• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahooooj
15. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam obarvenou hlavu,ostrihana jsem,s malou jsme dnes zaridila nakyveci,prijeli po sedmy,vykoupali a napapali a uz krasne chrni..ted si jdu varit na zitra a prijde sousedka na kavu za chvili :grinning:
15. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se vam musim pochlubit
http://4.bp.blogspot.com/_oGGlh5C3Cdw/S5ye9Fq5N1I/AAAAAAAAAXA/Dcd5jTtkMZg/s1600-h/DSC_0086-2.jpg

furt nad ni slintam:slight_smile:jak to tam nasi kocicce slusi...
jsem vam chtela ukazat az dam vsechny do albumu ale to vam pak ukazu stejne :grinning:ale hodi my je sem az v tydnu rovnou s tema s tatinkem co jsme dofotili
15. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Car.....teda to je nááádherná fotečka, teda fakt nemám slov....krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL krasnou okatou holcicku jste si udelali:slight_smile:) je to sice drobecek, ale krasna, moc!!! a ty kukadla:slight_smile:

CAR uz jsem chvalila...krasa:slight_smile:

Ostatni zdravim:slight_smile: My byli dnes cele odpol pryc, uz jsem mela abstak po te hnusne nedeli:slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, Amalko krásné fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
Monci já jednou měla brokolicovou polívku a pak jsem se taky lekala co z Vendulky leze :wink: zelená byla no
15. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted odesla sousedka :grinning:

dekujuuuu,pak ukazu dalsi :grinning:

svoji a kdepak jste byli?

ange co noci uz jsou zas dobry?a ete jezdite pomahat k vasim?

monci..to bylo beztak tou brokolici :wink:
15. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vybírám jídlení židličku, jaké máte?
15. bře 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..a ja vybiram kolotoc nad postylku...meli jsme ho dostat a prd..jaky mate?

a co vy holky?

s zidlickou bohuzel neporadim
15. bře 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tééda vy jste toho ale včera nakecaly!!!To nestíhám přečíst,tolika času nemám :grinning: :sweat_smile:
Jen jsem něco tak nějak přelítla....

Monči,zelená stolička u prcka taky může znamenat..ehm,že se trochu přežírá :sweat_smile: ..to mi říkala moje dětská,my ji měli taky nazelenalou :slight_smile:

Ver,my taky bojujem se spurtem...vyžrali jsme se teda všechny,ale tenhle je nejhorší :unamused: Mlíka se mě tvořilo tak akorád,aby mu to stačilo,ale jak jí teď pořád,prsa mám úplně měkký a ani se mi nestihnout nalejt :unamused: Bojuju,bojuju,v noci vstáváme max. po dvou hodinách a už toho mám docela dost :unamused: tak snad to brzy přejde...a za týden začínáme s příkrmama :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali,Amálka je kouzelná :dizzy_face: Vlastně všechny dětičky..je vidět,že jsme si dali všichni opravdu záležet :wink: :grinning:
16. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... :dizzy_face:

tak jsem mrkala na Amálku, ta je kouzelná, fakt krásná princezna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAR i na Sofinku jsem mrkla, je k sežráni :grinning: :dizzy_face: a kolotoč, já mám od Fisher Price, ten s těmi motýlky promítanými na strop :wink:

BAE ahojky... téda nestraš s tím spurtem... my budeme mít 6 týdnů, tak malého pozoruju, jak často pije a jak se chová, jestli bude taky spurtík nebo ne.. :sweat_smile: já myslím, že jo... :confounded: jsem zvědavá jaký bude mít tentokrát průběh.... taky jsme při tom prvním vstávali i co hodinu a půl a mezi kojením malej navíc nemohl vůbec zabrat, takže byl protivnej.... :confounded:
16. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

tak jsme měli krušnou noc...asi o půl 2 mě vzbudil hukot, tak si říkám, to je z koupelny, jdu se tam podívat a praskla přívodní hadice horký vody pod umyvadlem....vyteklo cca 50 litránků vody, tak jsme s manžou vytírali jak zběsilí, mazec....musíme se dneska stavit za veterinářem, jestli mu to tam neproteklo :grinning: ale štve mě to, protože nevím jak budu koupat Téru....si musím ohřát vodu, chjo to zas bude na palici.....snad to bude brzo opravený....

holky dneska nám držte pěsti, jdeme na píchání ušinek, doufám, že Terísek nebude moc brečet, ale nevím nevím :frowning2: já se nejvíc bojím, že se při tom breku nenadechne, ale manža i mamka mě uklidňujou, že od toho tam je doktorka a sestry....uf, tak ve 13:00 jdeme na to.....

Amal já ji koupila na aukru a máme tuhle podobnou http://aukro.cz/item954978424_zidlicka_jidelni.html#gallery chtěla jsem, aby byla rozkládací s tím stolečkem, máme to ze stejnýho obchodu z Polska jako postýlku, akorát že máme sedátko s modrýma medvídkama :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky MONCI, v jednu na vás budeme myslet... to my akorát s Davídkem budeme bojovat v metru... :grinning: :grinning: :grinning: holky to bude prča.... kočárek už máme složenej v autě, za chvíli si půjdu nachystat věci a jak kolem poledne nakrmím malého, tak razíme.... :wink:
16. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my noc měli celkem klidnou.... nakojila jsem po 7, pak šel Davídek do postýlky... pak jsem kojila kolem 23 a kolem 3... což je super... no jo, jenže nám začíná dělat problémy to druhé kojení kolem té 3 - 4 hodiny... respektive DAvídek se pěkně nabaští, odříhne si, ale jak ho dáme do postýlky, tak nemůže vůbec zabrat.... :confounded: a po 6 už je vzhůru úplně.... a pak je samozřejmě dopoledne protiva... :frowning2: jenže já nevím, jak ho uspat, když po kojení v 23 usne krásně a sám a v ty 3 už nemůže spát... :frowning2:
16. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci,taky na vás budem myslet...na tohle jsem ráda,že mám kluka :sweat_smile:

já opět kojím.... :sweat_smile:
16. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE náš malej už by si taky dal... ještě se drží, ale už vidím, jak si šnudlí ručičkou v pusince... a ještě to nejsou 2 hodiny... tý jo, spurtík bude asi tady... :sweat_smile: :frowning2:
16. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae jj taky si říkám, že kvůli tomuhle bych chtěla kluka, doufám, že se nám napodruhý podaří :wink:

Prostej budeme na vás taky myslet, boj v metru teda nezávidím :grinning:
jinak k tomu usínání, nech Davídka až si usne sám, my to tak dělali s Terez taky a naučila se to :wink: teď ji večer nakojím v půl 7, kvůli zoubkům se dneska vzbudila asi ve 22:30, tak jsem jí dala napít, pak se vzbudila ve 3 a pak až v 7, to už vstáváme......potřebuju ji dneska uspat tak okolo 10, aby spala v kočárku ve vlaku, ona je jak hodinky, spí jen půl hoďky přes den :sweat_smile: ale když si s ní lehnu tak spí hodinu, čím to bude? :sweat_smile:
16. bře 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI no my ho nechali... sice asi 10 minut řval, ale vydrželi jsme... a pak vytuhnul... :sweat_smile: takže asi pár nocí budeme muset vydržet trošku řevu a vztekání se a bude to dobrý... :wink: v metru to snad bude ok, jen mi někdo musí pomoct snýst kočár ze schodů.....
16. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dala malýho do mimivaku a asi si ten hlad rozmyslel nebo co :grinning: mi tady začíná usínat....
16. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ne, tak jsme si to nerozmysleli... :grinning: to bylo jen chvilkový uklidnění.... takže jdeme taky krmit.....
16. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooj holky :slight_smile: krásnej den vám přejeme :slight_smile:

a hned mám dotaz... je tu někdo, kdo kojí pokaždý z obou prsou??? :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HEHE :dizzy_face: taky vám přejeme hezký den :wink:
16. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI parádně jste si to užili koukám... je to super, že takhle relaxujete :slight_smile:
už se taky těším na výlety a hrozně! .))

CAR krásná fotka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky!!!

Car teda ta fotka je přenádherná!!!nejhezčí fotka miminka co jsem kdy viděla, fakt!!!(teda kromě Deníska):slight_smile:)

Holky víte o tomhle:
18. - 21. března 2010, Praha

Nosným pilířem veletrhu For Kids pro rok 2010 zůstanou tradičně společnosti nabízející potřeby pro děti - od hraček, přes kočárky, dětské a těhotenské oblečení až po sportovní potřeby.
...a psali tam něco o oprozeninách, tak Car si to zjisti, bude tam asi plno výrobků a dozvíš se tam plno rad..my tam asi taky pojedem:slight_smile:)

Jinak Ver spurt trvá max týden, nebojte holky, taky jsme si tím prošli a navíc zrovna v době toho zánětu, takže marast!!!

Monči to mě teda mrzí, to si můžete s ver pokecat o vodě a vytírání...do pr....co se to děje???držím palečky ať je vše OK a pojišťovna ať hezky lepí:slight_smile:))

My máme dneska masáže s mimi a mimi jógu a pak šup na ruštinu:slight_smile:))
tak já jdu něco udělat a učit se slovíčka, snad nebudeme nic psát.-)))papapapapapa
16. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Hehe mamino naše :dizzy_face:

já kojím z obou prsou jen v noci, přes den kojím po 2 hodinách a prsa střídám...ale třeba moje ségra kojí pokaždý z obou prsů (po 4 minutách z jednoho i druhýho) si to měří na hodinách :grinning: to by mi Terka dala, kdybych ji dávala jen takhle malý příděl :grinning:
16. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo Amal Amálka je nádherná!!!!zkoukla jsem fotečky:slight_smile:)
Jo a písněte mi někdo odkaz na svoji fotečky, please:slight_smile:
16. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR kolotoč nad postýlku máme půjčený natahovací Nattou... ale ještě jsem ho nevyzkoušela, tak nevím, jestli bude mít úspěch :slight_smile:

AMALLI jídelní židličku jsme koupili obyč Ikea... bílou byla ve slevě :slight_smile:)
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20140047
16. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj MONCI :slight_smile:
já jsem totiž zkoušela kojit z jednoho prsu... tak jako půl hodiny na něm visí a pak chce stejně i to druhý, tak to moc nechápu... jsem si říkala, že když si vytáhne to zadní vydatnější mlíčko, tak bude spokojenější...

jinak taky hlásím zelenou stoličku, ale u mě to bude asi tím, že beru to železo... :confounded:
16. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek