• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ahoj holky... jak se máte?
chtěla jsem se zeptat - máte občas dny, kdy vám dítě v podstatě pořád jen brečí??? mě teď Kubík řve už třetí den... po každým kojení ho pochováme, odříhneme a dáme spinkat a on chvíli kouká, dudá a pak začne bečet a bečí třeba hodinu i dýl... zkouším zase odříhávat, chovat, polštářek, kapičky na bolení břuška a všechno zabere jen na chvíli... jakmile ho zas položím, tak křičí...
huš nevím, co s ním.... :(
26. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achjo... on už bečí prostě tak, že se mi z toho chce taky.... :frowning2:
26. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko to je mi lito.... ale asi to nektere miminka tak maji ze hold furt breci.. ale to prejde uvidis... vim ze te to musi trapit... ale bude lip ..
26. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko,takovy my meli dnesni vecer a furt ze chtela jist a jist,pak si jen cucla a rvala,nic nechtela..jsme to meli asi tak trikrat za celou dobu
26. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teda ne cely den..treba od peti do desiti nebo min
26. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
asi nestihnu dočíst..kurňa nemůžu teď pomalu ani psát..právě zase byl planej poplach..ještě teď se mi třepou ruce :pensive: :frowning2:

My máme zítra zabíjačku ale já s Janičkou po obědě jedu na narozky své babičky. Strašně tady pořád fouká a to se mi nelíbí..je sice teplo ale to sem zase zjistila že se do ničeho nevejdu :confounded: Musím na nákupy :sweat_smile:
26. bře 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko to mě teda mrzí že malej tak brečí..a nemá ty prdíky?? Janička mně brečela docela málo a teď už vůbec..je strašně hodná :dizzy_face: Uvidíš že i u Vás bude brzo líp :slight_smile: Asi ho něco trápí prďolku :frowning2:
26. bře 2010 ve 21:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nás byla bouřka..
Hehenko není to spurt?
26. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme meli dneska perny den:slight_smile: Nejdriv dlouha prochazka a potom za tatinkem v telocvicne na zapase. Barbi byla uzasna...a kojila jsem v telocvicne na chodbe ve stoje:slight_smile:))

miminka maji vzdycky k placi nejaky duvod...HEHE nechce byt proste u maminky? citit te?...Muj nazor.

SAC jezisi, ten poplach....to je hrozny!!!
26. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky aaa spurt,maji ho vsechny deti ze jo?i na um?
tak proto jsme byli vecer takovy :sweat_smile: a ikdyz jsme chovali tak jsme fnukali a tak..

holky jsem nasrata :angry: :angry: :angry: :angry: jsem se delala s koprovkou a nejak jsem ji zvorala,jdu ji vylejt..a to jsem na ni mela takovou chut..tendle tyden mam nakej divnej,sem podelala uz druhy jidlo
26. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
]sac..hlavne ze vse v poradku,bych to uz asi prohodila oknem
26. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
spurt nemaji vsechny deti...je to individ
26. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočandy :slight_smile:

Sac úplně tě chápu, jak jsi vyklepaná s tím planým poplachem :frowning2: musím to zaťukat, nám od tý doby nic :wink:

Hehe taky jsem stejnýho názoru jako Svoja, asi chce být prostě u tebe, chce tě cítit :wink: :dizzy_face: využij toho dokud je malý a dokud chce chovat, až vyroste a budeš ho chtít pochovat, tak to bude horší :wink:
27. bře 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak počásko se zase zkazilo:frowning2:((

hehe já myslím, že má malej prdíky, zkus před každym kojemńim dát babay calm nebo sab siplex kapičky a uvidíš, je to tak na 90%jasný ř´že má prdy..kámoška to má jako ty...teda co popisuješ

Sac jakej planej poplach?Monitor dechu?já musím zaklepat od té doby co máme přes 4kg nic a je klid,ale užili jsme si teda parádně.-((

Car tak tchýňce řekni že jste třeba pryč nebo jí vyhraď jeden den v týdnu a bude klid,co?:slight_smile:)
27. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak se hlasim po silene noci plne kaslu a bolesti na plicich.. je to silene.. ten bioparox zabral v jednom stadiu ale v tomhle kde mam problemy s pruduskami moc nefunguje.. takze cajickuju a rano sem si uz dala i paralen pac ta bolest je hrozna.. .v pondeli pujdu k dr znovu.. pac toto ne... uplne me boli kdyz polknu a tak.. proste jako kdyby nejaka infekce na plicich nebo zacinajici anglina.. to bude des.. takze si mazu mentolovou mast na hrudnik abych aspon neco nejak lecila.. ale uz me to nebavi.. holky.. to kaslani.. chudak mimi.. brisko me boli ze je to neuveritelne.. no nic.. jdu si zase lehnout.. doufam ze se mate vsichni super.. .a papa..
27. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, v po naklusej k dr, ať zbytečně netrápíš sebe a mimi, a ať už jsi fit :wink:

holky naše Terez se staví na ruce a začíná lézt dozadu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pujdu.. pokud se to nezlepsi tak jdu.. manza ted dosel z lekarny dali mu jakysi syrup na kasel co muzu tak uvidime... zitra taky budu doma jen lezim a lezim.. a piju pruduskovy caj.. mimi doufam preziva se mnou.... uz me boli cely telicko.. jak od ctvrtka jen lezim a lezim.. no ale je to potreba pac... takhle sem uz dlouho nebyla.. ach jo..
27. bře 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

luci fakt bez radsi k dr

monci..ta je ale sikovna :dizzy_face: :dizzy_face:

cat u nas je problem,ze jak byla ta bouracka,a jeji auto je nasracku tak ji pujcujem nez se opravi moje..tak dvakrat do tydne..takze zatim dny vymezit nejde....ale pak stejne moc doma nebudem,za 14dni snad bude jeji opraveny,budou zas dve auta,bude po sestinedeli,venku krasne..a budem furt neco podnikat :dizzy_face: :dizzy_face: vylety,s kamoskou a jejim prtetem,za tatkou,plavani,ja cvico,prochajdy(chcem koupit permici do zoo a budem s kamoskou ruzne s prckama delat program),takze casu moc nebude :grinning:

holky,my tak krasne drzime hlavicku,fakt uz hrozne vysoko,a dlouho(nekolik minut),uplna parada..zvedame uz od malinka a uz delsi dobu uz docela vydrzi ji drzet dlouho,ale posl.tyden mozna driv to uplne vypilovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kapky dávám. zabere to tak na půl hodinky... mi příde, že je to tou chutí těch kapek, si tak pěkně pomlaskavá...

měl celkem dobrou noc asi do pěti do rána, pak byl zas vzhůru. neřval celou dobu, ale od těch 6 asi do 9 byl zas k neutišení. pak usnul. po kojení kolem 2 byl až doteď hodnej, ale teď zas křičí už hodinu jak tur... :(

SVOJI nosím ho nosím, ale jakmile pokládám, tak to začne, furt ho nosit nejde. strašlivě mě bolí záda a navíc to ani nejde, minimálně do konce šestinedělí bych ho měla nosit minimálně kvůli jizvě, delší zátěž a už to bolí... :(
a add to chování... i při chování u mě řve... někdy až tak, že se prohýbá v zádech...

ANGE spurt mě taky napadl... už minulej týden se mi zdálo, že to začíná - to měl ty dva dny to dlouhý kojení - pokaždý hodinu a půl... pak mu zas stačilo 30-40 minut... no a teď už je takhle 4 den... fakt to nepoznám :( on totiž vydrží dopoledne třeba 5 hodin bez bašty, pak zas po třech hodinách, výjimečně míň... jen někdy zůstává dýl u prsa... teď se mi zas párkrát stalo, že sám bradavku pustil a okamžitě začal brečet... :(

za chvíli budu lozit po stropě a doufat, že to zabere... :slight_smile:)) fakt zkouším snad všechno a nic... kojící čaj piju, kapky dávám, nosím, kojím... teď na chviličku zabralo ho pevně zabalit, aby ani ručkama máchat nemohl... naštěstí nepanikařím, někdy ho i chvíli nechám, bo mám pocit, že chce prostě jen křičet, pak zkouším co můžu, ale nápady docházejí a člověk je fyzicky trošku zrasenej teda...

MONCI Terezka je nějak ve všem napřed ne? :slight_smile:
LUCI furt ti není líp? .(((

tak teď byl pět minut klid a zase křik...
27. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám na šátky holky... jakou značku a dýlku doporučujete? nedávno jste tu prodávaly ty 5,5 metrový, tak abych nekoupila nějakej nevhodnej... :slight_smile:
27. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehe
27. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza donesl jakysi syrup na kasel co mu dali v lekarne co je ok v tehu a tak to zabira... pomalu ale jiste... piji cajicek a uz me tak na hrudniku neboli... no ale uvidime co prinese dnesni noc... ach jo... zitra se budu opet valet a potit.. ale uz ani nevim jak si lehnout pac uz me boli cely clovicek.. ach jo..
27. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak snad brzy bude lip :wink:
27. bře 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Barunka porad rika: "okeeey":slight_smile:))) Rikam si, co ji doktorka pichla misto hexy, porad se rehta a povida:slight_smile:
27. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko ale jakmile kojení přesáhne 45min už je to prý špatně a máš se poradit...
Jo a zkoušíš oboje kapky?Někomu baby calm vyhovuje víc než sab simplex!!!a nebo zkus tu rourku:slight_smile:

Carcul aha:frowning2:ale teda to už se těšíš až budete akčnější, viď?já bych šla do Zoo hnedle:slight_smile:))my tady máme teda hodně možností na prochajdy a v létě už budeme zase jezdit i do Prahy, petřín a letná,jéééé!!těším se moc:slight_smile:
Luci radši zajdi k Dr, dají ti něco co zabere rychle a budeš zase fit, já byla za těhu 2x nemocná:-/

Jo a holky normálně jak umřel ten náš kocourek, zase se mi objevil ten hnusnej opar na zadku...mám to z nervů a z nemocí..to je hnus, já myslela že to bylo jen v těhu:frowning2:((naštěstí už to zase odeznívá, ale je to tak nepříjemné a hnusne:frowning2:((
27. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji hehehhehe, copak to máte za veselou hexa vakcínku:slight_smile:))????
Jo a carcul malá je teda mooc šikovná že drží tu hlavičku!!!to my jsme lenoši, nám se dlouho nechtělo a i teď je to bída:slight_smile:))
27. bře 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak cat,jako my i ted nedrepakujem jen doma,,tendle tyden jsme byly doma jen jeden den,jinak kazdy en aspon na dopoledne nekde fuc,ale ted to teprv zacne:slight_smile:..jinak my budem na prochajdy jezdit zoo a dalsi hezky mistecka plus vyletiky..u nas mi stvou ty vesnicky babky,si radsi dojedu a nebo se smluvime s kamoskou a vzdy si obe dojedem a budem prochazkovat..chcem byt akcni maminy obe :grinning: ..jinak my zvdame hlavicku snad od zacatku(pokusy byly)a uz ve ctrnacti dnech ji fotografka hrozne chvalila jak ji drzi ale ted uplne bozi :dizzy_face: :dizzy_face:
ty jo cat,to je neprijemny :frowning2: ,ja to mam od porodu furt :angry: ..tak snad se to brzy spravi a budes o.k..a jezdite casto do prahy?a jen tak nebo tam neco mate?
27. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,tak to je prima ne..se mala bude tesit na dalsi :grinning: a pak to bude teprv točo:slight_smile:
27. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Muzu Vas moc poprosit o hlas pro nasi Eli, dekuji!
Pavlina
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/3591/
27. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL ahoj :slight_smile:
taky se teda těším, až budem něco podnikat. akurát se už teda vidím v MHD :slight_smile:))) to bude masakr se mnou :slight_smile:))

CAT oboje kapky nemám teda :( ještě mi kamarádka doporučila Probiotický kapky, že ty zabírájí 100%... ale teda ty stojí 650.-
rourku mám taky, ale ještě jsem nezkoušela, jen včera jsem použila teploměr, aby se uvolnil...
a ten opar se objevuje opravdu většinou při stresu nebo nemoci. mažeš tím Herpesinem? to zabírá ryhle...

s tím kojením... mě zas ANGE psala, že ze začátku hodně dlouho kojila i hodinu a půl... tak nevím, jestli je to zásadně špatně, nebo je to prostě fakt v každým dítěti...
co by tam mohlo být špatně? myslíš technika kojení?
27. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek