• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jo a včera jsme teda přetáčeli na břuško a docela se Kubula snažil... když už to bylo napotřetí, tak normálně zvedal hlavičku... jsme z toho byli vydřený jak blázen :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda MONCI pěknou noc jste měli :((((

a na ouška držím palce, ať to obě zvládnete! :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
16. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile:

car fotečka náááááááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face:

heenko já kojím z obou :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak mu to asi z toho jednoho prsa nestačí... :wink:

a vidíš jakej je Kubulka šikulka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: náš malej se včera zkoušel zvedat na loktech až jsme ho museli trochu brzdit.. :grinning: a když jsme večer větrali a byl bez plíny, tak se normálně přetáčel sám... :astonished: akorát mu to nejde samozřejmě, protože neví co s rukama, ale zadek a nohy už přetočí, taky jsme na něj hleděli jak puci :grinning:
16. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI teda ségra je dobrý, 4 minuty z každýho jo? to by mi David prořval celý dny a noci :grinning:
16. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky

musím se pochlubit Denisek se dneska poprve otočil sám z bříška na záda a udělal to víckrát takže to nebyla jen náhoda a točí se na obě dvě strany :slight_smile:

Hehe já jsem kojila s obou prsů když jsme měla míň mlíčka tak aby se mi víc trořilo.Klidně koj z obou mořná to malému nestačí a proto chce obě. Ono mu to neublíží a bude se Ti tvořit tím pádem víc mlíčka. Takže vydrž pokud to tak Kubík chce.
16. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe já ze začátku taky kojila z obou, pak už postupně chtěla jen z jednoho :slight_smile: a ta zelená stolička je z toho železa :wink: já hlásím, že u nás už zelená stolička není, takže to fakt bylo z tý brokolice :grinning:

Cat naštěstí žádný škody nemáme, a myslím si, že to ani neproteklo dolů k veterinářovi, ale raději se ho zeptáme, od toho ta pojistka je :slight_smile:

holčiny musím pádit, jdu rychle udělat oběd, uspat princeznu a až se probudí tak pofrčíme....tak pááá k večeru se tu ukážu :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal já mám židličku jak monci a má jí i blahu :wink:

monci nedávno jsi o té vodě mluvila a asi jsi málo zaklepala na dřevo :unamused: a ty ouška určitě zvládnete :wink:

hehnko Kubík je šikulka :dizzy_face:

Adel Denisek je šikovný :dizzy_face:
16. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a když jsi ho kojila půl hodiny z toho jednoho, tak pil opravdu celou dobu? :wink: nebo jen tahal naprázdno.....

MONCI papa :dizzy_face:
16. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI a jak kojíš v noci? myslím polohu...
16. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no mě přišlo, že chvílema dudal... že ho to prostě nebavilo a děsně mi u toho usínal... tak to bude i proto. akurát netuším jak docílit toho, aby fakt z toho jednoho celou dobu pil :slight_smile:)) nevím, jestli to rychle nevycucne a to zadní už se mu lenochovi tahat nechce... :sweat_smile:

MONCI hooooj :slight_smile: já chci taky kojit 4 minuty z každýho :slight_smile: to by bylo bááájo :slight_smile:))))))) :grinning:

ADELL ahoooj :slight_smile: jste šikulky... já ani nevím, kdy by se měl prcek tak asi přetáčet...
16. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů PETI to je brý... to musím vyzkoušet... akurát Kubovi se zatím nelíbí když má tu hlavu takhle na lokti. takže když kojím tak většinou na fotbalistu nebo tanečníka...

v noci se pokouším v leže... akorát je pak v týhle poloze nic moc právě to střídání prsou :slight_smile: :sweat_smile:
16. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tohle přetočení z bříška na záda není tak důležité, důležité je aby se přetočil ze zad na bříško do půl roku , tak mi to říkala rehabilitační sestra a pak už je to prý jedno kdy začne chodit po čtyřecch , sedět.... to má každé dítě jinak ,a le samozdřejmě jsme měla taky radost, když se Vítek překulil na záda
:slight_smile:
16. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko já jsme v leže nemohla pak kojit, vždycky jsem toho usla :grinning:
16. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE musíš najít způsob jak malého vzbudit... :wink: lechtat ho nebo tak něco... na to přijdete... jinak teda obdivuju tu polohu tanečníka, to bych asi nedala.... :sweat_smile: já jsem vděčná za kojící polštář... :grinning:

já taky vleže usínala, takže takhle poloha je pasé...navíc jak jsem měla hodně mlíka, tak to teklo všude, jen ne do prcka... :grinning:
16. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky taky u toho lehce usínám, ale prcek většinou tak tahá, že neusnu ouplně...

toho tanečníka taky praktikuju na kojo polštáři prostej... nebo na normálním polštáři. bez toho bych to taky nedala.. :slight_smile:))
16. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a to lechtání - no zkouším všechno i mu vzít bradavku, bo to ho vždycky probere. :grinning:
16. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak HEHE, já už myslela, že to praktikuješ normálně na ruce.... :sweat_smile: a to buzení, Davida probere buď to, že trošku odtáhnu prso, takže začne hned cundat nebo ho polechtám vlasama na čele.... ale ty nemáš dlouhý vlasy, tak to asi neklapne... :sweat_smile:
16. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já teda nejraději kojím tak, že si malého položím na kojopolštář... :wink:
16. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravim - my uz mame nasvaceno,uzivame si s malym pohodicku . . .

konecne mi hezky pije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bumba stavu z hrusek z dm a je po ni jako divej,vcera vypil 120 ml coz je rekord,tak snad to pujde jen lip a lip buch buch buch :grinning:

hehenko v rychlosti jsem cetla,no ja musela malyho budit porad v podstate sam sal jen kdyz byl opravdu hodne hladovej,jinak jsem musela bud lochtat,ale spal dal,tak jsem delala co nam poradili v porodce,jako by jsem ho stipla (ale jemne) na dolni celisti
16. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,.. tak se opet hlasim.. jak se vsichni mame? hehenko koukala sem na fotecky malyho.. no je uzasnej...
16. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vítek spal jen přes půl hoďky :unamused: Já bych chtěla noťas ,PC máme na blbém místě a já nevidím na Vítka jak raubíří :grinning: , jenže penízky nám nepřebývají :frowning2:
16. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luci :slight_smile:

peti a co prestehovat to nejde????
16. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky BLAHU... tý jo, šťávička z hrušek jo? to je labužník.... :grinning: tak snad bude jen líp.... :wink:
16. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky LUCI :dizzy_face:
16. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo herusticky, jako v dm maji asi 6 prichuti i s cajem,ale tahle teda vede :grinning: porad nabizim aby si neodvykl :grinning:
16. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu já Pc do obyváku nechci, to se raději omezím :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no manza ho chtel dat do decaku a ja mu rikam,to vis a malej bude porad zalezlej jen tam a manza taky :slight_smile: takze nam sel do obyvacku :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano zeny:slight_smile:

To je neuveritelny, ze uz i hehe ma miminko...tak to leti:slight_smile:

Holky ja kojim v noci v leze a usiname u toho obe:slight_smile: Ja teda usinam i v sede:slight_smile: A kojim nekdy z obou nekdy jen z jednoho, ale vetsinou zapomenu z kteryho, takze je rozhodne nestridam tak, jak bych mela :sweat_smile: Asi si zacnu delat carky na prsa:slight_smile:

Dnes jsme mely rusnou noc...byli jsme vzhuru skoro kazdou hodku...teda me to tak prislo... :grinning: :grinning: Nevim proc, asi byla pretazena nebo nevim....ale co uz.... :sunglasses: :sunglasses:

A procurala Huggiesku az na pyzamko :sunglasses: :grinning: Ja ty latkovky snad vzdam...uz byla zahojena, tak jsem je zase zkusila a mela to znova...chjo :confounded:

Jinak B uz se taky pretaci z briska na zadicka...a ze zadicek na brisko ji staci pomoct s nozickou a uz se prehoupne...kikulka:slight_smile:
16. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek