• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
peti,přítel má vyhřezlou, plotýnku, už je dva měsíce doma. výhledově půjde do práce v půlce dubna.
hehe, to je super, že ses pěkně vyspala, určitě jsi to vypozorovala správně, děti nemají rády mokrou a posranou plínu, naše beruška taky dobře spí, díky tomu, že už má nějak zažitý, že se kaká a čůrá hlavně přes den, v noci je pokaděná málokdy a to spíš až k ránu a plína je většinou i málo počůraná, nevim jak na to to dítě přišlo, prostě dobře chápe rozdíl mezi dnem a nocí
22. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
romiku tak snad přítel bude brzo ok :wink: M taky marodil jak se Vítek narodil, měl naštíplé zápěstí,ale bylo to přes léto tak bylo fajn :slight_smile: a taky byl doma dost dlouho , protože ještě předtím měl 14 dní dovolenou
romiku tak Renatka přece ví, že by se jí špatně spinkalo :grinning:
22. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dala Vítkovi vařit oběd a nám udělám čočku s vajíčkem a je to ,a le asi upeču i nějakou bábovku :grinning:
22. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsme zpátky... a jsem docela hotová :frowning2:
22. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nejdřív dobré zprávy..... Davídek je relativně v pořádku, váží už 4360 g a měří 54 cm :dizzy_face: už je to velkej chlap......

no ale špatná zpráva je, že tak úplně v pořádku není a má asi tříselnou kýlu.... :frowning2:
22. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
má tam bouličku, obsah se vrací ještě zpátky, ale zítra musíme do nemocnice na chirurgii a tam na nás mrknou a rozhodnou co a jak.... holky moc na nás myslete, mám strašný strach, že ten můj malej bobeš bude muset na operaci... :cry: :cry: :cry:
22. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky... dlouho sem tu nebyla.. nejak nestiham... a jak se tu vsichni mate?

prosteja.. to je mi lito s Davidkem.. snad se to zlepsi..
22. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
mám hrůzu už ze samotné návštěvy té chirurgie, vidět tam ty nemocný děti, no brrr... naštěstí jde se mnou manžel, má zítra volno na nějaké vyřizování, tak tam sjede se mnou..... no a uvidíme, co se bude dít dál..... mám děsnej strach holky..... :pensive: :pensive:

na další kontrolu k pediatrovi jdeme až ve 3 měsících, to nám píchnou zrovna hexa vakcínu a případně Prevenar, pokud budeme chtít.... :wink:
22. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky......
prestej drzim palce at to zitra vyjde a jste bez operace!!!
holky kdo byl na vitani obcanku, muzu si vzit sebou nejaky lidicky navic??? jako treba babicku atd?
22. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
Prostějko jejda!!!snad to bude vše OK, držíme palečky!!!!

My byli dnes poprve ve fitku, i s prckem, byl zlatej, bylo to výborný:slight_smile:)teď jdeme s kocíkem..tak hezký den všem papaaappa
22. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI tak jsem mu pustila vysavač a Thomase Newmana a je spokojenej :slight_smile:))) zatím spinká...
jenže za chvíli má přijít dětská sestra - sice nevím proč, ale volala, že dorazí na návštěvu... :sweat_smile: :confounded:

ježiši PROSTEJ co to čtu.... :astonished: :astonished: :astonished: no myslíme na vás moc!!!!!!!!!!!!!!!!! :fearful: :fearful: :fearful:
22. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostej tak snad nebude operace nutná :frowning2:

Hypo my jsme nebyli ale u nás chodí i babičky... kdo chce

Cat teda to nevím jak bych s Vítkem cvičila , ale hlavně že Denisek tě nechal :wink:

Já jsme šla taky ven ,ale měla jsem rozvařený oběd tak babička šla s Vítečkem, tak jsme ráda, protože u sousedu dělají nové okna , tak na zahradě bych ho nemohla pak mít
22. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky děkuju, jste zlatý...... :dizzy_face: mám hroznej strach, ale musíme to zmáknout..... třeba pro nás budou mít dobrý zprávy....
22. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mě dovalí do hodinky ségra, tak pak taky vyrazíme na prochajdu... to bude mít pejska radooost :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ a kdyby teda nebyla operace, tak se to bude jen sledovat nebo jak?
22. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko tak to je super :wink: Ony sestry někdy chodí domů zkontrolovat prostředí atd... u nás tedy nikdo nebyl ale třeba u sestřenky ano , myslím, že to dělají namátkově
22. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI no příde mi to takový prapodivný... po příchodu z porodky dr. nepřišla, ale teď sem žene sestra.. připadám si divně, jak kdyby na mě měli poslat sociálku.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
taky čekám až malého nakrmím, šupnu ho do kočárku a šup s ním na terásku.... :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE vůbec nevím... :frowning2: kýla se řeší jen operativně... takže mám strach, že jiné řešení není... teď je otázka jak moc je to u nás vážný, jak rychle na tu operaci bude muset....
22. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Babička mi vždycky říkala, že nemám nechávat Vítka moc řvát dokud nebude mít zhojenej pupík, právě kvli té kile, že to pro kluky není dobré, tak snad Davídek bude v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha já myslela, že když to není vážný, tak se to sleduje, jestli se třeba vstřebává nebo tak... pardon, vůbec nic o tom nevím... řekli ti u dr. z čeho se to dělá?
22. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jediný co vím, že to má malej vrozený.... že takhle malý miminko si nemá kýlu z čeho uhnat... prý ani z toho řevu PETI :wink: a že předčasně narozený děti a kluci to mají víc... :wink:

HEHE taky o tom nic nevím :sweat_smile: dětská jen řekla, že se na to musí podívat chirurg a rozhodnout... a že je možný, že se to bude muset řešit operativně, ale to že předbíhá.....
22. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko buˇv klidu , oni za něco prachy brát musí :wink:

prostej no kdyby to byl o nedej bože na operaci , tak čím dřív tím líp, ne?
22. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej tak babička už má 75 let a taťka už má 54 let tak to se asi kdysi říkalo
22. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
PETI jj, taky si říkám... že z toho zatím nemá rozum..... ale asi je ti jasný, jak se cítím při představě operace a pobytu v nemocnici.... :frowning2:
22. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
PETI taky to znám, dřív se to říkalo... mě ale doktorka ujistla, že z řevu to mít nemůže.... :wink:
22. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej to je jasné , já bych byla nervozní jak čert, nesnáším nemocnice a na kolik tam zítra jdeš?
22. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
máme tam být zítra o půl dvanácté....... a jde tam se mnou manžel, takže to snad bude v pohodě... horší bude, jestli řeknou že jdeme na operaci a musíme do nemocnice, to se asi poskládám holky hned na chodbě.... :frowning2:
22. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme po obědě a jdu něco podělat než se Vítek vzbudí a jak o budu mít hotové tak ještě když tak nakouknu :wink:

MILUJU SLUNÍČKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: MILUJU JARO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HNED JE LÉPE NA SVĚTĚ :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
do toho ten spurt, na tento a příští týden máme naplánovaný konečně návštěvy, všichni se uzdravili, tak chtějí přijet... těšíme se na to strašně a teď tohle..... no zítra budeme moudřejší... snažím se na to nemyslet, ale moc to nejde.... každopádně pokud malej bude muset na operaci a pomůže mu to, tak to musíme vydržet.......
22. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
PETI taky miluju sluníčko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tohle počasí mě normálně nabíjí optimismem.... :wink:
22. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek