• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
a hehe, ze zacatku jsem v noci musela odsvat kdyz jsem ji nechtela budit nebo vzbudila protoze by mi prsa explodovala ale ted se to nejak srovnalo samo a v ty 4.00 rano je vycucne a je hotovo :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočandy :slight_smile:

tak jsem vás dočetla....

Hehe teda paráda, jak přibíráte :dizzy_face: jinak my taky koupeme už od začátku každý den, ale před každým koupáním teda Terez namažu olejíčkem, takže se jí kůže nevysouší, po koupání ji osuším a namažu Lenienskou nebo Indulonou a má kůžičku nááádhernou :dizzy_face: akorát je teda taky zapruzená na krku, jak má ty dvě bradičky :sweat_smile: přesně jak píše Hypo...já teda zatím zasypávám Aviril zásypem, už jsem na ten krček vyzkoušela všechno, ale prostě to má pořád zapařený no :unamused:

jinak já taky Terez líbám, pořád, a na pusu a na celý tělíčko a nikdy nic neměla, žádnou moučnivku ani já neměla zánět prsu :wink:
17. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky mě nějak furt není jasný, jak se může dítě v noci nevzbudit :slight_smile:)) to je sci-fi...

tak jsem se dívala na manipulaci na DVD a teda ty nevhodný ukázky manipulace mě ničí, jak tam ty miminka naříkají... ale všechno to na tom dývku vypadá tak jednoduše :slight_smile:)))

jak dlouho spí v noci Terezka MONCI? :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja si rikam ze se proste objednam na tehu masaz zad a je to.. .at to stoji co to stoji.. ale mozna i plavani 3x tydne by zabralo kdybych nebyla tak lina.. ale zitra asi pujdu.. nemam co delat.. a bazen mam u baraku.. tak 7min chuze tak nevim na co furt cekam.. asi to bude ta lenost..
17. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI s tou leností chápu :slight_smile:))
já se teda ještě bála zánětů a mykoz v těhu, tak jsem se do bazénu nakonec neodvážila... ale jak jsem si říkala, jak budu chodit na těhu cvičení a prdlačky :slight_smile:))) tak držím palce, ať ti to vyjde líp než mě :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe pro mě to je tak sci-fi :grinning: ségře malá spí od 2 měsíců celou noc a Terez nakojím v půl 7, vzbudí se mezi 1 a 2 ráno a pak mezi 5 a 6 ráno....jinak teď jak jí rostou ty zoubky tak je to častěji, třeba po 3 hodinách...ale já jsem si na to zvykla, navíc spíš pokud se v noci nevzbudí, tak mi vyteče mlíko a vzbudí mě mokro :grinning:
17. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko ja se nemuzu na toho tvyho kubika vynadivat.. takovy krasny vlasky ma..
ja si dala buchtu a mimi opet hazi kotrmelce.. :grinning: asi mu chutna.. a chce jeste.. ale ja uz nemuzu :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko nám takhle malej spí od začátku, já ho teda první týdny po 3h budila, ale jakmile nám Dr řekl ať nebudíme, chrní celou noc, v neděli dokonce 9,5h:slight_smile:))ale prsa mám pak teda mega nalitý, proto jsem asi měla i ten zánět, ale teď masíruju a snad už zánět nebude:slight_smile:)

Balmandol taky v lékárně, máme to vše doporučené od pediatra, fakt super produkty!!!!
Já si jdu hrát s malym a cvičit...papapappapa
17. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenienska je super...taky mame!
17. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak pro dnešek dobrou, jdu masírovat a koupat prcka:slight_smile:
Zítra prý nepůjde skoro celý den koník, tak mějte krásný den a opatrujte se!!!!
17. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer :wink:
Tak jsem tak v rychlosti dočetla :slight_smile:
My koupeme taky každý den-malje už si na to zvyknul-koupání,dlabanec a spát...Navíc mi prostě po celým dnu přijde takovej "ušmudlanej"...

Pusinky mu dávám všude,i na pusu-bych to nevydržela :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštůfka mažu po koupání Hipp olejíčkem a na zadeček používám Sudocream.
17. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No..my koupeme jednou za dva dny, když je pokakaná, tak jí většinou vezmu sprchou, teď už je to pohoda..
ale posladní dva dny a noci jsou na palici, asi fakt rostou zuby, slintá jak bernardýn, včera měla i červený zadeček, je pořád protivná, nic jí nebaví, odpoledne spala v kočárku jen 15 minut :confounded: tak dostala něco proti bolesti, když jí chci dát gel do pusinky tak jí zavře..achjo..
tak se zítra opatrujte :wink:
17. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Angeth,taky si užíváte :unamused: ...já jsem před sedmou uložila malýho,usnul a už slyším,že zase pláče...chjo,nevím co s ním je..asi taky zoubky :unamused: :confounded:
17. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Vendulku jsem dala spát po 7 a teď jsem tam taky byla...
17. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme zvykli na koupani kazdy den...vynechali jsme snad jen dvakrat nebo trikrat, kdyz treba spala nebo uz bylo pozde

ty zoubky vam nezavidim...ale kazdy si tim musi projit...jsem zvedava na nas....tak zdar a silu!

dobrou a KLIDNOU noc vsem, zejmena zoubkarkam!!!
17. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci a hypo:Táda má taky zapařenej ten krk, zkoušela jsem zásyp, sudocream a včea po koupání jsemmu to pořádně namastila bepanthenem a dneska to skoro nemá:slight_smile:zkuste to :wink:
17. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mala mela v ryze, kde byl jakoby krk, usazeninky...musela jsem si ji polozit hlavickou trochu dolu a cistit to vlhkym ubrouskem:slight_smile:)) Ted uz ma krk:slight_smile:) A nic tam nema...a pritom je taky syslik:slight_smile:))

ten sudocream- neprijde vam trosku vetrovej jakoby? ja ho barce mazala na pupinky v oblicejiku, aby je to vysusilo...si neumim predstavit, ze ji tim mazu opruzenej zadecek...to musi stipat, ne?
17. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji:je takovej, on je jakoby vysušovací........opruzenej se s tim nemaže, ale zdravej jako prevence joo
17. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jdu v pátek pařit, už se táááák těšim:slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela, ze tady nekdo psal, ze tim maze opruzenej zedecek...?
17. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti pisu na fb, kde ses?
17. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver to já musím teda ten Bepanthen koupit, už nám zase došel :unamused: zkusím to no, nic tím nezkazím, má to fakt hodně....já už jsem jí to i musela vysoušet genciánkou, protože jí to mokvalo, takže s tím pěkně bojujeme....

Svoji, my v porodce dostali vzorek Sudcreamu a mazala jsem ji tím zadeček a nebrečela, asi neštípe :wink: ale je fakt, že ho opruzenej neměla, když jsem jí ho mazala :slight_smile:

jinak u nás je to jako u vás Anet, nic moc Terez nebaví, usne jen na chvíli, je protivná a pokňourává, pořád by chtěla chovat a brousí si dásně o všechno a slintá jak bernardýn :unamused: a když ji chci namazat dásničky gelem, tak zavře papulu, to na ni musím jít se lžičkou, aby ji otevřela a když ji tam strčím prst s gelem, tak mi tam začne rajtovat jazykem, takže stejnak ten gel nedostanu kolikrát kam chci :grinning:

jdu se umýt a chrupkat, tak páčko...zítra koník nepofrčí tak v pátek...páááá a brou noc :sunglasses:
17. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja:no huuuuž.-)

monci:zksfakt pomohl hnedka:slight_smile:....táda to měl taky hodně, když oni ty děti nejsou chvilk čistý, hlavně jak je furt mastíme tak se na ně lepí prach:slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
..no a ty už jsi zase v dža.-)
17. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem tam furt
17. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
az tak, MONCI...ten krcek...teda :confounded:
17. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda na ten růst zoubků se teda netěším když to tady tak čtu :unamused: U nás ještě zoubky pořád nic :sweat_smile:

Holky malá začíná pomalu říkat táta :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já taky dlouho koupala tak 3krát za týden. Teď asi poslední měsíc sem začala každý den. V 18h.koupačka, pak se válíme po posteli, já koukám na Ulici a hraju si s malou..do půl osmé už má spapanou i kaši a o půl jde spinkat. Do 10 min.spinká a máme volnooo :grinning: :dizzy_face:
A když se pokaká utřu ubrouskama a pak opláchnu zadeček pod kohoutkem.
Jinak při každým přebalení mám nachystanou misku s vodou a separačku a tím ju otírám
:wink:

Jinak používám na mazání Sebamed (úžasnej..mám mýdlo, šampón i těl.mlíko a kráásně mi to voní a Janička má pokožku jak princezna :grinning: :dizzy_face: ). Na zadeček mám taky vzorek Sudocremu, ale měla sem i Oprudík (pomohl dost když měla malá opruzeninu), Rybilku sem zkoušela taky.

Zítra budu mít absťák esi se sem nedostanu :astonished: :grinning: I když třeba nenapíšu tak sem občas jukám..nooo zítra se mi budou klepat ruce :grinning:

Tak dobrou holky a kdyžtak v pátek nooo :grinning: Ahoooj :slight_smile:

I+J :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..

super ze e vylet povedl..ja uz s malou prubla par cest a pohoda..a mala fakt jedlik,ale roste do delky ne do sirky..ale jak ma hlad a nedam ji nebo ji to chci prodlouzit a snazim se ji zabavit behem chvile rve jk tur az zmodra..tak ji preci nenecham hlady...

ange..dobre si pamatujes :wink: zroutik od zacatku..ale jinak je mooc hodna..jen mame rymu tak vecer byla protivna,odsali jsme a pak uz dobry..

ange,monci..koukam ze zoubky trapi,co..chjo..snad brzy bude lip..

hehe..my ze zacatku koupali ob den a jinak utirali zinkou..ted vetsinou denne(jednou ji meju mydlem pak jen vodou)..

cat...denisek je fakt zlatej :dizzy_face:
svojnko a barunka tez :dizzy_face:

sac...abstak zazenes,budes si hrat s janickou a pak se se budes o to vic tesit :grinning: ..a janicka je teda sikulka :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My koupeme dokonce jen dvakrát za týden ve vaničce či ve vaně a myjeme každej den v umyvadle zadeček a žínkou ručičky a poblitej krčík. Mám taky strach z ekzému.

Holky, takže v pátém měsíci bych začala s mrkví? Teda vlastně po pátém, takže v 6?

Ty naušničky, to jste mi nasadily brouka do hlavy zase, já je chtěla nechat píchnout, neb prý nastřelené mají větší díru, ale to krvácení mě zase rozsekalo, asi to ještě zvážím............. :unamused:

Ange: kolik váží Vendulka? Je taky maličká?
17. bře 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek