• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehenko: aha, tak vám jí k němu asi nedali, potvory :angry: Páč já mám pláštěnku i na korbu, i na sporťák a nic jsem za to neplatila.

prostej: může se i vstřebat, kamarádky chlapečkovi se vstřebala sama, bez operace, budem držet palce :wink: Jo, vím, jaký to je, lítat s dítětem po mudrech, to je pro silný povahy, ale jak říká můj gynekolog, i stonat se musí člověk naučit :unamused:
Ale dopadne to dobře, uvidíš :wink:
22. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my zitra vyrazime na vitani obcanku s mym brachou a jeho pritulkou :slight_smile: se konecne vcera vratili z 3 mesicni dovoleny po thajsku a novem zelandu tak amalku jeste nevideli, jen pres web kameru na PC :slight_smile: uz se tesim.......
amalka ted spinka na balkone v kocarku a ja mezitim umyla okna, to byl hnus spinavej :slight_smile: nastesti mame podel celeho bytu balkony takze vsechny okna umyju hezky z balkonu :slight_smile: aspon jsem nikam nevypadla...
22. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak návštěva sestřičky proběhla - jen se přišla podívat na pupíka a zeptat se jestli něco nepotřebujeme... ukázala mi teda jak mu dávat plínku - tak stačí jen složená na papírovku a tak. akorát jsem chtěla ukázat pro jistotu to přetočení na bříško, ale Kubítko prostě spinkal i když koukala na pupík, tak jsme ho nechali...

a dovalila ségra moje :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL ahojky.... :dizzy_face: děkuju moc za povzbudivý slova.... :wink: snad to teda bude dobrý.... :dizzy_face: budu tomu věřit... já si právě hned vzpomněla na tebe, jak jsme tu s tebou prožívali pobyt s malou v nemocnici a říkala si, jak jsi statečná, že jsi to tak krásně zvládla.... :wink:

HYPO jééé, taky chci dát malého do kočárku na terásku.... :dizzy_face: jen čekám až se vzbudí a nají.... :grinning: ...... a jinak chci taky umýt okna, mám to podobné jako ty,naštěstí všechny v pohodě umeju z terasu a spadnout nikam nemůžu.. :grinning:
22. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to je na jednu stranu super, že se někdo přijde podívat.... :wink: aspoň víš co a jak a můžeš se zeptat....
22. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :sunglasses:

Hehe to je dobře, že jste se pěkně vyspali :slight_smile: teda o tý dětský sestře slyším poprvý, taky bych si asi připadala jako ty :frowning2:

Prostej, Davídek teda roste jak z vody :slight_smile: budeme držet pěsti, ať se operaci vyhnete :frowning2: My měly pupeční kýlu, ale ta se sama vstřebala... já jen vím, že moje ségra ji měla taky vrozenou tu tříselnou kýlu a ve 3 měsících ji operovali....

Peti, krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je úžasný jak si s balonkem vyhraje :slight_smile: jinak já se taky držela toho, že dokud pupik není zahojený, tak nenechat brečet :wink: ale Terez je hodňoučká a od narození skoro vůbec nebrečí :slight_smile:

Hypo my na vítání občánků byly a můžeš mít s sebou kolik lidiček chceš :dizzy_face:

holky a musíme se pochlubit, dneska jsem Terískovi našla první zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky MONCI :dizzy_face: gratuluju k prvnímu zoubku.... :wink: a díky za info s tou kýlou... :wink: třeba to dobře dopadne... já si jen říkám, že doufám, že ho nepoženou na operaci teď hned, vždyť jsme sotva skončili šestinedělí, chudáček malej.. :frowning2:
22. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko kujeme :slight_smile: ....neboj na operaci vás nepoženou hned, ani doktoři nechtějí moc operovat takhle malý děti, vyčkají nějakou dobu jestli se to samo vstřebá a pak se uvidí :wink: ale byla bych vyřízená stejně jako ty, budeme na Davídka moc a moc myslet, on to zvládne :wink:
22. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalce dela teplicko evidentne dobre, uz v tom kocaru spi 3 hodiny.... tak ja jdu za ni hodit opalovacku :grinning: paaaaaaa
22. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI já měla právě strach, aby nás nehnali hned... ale zase na druhou stranu pokud to bude potřeba, tak ať je to třeba hned v těch 3 měsících, dokud z toho malej nemá moc rozum... :wink:

HYPO náš Davídek taky v kočárku vytuhne vždycky na dlouho, asi se jim to líbí.... taky se s ním vylepím na sluníčko a bude... :grinning:
22. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda ten náš prďolka se překonává.... pořád čekám, že se vzbudí na krmendu a půjdeme na sluníčko a on chrní a chrní a chrní.... :grinning:

jsem si tu hledala informace o té kýle, tak holky, jestli je to ta tříselná, tak nás asi operace nemine... :frowning2: na babywebu píšou, že tříselná se sama nikdy nevstřebá a je nutná operaci a to prý co nejdříve od zjištění kýly... :frowning2: no tak uvidíme...... radši budu připravená na horší zprávy....
22. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: u té kamarádky to byla pupeční nejspíš, i když nevím, mluvila o kýle

já měla jako dítě taky a nebyla jsem na operaci, ale manžel ten zas jo, čert, aby se v tom vyznal :confused:

Hlavně se neboj, já teď chodím s malou do takovýho centra pro maminky, kde si s dětma hrajeme a tak a tam mi fyzioterapeutky hned řekli, jak ze mě malá cítí strach a že to není dobrý :confused: A to jsem si myslela, že jsem v pohodě, ale prej je to poznat. Což je teda rada k hovnu, samozřejmě, neb pokud se člověk bojí, tak se bojí, že jo. Jen pro info.
22. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostěj, držíme palečky!!!!!!
22. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL díky za info... taky si říkám, že se nesmím stresovat, že to ze mě ten brouček cítí... ale rady jsou jedna věc a udělat to je druhá věc... :frowning2: sama to znáš... díky moc za povzbuzení..... každej tvrdí něco jinýho, zkusila jsem pohledat a je to různý... obecně je ale nejlepší, aby to viděl chirurg a ten rozhodne, tak jsem klidnější, že tam zítra jdeme a dozvíme se víc.... :wink: ať oni rozhodnou, co je pro malého nejlepší..... pro mě bude asi nejhorší ten verdikt doktora.... jestli řekne operace, tak se asi složím manžovi do náruče.... :cry: :cry: :cry: ale děti to prý zvládají celkem obstojně, maminky už daleko hůř.. :grinning: čím to asi bude.... :grinning:
22. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jéé, tak jsme byli na prochajdě 3hodinky, nááádhera!!
prostějko nebooj!!!bude to dobré,uvidíš!!!
Holky jdu si hrát s malym, ňák mě to posl. dobou u PC neba:slight_smile:)))
papapapapaapa
22. bře 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..venku je nádherně, jen jsem doma nakojila, nechám Vendulku pohrát si, přebalím a zas jdem ven..
Prostějko to je mi líto, že má Davídek kýlu, brácha jí taky jako miminko měl, dnes si nic nepamatuje, žádné následky to nemá..jen tenkrát brečel no
Monci gratuluju vám k tomu zoubku, to byla rychlost :slight_smile:
22. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu dokrmování - po svačince/ obědě/ večerní kaši ještě kojím aby měla Vendulka tekutiny...čaj teda moc nepije..prso je prso :grinning: hlavně se netěším až budu odstavovat, bude mi to líto :sweat_smile: opravdu je to takové pouto mezi maminkou a miminkem :dizzy_face:
22. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

hehe,my plastenku taky dostali na oboje

holky mala je uzasna,fakt moc hodna,hooodne spinka a kdyz ne tak si hrajem,povidame a kdyz nema hlad tak nebrecime

prostej,to je je mi lito...snad to bude dobry

jinak na brsni kylu delaji takovy pas..my ho ted objednavali,jelikoz mame vystouply pupik a pomaha to na to paradne,tak aby ho nase beruska mela peknouckej,aby pekne zalezl

monci..gratulujeme k zoubecku :wink:

jinak uz opet temer neublinkavame..byla to asi naka prehanka

petul..krasne si malej hraje :wink: jak malo staci vid :grinning:
22. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, děkujeme :dizzy_face: jj rychlost to teda byla, tři týdny trápení a dneska mi to nedalo, vzala jsem lžičku a ťuk ťuk byl tam :dizzy_face: a hlavně už je vylezlý ten vršek venku, ale každým dnem ji vyleze zrovna vedle druhý, chuděra měla dva dny hnačku, ale jakou :sweat_smile: teď už je to v poho, ale stále brousí dásněma o všechno, no jo no polezou další :slight_smile: a vám taky brzo vylezou :wink:

Car děkujeme :dizzy_face: jinak pupeční kýlu jsme měly taky...někdo mi dokonce radil dávat ji na pupek desetikorunu (je těžká) zalepit a kýla se vstřebá...já ji to teda nedávala, nedávala jsem ji na pupek nic, nenechala jsem ji brečet a kýla byla do 2,5 měsíce pryč :dizzy_face:
22. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci,kdyz je pupicek vystouply tak to je kyla?ja myslela ze neee ze jen nezalezl..
a terez jak snasela rust zoubku?
22. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,já,děkuji za info o dokrmování :wink:
Prostějko,moc na Vás zítra budu myslet,dopadne to dobře,uvidíš :wink:
My jdem zítra na 6ti měsíční kontrolu a na očkování..
Jéé,Terezka má už zoubek :dizzy_face: My pořád nic,už jdou dva dole vidět,ale pořád se ještě neprořezali...
22. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car jj když je pupík vystouplý je to pupeční kýla.....a hlavně to poznáš podle toho, když třeba brečí nebo zabírá nožkama a napíná bříško, tak takový ten uzlík vylézá, to je pupeční kýla...
Terez snášela růst zoubků tak, že je mrzutá, spíš protivná, hraní ji baví chvilku, chce pořád nosit v náručí, třeba dneska dost pospává, ale špatně zabírá, brečí a hlavně má hnačku, dneska teda jen ráno, ale ležela zrovna na břiše a projelo jí to až do půle bříška :grinning: jsem musela i převlíkat postel :grinning:

Bae však oni se vám taky brzo prořežou :wink: já na to koukala jak blázen, že už se jí prořezal, takhle brzo :astonished: ale tak aspoň se nebude tak trápit no :wink: je mi těch prďolků mrňavejch tak líto, když si vezmu jak nás bolí třeba když rostou moudráky, pro ty mimča to musí být děs běs :cry:
22. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci, jsi tu jeste? potrebuju radu ohledne te gencialky...
22. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci: tak to je věc, takhle už zoubky! Já chci takýýý, ať už je má, holčička moje, aby mohla co nejdříve papat :wink:
Chodíte ještě na tu Vojtovku? Já jsem dostala jeden cvik, ale není to cvik, je to jako, že jí mám mačkat jeden bod a ona má něco dělat, jenže jí to samozřejmě nebaví, takže se odráží nožkama a jakoby mi utíká :grinning:

Zítra jdeme zase na kontrolu k mudře do nemocnice, jak nám Amísek papá. Snad budeme pochválené, neb teď papá hezky, kočička.
22. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nebo kdokoliv????

Dala bych si pres hubu nejradsi....mazala jsem barunce preventivne pusinku gencialkou, zase se ji objevil flicek....celkem vydatne jsem polila vatovy tamponek a dala ji ho mezi rtiky...no a ona zacala sat, zejo....vysosla i tu gencialku a zacala se hrozne sklebit a mracit....jsem to ochutnala a ono to je strasne horky!!! fuj...dala jsem ji hned prso, aby na to zapomnela...pusinku ma celou modrou i uvnitr...chuderka....no a strasne si to vycitam, mam strach, aby ji nebolelo brisko z toho nebo aby nemela pak opruzenej zadecek (cetla jsem, ze to gencialka dela)....no a tak jsem ji pak trosku mazla dudynka medem(vim, ze se to nema)...aby mela neco sladouckyho....sem strasna matka.

PROSTEJ to je des! drzim pesti, to bude dobry!

MONCICI tyjo, zoubky...krasa...a brzo teda:slight_smile: to je videt, jak je vsechno individualni....

AMAL super, ze papa, kraska:slight_smile:
22. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji tak to ti neporadim, jedovaté to není určitě, jinak by se tím pusinka vevnitř nemohla namazat...ale radši cinkni Dr, ať máš klídek:slight_smile:)¨¨

Monči zoubky uuuž???tak gratulujem:slight_smile:)
...teda ten novej seriál je smutnej...chudák paní Hlávková:frowning2:((skoro mě to rozbrečelo:frowning2:(((já myslela že to bude víc optimistické:frowning2:((
Amal teda tak to je pokrok, už bude jen lépe, malá se ti teď rozpapká jedna radost:slight_smile:)

Holky dobrou s kobrou, jdu na víkend:slight_smile:)papapapapa
22. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji klid, tak prostě ochutnala genciánku no..stávají se horší věci :grinning: třeba pád z postele :confused: kdybys ale viděla jak se Vendulka tváří na pórek, to jsou škleby :grinning:
Amalko tak držím pěsit ať to dobře dopadne.. :wink:
22. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala na Primu, nějak moc to se mnou mlátí..
22. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dik

ang bude miminko???
22. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji jako hormony se mnou mlátí, že bych u toho brečela..vzpomněla jsem si na svoji první kontrolu u dr. který mi oznámil, že špiním a že můžu potratit a že UTZ udělá zítra ( na jiném pracovišti) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou noc
22. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek