• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
tak si tam budem moct lehnout kdyz bude krusna noc..jinak je hned vedle loznice..ale u nas je manzilek proti :grinning:
16. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul jsk říká blahu je to o zbyku, mě by se taky nechtělo vstávat :unamused:

Blahu když tak budeš mít ještě 2 ruky :grinning:
16. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak carculko to je jina,to bych asi taky chtela tak zavest,no tak to budes musit probrat jeste jednou s manzou :grinning: :grinning: :grinning:

asi tak peti,kdyz ono tam tak krasne sviti slunicko,nebo pockam az prijde manza a vezme ho na prochazku on,vcera jim to nevyslo,protoze zacalo prest a snezit
16. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu to počasí mě taky štve, u nás včera začalo svítít sluničko po 17 hod tak jsme šli pak ven :slight_smile:

A včera už jse mu dala sporťák, ne že by nám korbička byla malá, ještě tam bylo trochu místa,ale on je zvědavec tak aby lépe viděl :grinning:
16. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul třeba baes to tak má , že má Kryštufka v pokojíku i přes noc
16. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a u nás teda nesvíti teď sliníčko jen dopoledne chvilu,a le aspoň že teď nesněží
16. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne peti ja taky malyho dala v tomhle veku uz do sportaku a miluje to,ja mela totiz na zimu do polosedu zvedlou korbu a on se mi furt chtel posazovat a zvedal se mi,takze ted ma sportak a miluje to a ma ohromnou radost,kdyz mi reknem,ze jdeme ven :grinning:
16. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej je vzhuru,takze my pojedme do mesta a na prochajdu pa pa
16. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu papa a bacha na chodníky :grinning:
16. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my se taky chystáme ven, tak snad nebude chumelit :unamused:
přidala jsem fotečky
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=16324&id=100000120474330&l=047888d9ee&subject=Vendulka+od+půl+roku
16. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci pěkně rosteš :slight_smile: :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy jste začaly s příkrmama? Mudra mi řekla dneska, že před půl rokem začít nesmíme ani omylem :astonished:
16. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth Vendulka je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: To Vítek se na 4 ještě tak neudrží, my jsme spíš přes šulibečky :grinning:

Amal necelých 14 dní před 6 měsícem
16. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti hlasim,ze mam zbytek koncetin po prochazce celej :grinning: :grinning: :grinning:

amalko my jsme zacinali v 5 mesicich,vis jak to je kazdej mudr ti rekne neco jinyho,tak daj na toho svyho :wink:
16. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsme doma...jdu vás dočíst
16. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver je to tak, každý dítko je jiný :wink: a pást koníky bez zatnutých pěstiček má dítě nejpozději do 6 měsíců, máte ještě dost a dost času :wink: a na přetáčení taky :wink:

holky ty ušinky.....sestra chtěla, abych si ji šla držet, tak jsem ji řekla, že v žádným případě nechci být u toho, tak se smála :slight_smile: šla jsem až na konec chodby, abych ji neslyšela brečet....vůbec jsem ji neslyšela a za pár minutek mi ji přinesli :dizzy_face: brečela chuděrka moje, ale má to za sebou, pravý ouško je v poho, akorát jí trochu ještě teče levý, ale vysouším to lihem, hýbu ji s ušinkama, tak snad to brzo přejde.....zato ségra :frowning2:
byly jsme tam spolu s našima dítkama, jeli domu dřív, byly tam autem, my byly vlakem, volala mi celá rozklepaná, že Emě jednou ouško pořád krvácí, ale hodně, že má všude krev :cry: tak volala na ORL, ať tam prý hned přijede, že se primář na to podívá :frowning2: tak čekám, kdy se mi ozve :frowning2: chuděrka malá...
16. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange máte krásný nočníček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechávali jste Vendulce ušinky píchnout nebo nastřelit? a jak jí to dlouho krvácelo? chjo to bude noc...
16. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko my začali po ukončeném 5. měsíci i na doporučení dr.
Peti co jsou to šulibečky?
Monci nechávali jsme píchnout a krvácelo to odpoledne, jen trochu, mazali jsme framikoinem, potírali jsme řepíkovým čajem
16. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet díkes :slight_smile: už jí to taky přestalo krvácet, teklo ji to jen malinko :wink: vysoušela jsem jí to 60% lihem, jak mi řekli...myslíš, že jí to už teď, když je to jakoby otevřená rána, namazat framykoinem? na noc?
16. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a psala mi ségra, už jsou s malou doma, náušničku ji museli vyndat a dírka musí zarůst a na píchání jde znovu :frowning2: jsou prý rarita, že to tam ještě neměli, napíchli ji totiž nějakou cévku a proto to tak krvácelo, chudinka malinkatá :cry:
16. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka :frowning2:
On framykoin vadí?
16. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nevadí, jen se ptám :wink: už jsem jí ho na obě ouška šoupla, nabaštila se a ještě před 19 hoďkou ho zalomila :slight_smile: já dokoukám Ulici a jdu poklidit....a hlavně si ohřívám vodu na umytí :unamused:
16. bře 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONI a vam je pichali? u nas se nastreluji, to pry miminka neboli, jen se leknou....ale u toho teda taky byt nechci....

JInak, VERCO, Tadik krasne drzi toho mazlika...je to sikula....neres toceni nebo paseni....kazdy mimi je jiny, o to je s nima vetsi prca, no ne....a jak dokazou prekvapit:slight_smile:
16. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji, my byly na ORL, sestra vzala malou, já odmítla u toho být, a fakt to trvalo tak 3 minutky a donesla mi ji :dizzy_face: takže nevím jak to probíhá a ani to raději vědět nechci.....no my se rozhodovali mezi nastřelením a píchnutím a všichni co mají holčičku, tak mi doporučili píchnutí, že je to lepší proto, že to nastřelení se nemusí povést....nevím, já na nastřelení byla, ale jako velká, takže nedokážu posoudit :wink:
u nás to taky vyhrálo píchnutí proto, že za nastřelení se platí 700,- a za píchnutí 84,- a máme jistotu, že to píchne zkušený dr, nám to píchal dokonce primář :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jjo holky máte recht, ať si malej děla co chce:slight_smile:

svoja:ty jsi hrozná posera:slight_smile:)))..ale tohle je hnus, já asi se otočim i u očkování...brr, uý teď mam stres:slight_smile:...viď....včera takhle blbnul:slight_smile:

jinak holky tak Táda má asi superspurt!!!!.....vypil 200ml sunaru a za hodinu ještě obě kozy a ani neblil že by toho měl moc...asi vás chce všechny dohnat nebo co:slight_smile:)))
16. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naše cácorka je vzhůru :confused: jsem si myslela, že bude spát do prvního kojení a ono prd....její klasická půlhodinka,kterou jsme dneska vynechali, tak si ji vybrala teď :grinning:
16. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe:kuba má super kukadla:slight_smile:
16. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrkejte.-)to je jak svoji řikala mazlinkuje

http://www.facebook.com/#!/album.php?aid=12667&id=1706004277
16. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verli no však to Táda musí dohnat aby měl svalíky na to pasení ne :slight_smile: :slight_smile: asi to fakt bude spurt..
Hehenko já toho Kubu žeru :sunglasses: myslím, že ti je podobný nebo ne?
16. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek