• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HYPO.... Amálka je velká fešanda v těch šatičkách a čepičce....krása :dizzy_face:

HEHE.... no jo, staré zvyky tatínka asi jen tak nepředěláte... co se dá dělat.
Rekonstrukce se protahuje, já už nervní, tak jsem se naprdla a začínám prát, žehlit, vždyť mimi si můžou na svět klíďo píďo pospíšit, tak a´t mám připraveno.
21. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo Amálka je fešanda, moc jí to sluší :dizzy_face:
Hehenko kojila jsem tak určitě i když jí byl měsíc :wink:
Cat..teda ta vaše kočička se dožila hodně let.. :frowning2:
21. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:

my dnes noc super:slight_smile:a cely den spinkame,az mi je to blby :sweat_smile:

cat..dekujem za pochvalu
a je mi moc lito kocicky :pensive:
jee to je denisek zlato

hehe..snad bude vetsina takovych noci :wink:

holky vcera ta tch,koupila maly katata-udajne hrozne krasny :grinning: :grinning: :grinning: nevim kolikrat je teda maly dam na sebe :sweat_smile:

petul,osm mesicu,toto leti,gratuluju
:slight_smile:

cat..myslim ze zalezi jaky maly bude,ale je zvykly na lidi tak myslim ze v poho..do ty doby si navykne ete vic
21. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul fotečky náááááááááádhernééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hypo Amálka v těch šatičkách je taky nááááááááááááááááááádherna :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak nakonec sprchlo i u nás :frowning2:

Vítek ještě odpoledne vůbec nespal a já bych tak spalal :grinning:
21. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny,

musim se pochlubit...barborka uz sama od sebe chyta hracky, i obouma rucickama!!!! a navic- sama se otaci na brisko- a neni to nahoda, dela to opakovane a i kdyz ma plny rucicky hrkacek!!!....jsem z ni uplne hotova!!! dojima me to k slzam...jen teda uz me nevydrzi lezet na brisku no :grinning:

koukam, nova verze je dobra....az bude cas, prostuduju a doctu!

mejte se, vsechny zdravim!
21. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: tak to je hezké, je šikovná :wink:
21. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko: k teutonkám dávaj pláštěnku zadarmo standardně, tu asi máte, je v černým obalu maličkým :wink:
21. bře 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul bereme se my:slight_smile:)haha tak to bude asi zajímavý, ale malej tam bude všechny znát:slight_smile:)vždyť je od narození se všema:slight_smile:))tak to nevidim černě:slight_smile:)a s tim kojenim teda uvidíme, no...holt sundám korzet a vytáhnu kozenku, no:slight_smile:)hahahaha, dovedete si to představit uprostřed obřadu v kostele?hihihihihi

Jdeme cvičit, pro dnešek papa lala, Hypo malá je sladká, moc hezká fotečka!!!
Všem děkuju za soustrast s Kidouškem, dneska jsem za něj v kostele zapálila svíčičku, ale bude chybět ještě mooc dlouho:frowning2:((papapapapa
21. bře 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já když dnes viděla tuhle značku a nadpis Kuba bude mít sourozence, tak jsem se strašně divila :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/linda02/album/-jakub-bude-mit-sourozence-/

Cat já myslím, že svatbu Denísek zvládne v pohodě, spíš v 8 měsících nevydrží jen tak sedět a koukat..bude třeba ho nějak zabavit..

Svoji, Barunka je teda šikovná :wink:
21. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth taky jsem se lekla :grinning:
21. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
...teda nevydrzi na zadickach jsem chtela rict:slight_smile:...porad by se tocila:slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si cetla prispevky ze dne pred porodem a v den porodu a trochu jsem se dojala...... :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy a těhulky, téda svoji Barča je fakt šikulka, náš myšáček, taky dával na začátku čtvrtého měsíce ručičky k sobě a rvala křídla hračce od Lamaze :grinning: , ale že by se sama od sebe chtěla otočit, to ne, jen, když jí pomůžu, na bok, tak se dotočí, ale na břichu se jí hrozně líbí, dokáže na něm být pěkně dlouho, nejvíc se jí líbí čert v knížce, tak na něj čučí a slintá, teď si oblíbila takovou barevnou želvu plněnou polystyrenovýma kuličkama, hlava jí připomíná prso, tak dělá to, že si čapne želvu a rve si její hlavu do pusy, pod tou želvou není ani vidět, fakt sranda. :sweat_smile:
Hypo, Amálce to v šatičkách moc sluší :pensive:
Cat, my se taky chceme brát, až bude Renatce 8 měsíců, chtěli jsme před létem, ale protože je¨přítel v pracovní neschopnosti, tak nemáme zrovna peněz na rozdávání a nemužem jít úplně do nuly. tak se nedá nic dělat, možná, že to budem muset odložit ještě na později
Car, hehe, to je dobře že vám dětičky spinkají, já si teď taky nemůžu vůbec stěžovat
zítra jdeme na kyčličky a na čtyřměsíční kontrolu a očkování, doufám, že už nebudu muset dávat to pitomý široký balení, ve kterým je beruška jako socha, nemůže pohybovat nožičkama jak chce a je zadkem nahoru, tak se modlim, ať už to má dobrý. Jsem zvědavá, kolik ten náš valibuk váží a měří, odhaduju, 6,5 kg a takových 62 cm? :dizzy_face:
22. bře 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji Barborka je opravdu šikovná :dizzy_face:

Romiku a co má ten tvůj přítel , že je dlouhodobě nemocný? Tak to je jasné , že pokud je na marodce a ty na MD tak peněz není :frowning2: .
Romiku a Renatka musí nosit široké balení? To jsme ani nevěděla , já jsme nosila šráky měla jsme problémy s kyčlema,a le Vítek je má naštěstí dobré, ještě že je celý tatínek :grinning:

Jinak noc super ale pršelo celou noc a je škaredě, to mě teda štve :frowning2:
22. bře 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem... :dizzy_face: konečně v nové verzi.... :wink:

trošku jsem vás přelítla, mrkla jsem na fotky CAT z kočárkování, HYPO na vítání, no paráda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: maličká je kouzelná :dizzy_face:

a jinak se snad nestalo nic zásadního....
22. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a u nás asi holky teprve začal ten spurtík v 6. týdnech... :frowning2: libovali jsme si s manžou, jak od čtvrtka malej krásně spí, vydržel i 6 hodin.... :dizzy_face: :dizzy_face: a v sobotu jsme spali všichni až do 9, odpoledne spinkal malej 4 hodinky krásně v kočárku... no pohodička... jenže jako ten minulej spurt, přesně včera odpoledne začal být nevrlej, chce pořád prso, nemůže vůbec spát, když už zabere, tak se pořád ze spaní budí :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže další spurtík, doufám, že brzo přejde...
22. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidali jsme další fotky za 6. týden... http://prosteja.rajce.idnes.cz/ jméno: David a heslo: prosteja

a dneska jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá co se dozvíme, kolik vážíme a tak... :wink:
22. bře 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky je Vítek s tím balonkem :slight_smile:)
22. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej nádherné fotečky a Davídek už taky roste, že?
22. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé PETUL ten už si krásně vyhraje... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

přijde mi, že Davídek roste jako z vody.... :sweat_smile: na délku, na šířku.... :grinning:
22. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď mi malej dokonale vytuhnul na pohovce... :sweat_smile: nakojili jsme a rozdělala jsem ho, aby byl chvíli bez plíny, provětral se a prokopkal.... pak jsem ho oblíkla a nechala ho tu ležet, povídala jsem mu a nechala ho, aby si tu mlátil do hračky... a najednou se dívám a on spí... :grinning: :grinning: :grinning: roztaženej jak deka a ještě se u toho usmívá.... :grinning:
22. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,zdravíme s Kryštůfkem :slight_smile:
Jéé,Petulko to je božácká fotečka s tím balónkem :dizzy_face: :grinning:
Jinak jsem zkoukla i ostatní fotečky a móc hezký :wink:
22. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my už zdárně přikrmujem,malej je nadšenej a moc mu chutná-mě teda moc ne,mrkev a brambor...blééé :grinning:
22. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se chtěla holky zeptat...kolik by tak toho asi měli sníst??Celou skleničku,nebo to rozdělujete na půl?? :confused: a pak ještě dokojíte??Mám v tom trochu zmatek :sweat_smile:
22. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes na oběd 150-200g masozelenonového příkrmu a pokud dáváš i svačinku tak 100-150 g ovoce nebo kaše já v tom mám taky zmatek nejsi sama a třeba v 9 jsem mu dala svačinku- jablko s jogurtem a skořice a teď už byl unavený tak jsme mu dala ještě napít s prsu

prostej Vítek nejraději usinála, když jsme mu povídal co vařím :grinning:

Baes a děkujem za pochvalu , byla to fakt sranda jak si s tím vyhrál
22. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky :slight_smile: jak se máte? :slight_smile: přeju všem krásnej týden.

dneska v noci se stal zázrak a my spali v kuse 7 hodin - nakojila jsem ve 20 a pak se Kubula vzbudil až ve 4 no a pak jsme ještě spali do 8.30 :slight_smile:)) takže jsem úžasně vychrápaná! :slight_smile:)) vůbec to nechápu, ale rozhodně pomáhá to přebalování po kojení, kdy tak hodinku počkám, Kubík je celou tu dobu vzhůru a jen tak čumákuje, pěkně se u toho pokadí, pak přebalím a spí hned líp... teda doufám, že je to tím a že jsem to vypozorovala správně :slight_smile:)) no uvidíme co další noc :slight_smile:

PROSTEJ Davídek fakt roste jako z mlíka :slight_smile: a ty fotky s tatínkem... no krásný!

ANGE dobrý album... a to v tom mým albu mám napsáno, aby mi tam nikdo nic nekopíroval!!! :((((((
22. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak to je super, že jste se tak pěkně vyspinkali :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI nene nemáme pláštěnku :((( my to kupovali na etapy, tak asi proto :( šmejdi!!!! :angry:
22. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
paráááda PETI... kéž by to tak bylo častěji :slight_smile: ale všechny víte, že jedna noc může bejt super a druhá šílená.... :slight_smile:)) to nechci vidět dneska :slight_smile:))

akurát Kubík nemůže od rána zabrat a zase bečí, i když se posrandil, odříhl, zacvičila jsem s ním... je nějakej nas*atej :slight_smile:)))
22. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko jj 100 nocí a 100 jinak :unamused:
Tak Vítek mi teď spinká ,ale odpoledne už minechce moc spát , ale to nevadí on je hodný , ale odpolko půjdme ven, už neprší a začíná svítit sluníčko tak snad to vydrřží :wink:
Hehenko tak mu pusť rádio , třeba bude veselejší :slight_smile: My jak byl Vítek malinký tak jsme mu pouštěli a moc se mu to líbilo :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek