• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holky..dnes jsme jeli neco vyridit a na zbihavost auto(vyjizdeli jsme v pul devaty) ,zajeli na postu,dali tam auto-v 11melo byt hotovy..volam jim jestli uz(s maliou jsem zatim byla v parku)-ze pry ne ze se jim rozbilo predni skol-nechapu :angry: ..ze ve dve,tam zenu jak debil,mezitim jsem oblitala neco s kocarem a jeste nebylo-pra ve tri -volam-zas ne-ze zavolaj a jako v pul paty :angry: :angry: :angry: ..mala uz protivna,jelikoz se mi odpoledne chudinka parila-jsem mela obleceni slabsi pro ni v aute,tez koj.vodu atd(protoze dve lahvicky jsem mela u sebe v termoobalu)no a dalsi..mela jsem vyridit ete dalsi veci a prd jelikoz jsem cekala naauto,ktery se neustalo posouvalo :angry: no pekne uz me vytocili..no jako uz fakt pech..mala je zlata ale tohle bylo dost i na ni..byt bez auto,daleko od domova(byla jsem na uradech ,poste atd-kde mam et trvaly bydliste,jak jeste nemame kolaudaci baraku-v jiz.cechach) a veci v aute-nic moc..ale kdo by to cekal kdyz v 11to melo byt..bylo jim fuk ze mam s sebou maly decko,ze by treba chvatali... :angry: ..no fakt jsem myslela ze je uskrtim..a to jel jeste kolem manzel,jelikoz mul dnes taky streku a jel tam -v poledne a upozornoval je at je to v tolik kolik rekli,nebo at kdyztak reknou dyl-pry ve dve to bude urcite..haha :angry:

zuzi ahuuj..co delas 9.dubna?jedem do pisku :grinning:

prostejko to je mi moc lito,ale hlavni aby byl maly v poradku

hehe..krasne spinka :wink: sikulka..a je to fesak..jsem jukala na fotky..a taky mi prijde ze ti je podobny

svoji..zadna spatna mama-to je blbost!!ji milujes a nic hrozneho se nestalo..jsi skvela maminka :wink:

cat..opet akcni :grinning: to je spravny..a stihas i prochajdu?treba dneska kdyz si myla okna,yzdoba,masaze,cvico,rustina..nebo obcas vynechate?
23. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul teda to jsou lidi!!!hrůůůza!!
na prochajdě byla dnes babička, abych vše krásně stihla, neboj..já to mám zmáklé.)))

Prostějko to mě mrzí, ale bude to Ok, neboj!!!
23. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jdeme koupat..tak papapapa a dobrou!!!
23. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak sem dosla... skoro cely den sem lezela.. a pak sme jeli do teska.. a tam se mi udelalo spatne.. no nejak se mi vraci polivka a sem ko.. mimisek moc neposloucha pac kope kamsi do neceho a neni to moc prijemne.. ach jo to zase bude noc.. piju cajicky.. jim kiwi co ma hodne vitaminu.... a strikam bioaparox ale moc mi to nechutna.. a snazim se s tim setrit.. ale rikate ze je to pro tehulky bezpecne.. tak si dam pred spanim aby se mi lepe spinkalo.. ach jo.. jak ja nesnasim byt nemocna.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen rychle nakukuju..jak je hezky jsme celé dny venku a na pc se skoro nedostanu..

Koukám, že Davídek musí na operaci :frowning2: Chudáček..tak hlavně ať to dobře zvládne a je vše ok

Holky malé se dneska odpolko vyklubal první zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: 1v levo dole :dizzy_face: :dizzy_face: A kdyby na to nepřišel muž tak já si toho ani nevšimnu :sweat_smile: To sem ale máma :sweat_smile: :grinning:

Krásný večer a dobrou noc..jak budu mít chvilku tak zase nakouknu
23. bře 2010 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac tak vy už taky zoubek? jéééé :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo a jakou radost z něj máme :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se jdu taky na vas podivat,mela jsem ted behando po mudrech a vcera tu byla celej den mamka,protoze rano hlidala,abych mohla k mudrum (to byla zase slast,vysetrovani konecniku na rektoskopii) - no bude kontaktovat profesooora a zase to vypada na lecbu,protoze dle laboratore se mi to rozjelo

blahopreju sac k prvnimu zoubecku!!!!!!!gratuluju :slight_smile:

je mi strasne lito,ze Davidka budou operovat,takhle male miminko - paneboze,ja si to neumim predstavit ani u Ondi,natoz u maleho Davidka :frowning2:

a jinak svoji - darek jsme neresili,rekla jsem manzovi,ze ted nic nechci,navic mi v te dobe finisovali s bytem,takze ani nebily finance,takze jen kytku a vybrala jsem si to az ted k narozkam,sadu privesku a nausnic

no a prihodim svuj nazor - maleho libam kde chci od narozeni,ani si to nedovadu predstavit,ze bych to nedelala,je to moje dite proboha,dudliky jsme neolizovali ze zacatku,pak uz jo,nikdy zadnej problem nebyl,takze muj nazor je,ze svoja nemusi delat spatne,ze malou liba,proste se nechava unest materskou laskou jako kazda - takze pricina muze byt i jinde
24. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :sunglasses:

Prostejko to je mi líto, že musí Davídek na operaci :frowning2: budeme na vás moc myslet, on to zvládne, je to kluk šikovnej

Car teda já teda nevím co bych dělala, to jsou fakt debilové, když vidí, že máš sebou malý dítě a nedokážou to udělat hned :angry:

Sac tak vy už taky zoubek, gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nám vylezl první vpravo dole v neděli a klube se další vedle něj :wink: :dizzy_face:

Blahu jajaj, zase běhání po doktorech, nedají ti pokoj, chjo :confounded:

já taky malou líbám všude, hlavně na pusinku, už od narození, to bych nevydržela :dizzy_face:
jinak dneska se Terez překonala, usnula večer okolo 9 a vzbudila se na kojo před půl 4, takže jsem se docela krásně vyspala :slight_smile: ale asi to byl jen takový výkřik do tmy, uvidíme dnešní noc.....teď usnula tak si jdu ještě na chvilku dáchnou k ní :slight_smile:
24. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky... :dizzy_face: tak konečně jede net, tak vám můžu napsat... včera odpoledne nám jako na potvoru nešel....

už vám to tu psala HEHE a já děkuju všem co na nás mysleli, ale musíme na operaci.... :frowning2: tak nějak jsem s tím byla i smířená, protože ta tříselná kýla nijak jinak prý léčit nejde..... doktorka to konstatovala hned jak malého uviděla.... :frowning2: a prý už to má docela velký, ale důležitý je, že to jde zatlačit zpátky.... takže musíme bouličku kontrolovat při každém přebalení, případně když by se malej hodně vztekal.... a zatláčet zpátky a pokud to jde, tak je to dobrý a malý je v pořádku... kdyby to bylo tvrdý a nešlo to a malej plakal hodně, tak šup do nemocnice a vzali by ho jako akutku..... jinak půjdeme první týden v květnu, dřív prostě místo nebylo... :frowning2: takže to má fakt hodně dětí....
24. bře 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ptala jsem se a má to vrozený takže jsme to nijak ovlivnit nemohli a nebolí ho to... to by prý hodně plakal a už by to bylo na akutní operaci.... do toho máme ten spurtík, malej si říkal v noci co 2 hodinky a je takovej nevrlej i ze spaní, pořádně nemůže zabrat a když už zabere tak kňourá často ze spaní....no stejnej průběh jako u toho prvního spurtu, tak snad to bude brzo v pohodě... :wink:
24. bře 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem vás tak přelítla... SAC mají už zoubek, to je paráda.... :dizzy_face: gratulace velká....

CAR s tím autem, na to není co říct... :angry:

BLAHU pořád honí po doktorech, ježiš, tak držím palec, ať je to v pořádku....

a četla jsem jak je hodnej Kubík od HEHE, jak krásně spinká.... :dizzy_face: já doufám, že malej si po spurtu to spaní taky natáhne, kojit co 2 hodinky v noci a ještě mezitím uklidňovat, protože se pořád budí je dost náročný... :sweat_smile: a jinak jsem nepochopila HEHE že přebaluješ až hodinu po kojení? :sweat_smile: jak to děláš?.... my teď 2 noci přebalovali taky až po kojení,protože jsem zjistila, že malej si naloží vždycky tak do plíny, že ho v tom nechci nechávat... :grinning:
24. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím líbáním, já malého taky líbám i na pusinku.. sice ne nijak často, ale líbnu ho :wink: co teda neděláme, tak neolizujeme dudlíky.... aby se ty bakterie nepřenášely přímo... ale myslím, že když mu dám pusinku na pusinku, tak mu tím nemůžu až tak moc uškodit....
24. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahoj prostejko no dobre to neni,je jasny,ze se to rozjelo,takze to vypada na vylety do prahy na bio lecbu,co nadelam,ale jsou horsi veci,ze . . .

teda mrzi mi to s tim prtaveckem vasim,je to hrozny - takhle chudak uz malinkej bezet na operaci :confused:
24. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,tak jsem tu na skok,za chvilku razíme do cukrárny a pak na procházku,má být dnes nádherně :dizzy_face:

Já malýho taky líbám na pusu,pořád,prostě si nemůžu pomoct :dizzy_face: :slight_smile: .Moučnivka nemusí být z pusinkování,může to být dudlíkem,jak si strká mimčo pořád ručičky do pusy a taky i bradavkou....

Blahu,to mě mrzí,že se nemoc zase ozívá :frowning2: snad bude zase brzy dobře..
24. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baes,dekuju,a tak ja vim,ze se to bude celej zivot ozyvat,nic s tim neudelam,no a biolecba jsou jen infuze a pomahaji

musim vam rict co vcera se nam stalo v buse : nastoupili jsme,malej na me koukal a zasmal se,rozhlidl a nacelej autobus zakricel - máma! krasne zretelne a poprve,proste to nerekl,rovnou vykrikl :grinning: a ja pysna a dojata,lidi kolem se smali a pak uz to bylo cely odpoledne jen mama ,mama ,mama
24. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé to je hezký Blahu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,to naše zlobidlo zatím nic neříká,jen tak mumlá,grr,ale zatím žádný mama,tata a tak podobně :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠE :dizzy_face:

PROSTEJ.... tak to mi s Davídkem mrzí, že musíte na operaci. Ale vy jste šikulky a zvládnete to. Budu na vás moc myslet.

SARRI... vítej nová těhulko. Taky jsem to ze začátku měla, že jsem si připadala nafouklá, ale ono to časem zmizí a přejde to do opravdového těhu bříška. Užívej si krásné těhu. A je ti dobře?

BAE.... no vy už jste ale chlapáci...... doufám, že noc byla dobrá.
24. bře 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR....tak to byl teda pech. Vy se z toho snad nevyhrabete, pořád něco kolem aut..... ale teda malá to zvládla, je to fakt velká šikulka.
Toho 9.ještě nevím, ale dám vědět :wink: Ráda bych vás viděla.

SAC....gratuluju k zoubku :dizzy_face:

BLAHU... chudinko, zase vyšetření..... a jak to vypadá? Je nemoc stabilizovaná po těhu nebo se to zase rozjíždí?
24. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak holky, senát zazdil ty mateřské :unamused: http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/tabulka?IS=4306#2620

no tak co už, jsme se s tím už sžily no..

ahoj prostej, to je pech s takovym prcikem už do nemocnice a na operaci :frowning2: ale lepší to mít ošetřené.

no my byli dneska na kontrole, mrňous furt na netopýra, dostala jsem papíry k mateřské a tradá za týden houpat nohama a užívat si krásného počáska :grinning:

car teda vy si užíváte..
24. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooj holky zlatý :slight_smile:
japa se dneska máte?

SAC gratuluju k zoubku :slight_smile:

PROSTEJ dělám to jednoduše, bo Kubula po kojení málokdy usne. většinou mu to trvá a po tom kojení před spaním je to docela pravidlo, takže to není problém... nakojím tak kolem 7-8, pak tak hodinku čumákuje se mnou na posteli (včera měl teda celý odpoledne takový špatný, takže byl vzhůru před koupáním i po něm a tak nějak furt natahoval i křičel), pěkně si prdí do plíny a pak zhruba po tý hodince ho přebalím a uložím... ale když zabere, tak ho nechám a přebalím až si řekne. většinou vím, jestli má plnou plínu nebo ne. no a když spí v noci dlouho - od těch 9 do 4, tak to ho přebalujeme před kojením... a dneska teda usnul raz dva hned po tom kojení ve 4... někdy musím taky uklidňovat a tak... ale dneska to byla pohoda...

tak jsem se zapomněla... ve 12.30 musíme být u dr. a malej ještě nebaštil... :((( to je něco...
24. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak si čtu novinky... Prostej je dobře, že se to zjistilo brzo, bude to určitě dobrý..:slight_smile:
Blahu, tak at léčba hezky zabírá..:slight_smile: a malej at krásně povídá..:slight_smile: Hehe to je dobře, že Kubík hezky spinká...)
Sac. gratulace k oubku..:slight_smile:))

přidám fotečku..:slight_smile:
24. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko tak budu v květnu držet palečky..
Blahu to muselo být krásný když to Ondrášek tak zakřičel :dizzy_face: :dizzy_face:
Totlec co je na netopýra?
24. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki moc hezoučký :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: nesjpíš bude na netopýra hlavou dolů..:slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo :grinning:
24. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI...hezký pidiminibříško :dizzy_face:

BLAHU...tos musela být na Ondráška pyšná :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sme byli na kontrole a vse je v poradku.... jen pry asi mam vic pit... cosi v moci ze jako by telo nemelo dostatek tekutiny a ja vypila obr hrnek ovocnyho caje nez sme jeli.. tak tu sedim a piju vodu hihi.. za 2 tydny znovu na kontrolu..
24. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: Ahojky, díky:slight_smile:))

Luci: Ahojky, tak to je super, že je kontrola v poho a hezky pij.:slight_smile:))
24. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek