• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
24. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: no, to mi nejde do hlavy, ale když je to tím, tak se nedá svítit, no :frowning2: škoda, ale zas top budeš mít bez praní :wink:

ange: děkujeme za odkaz, naštěstí ho nemám, už jsem se lekla, neb mám taky americkej, ale je jinej, uff

holky, zařizuju Amísce pokojíček, máte pokojíčky? Co v nich?
24. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tyvogo....mame stejnej, jinou znacku sice...ale vubec ji v tom nenosim, prisla me v tom takova zalomena a ze se nemuze hybat a ma hlavicku ohnutou az na hrudnicek...jesteze jsem ji do toho nedavala teda :astonished:
24. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to i vypadá, že z toho vypadne bokem, ne?
24. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nee...je v tom jak skrcenec, uplne v klubicku a jak to je zavesene, tak se fakt nemuze hybat...je to blby no...a baruska ani nebyla videt, kdyz v tom byla.
24. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono totiž to zas tak špatný bejt nemusí, američani jsou cáklý, že............. bůhví, jak tam ty děti dali :astonished:
24. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holčiny :slight_smile:

tak jsme včera byly s Teri na ČSSZ pro potvrzení na rodičák.....a zítra razíme k dr...Terez má ten krček fakt ošklivý :frowning2: hlavně jí to praská, skoro do krve....vypadá to na kojeneckou dermatitidu :frowning2: chjo, jsem myslela, že jsme se toho zbavily a ono se to vrátilo...prý to může vylézt, když se prořezávají zoubky, tak to bude asi tím no......ale může se teda chuděra udrbat, zatím ji dávám Fenistil kapky, ale v noci se stejnak drbe......
25. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brý ráno holky zlatý :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera jsme byli u dr. a Kubítko má 3890 g :slight_smile: takže už předehnal váhu porodní :slight_smile: konečně :slight_smile: ani to na něm není poznat - teda aspoň mě tak příde, že byl při porodu kulatější, teď už se asi i protáhl, tak se to rozložilo :slight_smile:

chtěla jsem se vás zeptat holky... PROCVIČUJETE ÚCHOPOVEJ REFLEX??? v knížce Něžná náruč rodičů je napsáno, že to cvičit nemáme, ale včera nám dr. řekla, že to máme doma cvičit... :fearful: :confused: :confused: :confused:
25. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI k těm papírovkám... my jsme dostali Pampers a Huggies a lepší se mi zdají Huggies...

SVOJI no to jsem zvědavá na nás a látkovky... někdy je Kuba tak pokaděnej, že si nedovedu ani představit, jak vyndavám tu separačku :slight_smile:))) :grinning: :sweat_smile:
25. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a co mi taky přišlo lepší byl kojící polštář v porodnici ! byl s dutým vláknem... ty eps kuličky mi vůbec nevyhovujou... .( takže uvažuju, že koupím novej...
25. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak my se furt lecime a lecime ale je to prd platny.. mam pruduskovy kasel jako blazen.... az me boli cely plice a brisko z toho vecnyho kaslani.. me fakt ani hrabne... :frowning2: :frowning2:
25. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehe!
taky jsem měla doma ten eps a vůbec se mi nezdál. přišel mi takový neohebný a spíš na obtíž.. tak jsem si říkala, že to zkusim s obyčo polštářem a nebo v lehu a pak se uvi.
no a teda s těma látkovkama užs to aspoň zkusila? nebo etě vůbec?
holky na nejlevnejcipleny.com - ty ceny jsou ok? nebo normálka? vůbec totiž nemám šajnu co to stojí

:grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda zeny,tak se jdu podivat malej si hraje,tak je chvilicku cas,boze venku je tak krasne,fakt supr

jo a ted dopoledne mi malej prekvapil - takhle

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/blahovka-cz/album/ondrasek-je-tu-2/5114576/
25. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI chudinka :((((

LUCI :((( šplíchej bioparox a za pár dní snad bude líp... .)

TOL čéče s obyč polštářem to jde, jen se musí člověk víc podložit. a v leže kojím jen v noci. tady by to přes den ani nešlo, neb dole máme sedačku, která nemá tak hlubokej sedák, abych se na ní vleže vešla i s Jakubem...
ale je fakt, že bych se měla naučit kojit i bez kojo polštáře, bo nevím, jak bych si teď poradila venku... to ještě používám při kojení ty kloboučky na bradavky, takže to by venku s manipulací stačilo... :slight_smile:))) fakt je to docela věda najít tu správnou polohu...
jo a ty eps kuličky - mi příde, že je to hlavně nepříjemný Kubovi... :( a to už jsem hoooooodně odsypávala...
25. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU no za chvíli ti Ondrášek uteče :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko ten úchopovej reflex se nemá cvičit, říkali mi to i na rehábku.....jinak co dr to názor....je to asi na každý mamině....pokud budeš nacvičovat úchopový reflex a budeš dítě zvedat, tak ty ručičky se mu vytahují a bude mít kulatý záda, ničí se tím zádíčka, ale to ti jen píšu co mi řekli na rehábku, je to na tobě :wink: :slight_smile:

Blahu to teda, za chvílu ti Ondrášek zdrhne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jinak musím říct, ženy, že já kojo polštář vůbec nevyužila, ještěže ho nemám koupený, ale půjčený :wink: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Luci už tu chorobou zažeň, to je hrozný..
Hehenko zdravím :slight_smile: ten úchop bych taky necvičila, mimi přece nedrží hlavu a pak mu padá dozadu ne? a to není dobrý
Monci jak jste dopadly?
Toltec tak s těma plínkama neporadím :grinning:
Blahu paráda, to je úžasný jak je malej šikovnej :slight_smile:
25. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji super den..:slight_smile:))

Blahu: Ondrášek je opravdu šikula..:slight_smile:))
25. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky s tím ÚCHOP. REFLEXEM mě to strašně zaskočilo :confused:
taky bych to nedělala... i to vypadá dost drsně a stačí mi, jak u toho Kubula brečí... :( :frowning2:

MONCI taky jsem teď poprvé kojila bez něj a pohoda teda... stačí si dobře podložit nohy a na to mi postačí konferenční stolek v obýváku a venku nějaká ta židle... ještě musím vychytat jak kojit bez podložených nohou, třea na lavičce v parku, kde ta možnost nebude :slight_smile: chtěla bych co nejdřív vyrážet na delší dobu a mít jistotu, že to venku zmáknu :slight_smile:))

jak teda nejčastěji kojíš MONCI? :slight_smile:

TOL já taky netuším... my pleny dostaly i vlhčený ubrousky. všechno ségra a TCH kupovaly v akci - ty mega paky a na cenu jsem se neptala... naposled mi TCH donesla Pampers vlh. ubrousky 6 x 72 kusů...

ANGE, NUKI ahooj :slight_smile: taky přeju super den :slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: Ahojky, někteří doktoři to moc přehání..:(
vidím, že nacvičuješ kojení at můžete vyrážet ven..:slight_smile:)) tak at Ti to hezky jde..:slight_smile:
25. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj splicham splicham.. cajickuju a cajickuju... ale je mi z toho vseho divne... moc ani hlad nemam.. jinak nas vcera u dr vazili... je fakt ze tam meli jinou vahu ale asi v tech vahach vic jak kilo rozdil byt nemuze.. v 6tt sme meli 54 kg a vcera 59,5kg... no sem koukala jako blazen.. mi to doma nejak neprijde.. ani krev mi nebrali. takze ani netusim zda mame nejaky problem jako cukrovku nebo tak... ale budu si volat zase na dalsi objednanicko.. tam snad uz krev brat budou...
holky me vam tak boli ta hlava to je des.. a oci.. tlaky jako blazen.. a to je tak mesic co sem byla nemocna.. to snad neni mozny.. uz nevim co brat.. a jestli budu nemocna jeste znvu tak si to jdu uz hodit.. ach jo..
25. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je děs jak se tě tě to drží
Hehe mě se teď docela daří v tureckém sedu ale když byla Vendulka maličká tak jsem se snažila kojit jen někde uvnitř
25. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi sem to nedolecila a vratilo se mi to.. ach jo.. no tak snad se to zlepsi do pristiho tydne.. preci nemuzu hekat vecne ne? hihi... hlavne ze me humor neopustil :slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: je mi Tě líto chudáčku, drž se a at je Ti líp a líp, hezky odpočívej a snaž se hodně spát..:slight_smile:
25. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange,krasny fotecky :wink:
25. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange, krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, tak to je mazec jak se tě ta nemoc pořád drží :frowning2: tak ať se z toho brzo dostaneš :wink:

Hehe no kojím jak se dá, doma nejlépe v tureckém sedu jako Ange :slight_smile: jinak už jsem kojila všude možně, ve vlaku, v nemocnici na chodbě z jednoho prsa na bobku a z druhýho ve stoje, nebylo kam jít no :grinning: v kavárně, no prostě všude tam, kde si Téra řekne :wink: a v noci nejradši v leže, to miluju, protože ona se ke mě vždycky tak nádherně přitulí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi teda ta kuchyň je fakt prďácká, fakt tam krásně pasuje, je nádherná :dizzy_face: a ta koupelna...slintám
25. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek