• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
AAAAA tak,ze bych tu byla prvni???? :grinning:

tak pekne vitam na nove verzi :grinning:
19. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdraviiiiiim!! ty jo nez si zvyknu na novyho Kone!!!to me to bude asi chvili trvat :grinning:
19. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je dobry,ze zustavate v tom foru,ze nemusite zase pres vsechny temata
19. bře 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tý jo,nový strááánkýýý :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem tu, ale mam z nove stranky hlavu v peru :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj PRVUŠKY .... ahoj v novém :dizzy_face:

Dneska jsem po kontrole, prcci jsou o týden mladší, odpovídají 31tt+0, .... minule mi doktor říkal, že nevěří, že by se prci otočili (byli KP)....no a dneska jsem byla na utz v nemocnici a A je stále KP a B je hlavičou dolů. Vážíme dle odhadu 1750g. Od minule jsem přibrala jen 0,5kg.
19. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..jakpak se mate?

zuzi,gratuluju k uspesne kontrole:slight_smile:...kolik uz mas navrch?malo vid

holky kdybyste chteli juknete na album sofinky,jsou tam pridany fotecky a pak par i tech profi
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdoooo nikde??????, :frowning2:
19. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jen v rychlosti,nez pujdu koukat na diskopribeh,carculko fotecky krasny ty profi,to je holcicka do reklamy,fakt a musim rict,ze jak jsem vas videla pohromade,rekla bych,ze sofinka pujde do manzi podobou :grinning:

tak pa pa zenusky
19. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu dekujem..ja byh tak rekla,jen on furt tvrdi ze m po nem jen pul ucha a jinak je celamminka..no me prijde taky podobna jemu...uzi si diskopribeh a pozdravuj Ondraska :wink:
19. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mala mi od vcera dost ublinkava a i se poblinkala a fakt savle..cim to muze byt?to toho sni normal.davku nebo min..pak se nekolikrat hodne ublinkne ama zas hlad a nebo rovnou hodi savli..driv toho snedla davku ajeste chtela a nic nanejvs ublinkla minimalne nebo spis uslintla a to vtsinou taky ne :frowning2:
19. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR... díky...mám navrch 12,5kg :wink:
19. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super,ne zuzi?
taky mas tak pomalyho kone?
19. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo... už to fachááááá...

ahoj holky :slight_smile: :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hehe jak je?
19. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyYYY maminyyyy!!!
Zuzi ty se máš.. já jsem od minulé kontroly tak dvě do pluska :grinning: ale co už..
jak Ti je? nechají Tě pidižvouni vyspat?

Ahoj hehe a car - miminka vaše jsou kouzelné :confused: :sunglasses:
19. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je bře CAR :slight_smile: jen včerejší noc byla děsná... modlím se, abysme se dneska vyspali trochu líp. zítra dovalí naši - mamina dokonce přiveze jídlo, tak nemusím vařit :slight_smile:))) super. to jsem ani nečekala.

čtu, že dost ublinkáváte, čoveče radši bych zavolala dr.. šavle by se objevovat neměly, aby malá nebyla moc dehydrovaná... radši jí víc koj, ať máš klid.

ZUZI teda s dvojičkama a přibralas tak málo???

já se vážila před pár dny a mám navrch oproti původní váze 4 kila.. takže 10 kilo zůstalo v porodnici. ale teď to půjde asi dolů dost pomalu :slight_smile:)) a samozřejmě bych ráda shodila ještě víc než ty 4... :slight_smile:)) ale to je fuk.
19. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR Sofinka je krásná... a taky bych řekla, že je hodně podobná manžovi... :slight_smile: :dizzy_face:

TOL ahoooj :slight_smile: a co tvoje miminečko? nechá tě vyspat?
19. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tol..dekujem

hehe..no ale je vikend tak nevim jestli mam nekam volat nebo vyckat do pondeli..jinak pokud to nezmizi tak v po urco volam..savle byli asi dve..jinak dost ublinkava ale az posl.dva dni..a to e ani neprezira jak obvyle :frowning2: hehe vic koj.vic to nejde jsem rada ze ji dam aspon to malinko co muzu,jsme z vetsiny na umelym..ale problem nastal az vcera..do ty doby fakt max ublinkla malinecko

jinak ja radsi ete na vahu nelezla :sweat_smile: jsem furt curik a veci mi skoro zadny nejsou
19. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe super ze zitra budes mit pomocnici:slight_smile:a Kubik nechce spinkat?

a dekujem za pochvalu,vsak Kubik je taky fesak :wink:

a me dovali tchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja v ni taky vidim manzilka a cimdal tim vic..jen on tvrdi ze po nem ma jen pul ucha :grinning:
19. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR jasný, tak víc UM... to je jedno. možná si právě zvyká její žaludek a trávení na UM... kdyby to bylo i zítra, tak bych třeba zajela pro jistotu do nemocnice. by vám poradili. neboj se nic. třeba už zítra bude líp.

jinak taky furt chodím v těhu hadrech :slight_smile:)) nějak nemám odvahu zkoušet cokoliv jinýho a je to pohodlný. navíc kvůli tý jizvě bych se do klasických riflí stejně nervala... jsou mi na břicho dost nepříjemný i ty těhulenský gatě... :(

Kuba poslední tři dny dělal trošku problémy s kojením... nějak se mi to protahovalo i na hodinu a půl. no a včéra to bylo něco! asi ho bolelo bříško - vzbudil se ve 2:45 a usnul až kolem 5:30... hodinu jsem ho kojila, pak plakal a plakal, zkoušela jsem dávat prso, chodit, přebalit, uvolnit prdíky... no nářez... fakt to bylo už zoufalství... ráno kolem 6 jsme měli jet na další odběry kvůli těm mým injekcím, ale nezvládli sjme to, když až v půl šestý konečně usnul...takže jsem tam pak jeli až ve 2...
tak fakt doufám, že dnešní noc bude lepší... :rolling_eyes:
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe kubik urco dnes bude chrnet..a davate kapicky na prdiky?

ale my do ted um snaseli dobre a pila jeste vic nez je na obalu i jsem se ptala dr jestli to neva a pry kdyz ma hlad a snasi dobre tak ne..todle nas trapi od vcera :frowning2: a prave ublinkava po kazdym a to u ni neznam a to se ani neprezirala jak obvykle :frowning2:
19. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak se dneska po koupeli Kubula počůral... byl tak šikovnej, že si počurdil hlavu :slight_smile:))) a to jsem mu dala mezi nožky plínku, kdyby náhodou čurdit začal - no člověk se nestačí divit, co ty mrňousové dokážou :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,to je sikovnej kluk :grinning:
19. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR je mozny i to ze to ovlivnuje ta zaklopka v krcku...nektery deti to maji az do roka,nez se jim uplne uzavre a proto blinkaji vic a nemusi to byt porad...jestli to neni nic hrozny a ma to za den obcas a jeste ke vsemu nekdy,tak myslim,ze je to ono...a vic mlika bych ji asi nedavala,spis si myslim,jestli neni prejedena,deticky totiz nevedi kdy maji dost a jedi dokud muzou :grinning: takze jestli to neni nic desnyho tak si myslim,ze je to ono a nebala bych se :wink:

HEHE tak uz si taky uzivate probdenych noci!!!tak preji hodne sil a takovych noci co nejmin!!

BAE a jak vy a spani???uz je to lepsi???

u nas ted Davidek je uplny zlato...vcera vecer nechtel ani kasi pred spanim jak byl za den utahany :grinning: davam ho ted spat uz jen dvakrat za den a snazim se to co nejvic protahovat mezi tim spankem a ted fakt krasne spi...spinka tak hodku a pul dopolko i odpolko jak kdy,pred koupanim je kolem tech 3-4hodin vzhuru a usne okamzite a ted posledni dny usne a spi az treba do 4 az 5 do rana!!!!takze doufam,ze mu to vydrzi :grinning:

no jdu spat..zitra razime nakupovat tak at jsem fit...a dneska ma sluzbu kdyztak v noci Milan,takze paradicka :slight_smile: DOBROU A KLIDNOU NOC!!!
19. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR je mozny i to ze to ovlivnuje ta zaklopka v krcku...nektery deti to maji az do roka,nez se jim uplne uzavre a proto blinkaji vic a nemusi to byt porad...jestli to neni nic hrozny a ma to za den obcas a jeste ke vsemu nekdy,tak myslim,ze je to ono...a vic mlika bych ji asi nedavala,spis si myslim,jestli neni prejedena,deticky totiz nevedi kdy maji dost a jedi dokud muzou :grinning: takze jestli to neni nic desnyho tak si myslim,ze je to ono a nebala bych se :wink:

HEHE tak uz si taky uzivate probdenych noci!!!tak preji hodne sil a takovych noci co nejmin!!

BAE a jak vy a spani???uz je to lepsi???

u nas ted Davidek je uplny zlato...vcera vecer nechtel ani kasi pred spanim jak byl za den utahany :grinning: davam ho ted spat uz jen dvakrat za den a snazim se to co nejvic protahovat mezi tim spankem a ted fakt krasne spi...spinka tak hodku a pul dopolko i odpolko jak kdy,pred koupanim je kolem tech 3-4hodin vzhuru a usne okamzite a ted posledni dny usne a spi az treba do 4 az 5 do rana!!!!takze doufam,ze mu to vydrzi :grinning:

no jdu spat..zitra razime nakupovat tak at jsem fit...a dneska ma sluzbu kdyztak v noci Milan,takze paradicka :slight_smile: DOBROU A KLIDNOU NOC!!!
19. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
se omlouvam se mi to poslalo dvakrat :sweat_smile: no jo to je ten novej kun :grinning: fakt se omlouvam!!!!
19. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Mám Kryštůfek taky ještě pořád blindí-přežírá se,někdy hodí i celkem slušnou šavli.Říkala jsem to mudr. a ona že prý to některý miminka dělají,že se mu ještě nedovřel jícen a tak mu jde mlíčko nahoru-dovírá se prý až do jednoho roku..pak by se to blinďění už asi začalo řešit...
Car,zkus ten ublinkávací nutrilon,kamarádka ho používá a mimi jí úplně přestlo šavlovat :wink:

No se spaním je to u nás furt nic moc.. :unamused:
20. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, ,,,,, PRVUŠKY :dizzy_face:

Včera jsem musela fofrem pryč, tak jsem ani nereagovala, omlouvám se.
Tak TOL... taky jsem se divila, že jenom 0,5kg za 2týdny, ale vůbec se neomezuju, tlačila jsem sladký, až jsem se styděla :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak jsem se vážila znova a bylo to tak. Jenže jsem měla už nějaký zásobičky z minula, nebyla jsem hubená žížala, tak to přikládám tomu. A fakt mi zatím jde vše jen do břicha.
No a mimi zlobí i v noci, občas víc občas míň, v noci se potím jako vrata od chlíva a spím hůř a hůř...... no co, trénink na noční vstávání s mimi. A co ty?

Včera se mi chechtal doktor, že dle velikosti břicha bych už měla nárok rodit..... :angry: Dobráček!!!! :grinning: Už se vám holky ani nedivím, jak jste byly těsně před porodem a chtěly jste ty vaše prcky co nejdřív vyhnat z bříška, že je to náročné.... já už jsem tak nějak ve vaší fázi, ale konec v nedohlednu :wink:

HEHE...copato bylo Kubíkovi, že nechtěl spinkat? Toho se bojím, že nepoznám, co to mimi potřebuje....... už jsem upozornila podsousedy v paneláku, že to bude nějakou dobu náročný, tak ať si to naspí dopředu :grinning: :grinning: :grinning:

CAR.... malá takhle hodně blinká? Tak ať se to spraví a nemusíte k doktorovi.

Jinak všechna vaše miminka jsou k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooj holky.. přeju vám krásnou sobotu.

jj EFI už nás to drtí :slight_smile:)) jsme nevyspalí až běda a tipla bych, že líp jen tak nebude... přitom by mi stačilo vyspat se třeba 4 hodiny v kuse... dneska jsem Kubulu kojila kolem půl jedný, pak kolem 3, 6... no každý kojení je tak na hodinu i s ukládáním a to poslední je nějak vždycky nejhorší... od těch 6-7 vlastně ještě neusnul a když tak to jsou takový minispánky a za chvíli zas vykládá, nebo pokřikuje...
když jsme dovalili z porodnice tak to bylo fajn... ten týden to bylo dobrý. první víkend nás nechal spát dokonce skoro 5 hodin v kuse, ale od tý doby se to nějako potentovalo...

ZUZI netuším, co mu bylo... zřejmě jsem snědla něco, co jsem neměla... ségra mi uvařila zapečený brambory s vepřovým masem - jenže bylo dost pepřený a taky tam bylo dost cibule... tu jsem sice nejedla, ale ono asi stačí, že se do toho vypekla...
když jsem přijela z porodnice, tak ségra dokonce na týden uvařila prejt se zelím :slight_smile:)))) vtipný ne? tak jsem jí pak vysvětlila, že tohle prostě baštit nejde... ale je zlatá... nejdřív ten prejt a upekla skvělej medovník, pak dovalila rajskou a teď ty brambory... jen je překořenila no... a taky nemohla vědět, že cibule se vůbec nedoporučuje při kojení...

prostě si na to jídlo asi budu muset dávat pozor... kojící čaj všechno zachránit nemůže. :slight_smile:))
20. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek