Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hypo
4. pro 2009
hura dorazila nemocenska za rijen 🙂 tak ted uz jen pulku listopadu a pak zacnu bojovat o materskou
mimochodem nevite jestli se uz nasi chlapici ve vlade dohodli na te materske????
cat79
4. pro 2009
🙂)tak už dlabem ´knedlíčky🙂))
Dneska ve 4 začíná davis cup, takže dnes:tenis a žehlení🙂)

hehe jojo, zlatá, bude super i pro firmu, mám do zlata celý design,víš🙂
Prostěj super že máte jména a mooc krásný!!!
hypo
4. pro 2009
hehe a pani na laclikovi ti potvrdila ze to odeslala,pokud jo tak bych vlitla na postu.......
jinak jsem se koukala na laclik a tam jsou taaak uzasny saticky na mimi holcicku 🙂 uz vim kde budu nakupovat 🙂
cat79
4. pro 2009
Hypo krásný fotečky bříška🙂)))

Hehe já taky marně už týden čekám na ten pás po těhu, asi jim tam napíšu....
hehenaautor
4. pro 2009
CAT sím tě, co to DVD o kojení - vidělas už?
nevíte náhodou kde bych to mohla sehnat?
svoja
4. pro 2009
cat krasy autiko mas!!!!

my mame saaba...velky, bezpecny....prostorny...kocik se vejde v pohode

hehe na poste toho maji ted strasne moc, kdyz jsem si byla vyzvednout tu podprdu, tak prede mnou byla pani si stezovat taky na zpozdenej balik a rikali ji, ze maji preplneno ted :-|
hehenaautor
4. pro 2009
HYPO krásnej břušáneček 🙂

jinak ano, mám to povrzeno i v objednávkách a pak mejlem potvrdily, že balík byl odeslanej v pondělí večer.
a jo je to parádní obchůdek - dle toho jak budu spokojená s věcma, tak budu taky nakupovat jen takhle po netu...
jo HYPO a ještě www.brumla.cz - tam jsem taky objednala.. 😉 taky sekáček

PROSTEJ já tady tu poštu naprosto nechápu - bydlíme tu, mám tu navíc provozovnu firmy - tudíž se průměrně inteligentní člověk dovtípí, že někdo tu je skoro furt... a že by zazvonili? ani hovnec, jdeš odpoledne do schránky a čučíš, že ti tam akorát tak hodily papírek... šmejdi!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(

CAT taky už jsem to všechno obeslala, jestli nemají problém s doručováním balíků..
hehenaautor
4. pro 2009
SVOJI jj to chápu, ale nechápu, že jeden balík doručí hned a druhej tady čekám každej den a nic 🙂)) navíc si říkám, že furt není na poštách ten největší nátřask... že to ještě bude...
hypo
4. pro 2009
no jo brisko ma uz 110cm je to macik 🙂
brumla je taky super, ukladam do oblibenych 🙂
ja s nasi postou nastesti problem nemam, balik mi vzdy doruci domu, jezdi sem jeden chlapek a ten me ma uz asi na seznamu VIP 🙂 ze zacatku tu byl treba 4x za tyden 🙂 kazdy den prislo neco 🙂
hehenaautor
4. pro 2009
HYPO mno tady na to parádně prdí, ale v podolí jsme taky neměli potíže...

110 cm, téda žádná míra... 🙂)) jste prďolci maličkatí 🙂)) 😉 x-)
hehenaautor
4. pro 2009
já metr radši obcházím obloukem 🙂))) x-)
cat79
4. pro 2009
Hehe můžu ti to DVD vypálit a poslat jestli chceš🙂spolu s tim manipulace..a ty zase pošleš dál🙂)chceš?🙂)

děkuju holky za chválu autíčka, těším se na něj, ale to staré obrečím, to je jasný.((((snad si ho ode mě vezme ségra, to by bylo supeer, zůstalo by v rodině🙂)
hehenaautor
4. pro 2009
CAT no to by bylo fajn, ale nevím, jestli se mi to podaří pak znovu vypálit - mám toho Appla, ale snad jo... 😉 x-)

a to máš přímo nějakou knihu?
hypo
4. pro 2009
ze jsme maly rikaji vsici ale ja bych jim prala se s tim tahat kdyz na to clovekneni zvyklej 🙂
me teda bandero bohate staci 🙂

taky mam dvd o kojeni dostala jsem ho na predporodnim kurzu
cat79
4. pro 2009
mám ho taky z kurzu heh, je k tomu jen taková mini knížečka, klíďo ti to vypálim, pošli mi do IP adresu, slíbila jsem to i Orchi, tak to alespoň konečně vypálim a odešlu🙂))
hehenaautor
4. pro 2009
no a si vem, že mám drobnější kostru, o nějaký to kilo míň a budu tahat to samý... :-N :-N :-N už teď mám 103 cm :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-N :-N :-N
hypo
4. pro 2009
tak koukam do svych zaznamu, cely tehu si pisu tyden co tyden vahu, obvod bricha a prsa 🙂 a v 27tt jsem mela taky 103 cm , 83 kg, a prsa 103 cm krasny miry 🙂
mimochodem prsa od te doby stale 103cm vic uz ani tuk 🙂
cat79
4. pro 2009
..jdu se taky změřit kolem pupíku...moment
cat79
4. pro 2009
takže 100přes prsa, 107 v pase a 100 přes boky......NICE🙂))
hypo
4. pro 2009
cat pekny miry 🙂
cat79
4. pro 2009
Hypo super modelka XXL🙂)hihihihiihihihihi
hypo
4. pro 2009
tehu modelka 🙂
na HBO2 jde anna a kral muj oblibeny filmecek tak se jdu divat asi po 150ty 🙂
paaaaaaaa
hehenaautor
4. pro 2009
jo tak já mám v 28tt 103 přes pupík, 102 přes prsa, přes boky hooodně myslím 107 cm 🙂)) a 72 kilo 😃 😃 😃 hurááááá
cat79
4. pro 2009
Hehe klíííííííííííííííííííd:-))))prsa a boky už se měnit nebudou, neboj, a v pase holt je prďolka, tak se to někde ukázat musí🙂)
..jdu koukat na tenis a žehlit🙂))
carculka
4. pro 2009
ahooooj holky 😃

cat gratulace k vyberu auticka 😉
jo a jakej si vzala ten pas nakonec,

zuzi tobe gratulujem ke kontrole 😃

ange a vyfotis nausnicky?

prostej..jsem pro natalku 😃

svoji,radsi fakt uz jen odpocivej at jste obe v poradku 😉

blahu..vy jste ale jedlici sikovni😉

jinak s orchi jsme byly na cvicu a kavicce a jsou v poradku..pohlavi taji(hihi ale ja vim 😃a nepovim 😃 )
carculka
4. pro 2009
jooo a Barunce gratuluujuuu k svatecku 😃
svoja
4. pro 2009
tak ma dozehleno a narovnano ve skrini....konecne 😃 ...ted uz jen ty plinky 😃

ale zacalo me bejt nejak hodne unaveno a bolavo...jakoby pri nejaky viroze, ale krk neboli, teplota neni....tak jsem zase v pelechu 😃 snad je to jen nejaka unava...

car ahojky a dekuju 😉
carculka
4. pro 2009
svoji pekne odpocivej..treba se pripravujes na porod od 37tt plus.....je to uz normalni porod(ne predcasnej),tak treba barunka se chysta ven
hehenaautor
4. pro 2009
CAT já jsem ouplně v klidu 🙂 se sobě i manžovi líbim tak co 🙂)) 😃 😃 😃
hehenaautor
4. pro 2009
CARCUL to je paráda, že spolu takhle chodíte cvičit a na kafčo... kdy jste se viděly nespoled?

jj SVOJI už v podstatě můžeš rodit.... snad ještě BARU chvíli vydrží a ty si ještě odpočineš 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli