• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
zacala nam pipat trouba a me se zastavilo srdce, ze je to monitor dechu....krve by se ve me nedorezal...obdivuju vas, kterym hlasi falesny poplachy...ze jeste zijete :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:mě jednou pípal, když jsem byla ve sprše...jsemnahatá běžela zachraňovat Tádu a on si v klidu hajal v čele postele napříč:slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sam takhle cestuje??
16. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:noo on má sílu v nohách, poprve to uděal v porodce a tohle hned první tejden doma:slight_smile:.....on se teď furt na nohách zvedá jakoby chtěl dělat raka trdlo:slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
verledi malej je krááásnej :dizzy_face: :dizzy_face:

hehenko Kubíček takýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt úžasnej

To jsou fešáci :dizzy_face:

Svoji to věřím, že jsi měla infarkt :unamused: Já ty polachy totiž znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
VER tak to je sikula...mala teda taky cvici, ale v postylce se neposunuje...mame se na co tesit teda:slight_smile:

SAC no, tyjo....
16. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....

kdy se delaj nausnicky?ve 3mesicich?
holky ja pred 4dnima zkousela maly kalhoty a kabatek a bylo ji to strasne veliky a dnes uplne akorat :sweat_smile:
je hroznej zrout ale hroznej,uz jsme z ni hotovi :grinning: jako vypije kazdy dve hodky nejmin 130nutrilonu a nekdy jeste pridelavam obcas vydrzi tri ale posl dva dni tri snad jeste nevydrzela...a to k tomu kojime ete to malo co jde...no a dr jsem se ptala min.tyden ze jestli neva ze ma silenej hlad(neda se to u ni s nicim zamenit-jelikoz mlaska,otvira zobacek,atd a hned zacne silene hystercit)a hned to u dr predvedla hladovy zachvat a to jedla nez jsme vyjeli:slight_smile:..a pry to neva ze ji mam dat kdyz chce i tak casto,kdyz je pak spokojena a kdyz neblinka...no snad se to ustaly a vydrzi snad aspon zas ty tri(dr rikala ze se ten interval zas prodlouzi)...no zrouta mame..ale tlusta neni,hrozne narostla do delky,ale fakt dost,dnes jsme na ni koukali s manzilkem nevericne :grinning: ..a zas jak se sni mazlil se mu chtela prisat na nos,jak mela hlad,kdyz jsem ohrivala vodu :grinning: ..no je s ni sranda :grinning: ..a nemuzu se od ni vubc odtrhnout,jak je vzhuru tak se mazlime a hrajem si,ale kdyz ona nejradsi ma to jidlo,jednou nas sni...ale je to beruska nase..

holky a co v jakym veku by tak melo mimi delat?abych neco nezanedbala..treba jestli mam delat ete neco jinyho krom otaceni na brisko a taaak
16. bře 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej jaky byl vylet,a kam jste vlastne razili?
16. bře 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a rano nam bude mesic,toto leti :grinning:
16. bře 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
car máš pravdu letí to hrozně, Renatce budou v úterý čtyři měsíce, asi to máme všechny stejně, každý týden nás dítka překvapují novými dovednostmi a my jsme z toho úplně paf. S tím přetáčením, co jsem se dočetla do toho zhruba pátého měsíce se přetáčí z bříška na záda spíš pasivně, nemají totiž takovou stabilitu na břichu, a ze zad na břicho taky s pomocí,nemají na to ještě dost posílené svalečky. No taky jsem zvědavá, kdy se ta naše cácorka otočí ze zádíček sama bez pomoci. co je ale boží, když si ji dám v sedě na zemi zádama na stehna, nožičkama se opírá o břicho a moje kolena má asi do půlky hrudníku, tak posiluje jak blázen, pořád se snaží přitahnout, jako by dělala sedy lehy v nakloněné rovině.Jináč večer jsem jak dojná kráva, od takových sedmi večer, srřídám prsa jedno za druhým, pokud se chci na něco kouknout v televizi, tak je to fakt náročné berušku udržet, jsem si ji naučila, že usíná se mnou, tak prostě sama spát nepůjde, takže nejdýl do devíti musím do ložnice a vleže se mi přicucne, já teda usnu dřív než ona a když se proberu za dve hoďky, tak buď už spinká, nebo ještě dumlá ze spánku, tak ji přendám do postýlky.Pak spinká 7-9 hodin v kuse, teda celou dobu nespí, ale aspoň neřve, že má hlad, ale občas se probudí a cucá si ruku nebo peřinu a pak zase usne, dokud nekvíká, nebo neokusuje hlady plaňky postýlky, tak ji nechám
17. bře 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočandy :slight_smile:

Car, teda vy máte jedlíka :grinning: na náušničky se chodí po druhým přeočkování hexavakcíny :wink:

jinak dnešní noc v pohodě, Terez to s ušinkama zvládla, teď už se to bude jenom krásně hojit :dizzy_face:
17. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile: přeji krásný den..:slight_smile:))
tak jaké jsou novinky, koukám, že Carcul má malého žroutíka..:slight_smile:))
17. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé koukám na Tádíka, to je krasavec a Veri Tobě to moc sluší..:slight_smile:))
17. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky... :dizzy_face: dělo se tady něco důležitého? :wink:

já hlásím předně naprosto luxusní noc, malej se najedl asi o půl osmé po kupce, šup do postýlky a kojili jsme v 1, pak o půl páté a po 7 jsme vstávali..... parádička... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: po druhém kojení zase nemohl moc zabrat, ale už neřval, jen si vrkal a pak nakonec usnul... :dizzy_face: doufám, že se nám začíná vyplácet ten náš pravidelný ve stejnou hodinu opakovaný rituál s koupáním a krmením a uspáváním.....uvidíme, jestli nám s tím nějak zahýbá spurtík, bude nám 6. týdnů, tak už pozoruju malého, jestli spurt bude nebo ne... :grinning:
17. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co jsem jen tak přelítla, tak jsem postřehla, že MONCI už má naušničky a že to bude snad dobrý, teď ještě co ségra,doufám, že to bude v pohodě... :wink: jinak jsem taky myslela, že to spíš nastřelují, já mám nastřelenou taky naušnici a byla to naprostá pohodička, vůbec to nebolí... :wink: ale tak asi jak kde a jak si kdo co vybere že jo...

a CAR má malého žroutíka a mrkám, že skoro nekojí... :confused: CAR jakto? je tak málo mlíčka? a jestli ti vyzungne tolik NUTRILONU tak se nediv, že jí jeden den oblečení není a druhej je :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a my jsme to včera zvládli holky na jedničku :grinning: nás musím pochválit.... s autem, parkováním a složením kočárku jsem se popasovala dobře, na jezdících schodech do metra taky pohoda.... na těch pevných se mi nabídl nějaký starší pán, že mi pomůže kočárek snést, takže super.... v metru skoro nikdo nebyl, takže taky pohodička..... a v práci paráda... :grinning: docela jsem se odreagovala, bylo to pěkný rozptýlení po těch dnech doma a vrkání jen na prďolu... :grinning: vyřídila jsem, co jsem potřebovala a jsem ráda, že jsme cestu tak v pohodě zvládli, až budeme chtít můžeme vyrazit zase.... :grinning: zvládli jsme to i s jídlem, Davídek ani nebyl protivka, až na konci, když už jsme se chystali jít a to se mu chtělo spinkat a nemohl zabrat..... jo a samozřejmě první takovej výlet a musel se mi prosrandit až na svrchní kalhoty.... :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme museli převlíkat.... ale jinak pohoda...
17. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Béééééééé,jáá chci spááááát :frowning2: :angry: .Noci šílený!!!Malej nemůže usnout,každou hodinu se budí a dnes jsme vstávali ve čtyři ráno :frowning2: .Zkoušela jsem dávat i sunar,ale je to naprd...ach jo,ach jo...
17. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: Ahojky, teda Vy jste šikulíci..:slight_smile:)) krásně jste to zvládli..:slight_smile:
17. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae: Ahojky a vydrž, určitě se to zlepší..:slight_smile:
17. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydržet to budu muset,nic jinýho mi nezbývá,ale je to teda mazec :frowning2: neím co těď tak blbne :unamused:
17. bře 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae: a netrápí ho něco, třeba zuby...:(
17. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím Nuki,nechce mi to říct :grinning: ..krásně se tu na mě směje,tak je vše odpuštěno :sweat_smile: :wink: snad to brzy přejde :wink:
17. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI ahojky... :dizzy_face: jak je těhulko?

BAE ahoooj :dizzy_face: teda vy si tak užíváte jo? no tak nezbývá než vydržet spurtík a uvidíš, jestli to není ještě něco jinýho, třeba ty zoubky..... a ani sunar nechce jo? :sweat_smile:
17. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: já se mám skvěle a vše si jen užívám, tak doufám, že to tak bude douho....:slight_smile:))
17. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI to je dobře... jen si pořádně užívej... :wink: teď jsi v tom nejkrásnějším období, kdy tě netrápí žádný neduhy,mimi začíná kopkat.... :dizzy_face: :dizzy_face: jééé, bych si to hned zopakovala... :grinning:
17. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: jojo snažím se, ale už ted mi to přijde, že je to nějaké krátké a rychle to utíká..:slight_smile:
17. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI taky mi to docela utíkalo... každému se to táhne,mě to utíkalo..ale to je i tím, že chodíš do práce... :wink: spíš ten konec se pak asi potáhne... :confused:
17. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak dorazili saticky pro amalku, nakonec jsem objednala v bazaru uzasny chlupatky to bude na vitani obcanku paradnice :slight_smile:
prostej me se amalka vzdy na kazde navsteve pokadi tak ze to ma az za usima...... vzdy musim prevlikat, coz se mi stalo jak na navsteve v praci kdy jsem malou prebalovala u zastupce na stole mezi papirama a tiskovka si ji fotila ze to da do rocenky :slight_smile: a vcera u zamich na navstevy jakbysmet, proste bez nahradniho obleceni nemuzem vyrazit :slight_smile:
dnes si mam volat na vysledky krve amalky, vcera ji brali krev protoze je pry bleda akdesicosi, ale spis jen preventivne tak snad to bude OK.....
17. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: jestli budeme zařizovat domeček a tak to půjde hopem i pak..:slight_smile:
17. bře 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HYPO, tak na výsledky krve držím palec.... a s tím kaděním, to je zákon schválnosti... :grinning: teď já jsem ještě zvyklá doma na látkovky, tam mi to neproteče... ale na cesty jsme měli papírovku a David jednou plknul a jelo to všechno ven... :grinning: a ještě se u toho usmíval, potvůrka jedna... :grinning:

NUKI tak to jo, na domeček jsem mrkala, že jsi sem nedávno dávala odkaz... čoveče to není domeček, to je hrad.... :grinning:
17. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek