• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hura dorazila nemocenska za rijen :slight_smile: tak ted uz jen pulku listopadu a pak zacnu bojovat o materskou
mimochodem nevite jestli se uz nasi chlapici ve vlade dohodli na te materske????
4. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)tak už dlabem ´knedlíčky:slight_smile:))
Dneska ve 4 začíná davis cup, takže dnes:tenis a žehlení:slight_smile:)

hehe jojo, zlatá, bude super i pro firmu, mám do zlata celý design,víš:slight_smile:
Prostěj super že máte jména a mooc krásný!!!
4. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a pani na laclikovi ti potvrdila ze to odeslala,pokud jo tak bych vlitla na postu.......
jinak jsem se koukala na laclik a tam jsou taaak uzasny saticky na mimi holcicku :slight_smile: uz vim kde budu nakupovat :slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo krásný fotečky bříška:slight_smile:)))

Hehe já taky marně už týden čekám na ten pás po těhu, asi jim tam napíšu....
4. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT sím tě, co to DVD o kojení - vidělas už?
nevíte náhodou kde bych to mohla sehnat?
4. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat krasy autiko mas!!!!

my mame saaba...velky, bezpecny....prostorny...kocik se vejde v pohode

hehe na poste toho maji ted strasne moc, kdyz jsem si byla vyzvednout tu podprdu, tak prede mnou byla pani si stezovat taky na zpozdenej balik a rikali ji, ze maji preplneno ted :unamused:
4. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO krásnej břušáneček :slight_smile:

jinak ano, mám to povrzeno i v objednávkách a pak mejlem potvrdily, že balík byl odeslanej v pondělí večer.
a jo je to parádní obchůdek - dle toho jak budu spokojená s věcma, tak budu taky nakupovat jen takhle po netu...
jo HYPO a ještě www.brumla.cz - tam jsem taky objednala.. :wink: taky sekáček

PROSTEJ já tady tu poštu naprosto nechápu - bydlíme tu, mám tu navíc provozovnu firmy - tudíž se průměrně inteligentní člověk dovtípí, že někdo tu je skoro furt... a že by zazvonili? ani hovnec, jdeš odpoledne do schránky a čučíš, že ti tam akorát tak hodily papírek... šmejdi!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

CAT taky už jsem to všechno obeslala, jestli nemají problém s doručováním balíků..
4. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI jj to chápu, ale nechápu, že jeden balík doručí hned a druhej tady čekám každej den a nic :slight_smile:)) navíc si říkám, že furt není na poštách ten největší nátřask... že to ještě bude...
4. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo brisko ma uz 110cm je to macik :slight_smile:
brumla je taky super, ukladam do oblibenych :slight_smile:
ja s nasi postou nastesti problem nemam, balik mi vzdy doruci domu, jezdi sem jeden chlapek a ten me ma uz asi na seznamu VIP :slight_smile: ze zacatku tu byl treba 4x za tyden :slight_smile: kazdy den prislo neco :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO mno tady na to parádně prdí, ale v podolí jsme taky neměli potíže...

110 cm, téda žádná míra... :slight_smile:)) jste prďolci maličkatí :slight_smile:)) :wink: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já metr radši obcházím obloukem :slight_smile:))) :dizzy_face:
4. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe můžu ti to DVD vypálit a poslat jestli chceš:slight_smile:spolu s tim manipulace..a ty zase pošleš dál:slight_smile:)chceš?:slight_smile:)

děkuju holky za chválu autíčka, těším se na něj, ale to staré obrečím, to je jasný.((((snad si ho ode mě vezme ségra, to by bylo supeer, zůstalo by v rodině:slight_smile:)
4. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no to by bylo fajn, ale nevím, jestli se mi to podaří pak znovu vypálit - mám toho Appla, ale snad jo... :wink: :dizzy_face:

a to máš přímo nějakou knihu?
4. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze jsme maly rikaji vsici ale ja bych jim prala se s tim tahat kdyz na to clovekneni zvyklej :slight_smile:
me teda bandero bohate staci :slight_smile:

taky mam dvd o kojeni dostala jsem ho na predporodnim kurzu
4. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ho taky z kurzu heh, je k tomu jen taková mini knížečka, klíďo ti to vypálim, pošli mi do IP adresu, slíbila jsem to i Orchi, tak to alespoň konečně vypálim a odešlu:slight_smile:))
4. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a si vem, že mám drobnější kostru, o nějaký to kilo míň a budu tahat to samý... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už teď mám 103 cm :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam do svych zaznamu, cely tehu si pisu tyden co tyden vahu, obvod bricha a prsa :slight_smile: a v 27tt jsem mela taky 103 cm , 83 kg, a prsa 103 cm krasny miry :slight_smile:
mimochodem prsa od te doby stale 103cm vic uz ani tuk :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jdu se taky změřit kolem pupíku...moment
4. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže 100přes prsa, 107 v pase a 100 přes boky......NICE:slight_smile:))
4. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat pekny miry :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo super modelka XXL:slight_smile:)hihihihiihihihihi
4. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehu modelka :slight_smile:
na HBO2 jde anna a kral muj oblibeny filmecek tak se jdu divat asi po 150ty :slight_smile:
paaaaaaaa
4. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak já mám v 28tt 103 přes pupík, 102 přes prsa, přes boky hooodně myslím 107 cm :slight_smile:)) a 72 kilo :grinning: :grinning: :grinning: hurááááá
4. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe klíííííííííííííííííííd:slight_smile:)))prsa a boky už se měnit nebudou, neboj, a v pase holt je prďolka, tak se to někde ukázat musí:slight_smile:)
..jdu koukat na tenis a žehlit:slight_smile:))
4. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky :grinning:

cat gratulace k vyberu auticka :wink:
jo a jakej si vzala ten pas nakonec,

zuzi tobe gratulujem ke kontrole :grinning:

ange a vyfotis nausnicky?

prostej..jsem pro natalku :grinning:

svoji,radsi fakt uz jen odpocivej at jste obe v poradku :wink:

blahu..vy jste ale jedlici sikovni:wink:

jinak s orchi jsme byly na cvicu a kavicce a jsou v poradku..pohlavi taji(hihi ale ja vim :grinning:a nepovim :grinning: )
4. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a Barunce gratuluujuuu k svatecku :grinning:
4. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ma dozehleno a narovnano ve skrini....konecne :grinning: ...ted uz jen ty plinky :grinning:

ale zacalo me bejt nejak hodne unaveno a bolavo...jakoby pri nejaky viroze, ale krk neboli, teplota neni....tak jsem zase v pelechu :grinning: snad je to jen nejaka unava...

car ahojky a dekuju :wink:
4. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji pekne odpocivej..treba se pripravujes na porod od 37tt plus.....je to uz normalni porod(ne predcasnej),tak treba barunka se chysta ven
4. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT já jsem ouplně v klidu :slight_smile: se sobě i manžovi líbim tak co :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL to je paráda, že spolu takhle chodíte cvičit a na kafčo... kdy jste se viděly nespoled?

jj SVOJI už v podstatě můžeš rodit.... snad ještě BARU chvíli vydrží a ty si ještě odpočineš :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek