• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
EFI ja teda nevim, ale me 37,5 neprijde nejak zavratna teplota....ale nevim... :unamused: neni mu teplo treba?

HEHE mame jednu kombinezku, dve zatepleny soupravy, jednu teplou chlupatou bundicku, dve fleesove zavinky, jednu fleesovou decku, dve chlupatkovy decky (od zname jedna za 30Kc), jeden fusak do autosedajdy a jeden combi- oba emitex....jeeee, vecicky...tak je musis hned dat do albicka!

CAT tak ja taky preperu ty mantinely....

SAC no uvidime...asi to nebude hned tak si myslim....ve stredu jdu do poradny, jsem zvedava co me rekne dr :grinning:
29. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a nebo ty zoubky no....u toho byva zvysena teplota...tak to sleduj jeste a pak treba cinkni dr at mas klid.
29. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac je to nejaka infekcni nemoc,vysoky teploty,nevrly,nekdy apaticky,osypany po celym tele...sac to my jsme se jeste nepretocili z briska na zada,nejak se mu nechce,ale uz by si chtel sedat,tak trochu se zveda a kdyz ho dam na bricho tak cekam ze se teda konecne pretoci,ale on se chova tak jako kdyby chtel lizt :grinning:

svoji myslis ze to neni moc???no ja ho prave zmerila,kdyz jsem mu sundala plinku a mel po odecteni 37.5,tak jsem chvili pockala nechala ho prokopat a merila ho asi za pet minut a mel tu samou teplotu,tak tim ze je mu teplo to asi nebude :unamused:

holky snad to nic nebude,ale jsem z toho docela vypsychla...porad neco mame,nejdriv zloutenka,pak ty ztuhly svaly na nozickach,14dni ryma a zvysena teplota a ted tohle :confounded: uz me to stve,nemuzeme mit chvili klid
29. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MIHAMAU gratuluju :slight_smile: jasně, že si sem můžeš pro radu :slight_smile: jen se přidej, co budem vědět poradíme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Janička se už nějakou dobu přetáčí z bříška na zádečka..ale jen když se jí chce :grinning: A taky když leží na zádečkách tak se zvedá a vypadá to že chce už sedět :grinning:

Efi tak snad to nic nebude..nevím no..však dr zavolej za to nic nedáš :wink:

Myslíte že můžu jít na 4měsíční prohlídku ve středu když má 4 měsíce malá v nedělu :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 20:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi v jakým programu si dělala tu koláž?? Poráááď :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uvidim jak v noci a rano a kdyztak ji cinknu,nechci hned plasit uz jak mel tu rymu tak jsem tam voala porad :sweat_smile:

sac ja myslim ze to nevadi :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
šak od čeho tam ta mudra je..že jo :sweat_smile: Já byla u mudry v prvních týdnech pořád :fearful: :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no vzhledem k tomu, ze se malym detem srazi horecky az kdyz maje hodne pres 38 treba, tak si myslim, ze tohle neni tak hrozny....ale zkus zmerit jeste zitra a treba v utery a kdyztak zavolat dr, at jsi klidnejsi....a nestresuj se zbytecne!!!!!!
29. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac ten program se jmenuje ACD FotoSlate,ale dalo me to teda :slight_smile:

a uz objednavam teplomer a odsavacku,nebudu milacka porad nejak mordovat,me by se to taky uz nelibilo
29. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám odsávačku na vysavač ale jak ho malá slyší tak už ví o co jde a má asi strach :frowning2: A jak se úplně brání a ručičkama mě chytá a tahá tu ruku s odsávačkou pryč od nosánku ale co mám dělat? :pensive: Ona má pořád plnej nos šušanů a tak odsáváme skoro každej den.. :unamused:

efi a to sis někde stáhla?? :wink:
29. lis 2009 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI normálně jsem narazila na vícevrstvé plenky ve velikosti L, ale nebyly to popolinky...
29. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC kamarádka taky říkala, že malá začala z vysavače pak chytat hysteráky...... :confounded:
29. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hehenko, my chceme s mužem koupit aspoň 4metry hadice a tím to prodloužit aby ten vysavač byl třeba zvřenej v koupelně a nebyl tak slyšet..já ho zavírám za dveře ale to stejně moc nejde :rolling_eyes:
29. lis 2009 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda mam taky odsavajdu na vysavac...snad ji nebudem potrebovat a kdyby...tak snad si mala zvykne....zkuste pred detma vysavat, at si zvyknou na ten zvuk... :wink:
29. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac ja objednavam tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3970162&tab=3 susany mu jen vyndam tycinkou na usi,odsavala jsem jen kdyz mel tu tekutou rymu,ale to uz bylo neco i pro me,uplne me z toho bolela hlava a on uz to taky nedavala hlavne pres tu ustni se ty viry porad toci dokola,jak mu to odsavam tak to dostavam ja do sebe a zase to chyta znova ode me,takze kupuju tuhle

hehe fakt??ja si ted koupila ty eMka a jsou teda uplne veliky,to bude mit az do konce,ty eSka me vydrzi ted jeste tak na dva mesice urco,to teda nechci videt ty eLka :grinning: to musi byt plachty :grinning:
29. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI ještě jsem našla tuhle odsávajdu na baterie .) http://www.zdravotnicke-potreby-welnes.cz/index.php?d=323

ty svchrňáčky ti stačí dvoje S a tudíž budou stačit i dvoje M ?
29. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem taky zkoušela ale ona má ty šušany hluboko v nosíku a dlouhý třeba až 1cm!!!! Takže to jinak nejde ven než odsát :confounded:
29. lis 2009 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ver tomu ze ji budes potrebovat hlavne kdyz mala bude narozena v zime,to ji budes potrebovat asi hodne brzy
29. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI jsem zvědavá na tvoje zkušenosti s tou odsávačkou..... bych ji pak koupila taky...
29. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja mam vzdycky po trech balenich,ono to ted v zime pomaleji schne takze to je akorat...ale ty elka si teda nedovedu predstavit
29. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz ji dneska objednala tak by mi v tydnu mela prijit,pak napisu jaka je,snad bude lepsi jak ty ostatni,mam doma tu balonkovou a tu ustni a teda obe stoji za prd,malej je na to uz alergickej a jen to nez ho poradne chytnu mi da zabrat,takze doufam,ze bude dobra
29. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se ptala na ty schvrňáčky - myslím tím ty schvrchní kalhotky PUL... jaký jsi koupila?

jo takže jinak plenek koupím 3 balení.... ok ok :slight_smile: nejradši bych nakoupila rovnou i ty M, ale nevím, jak se s tím látkováním popasuju :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nevim jaky typ je PUL :sweat_smile: ale ja mam svrchnacky popoliny,takovy ty omyvatelny na suchy zip
29. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teplomer kupuje tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3970162&tab=3 meli ho i v porodce tak snad bude dobry a muzu ho merit kdykoliv i kdyz bude spinkat a budu tak aspon v klidu
29. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze blahu psala, ze dokupovali tu vysavacovou a ze jsou spokojeny....ta ryma to je des asi.... :unamused: :confounded:

HEHE uz jste konecne udelali poradek v tech vecech? :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PUL je jen označení pro polyuretan myslím... takže jsou to samozřejmě ty omyvatelný....

SVOJI ne... mám furt "důležitější" věci na práci :slight_smile:))) :grinning: děs mno :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe aha :sweat_smile: :grinning: to ani nevim...
29. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI já budu ráda, když to stihnu do porodu :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá jestli stihnu dopořídit ten zbytek.... :slight_smile:)))
a taky by mě zajímalo, jestli nám vůbec přídou ty ostatní věci ke kočárku...
furt ještě jsme nevymysleli, co s autosedačkou :slight_smile:))
no nohy nahoře a zívačka asi nebo co...

ále dneska jsem prostě udělala aspoň mega nákup mimioblečení :slight_smile:))) tak když to z toho eshopu příde, tak to bude paráda :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek