• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Dobré ránko princezny :slight_smile:

Svoji neboj s tou genciánkou :wink: jak říká Ange, stanou se horší věci....ségry malá to měla hodně tu moučnivku, dokonce jí to začalo napadat i hrtan, takže neboj :wink: když má pusinku celou fialovou i vevnitř, nic se neděje :wink:

Amal, já už se taky těším až bude dlabat, ale ten měsíc a něco už to s příkrmama vydržím :wink: zkoušela jsem jí dávat banán a jogurt, ale jen na malou lžičku tu silikonovou a mooooc ji to chutnalo :wink: :dizzy_face: ale vydržím to :wink:
s tou Vojtovkou, už na ni nechodíme, v květnu akorát jdeme na kontrolu...a na co máte ten cvik?Musíš ji to mačkat ne silou, ale nekompromisně,ono ji to donutí dělat správný pohyb :wink: a proč vám dali Vojtovku?

Cat děkujeme :slight_smile:
23. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :dizzy_face: tak nám držte palec, za chvíli nám přijede taťka z pochůzek a budeme vyrážet do nemocnice...... dám pak vědět co a jak..... včera jsme to probírali s manžou a naznali jsme, že pokud je to tříselná kýla a bude se muset operovat, tak raději co nejdřív, ať to máme za sebou a nemusíme se bát nějakého uskřinutí a komplikací.... :confounded: malej je zlatíčko, snažím se na to nemyslet, abych to nepřenášela na něho, ale nejde to holky... v noci před kojením se na mě tak krásně díval a usmál se u toho..... je to fakt hroznej pocit bezmoci..... tak se jdu pomalu nachystat, myslete na nás a my dáme vědět.... :wink:
23. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky... tak jsem zvědavá jak dopadla PROSTEJKA s Davídkem...
23. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem!!
prostějko a Davídku myslíme na vás!!moooc a držíme palečky!!!

Svoji vidíš...to je to vaše pusinkování na pusinku a cucání dudlajzů...fakt je ta moučnivka z toho!!!!můžeš mít něco s dásněma a přeneseš to na ni, fakt si dávejte pozor, moje séhgra je doktorka a neříkala by mi to jen tak...my na pusinku prostě nelíbáme, na tvářičky a celý obličejíček ano, ale pusinka neee:slight_smile:))

No a my dneska zase spali po kojení ve 20.00 do 6.00...náááádhera!!!!
Jdeme dnes zase na masáže pro mimi a mimi jogu a pak mám ruštinu, takže dnes tu fakt nestíhám být, tak se všechny opatrujte a papap večer:slight_smile:))
23. bře 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ahooj :slight_smile: užijte si den! :slight_smile:

ještě jsem sice nedočetla, ale taky nelíbám na pusinku a dudloně neolizuju... zvláštní, že předtím než jsem měla Kubulu, tak mi ta představa nevadila, teď radši opláchnu pod horkou vodou a to i když na něj nedopatřením sáhnu... přeci jen tu máme taky pejsku, tak pro jistotu. možná až bude větší tak to tak řešit nebudu.

my dneska spali od kojení v 19.30 až do 3.15 :slight_smile: přebalila jsem zase až hodinku po kojení a vydržel. tak jestli to vyjde i tuhle noc, tak to už asi nebude ouplně náhoda.
23. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo MONCI vy už máte zoubek? gratuluju!!!

jinak ta návštěva tý dětský sestry byla fakt divná :slight_smile:)) dvakrát se mě ptala kolik že tu teda máme pokojů... pak už mi to bylo divný, tak jsem jí řekla, jestli se chce podívat nahoru .))) :grinning: :sweat_smile:

na Zázraky života jsem taky včera koukala a taky mě to bralo. to musí bejt děs takhle zkusit. fakt jsem si říkala, panebože, ještěže se nám to takhle povedlo...
23. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko kujeme :dizzy_face:
tý jo, ještě se takhle ptala kolik pokojů jo :fearful: to by mi teda bylo taky divný....

já teda na ty Zázraky života nekoukala, radši jsem koukala na Básníky :slight_smile:

jdem s Térou pověsit prádlo, dojdeme nakoupit a jdeme mýt okna, tak zatímky :sunglasses:
23. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pá MONCI :slight_smile:

já jdu zas makat... :( jsem ve skluzu. chjo.
23. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja teda libam stale....ale dudliky neolizuju uz, myju je pod vodou a hracky taky prubezne myju. Ted ma pusinku v poradku, mazu ji to obcas preventivne...

Barunka ted taky krasne spinka. Vynechala jedno papani. Usne okamzite po koupani a papu a budi se po pate a pak jeste spinka....

Holky, dostaly jste neco za miminko od manzela? Je to u vas zvykem?
23. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... tak ja sem zase nemocna.. a uz me to nebavi.. ztratila sem hlas a sedlo mi to na prudusky.. ach jo.. :frowning2: a to sem ted byla tak max 10 dni ok... nastesti tu mam ten bioparox takze strikam.. ach jo.. zitra jdeme k dr tak uvidime co na me rekne..

to je fakt pech..
23. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni musím vás jít taky pozdravit a pochlubit se naší žížalkou! fotečky máte v albíčku! Doufám že se tu máte všichni dobře a že jsou vaši miláčková v pořádku! :slight_smile:
23. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak s moučnivkou to je pech co? ale beru a sdílím názor cat, že prďosci se neocucávají a dudany taky ne e. všude jinde jo, ale proč zrovna na pusika. počkej až bude větší a mít svoji imunitu vybudouvanou jestli ji teda chcete ožužlávat
:astonished:
no a kde je moje spolutěhu zuzik? se nám to blíží :slight_smile: ale myslim, že jí trošku víc.. :wink:
mám poslední týden v práci, ale připadám si kromě většího pandírka netěhotně, že kdyby za mě někdo všechny ty věci pro mrně nachystal, tak jsem tady až do porodu :grinning: :grinning: taková americká matka..
luci v těhu je oslabená imunita, ale už bys s tím měla být jakštakš sžitá, jak se udělá venku líp, tak přejdou i ty choroby - snad!!
ahoj hehe s krásňátkem kubítkem! jak to zvládáte a co ta Tvoje nešťastná jizva?
23. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a svoji k těm dárkům.. ono to asi není o zvyku, ale o tom jakého máš muža doma. každý má k tomu jiný přístup myslim.. zvyk nezvyk.
23. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ted byla tak 10 dni ok zadny problem.. mozna 14 dni.. a vcera sem citila ze me skrabe v krku tak sem hned zacala strikat bioparox.. a snad to zabere no.. pac me uz asi hrabne... ach jo.. ale to asi bude tim ze sem ulitla na zmrzku takze i kdyz byla venku zima ja si to masirovala s nanukem..
23. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
..orchi malej je k sežrání, nádhernej!!
Toltec to jsem ráda že sdílíš můj názor:slight_smile:)navíc hrozí i zánět prsu, páč se bakterie může z pusinky přenést na bradavku a do prsíčka...brr, já už zánět měla a nepřeju to ani nepříteli!!!:slight_smile:)

Luci tak hezky kurýruj, to víš, ta změna počasí to je hnus, já byla taky na konci těhu nemocná a byl to děs, měla jsem stracjh aby to neohrozilo prcka..jo a Luci už víte pohlaví????
Zuzka pořád tají,co??
A kde je verled a Táda????
23. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si pohlavi nenechali rict.. takze cekame co z nas vyleze :grinning: no uz se nemuzu dockat.. leti to jako blazen.. kdyz si vezmu ze uz sem v 6 mesici.. .a to mi pripadne jako vcera kdyz mi tu hehenka vysvetlovala jak funguje to mereni BT :grinning: :grinning:

jj pocasi je zradne.. asi me nekde ofouklo..
23. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jojo, strašně to letí, nám budou v pondělí 29.3. už 3 měsíce!!!waaaw!!!neskuteny:frowning2:
Holky malej se dneska poprve otočil sám z bříška na zádíčka a 2x za sebou!!to je úlet!!
A včera ve fitku se normálně nahlas smál...málem jsem se rozbulela štěstím..ale zatím to od té doby nezopakoval:slight_smile:haha

...jdu na ta okna a velikonoční výzdobu a pak na masáže a ruštinu tak čágo belo šílené matky:slight_smile:)hahahahaha
23. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem přišla o ikonku... to album co sem vkládala ANGE se stejnou ikonkou jako mám já - jsem tý mamince psala a prý to našla na googlu... no tak nevím. jsem to tam taky našla, ale upravila sjem si to sama - že jsem to dala do čtverce a udělala pozadí šedý a rozmazaný... tak už tu ikonku nebudu mít jen já...

ale tady se tomu člověk prostě nevyhne no... :( škoda...
23. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahoooj :slight_smile: zvládáme dobře se dá říct, i stíhám pracovat... ale samozřejmě u toho kvůli Kubulovi nechci trávit moc času :((( ale nějak se to hrne, až z toho radost nemám :(
jizva se zdá být lepší... včera teda bolela dost, ale to jsem byla s Kubulou a ségrou na delší procházce a nějak jsem se přecenila... ono se to přeci jen při větší zátěži začne zas ozývat...

jak se máte vy s bříškem? :slight_smile:

ORCHI ahoooj... :slight_smile: Žížaláček je krásnej!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj PRVUŠE :grinning: Jak se při úterku máte?

Dočítám jen zběžně a pár stráneček, nějak nestíhám.

PROSTEJCE moc přeju, ať s Davídkem nemusí na operaci. Myslím na ně a držím všechny palce co mám.

LUCI...zase na hromádce?

HEHE...to je bezva, že malej krásně spinká.
A teda ta návštěva sestry mi taky bude krkat! Ale prej se to musí, tak to nějak zmáknu. Si budu připadat jako při zkoušení, jestli jsem dobrá matka či čo....

CAT...ty jsi pořád tak aktivní, čoveče, kde ten elán bereš. Denísek je šikulka.
Jo....a pořád tajnůstkařím hihihi :wink: :grinning:

TOL...jak je ty moje spolutěhulko? Já se teda těhotně cítím až moc. Dneska jsem znova obíhala úřady, všude přetopeno (už vím, kam utíkají peníze daňových poplatníků), jsem se potila jako prase.... fůůůůj! Už toho moc nezvládám a předemnou ještě víc jak měsíc jistej......

Máme vymalováno, všude bordýlek, teď nám montují kuchyň, tak se na ní moooc těším.
Přišla mi další souprava povlečení do postýlky, včera jsem pokoupila látky a došiju si další. (teda až na to bude čas). Jinak peru věcičky na mimi..... no a zjišťuju, že toho mám nějak mooooc. Jsem se s tím nakupováním ve slevách v Tescu nějak unáhlila :sweat_smile: Ale snad budou kolem těhule, co se jim to bude hodit. :wink:
Ani si nepamatuju, jestli jsem sem psala, že v pátek byla kontrola, mimi 1750g, jedno KP a druhé hlavičkou..... hm....tak to tak vypadá, že se otočí i to druhé a já si je odrodím normálně. A to jsem tak nějak počítala s císařem, tam vím, co mi čeká..... ani jsem nechodila na kurzy.....to bude MAZEC!!!!!!!! :angry:
23. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ORCHI.....já to přehlídla.....krésné fotečky...moc gratuluju k Žížalce :dizzy_face:
23. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já dnes usnula až po půlnoci, sice jsem šla spát v 10 ale neusnula jsem, v 11 jsem kojila a pak měla Vendulka nějaký divoký sny, pořád sebou házela a křičela..takže spala s námi v posteli..a dospávali jsme do půl desáté :sweat_smile:
Orchi krásný fotečky, vypadá jako opravdu spokojený miminko :dizzy_face:
23. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem též přidala nějaký fotky... akurát se teda v tom jejich systému furt nemůžu vyznat .)))) :sweat_smile:
23. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko moc pěkný..myslím, že ti je Kubíček dost podobný..
Jsem zvědavá s čím přijde Prostejka..
23. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI jj psala jsi tu... držím palce, ať se otočí i druhý miminko :slight_smile: :dizzy_face:
ale jak tě tak čtu, tak bys asi radši císaře co?

já nějak peřinku do postýlky nevyužiju - tím pádem ani povlečení... jen se mi to v tý postýlce válí a používám to jen jako oporu Kubových zad, když ho polohuju na bok. ono je mu totiž furt vedro. ani zavinku jsem nevyužila :( jsem ho do ní dala dvakrát a přehřál se chudák...

ANGE už i takhle malinký pidižvíci můžou mít hnusný sny jo? :( chuďátko...
23. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE...já ti ani nevím, co bych chtěla, bojim se jenom toho, že když budu rodit normálně, porodím jedno a druhý se otočí a stejně budu muset na císaře....tak to bych teda radši rovnou císaře...... ale nějak nejsem teoreticky připravená vůbec na nic, ani na porod ani na mateřství....... jsem děsná :sweat_smile:
Už mám v palici magořinec a nevím, co jsem psala a co ne..... :sweat_smile:

ANGE.... co se asi Vendulce mohlo zdát? Noční můry, malinká......
23. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE mě zatím příde, že to není vůbec poznat. zkoušeli jsme zkoumat naše fotky, když jsme byli mimina, ale ani jeden nemáme z týhle doby. na těch fotkách nám je několik měsíců a tak těžko soudit, ale spíše je na manžela. on byl ale zvláštní dítě - vůbec si na fotkách není podobnej :slight_smile:)) hodně se v obličeji měnil, což jsem teda nikdy neviděla. všichni, co tu s náma fotky zkoumají jsou z toho hotoví.. já si podobná jsem, ale on teda ne... :slight_smile:))
no uvidíme uvidíme, jak nám to Klubíčko poroste :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík je fakt krásnej :dizzy_face: Ten super kukuč, jak ho taťka drží na ruce :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ti garantuju, že na to se nedá připravit... já chodila na kurz, četla už měsíce dopředu všemožný diskuse, zkušenosti, hodně tady čteme zkušenosti holek a najednou se ti narodí dítě a vygumováno... aspoň teda já jo :slight_smile:))))) když měl tu blbou noc, tak jsem s ním jen pochodovala a ani mě nenapadlo, že mám v šupleti nahřívací polštářek a že bych mohla ještě zkusit i jiný věci .))))))))) no prostě nevím, co se mi dělo...
už sice začínám nějak fungovat a uvažovat, ale to zpoždění :slight_smile:))))) :grinning:

no a manipulace nebo kojení... se můžeš koukat na dvd jak chceš a stejně to chce všechno svůj čas... jako na tygříka mi nejde Kubítko dát, bo mám na něj nějak krátkou a hubenou ruku... se mi v tý ruce chudák vyklá... krom toho, to teda byl boj jako :slight_smile:)) jsem měla pocit, že mu zlomím vaz... :sweat_smile:
23. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ZUZI... tatínkovi jde manipulace s ním výborně... já jsem krapet zaostalá no... :sweat_smile:
23. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek