• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Prostej: jojo nejmenší není, ale bude se to dělat postupně..:slight_smile:)

Hypo: Ahojky, tak už se tším na otečku Amálky:slight_smile:
s krví bude určitě vše v poho..:slight_smile:))

mizím holky, zatím..papa :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Prostejko,užíváme si :slight_smile: Spurtík máme a ještě k tomu asi ty zoubky..no ještě že jdem dnes s maminama do cukrárny,tak si osldím trochu ten život :wink: a taky jsem se rohodla,že začnu s příkrmama :wink: Kryštůfek už se nemůže dočkat a zítra mu bude už šest měsíců-takže nejvyšší čas :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vstávala jsem v půl desáté ale malá se nejak pořád budí a od půl sdedmé do 8 byla vzhůru..jestli jí trápí zuby..
Bae soucítím s tebou..
Hypo tak snad malá bude v pořádku, proč by nebyla:slight_smile:
Carcul Sofinka papala dost už v porodce že :wink:
Prostějko jsem ráda, že nemusím jezdit po Praze, ale tys to zvládla výborně :wink:
Nuki taky nás ještě čeká rekonstrukce, do dvou let bychom chtěli udělat podkroví s pokojíčky :slight_smile:
17. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak amalka ted tak super hyka kdyz se smeje ze nevim jestli je to uz smich nahlas nebo ji dochazi vzduch :grinning: ale dela to jen nekdy, treba vcera pred koupanim, to jsem se malem pocurala smichy ja :slight_smile:
jinak je to stale vzteklounek u kojeni ale nerekla bych ze je to spurt protoze to trva skoro 3 tydny asi to uz neprestane.... mozna mam uz min mlika nebo co....
17. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI ja chci taky videt domecek...prosim
17. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch...zase jsem objevila bile flicky v pusince...takze mame zase fialku:slight_smile: ...jen tech dudynku je me lito, mame ted krasny (a drahy)...myslite, ze je musim fakt vyhodit, kdyz jsem to podchytila takle brzo? (jen dva nebo tri flicky ma)
17. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne:slight_smile:))

my včera po masáži usnuli v 9 a v 6 jsme papali a pak jsem maléo v 9 budila.-))je to zlatíčko:slight_smile:)

jinak my kojíme taky z obou prsíček pokaždé, 10min z každého a vydrží 3h krásně, i 4:slight_smile:))
svoji to mě mrzí ta moučnivka..a nelíbáš barunku na pusinku?ono se to prostě nemá, no:frowning2:jo a hoď mi sem odkaz na fotečky na fcb:slight_smile:)

hypo držíme palečky at testy dopadnou dobre!!!!
17. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
libam ji porad:slight_smile:

...odkaz jsem davala vcera, koukni zpatky.

...mate teda sikulku na spinkani....Barca usina v 20h a dnes se vzbudila o pul 4 a v 7...no a pak jeste spinka....jako treba prave ted:slight_smile:
17. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:já taky malýho líbu furt:slight_smile:
17. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak hlásím, že 8 měsíční prohlídka ok a nechali jsme naočkovat meningokok a prevenar dávat vůbec nebudem. A máme 73 cm a 9,1 kg :grinning: ještě jedem na tu rehabilitaci,a le aspoň to máme v jeden den
17. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem zase zpět..:slight_smile:

Svoji hodím domeček ještě jednou do alba..:slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki pěkný domeček , tam se Vám bude s mimískem bydlet :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: díky:slight_smile:))
17. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:děkujem...domeček závidíme:slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě není vše podepsáno, ale snad to dobře dopadne..:slight_smile:

Veri: až bude hotov, musíte pak přijet...:slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki:držíme palce, jasně uděláme si dýchánek:slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veri: díky:slight_smile:)) no to by teda chtělo..:slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff tak amalka ma krev v poradku, sice ma vic krevnich desticek ale to je pry u deti normalni.... cerveny kvinky jsou ukazkovy...
tak jsem jeste amalce doobjednala hackovanou cepicku at je na vitani obcanku komplet nova a pekna :slight_smile: pak sem hodim foto jak jsem ji nacancala :slight_smile:
ted jdem ven tak zatim paaaaa
17. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooj holky :slight_smile:

tak jsme byli u dr. a malej má 3710 g, tak ještě pár dní a bude mít porodní váhu :slight_smile:

CAT, SVOJI, jak to děláte, že vám ty dětičky takhle úúžasňákově spí? to už od začátku???
17. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO gratuluju k výsledkům .)
NUKI též držím paluchy na domeček...

PROSTEJ jsi gazela s tím cestováním po Pze... :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ vy koupete každej den?
17. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky malej nemohl tak dlouho zabrat až je z toho skoro 2 hodinovej spánek :grinning: šikulka....
17. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HEHE, téda už jste velcí kluci :wink:

s tím cestováním to byla docela sranda... :grinning: zmákli jsme to a jsem ráda, že jsme to fakt prubli, protože teď vím co a jak a nemusím sedět doma.. :wink:
17. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, koupeme každej den... :wink: nevidím na tom nic špatnýho, malej je ve vaničce hrozně spokojenej a užívá si to a hlavně se nám podle toho koupání podařilo zavést opravdu super večerní a noční režim... :wink:
17. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: Ahojky, ráda Tě vidím, tak to je super, že hezky Kubík papá..:slight_smile:)
17. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE my jdeme k doktorovi v pondělí, jsem zvědavá kolik budeme vážit.... náš malej brontosaurus... :grinning:
ahojky holky.. tak se tu po delsi dobe opet hlasim.. .chytly me opet zada.. takze z uklizeni asi moc nebude.. stihla sem zapnout pracku a umyt nadobi.. a napul povlict postel ale na perinu uz se nedostalo.. ach jo... a to musim jeste na postu poslat balicky z mmb a jit na prochazku s psikem.. no to bude den zase..
tak malej se mi už budí... konečně pochopil, že se nemusí budit hurónským řevem, že má hlad, ale že se má pomalinku rozkoukat a pak to jde všechno líp a bez řevu :wink:
17. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ a kolik jste vážili naposled...

no my koupeme obden, všude nám to takhle říkali - jak na kurzu, tak v porodnici, tak i dneska dětská dr., že každodenním koupáním bysme mu zadělali na pěknej ekzém... (nám totiž dvakrát kvůli tomu volal tchán, jaktože nekoupeme každej den :slight_smile:))))
to je samozřejmě vaše věc... Kubula má i sušší kůži, takže máme matlat slunečnicovým olejem a právě i kvůli tomu nám říkala nekoupat každej den...

LUCI ahooj.. teda ty máš s těma zádama pěkný potíže... nestálo by za to zajít za rehabilitační sestrou?

NUKI hoooj .) jj baští, co mu síly stačí :slight_smile: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek