• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Luci: Ahojky, tak to jsou mi teda starosti..:slight_smile:
záda mě našěstí nebolí a joga je fakt super..:slight_smile:

Hehe: tk to má být.. :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE minule jsme vážili 3775g :wink:

s tím koupáním, mě akorát v porodce řekli, že to není třeba každej den, ale když vykoupu každej den, tak že to neva.... a dětská mi řekla, že můžu každej den, když nemá malej žádný problémy... :wink: malýmu se to hrozně líbí, tak ho o to nechci ochudit, režim máme už taky pěknej a pořádně ho mažeme, takže pohoda.. :wink: jasně, pokud máte sušší kůži, tak vám to asi nedoporučili.... ale podle mě není nic špatnýho ani na tom, že koupeš ob den... :wink:
17. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
já třeba když vidím, že mi malej grcne a já to nestihnu chytit a steče mu to pod krček a blbě se mi to utírá, tak jsem ráda, že mu to pěkně každej den umeju ve vaničce.... i prdýlku a třísla a tak... :wink:
17. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se jdu konečně najíst....:slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI krasnej!!!!!!!!!!!
17. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ s tou sušší kůží nám to řekla dr. až dneska... ono taky až za posledních pár dnů se začal nějak víc loupat... asi je to tím, jak se pořád adaptuje. jinak jsem vycházela z toho, co mi všude řekli...
mě teda vadí, že ho pořád utíráme jen těma vlhč. ubrouskama... furt s ním neumím pořádně manipulovat, abych mu zvládla omejt prdku u umyvadla, bo když nekoupeme každej den, tak to bych ráda praktikovala...
pod krček mu naštěstí nic neteče jak moc nekrká...

tak to Davídek teda krásnej nabral! :slight_smile: to jsem taky zvědavá kolik vážíte :slight_smile: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NUKI brou chuť... jsem se taky nažrandila :slight_smile: mlask!

v sobotu dovalí naši a mamina mě pořád kamenuje tím, co bych chtěla, aby mi uvařila... holky je teď něco na co máte extra chuť? bo mě prostě nenapadá absolutně nic :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nebo něco, co vám v poslední době moc chutilo? :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE my taky měli sušší kůži asi ve 14 dnech a paní doktorka se nad tím nijak nepozastavila, že je to prý normální... a naopak sama řekla, každý den po koupání ho hodně mažte a taky řekla čímkoli mastným :wink: fakt asi co doktor to názor..... ale s tím už jsme se setkali několikrát... :grinning: jako asi kdyby byl malej hodně suchej nebo nějakej osypanej nebo já nevím co, tak bych každej den nekoupala, ale takhle nám to vyhovuje zatím.... a jinak s tím názorem,nekoupat každý den jsem se taky setkala všude.. jak říkám, byla to i první slova v porodce když sestra ukazovala manipulaci, koupat každý den nemusíte... ale pak řekla, že můžeme... :sweat_smile: tak si vyber....

a neboooj, brzo budeš s malým umět manipulovat na 100 % a budete umývat v umyvadle... my umýváme, když se malej pokadí,když je jen počuranej nebo v noci to používám jen ty vlhčený ubrousky... nic nám nedělají,nemáme ani opruzeniny ani nic, tak zatím pohoda... :wink:

a dala bych si borůvkový koláče :grinning: ale to je spíš na mls, než na jídlo...a taky je mám slíbený od babičky až sem pojede na Velikonoce.. :wink:
17. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile:))) tak borůvkový koláče jo? :slight_smile: taky bych si dala na mls!
jsem zvědavá, kdy já se tu manipulaci naučím... :sweat_smile:
nám řekla dr. mazat nejlépe slunečnicovým olejem a akorát pak zmínila, že olivovej už by nedoporučila i když se o tom hodně mluví. taky myslím, že ta sušší kůže není nic nenormálního, šak ten přechod z bříška do tohohle světa se musí nějak odrazit :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ a učila ses tu manipulaci z knihy nebo jak? mě toho v porodce teda moc neukázali a o kurzu ani nemluvím :slight_smile:)))) to byla spíš rychloukázka na pár minut...
17. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
achjo ženy... musím volat jednomu kliošovi ohledně práce a vůůůbec se mi do toho nechce... nějak se nemůžeme vůbec pochopit a jemu se nechce zadání psát... :sweat_smile:
17. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky nase amalka byla jak loupacek, hodne sucha kuze a loupava, o rucickach a nozickach po porodu ani nemluvim.... pak se zacala loupat cela, dr. rekl ze je moc sucha jak se dlouho louhovala v plodovce :slight_smile: a at mazu treba modrou indulonou..... tak jsem vyhodila olejicek protoze byl na prd, rychle se sakne a mazu indulonou a to je maly zazrak :slight_smile: nejen ze krasne voni ale amalka je ted jak z cukrkandlu :slight_smile: a koupat jsme zacali pravidelne az skoro ve 2 mesicich :slight_smile: a to jen proto aby mela zazity nejaky ten rytmus....
17. bře 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE no dala bych si :grinning: :grinning: :grinning: a babička udělá... :grinning: já si na kynutý těsto moc netroufám, zkoušela jsem párkrát a nepovedlo se... :pensive: doufám, že z toho pak malej nebude mít moc prdíky.... :sweat_smile:

tu manipulaci jsem se nijak neučila.... jen teda nějaký nošení, to jsem si zkoušela podle té Něžné náruče rodičů.... :wink: jinak nám v porodce taky nic moc neukázali, ale zrovna myslím na umývání toho zadečku je chvat v té Něžné náruči... já ho tak aspoň dělám, když Davídkovi ďupku umývám... :wink:

a hlavu vzhůru, telefon k uchu a bude to za chvíli za tebou...já tě teda obdivuju, jak to zvládáš... :wink:
17. bře 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
HYPO mě doktorka říkala, že klidně můžu tu indulonu použít taky... :wink: takže na tom pravdy něco bude... my mažeme zatím olejíčkem a stačí to... jen kolem obočí má Davídek hrozně suchou kůžičku, tak na to na máme nějaký spešl krém na předpis... :wink:
17. bře 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj HYPO tu modrou indulonu mi taky doporučili v porodnici :slight_smile: :dizzy_face: používáš jí i na prdku? mě ta rybylka hrozně smrdí... :confounded:

no zkouknu ještě to DVD s manipulací. fakt jsem hrozně chromá... :sweat_smile:
17. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky ja si pripadam s manipulaci amalky nemozna i ted, kazda navsteva si amalku bere zrucneji nez ja.... ale je to vse o treninku, toho naseho burtika se uz nebojim jako v porodce :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno zatím ta práce není až tak časově náročná, takže se to dá a navíc jak jsem psala, tak spoustu toho za mě dělal manžel po nocích. beru to tak, že místo žehlení prostě pracuju :slight_smile:)) i proto jsem chtěla sušičku :slight_smile:)

HYPO dneska jsem viděla v čekárně u dr. takový malilinkatý miminkooooo... tak jsem si ouplně říkala, ježkovo oko, co bych dělala, kdyby byl menší :slight_smile:))) no nevím, asi by mě kleplo bo co :grinning:
17. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky s tou manipulací je na štíru asi každej, aspoň ze začátku :wink:

HEHE to video zkus a uvidíš, že za pár dnů budeš zkušená manipulátorka.. :grinning: :grinning: :grinning: jo a na tu ďupku, mě Rybilka nevyhovovala jak je tekutá (měla jsem jen vzorek) a hrozně mi vyhovuje sudocream... :wink: dražší, ale naprosto super...
17. bře 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
teď si vemte, že nás prďolka měl při propuštění z porodky 2,5 kg :sweat_smile: :sweat_smile: to vy máte obříky holky... :grinning:

HEHE četla jsem, že manža hodně pomáhá :wink: to je krásný a tak to má být... ale stejně tě obdivuju, já na práci a na nic moc jinýho než na malýho nemám ani pomyšlení.... :confounded:
17. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
na zadecek mam porad rybilku...... me nijak nesmrdi :slight_smile: na zadecek rozhodne pouzivat neco proti opruzeninam... kdyz ti nevodi rybilka tak skus neco od nivei nebo indulona dela taky na opuzeniny....
17. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno to si fakt představit nedovedu... 2,5 kila...

Sudocream tu mám vzorek, tak zkusím. PETI tu myslím pochvalovala Ondřejovu mast a někdo psal, že to voní, tak vyzkouším to :slight_smile: ani nevím, že Nivea dělá krém na opruzeniny... teda já nevím, kde všechny ty vědomosti mám... malej se narodil a já akorát vím, že nic nevím :slight_smile:))
17. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ten bepanten je taky zazracnej :slight_smile: nam se opruzuje krcek, jak ma tlusty tvare tak se zaparuje a jeste si tam blinka a muzu rici ze nejpozdeji za dvadny je to fuc..... no ale pak se zas zapari a zcervena.....

no nic jdu varit dokud amalka dospava kocarkovani

tak paaaa
17. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo manža pomáhá hodně... až se trochu bojím, že přecenil svoje síly. teď nám skončila jedna větší zakázka a zítra končí další - to budu slaměnka a pak už snad bude mít volněji... a to ještě v noci místo mě pokaždý vstává, aby přebalil... nejvíc ho obdivuju, že mi dokáže píchat ty injekce... já se ani dívat nemůžu :sweat_smile: :grinning:

a propo - už musíme píchat jen jednou za 24 hodin, takže úspěch... v pátek jdu ještě na jedny kontrolní odběry a pak doufám už ten Clexane vysadíme ouplně - on je to fakt docela humus - v tomhle případku by tam radši neměly dávat příbalový letáky... :angry:
17. bře 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe: no vidíš, jakého máš doma šikulu.....paráda.:slight_smile: užívej si to..určitě to už bude v pohodě a nebudete muset píchat...:slight_smile:
17. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já běžím domu, papa:slight_smile:))) mějte se:slight_smile:
17. bře 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
..tak jsem zpět z kosmetiky:slight_smile:))jojo, užívat si musíme, holky:slight_smile:)babička vozila 2h a malej te´d krásně vytuhnul:slight_smile:)

S tím koupáním:My teda koupeme taky každý den, jak píše Prostějka, krásně si najel na režim a ví že po masáži je koupel, pak kojení a hají hají a pak teda spí těch 9h v kuse:slight_smile:))

Svoji a Var, to líbání na pusinku je ale fakt špatný, já teda líbám všude jen ne na pusu přímo, máme strašně bacilů ve slinách a je z toho ta moučnivka a BACHA!!!i zánět prsu, protože mimi ty bacili z vaší pusy přenese přes svou na bradavky a stačí nepatrná ranka a je to v čudu...tak opatrně, nic se nemá přehánět:slight_smile:))

Hehe malej se ti loupe, to je normální, má ještě tu kůži z bříška a ta jak byl v plodovce tak odchází, doporučuju krém EXCIPIAL, je to z lékárny a my mažeme po každym koupání a máme pleť nádhernou, vyživenou a hebounkou, už jsem to doporučila všem kámoškám a všechny jsou happy. A do koupele Banmandol!!!!
17. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT ahoj :slight_smile: no jsem se tě chtěla od kdy ti takhle v noci spinká? a nebolí tě pak prsa? mě by asi praskly po tolika hodinách...

Banmandol - to taky seženu v lékárně?
17. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty blázne... 9 hodin v kuse... z toho se neseberu :slight_smile:))) to je rajská hudba .))) :sweat_smile:
17. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uvareno, rychlovka :slight_smile:
a na co je banmandol??? to jako do vody?
nam amalka taky spinka uzasne, v 19.00 koupem pak kojeni ve 20.00 je v pelechu ponuchnam zapnu kolotoc a je tuha, budi se kolem 4.00 na kojeni a pak kolem 7.00 ale vetsinou se valime do 9.00 ve velky postely :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek