• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Zuzi moooc pěknéé :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočeny:slight_smile:z jistých důvodů uý nebudu přispívat, nebojte neni to kvůli Vám.-)))..takže kdyžtak IP:slight_smile:)

jinak kdyby někdo chtěl vidět fota, písněte mi do IP a já pošlu spešl odkaz, zamkla jsem i alba:slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdarek,

ZUZI krasny hnizdecko budujete pro A a B:slight_smile:)))

Holky, huraaaaaa...mame za sebou prvni ocko! Ja jsem teda cekala v cekarne, dovnitr sel tatinek. Baruska byla statecnejsi nez ja. Plakala jen chvilicku, potom odpoledne spinkala, byli jsme na prochazce. Po probuzeni reakce zadna, usmevava jako vzdy:slight_smile:
25. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji tak gratuluju ke statečné mamince :slight_smile: a je moc dobře, že nemá reakci, většinou není o co stát :sweat_smile:
25. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!

hehenko: já mám polštář s tím dutým vláknem, žádnej luxus to není, ale kdybys ho chtěla, tak ti ho klidjně půjčím, nebo dám, já už ho nepotřebuju. Takže si kdyžtak řekni.

Zuzi: vypadá to pěkně :wink:

Amísek už baští, bože, jak se mi ulevilo :wink:
25. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi to je super, že baští :dizzy_face:
Ale já bych se ráda vyspala, aspoň 5 hodin v kuse prosím :pensive:
26. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kočky a koťátka!!Ver copa???je to mě mrzí:..-(ikdyž já už tu taky moc nebudu, prostě jsem se rozhodla že PC v létě omezím jen na práci, pak se míň věnuju prckovi a to nechci.-))
A co nového?my měli včera zase bussy day, myla jsem okna, dělala výzdobu velikonoční, uklízela zahradu, pak prochajda a test z ruštiny...a dneska máme zase babinec, sraz s miminkama, jdeme na dlouhou prochajdu lesem, to bude fajné:slight_smile:

Tak hezký víkend všem přeju a já se tu budu ukazovat občas, nebojte:slight_smile:))
26. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Zuzi,kráásný..tam se Vám bude bydlet jedna bááseň !!! :wink: :dizzy_face:
Amal,tak to je super,že Amálka už dlabe :wink:
Angeth,naprosto tě chápu..... :confounded: ..je to asi i tím,že kojíme.Kojený děti prý většinou když už jsou větší nevydrží celou noc..navíc do toho ty zoubky...já bych brala i 4 hodiny v kuse!!! :rolling_eyes:
26. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
na porodnici.cz jsem se u mudr. Honzíka dočetla, že od 6 kg je fajn děti přokrmovat - to vy maminky víte (pro mě novina :slight_smile:) a na noc aby dýl spinkaly dávat obilnou kašičku, což je zasytí a dokojit mlíkem.
26. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Toltec....já se směju :grinning: realita je bohužel jiná
26. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko:slight_smile:
tak jedina reakce na ocko byla takova, ze miminko spinkalo az do pul sesty, kdy se spici napapalo, a pak spinkalo az do sedmi. od pul osme zase spinkani asi do deviti a ted zase usina :grinning: :grinning: :grinning:

od 6kg prikrmovat??? a kasi davat??? barunka ma pres 6 kg a prikrmovat ji teda rozhodne nehodlam:slight_smile: zatim ji staci ode me, nastesti...
26. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Kryštůfek má 8 kilo a taky něpřikrmuju.Zkoušela jsem mu asi tři noci za sebou dát kaši a nic-budil se stejně a mě navíc málem praskly prsa,tak jsem se na to vyprdla a kojím dál.Jsem ráda a navíc se tím ušetří i nějaký korunky :wink: .Ani bych neřekla,že se malej budí hlady-někdy jo,ale většinou ani nemá moc hlad..tak kdo ví,buď se ujisťuje,že není sám,nebo ho bolí zoubky,nebo se v noci nudí,jak je dlouho tma....?!?!?On mi to nepoví :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:Svoji jste byli na hexa vakcíně?
d 6kg příkrmy?Až mi to řekne pedistr, my už máme 6110g...ale zatím spinká pořád 9h v kuse:slight_smile:)

..holky my jdeme ven, tak papapapapa a hezký den
26. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, moc Vás zdravím, dneska jsme byli u Mudry, toxo i triply v pořádku a v Po jdeme na velký utz..:slight_smile:))
26. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak brzo přikrmovat je nesmysl...:slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Terez má 7,5 kg není ji ještě ani 5 měsíců a taky ještě nepřikrmuju, stačí jí mlíčko ode mě, a navíc dle dr kojené děti do 6.měsíců jsou pak méně nemocné a je to prevence proti alergiím :wink:

jinak jsme byly ráno u dr kvůli tomu krčku a chuděrka Terez má nějakou chronickou vyrážku, která se vrací třeba při nachlazení, při zimním a jarním počasí a taky při růstu zoubků - to je asi ono, ale snad jí ta vyrážka brzo přejde, říkala mi, že děti z toho většinou vyrostou, že růstem bude mizet :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Monci: Ahojky, tak to přeji at Vás to moc netrápí a brzy zmizí..:slight_smile:))
26. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
cat byli jsme na hexe a prevenaru

monci jaaaj, to me mrzi...
26. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem Amísce koupila rýžovou kaši, ale beztak nevím, jak na to. Zatím má ale 4,8kg :astonished: Ale jak už baští, tak mi taky vyroste, snad ne moc, jen trošičku :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Amal: Ahojky, neboj vyroste ani nebudeš vědět jak..:slight_smile:))
26. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nuki: to, aby zas ne moc, jsem včera viděla tlustý děti, to nechci, to je Amísek hezčí :wink:

Mudra (ta od Honzíka z porodnice.cz) řekla, že by měla mít v půl roce 6 kg, tak na tom makáme :wink:
26. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...jak se mate?

chjo..tch :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tu ted nak casto..jak vidate casto ty svy?ja jsem jaki alergicka od ty prahy a kolikrat teda az prehnane,ale nemuzu si pomoct

jako uz by chtela hlidat ale ja malou proste z ruky dat nechci ani na vozeni
26. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Carcul,já vi vídám každý den :sweat_smile: bydlíme v jednom baráku..
26. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
bae a dobry?
26. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No jak kdy :slight_smile: Když se malej narodil,tak to byla katastrofa,furt mě jen poučovali,že tohle dělám špatně..špatně kojím,špatně oblíkám,špatně držím malýho.....ale naštěstí se probrali a už je to zase celkem fajn.No podle toho jak se vyspí :confounded: :slight_smile:
26. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no já nevim holky vy máte nějakou hroznou smůlu, já jsem vždycky potenc. tchýni měla naprosto zlatou, tak těm pověrám o tchýnim prostě nevěřim :slight_smile: se jim elegantně braňte!!!
26. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY ...to máme venku krásně, co?

Víte, co je nehorší? Taky jednou budeme tchýně :grinning:

Včera jsem se dozvěděla, že holčina z disk.o dvojčatech, kt.měla termín cca 5dní předemnou, v neděli porodila!!! Dvojčátka měla hezké váhy, tak nebyla dlouho v inkubátoru. Docela mi to vyděsilo! Nemáme ten byt hotový, nemám vše dokoupeno, .... a představa, že zítra rodím, mi teda přijde fakt strašná! V noci šoky, bolela mi záda jako prase, tak jsem se bála, aby to náhodou už nezačínalo, se poslední dobou moc nešetřím..... :sweat_smile: :confounded:
26. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tol..ja se nedam,parkrat reknu slusne a pak e naseru,ale me uz depta posl.dobou i pritomnost :sweat_smile: proste jsem si na cas vybrala spolecne ztraveny cas a ted bych chtela klid abych se vubec nemusela zabyvat picovinama(pardoon) :sweat_smile:

zuzi..tak sup,poradne zaprahnout manzilka a ty odpocivat...a jinak jsou i tchyne v pohode,nektery..podle me je to taky dobou,jako ze treba moje je jeste z fakt stary gardy...mysli ze je to tim hodne dany,driv to proste bylo jinak a naky lidi si to nepripusti
26. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
CAR...pevný nervy přeju :wink:
JJ, musím toho manžu zapřáhnout, ať už je to hotové.
26. bře 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi a co ete musis dokoupit?¨

jinak jako ona to nemysli zle,je hodna,ale kdyz je s ni clovek moc leze mu na nervy ,ma svuj nazor a ten je preci spravny..a tak noo..ale jako zlej clovek to neni,jen je dost sva..a ja nesnasim kdyz mi nekdo neco nuti nebo se me snazi omezovat
26. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek