• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jj piju piju.. ale ja si myslim ze piju dost.. mozna jen jak sem ted nachlazena tak ta moc nevysla moc dobre.. ale cajickuju o sto sest.. :grinning: mimi sebou mrskalo a dr poslechla srdicko.. ukazala mi na brisku kde uz mimi asi podle hmatu je... takze uz tak 2 cm nad pupikem smerem nahoru.. apry kazdy den o cm vys.. no roste jako z vody :grinning:
24. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/zena/deti/195628-nejcastejsi-jmena-novorozencu-tereza-suverenne-vede-jan-rozdrtil-jakuba.html

LUCI.... gratuluju k úspěšné kontrole. :wink:
Jaké vy budete dávat jméno? Mezinárodní, české nebo typicky anglické?
24. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky, tak od 9 už jsme byli ve fitku, místo spinningu:slight_smile:)a te´d razíme s kočárkem, tak jsem jen chtěla pozdravit, popřát hezký den a řícz prostějce že na ně moc myslíme!!!

Jo a Luci a Zuzi prozraďte alespoň jaká jména máte vybraná pro obě varianty (u zuzi 4 varianty.-))
24. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vyfitkovaná CAT.... jména máme zatím tak nějak nahrubo vybraná.... a budou to typicky česká křestní jména :wink: ....zase dělám Zagorku,co? :grinning: :grinning: :grinning:

Musím se pochlubit, včera nám celý den montovali kuchyň....a je naprosto boží! Do toho panelákového pidiprostoru sedla jako prdel na hrnec. A ještě nám namontovali skříň....jsem fakt nadšená. Až přijdeu z práce, vyfotím a hodím odkaz.
24. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já půjdu na oběd a pak už tady nebudu...tak se mějte krásně a užívejte si sluníčkový den.:slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: Už se těším na fotečky kuchyně..:slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ty jsi teda...fakt:slight_smile:)ale chápu...však se to za pár týdnů už konečně dozvíme:slight_smile:))možná už za měsíc, vi´d?.-))
Nuki papapa a já letííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím.......................................................
24. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :dizzy_face:

PROSTEJ jeeezis, to je hrozny!!! ale bud silna, davidek te potrebuje. bude to dobry. drzim pesti.

BLAHU jajajaj, tak at jsi brzy v pohode....a to s tim "mama" je bozi! strasne se na to tesim. u nas je to "grrrrr", "agagaga", "egrrr".-)

...a diky za reakce s tim libanim. jsem rada, ze nejsem sama:slight_smile: ted porad vsechno cumla, osahava a strka do pusinky, takze to muze byt z cehokoliv....

Jinak- porad se toci, na zadickach ji to uz moc nebavi, jen kdyz ma nad sebou hrazdicku a muze do ni triskat a chytat za veci:slight_smile:

A dneska jsem udelala velky nakup hadriku-tedy pro barusku:slight_smile: Huraaaa:slight_smile: Odkladam zimni a male vecicky....a taky zimni fusak z kocarku. Vzdycky je uplne spocena, kdyz jsme venku.
24. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZIIII tak nedelej zagorku uz.....:slight_smile:)
24. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange na netopýra je jasně hlavikem dolů :slight_smile: už je tak pomalu druhý měsíc, tak už se snad neotočí.

cat ty se nám chce š ztratit :slight_smile: ale supr supr, taky bych to tak chtěla dělat..
24. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
*************************pozor! pozor!**************************

prodavam plenkovou vybavicku:

vicevrstvy ctvercovky
plenkovy kalhotky
aio(nepouzite)
svrchnacky

.....pouzivane necele dva mesice a to jeste na stridacku s papirkama......

(dost me to sere, ale Barunce proste nedelaji dobre)

....blizssi info samozrejme dodam, klidne nafotim.....

24. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budete si muset počkááááát..... holt Zagorka až do konce :grinning:

TOL...výraz na natopýra je boží :grinning: ....tak já hlásím jednoho netopýra a jednoho Turka
24. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji já bych do toho šla.. prosím pošli nabídku a podrobnosti co máš do IPčka :sunglasses:
24. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tol oka poslu...a budu mit chvilku:slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI...takže jste to nakonec vzdali...malá má pořád problémy?
24. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zuzi, zase jsem ji to zkusila dat a zas byla vysusena, jakoby odrena....tak nevim, jestli ma tak citlivou kuzicku nebo mame treba tvrdou vodu....nevim...ale uz na to nemam nervy to porad zkouset.

tol melo tam byt "az", samozrejme...
24. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dáváš papírovky.... a jakou značku? Já právě nakupuju do zásoby, co je kde v akci, beru zatím od všeho něco, abych to pak vyzkoušela.
24. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo svojiku to je v pohodě.. snad taky nebudu mít citlivé mimino :slight_smile:

zuzi podle mě každému prckovi sedí něco jiného.. někdo nadává na pemprsy, někdo zase chválí tesco plíny.. no asi to chce zkoušet.. no a třeba u vás to pak budou jedny plíny na Ačko a druhá značka pro Béčko.. :slight_smile:
24. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL.... tak nějak s tím počítám, že každý prcek bude mít svojí "značku". Právě pro to nakupuju různé druhy, že to vyzkouším. Jenom mi zajímalo, po kterých se Barunka hojí a nemá bolístky.
24. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženská fakt za volant nepatří ! ! !

Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, viděl jsem v něm za sebou ženskou v posledním modelu BMW,která to frčela snad 160-tkou a při tom si ve zpětném zrcátku malovala oči!
Když jsem se po ní za chvíli znova ohlídl,byla už napůl v mém jízdním pruhu a pořád si malovala ten ksicht ! ! ! Já teda něco vydržím,ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil holící strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu.
Jak jsem se ve zmatku snažil vyrovnat vůz koleny opřenými o volant a zároveň zachytit koblihu, vyklouzl mi mobil od ucha a spadl do kelímku s kávou,který jsem měl mezi koleny.Kafe se vylilo, popálilo mě na koulích, zničil se mi mobil a přerušil důležitý hovor..................

Zasraný baby za volantem ! ! !
24. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahiojky,tak jsme zpět z cukrárny a z procházky..venku je nááádherně :slight_smile:
Já používám pampers "slípln plej" (nevím jak se to píše a jsem líná jít se podívat :grinning: )-byli taky v akci,tak jich mám dostatek.Předtím jsem měla klasický Pampers,vyhovovali nám i Happy bella-ty jsem měla v porodnici a huggies jsou taky fajn...my nemáme problém s ničím :wink:
24. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZIKU: nejvic se nam osvedcily huggies s medvidkem Pu a nebo pamersky. zkouseli jsme i DM a tesco, ale oboje nam prisly takovy moc papirovy(ale byly to ty nejmensi velikosti, tak treba ty vetsi jsou lepsi).

huggies byly ted v akci v tescu a pampersky taky byvaji v akcich....

...a ano, kazdymu se osvedci neco jineho....my jsme s papirakama problem vylozenej nemeli- jakozeby opruzeniny nebo neco....to vubec. jen ty latkovky no....jako pouzivani super, male se v nich libilo, jen z toho je proste takova odrena a vysusena tam, kde koncej(zadicka, boky, brisko)- pipinka i zadecek v pohode...
24. bře 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za tipy. Teď jsem byla v Rossmannu a mají akce na vlhčený ubrousky Pampers(6x 72 za 199,-) a taky na plínky.
24. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuju zvlhčený ubrousky z DM-takovej zelenej obal a jsou dobrý,hezky mokrý :wink: ,ale Pampers jsou taky fajn...
24. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: to mě mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: no, nezávidím, ale budeš to muset přežít :unamused: hodně síly!

svoji: fakt to má Barunka z látkovek? Není jí to jen malé, nebo moc utažené?

Já Amálce dávám pusinky a v pohodě :wink: A dudlana nemá, takže ani neolizujeme.............
24. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:tak dneska to byla dlouhatánská prochajda a to počásko..nádhera..taky jsme svoji zrušili konečně fusaky...jupí:slight_smile:)
Tak hezký večer, my jdeme koupat a pak se těším na přešlapy a top star:slight_smile:)papapa zítra!!!!!
24. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , tak to počasí je nádhera skoro celý den jsme venku :dizzy_face: :dizzy_face:

Prostej tak jsme četla , že nakonec na tu operaci Davídek musí jít, to m teda moc mrzí , bobánek malinky :pensive:

Holky a co je jiank nového?

Přídám fotečku
24. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko Víteček je nádhernej!!!mooc:slight_smile:
A taky máš novou ikonku,jééé:slight_smile:)
Tak pa holky, my už jsme namasírovaní a vykoupaní a jdeme kojit a pak hají hají:slight_smile:)
24. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal je to k nevire, ale ma...zapinala jsem to na nejposlednejsi patentek, ze ji to dolehalo jen lehce na telicko a mela to stejne...ted uz ma nejakou dobu papirky a kuzicku krasnou...
24. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek