• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
aha:slight_smile:Zuzi:slight_smile:))tajemná jako hrad v karpatech:slight_smile:)))
Je to toyota RAV4, takový terénní autíčko, jeep.
holky padá na mě únava.....

Svoji už ses dovolala na gyndu?Odchází ti zátka???teeda to by bylo brzy, ne?ale ioni říkají že odchod zátky ještě nic neznamená, až tak za ty 2 týdny uvidíš:slight_smile:)barunka asi chce na Vánoce být už pod stromečkem:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT: krásný autíčko... a automat je bomba! A jakou barvu?
To víš.... mám zákaz. Ale je to ještě brzo, může být všechno jinak, holky tady psaly případy, kdy to mělo být na tuty jedno pohlaví.... a nakonec se narodilo to druhé...
4. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zuzi já doufám, že u nás ten pindík tam je:slight_smile:)hihihihi
Jinak barva ZLATÁ:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT: ani jsem ti nepochválila tvůj nový kočárek.
Kolikátýho že máš ty narozky? Já si to nějak nepamatuju.... 14.???
4. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták holky, jsme se s manžou odvážili a zavolali budoucím babičkám, že promýšlíme to jméno.... no klepala jsem se, co z toho zase bude a světě div se...... obě budoucí babičky se shodli jednotně na Natálce :grinning: :grinning: :grinning: tak si myslím, že máme vybráno :grinning:
4. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT já taky ještě dodatečně gratuluju k vozítku :wink: :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
16:slight_smile:Zuzi, už se to blíží:slight_smile:))

Kočárek je boží, strašně se těším až budeme vozit, zatím je ú tchýňky:slight_smile:)))
taky vyberete ňákou super káru pro dvojčátka:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: tak gratuluju k novému výběru a hlavně ke schválení :dizzy_face: Právě proto nechceme říkat nikomu jména ani pohlaví.... holt to pak tak bude a budou se s tím muset smířit šokem :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo 16.12. ..... tak jsem se ale moc nesekla..... na příští sobotu chystám mega párty... tak jsem zvědavá, jak se to tam zvrtne a kdo se zpije pod obraz :grinning:
4. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI tak my to s manžou zkusili, já u mamky v pohodě... její první reakce byla, že se musíme dohodnout my sami a oni do toho nemají co prndat... :grinning: tak říkám, že vím, ale že mě zajímá její názor a ona hned, že z toho, co jsme si vybrali, tak Natálka :wink: a manža to pak zkusil u své mámy a taky a prej řekla, že jo, že Natálku by dala taky... no to není možný, že bychom se trefili oboum do vkusu :grinning:
4. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: jste zkrátka geniální, vybrat jméno, co se líbí všem tchýním :grinning: A Davídka taky obě schválily?
4. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI Davídka nám schválil každej hned na začátku :grinning: :grinning: :grinning: ...... a čučím fakt jak puk, že se jim líbí ta Natálka :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO... tak to jste dvojnásob geniální...... :wink:
4. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI :grinning: :grinning: :grinning: tak to bych netvrdila.... ještě bude oříšek moje babička :grinning: :grinning: :grinning: té se to určo líbit nebude... ale to je fuk, řekla bych, že nám docela babičky ten výběr usnadnily, protože jestliže jsme s manžou pořád tak nějak tápali, tak teď máme asi oba jasno... Davídek nebo Natálka... :wink: líbí se to i babičkám, což je jen bonus :grinning:
4. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tchýně teda poznamenala, že když se nemůžeme shodnout na jméně pro holku, tak to bude určo kluk :grinning: :grinning: :grinning: že ona to měla naopak :grinning:
4. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO: já bych ti podle bříška řekla holčičku, ale uvidíme.... (bych si na to i vsadila :wink: )
4. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže PROSTEJ můžu zapsat do tabule Natálku? :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ta toyota bude zlatá??? no páááni :slight_smile: to budete super luxusní :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ZUZI já bych si podle bříška taky řekla holčičku :grinning: ale já se normálně vidím v SAC :grinning: bříško měla na kluka, pleť krásnou na kluka, zářila opravdu jak těhulky, co čekají klučíky...... a do toho se nemohli shodnout na jméně pro kluka, tak jsme jí všichni říkali, že kluk nevyleze, dokud nebude mít jméno... no a mě to hrozně přípomíná mě, ale opačně... :sweat_smile: všichni mi hádají holku, podle břicha bych si taky tipla holku, pleť mám na holku a do toho se nemůžeme shodnout na jméně pro holčičku.... :grinning: tak to je jasný :grinning: jsem se převtělila do SAC :grinning:
HEHENKO můžeš, teď jsem mluvila s manžou a prej jo, Natálka se mu hrozně líbí a mě taky a babičky jsou bonus.... tak Natálka.. :dizzy_face: díky
4. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě příde, že SAC měla právě bříško furt kulatý ne?

a z tvojeho bříška PROSTEJ to nepoznám, je to právě tak napůl...
4. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě přišlo bříško SAC jako typické na kluka :grinning: .... ale to jsou jen babské pověry, to je jasné :wink: uvidíme, já myslím, že my budeme překvápko až do konce... :grinning:
4. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo ženy... já už zítra končím 28tt... :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2:
4. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už tu dlouho nebyla ORCHI... nevíte jak to mají oni s pohlavím a jménem? :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hrozně to letí co? :astonished: to je fakt děs.......

myslím, že ORCHI pohlaví ví, ale nechtěla ho sdělovat... prý to bude pro ostatní překvápko... ale nevím, jestli si to nepletu :grinning:
4. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo strašně právě... :((( až je mi to fakt líto no... :sweat_smile: si vem, že další týden budem ve 30. týdnu :astonished: :astonished: :astonished: no to je masakr co? ... pak to najednou ulítne a bude konec ledna... uf uf :slight_smile:))
4. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš když mě Kubula kope dole, tak mě většinou fakt kope do zadku a mě se z toho celej spodek otřášá :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :fearful:
4. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně mě ta česká pošta štve - teda jestli je potíž u nich... z www.tehotne.cz mi přišel balík následující den, po tom, co mi povrdili vyřízení objednávky... ale ten www.laclik.cz mi to povrdil o den dřív a ještě ten balík pořád nedorazil??? já to fakt nechápu...

jinak plenky jsem objednávala 30.11. a pořád ještě neodeslali... :(
kojící polšťář taky nic :(((
4. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten KOJO polštář jsem objednávala dokonce 20.11., 21. jsem uhradila, takže nejpozději 23. musela mít paní platbu na účtě... a dneska už je to 11 dní a paní prý odesílá maximálně 10 dnů od platby na účet... :(((
4. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO na tu poštu bych si snad zašla.... mě se stává, že tam jdu, jestli tam nemám balík, neeee nemáte a přitom vím, že odcházel od těch lidí už kdy..... a když ženskou přesvědčím aby projela tu jejich databázi, tak ho většinou najde :rolling_eyes: ... nevím, jak u vás, u nás to doručování domů moc nefunguje :angry:
4. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek