• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
blahu my děcký pokoj nemáme, budeme dělat až za dva roky jak budeme dělat novou střechu a tam budou podkrovní pokojíky pro děti :slight_smile: Už se moc těším
16. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim peti psla jsi to,tak ja pocitam,ze po lete uz by malej mohl jit do sveho spat,uvidime az bude spat celou noc a nebude nas poterbovat,tak ho tam prestehujem,tak mi ho zaridili tak na pul,jako ma tam komody s vecma,prebalovak a nasi starou skrin,asi mu tam zustane,my to museli rovnou vymalovat a zaridit
16. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti tady je nas pokojik,ale fakt zatim tak jako provizorne

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=540999
16. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, nachystala jsem se na první větší výlet s Davídkem... snad mám všechno, no nejedeme na 14 dnů, tak to snad zmákneme... :grinning: za chvíli se půjdu najíst a pak bude baštit malej, tak ho obleču a vyrazíme.... tak se s vámi rozloučím, mějte se krásně a držte nám palec, ať to cestování po Praze zvládneme bez úhony.....
16. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

prostejko dobře tu cestu zvládnite.

Moci vy při naušničkách taky :slight_smile:

Jinak amali my máme jídelní židličku tuto. Sice je dražší, ale mimi v ní může nejdřív ležet a pak se polohuje až do sedu. Má polohy 3, výška různě nastavitelná a je jako super..Janička sama nesedí takže i v té židličce je zatím spíš v leže jen na jídlo jí to mírně zvednu..ale ani tak nesedí :wink:
http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-chicco-polly-magic-2009/
16. bře 2010 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu pěknej pokojík :slight_smile: My ani nemáme místo na pokoj jen pro Janičku :pensive:
16. bře 2010 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile:

teda holky, vy mě děsíte táda je jako asi nějakej zabržděnej nebo co.......sotva pořádně pase a vy se tady přetáčíte :frowning2:
16. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj V+T :slight_smile:
Každý miminko je na tom jinak..neboj. Holkám taky děti sedí nebo lezou po 4 a mají zuby a Janička ani jedno :grinning: ..každý miminko je prostě jiný :wink: :slight_smile:
16. bře 2010 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani já si říkám, že na to má čas, protože mi to pčijde brzo tohle všechno, na druhou stranu zas už vnímá ručičky a ví co s nima:slight_smile:....ono je to taky možná tim jak je maličkatej a že asi nemá tolik síly na tu hlavu:slight_smile:
16. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
kdo jste tady, tak prosím šup sem s radama jakou koupit kojící podprdu - o kolik větší :confused: :confused:
16. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
toltec:já si koupila jen větší obvod, ale jinak o číslo stačí
16. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem z toho jelen, ten košíček by měl trošku plandat? aby se mi tam vlezlo mlíko a vlóža?
16. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Tak Monci vy jste taky vytopili koupelnu? :pensive: snad to tedy neproteklo..a jsem zvědavá na náušničky..
Verli k tobě ještě nikdo nepřišek kvůli té vodě?
Tak Davídek i Kubula už se hezky mrskají co jsem četla..
Ondrášek má moc hezký pokojíček :wink:
Já v noci u kojení taky usínala, ale teď Vendulce stačí tak 15 minut tak jí vracím do postýlky..
Svoji, to musí být sranda když se dítko pročůrá až na pyžamko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Toltec kup si podprdu z mikrovlákna to se přizbůsobí :wink:

a mám pocit že jsem se v noci taky pořád budila, ale dnes jsme Vendulce koupili klasický nočníček, tak nejdřív na něm začala natahovat, protože nedosáhne nožičkama na zem, ale vyčurala se do něj :grinning:
16. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Denísek se taky otáčí, šikula :slight_smile: :slight_smile:
Vendulka už se šoupe na čtyřech dopředu, je to sranda sledovat :grinning:
16. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUSKY...jenom jsem hodila odkaz a zmizela, to jsem ale,co?

U nás je od ledna Babybox a včera tam odložili 2měsíční holčičku!!!

To je snad vodní epidemie...nejdřív VER a teď MONCI.... to jsou šoky.

PROSTEJ...dobře tu cestu zvládněte.
16. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tol.jo plandavej trochu stačí.-)jako v pubertě:slight_smile:

ange:zapla´tpánbůh ne e:slight_smile:
monči.vim jak ti je, je to děs
16. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem měla malýho celej den na koze, půl hodinky spal, ale kozy furt hono.......teď vypil ještě 100 s přehledem
zkusim dneska nekojit, estli se mi vůbec nalejou, páč takhle to nestihnu sledovat jak cucá furt:slight_smile:....a jestli to bude na hono tak na to prdim.....se akorát trápíme.....kdyby to byl jen spurt tak jí častěji, ale jeho nebere ani cucání, protože chudák musí tahat jak šílenec :angry:
16. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

holky dekujem za pochvaly fotecky:grinning:

cat opruzenina mizi :grinning: myslim ze jsme to meli z pempersek-z tech drahejch i tech newborn..uz mame jen malinecko naruzovely ale jen minimalne..ten krem a zeleny sajrajt pomaha :grinning:

prostej..pretaci? :confused: :confused: :confused: sikula

holky to nase mala zveda hlavicku skoro od zacatku..a ted uz fakt krasne..fotografka na ni uplne zirala a hrozne ji chvalila ze taky nezvedaj pry kolikrat dvoumesicni deti(co fotila treba minule)
a tyky ji mam vyfocenou jak mava se spendlikem chrasticim :grinning:

blahu..u nas to bude boj dat do pokojiku..ja bych uz malou nechala po sestinedeli(ted nam privezli loznici,do ted jsme u ni v pokoji),mame monitor,chuvicky a az na vyjmky viz dnes docela spinka..ale manzel nechce..pry bude spat tam kde mala :grinning: a bez ni ne a ne
16. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak mi manza vyfotil pupika a konecne muzu rict ze si pripadnu jako tehu a ne prejezena.. :grinning:
16. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculko ahoj,no ja si taky planovala jak malyho dame brzo do pojiku,ale nejak to nevyslo,my jsme tam radi s nim a porad nespi v kuse celou noc,takze zatim je s nama :grinning:
16. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mas rechte,opravdu nevypadas jako prejezena :grinning:
16. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu krásny pokojíček :dizzy_face:

já jsme byla venku a teď jsme si odělala pohankovou kaši narychlo, M dělá dnes do 18 , tak budu vařit pozdějš
16. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: dekujiiiiiiiiiiii
16. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec já si kojo podrdu kupovala až po příjezdu z porodnice
16. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci krásné bříško :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no peti me to taky laka sice mam tu hnatu,ale neboli to a je to jen obvaz tak asi pujdem taky,navic malej si dopil stavu,tak musime pro zasoby :grinning:
16. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu hlavně si prosím nic neudělej :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci paradni brisko:slight_smile:ale furt pidi

blahu ja se jen boim jak se ji pak bude chtit,ted by si zvykla od zacatku a rano sla knam do postele jak ted :grinning:
16. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculko to je na vas kazdopadne zvyknete si obe,ale prijdou casy,kdy za ni poletis treba 8 za noc a otazkou je,jestli se vam bude chtit tam behat,to uz je na vas,neboj se nic,taky si rikam,jak to pak malej zvladne,az bude sam v pokojicku :grinning:

peti znas me,jeste mam jednu nohu zdravou a me to proste neda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek