:

teda Car četla jsem co se vám stalo, parchant jeden, manža mu neměl dát jednu ale rovnou dvě, aby si to zapamatovat hovado :angry: :angry: :angry: ještěže se vám nic nestalo, fakt lítají jak dobytkové :angry:

Prostejko teda Davídek je úžasnej, fakt zlatovláska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Blahu teda ty dokážeš vystihnout moment při focení :wink: fakt celej tatínek :dizzy_face:

Peti na tý poslední fotečce to vypadá jakoby měl Vítek melír, přesně jak říká Ange :dizzy_face:

Nuki krásný pocit cítit kopanečky viď :wink: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac a koukala jsem na Janičku, ta má teda fakt nááádherný kukadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to se jen tak nevidí, to aby jste si pořídili brokovnici, aby jste měli čím odhánět ženichy :wink:
15. bře 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem hledala na netu co to znamená, když má Terez nazelenalou stoličku.....pije hodně předního mlíka, je to buď při sprutu nebo při růstu zubů, tak jsme doma....sprut nemáme, zuby rostou :wink:
15. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal kráááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlad nemá....našla jsem tohle:
zelená stolička může mít několik důvodů:

1. žloutenka u dítěte - má se na mysli novorozenecká žloutenka
2. přebytek předního mléka - dítě pije příliš předního mléka a mléčný cukr, který ve střevech kvasí způsobuje nazelenalou stolici. Teď v létě je to obvyklejší, děti pijí více předního mléka. Časté střídání prsů může nadbytek předního mléka ve stravě způsobit. Není to nic špatného, stačí kojit déle z jednoho prsu a druhé jen nabídnout. Časté střídání prsů se využívá jen při zvyšování laktace.
3. nadbytek mléka a mléčných výrobků ve stravě matky
4. matka sama jedla nějakou zelenou potravinu či potravinu obsahující hodně železa
5. dokrm UM - umělé mléko je fortifikované železem a tudíž je stolice uměle živeného dítěte často zelená.
6. pokud je stolice v plínce již delší čas, tak může zezelenat - na vzduchu stolice kojeného dítěte zelená.

Prostě - zelená stolice není hladová. Hladová stolice je nahnědlá, velice sporadická a hodně zapáchá, obsahuje hlen.

u nás můžu vyloučit 1, 3, 5, tou 4 si nejsem jistá....ale barva stolice se může měnit, když rostou zoubky, když se jedná o růstový spurt....
15. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal závidím na těch horách muselo být úžasně co :wink: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, omlouvám svou nepřítomnost, ale zkoušim honit mlíko, bo se mi nějak ztrácí a do toho i máme spurt, vypadá to že mi mlíko pujde do háje, dneska teda jenom na koze, ale imrveere a to asi nepujde, teď ještě vymlast 60ku sunaru po obou kozách....mno....ale zas po tom chrápe jak zabitej:slight_smile:
dopil, krknul, do postýlky, hajánek pres xichtík a dádááá
15. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je teda mrtvo :unamused:

jsem si vzpomněla, taky jsem měla v sobotu brokolici, tak to taky může být od toho :grinning:
15. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek