• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Tak tady jsou náušničky
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=135187&l=464caac9be&id=100000120474330&subject=Naše miminko - Vendulka
4. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
car no to by byl gol teda...ale asi ne jeste....tak za 14dni treba...
4. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ang ty jsou krasny...my mame taky prichystany zlaty pro barunku...rodovy...mela jsem je i ja
4. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji Barunce taky s Dendou přejeme vše nej..k svátečku:slight_smile:))
Ty se máš že už to máš...ale šup šup hajeje, ať nejsi nemocná, to už bys chudáku byla za těhu po třetí, co????

Carcul ten pás jsem si vzala ten z moda-pro těhotné, ono když to dáš do googlu tak vyjede jen ten chico a tenhle, ale zetím mi nedošel..a objednala jsem si velikost S páč je to 71cm v pase a to si myslím že je až až
4. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
4. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..a myslis ze tenhle je lepsi nez ten chiccco?

svoji,no jsem zvedava jak to bude probihat..ale rikaj ze pred porodem se citi slabe maminy..no ale barunka aspon tyden ete vydrzi :grinning:

hehe..ted ve stredu :grinning:
4. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, Carcul tak Orchi pozdravuj a že DVD pošlu př. týden,jooo:slight_smile:)
mmj já pohlaví taky vim...heč heč:slight_smile:)

Ange takový náušničky jsem měla taky, jen s modrým kamínkem a ségry měly červené a růžové:slight_smile:))))krásný:slight_smile:
4. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Hollky zběžně jsem vás dočetla, tak Zuzi už ví pohlaví a dělá Zagorku jo??? :grinning: :grinning: :grinning:
u nás už je menší bordel a Vendulka zvedá hlavičku když leží na zádech..pomalu dělá sedy lehy :sweat_smile:
jinak zdravím všechny těhulky i maminky :slight_smile:

jo a dnes odpoledne jsem zvracela.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Carcul asi to bude stejný, ale i chica je napsáno že není skladem a já spěchám:slight_smile:)))
Ange zvracel???co to co to????
4. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ange..krasny nausnicky :dizzy_face: :dizzy_face:

cat..vyridim a dvd si od ni asi taky vypalim :grinning:
4. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jasánek:.))))))
holky jdu na to žehlení, se těšim, mě to baví:slight_smile:)))a pak asi 1. cukoví, asi linecký nebo úly..uvidíme:slight_smile:))
4. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ang japato??? :astonished:

holky vy me s tim pasem lakate....ze bych si ho taky poridila :unamused: :unamused:
4. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ange,to mi mrzi,snad ti bude lip
4. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji..kdepak mas ikonku?
4. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
sem si to zmenila chichi
4. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji uz vidim :grinning: a co je uz lip?
4. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem takova oblbnuta jakoby...jak kdybych dostala pytlem pres hlavu a slaba jak moucha...jinak dobry...dik.

a co vy, holky?
4. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak další pračka vyžehlena a další vypraná:slight_smile:))
Holky poraďte-Svoji, v čem pojedete z porodky???jako bodýčko, pak ponožtičky, vteplené kalhoty a mikča, 2 čepičky, 2 rukavičky, kombinéza a pak ten fusak do autosedačky?????nevím nevím:frowning2:(
4. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji,no na me neco leze..a taky je mi ted kazdou noc docela blbe...ale jinak to jde :grinning: ..no a zitra jedu za tatkou,aby furt taky nebyl sam a vemu mu kousek dortiku co jsem dostala k narozkam a pujdem na obidek :grinning: mnam :grinning:
4. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
cat ,jsi sikulka :wink: dala bych spis polodupky a pak kombinezku..ty vyt.kalhoty pod kombinezku mi prijdou dost
4. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Carcul tak si dej hezky čajík s medem, ať nelehneš!!!
A kdy jsi měla narozeninky??dodatečně všecičko NEJ...NEJ...NEJ...hlavně lásku a radst ze Sofinky!!!:slight_smile:)
4. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..vcera :grinning: dekuju..a ve stredu svatek..jsme byli s manzilkem na vylete a dostaly jsme krasnej dareckek :dizzy_face: :dizzy_face:

no dnes jsem odvolala i cvico abych nenakazila tehulky a taky mi nebylo nejlip..tak jsem neco malo zaridila a polehavam..
4. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
CAT mame v planu bodycko, ponozticky, tapicky, cepicky a zateplenou soupravku(kabatek, katata, a takovy tricko-mikca s dlouhym) a asi bud fusak autosedajdovej a nebo jen fleesovou zavinku, zalezi jak bude

CAR jeee, tys mela narozky??? tak vsechno nej nej nej- hlavne zdravicko a zdravou holcicku :dizzy_face: a davejte na sebe pozor holky!!!! zadnou chripku!!!
4. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji..dekuju :grinning:

jink mi mame v planu to samy jako svoja :grinning:
4. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je super, všecko nej nej i k svátečku:slight_smile:)))
vlastně jsme si tu psaly že jsme obě střelkyne,že jo?:slight_smile:))
No já mám pořád ten strašněj kašel, hnus, ale čaj už nemůžu ani vidět:slight_smile:))

Řeším co s sebou do tý porodky, píšou tu oblečení na každý den, tak mám 5x body a 5x kombinézku plus rukavičky, čepičky a ponožtičky...lepší víc než míň....a plenky mám taky svoje..radši:slight_smile:vezmu i ručníček a žinku...asi
4. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
CAR jeeee a jakej darecek??? :dizzy_face: tak ty mas narozky svatek a vanoce taky docela pohromade, ze? me kazdej nadava, ze to tak barca bude mit a ze bude chudak...
4. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no a cat to ma taky pohromade....chichi...nebyly jste holky ochuzeny o darecky???

CAT tyjo, nam budou teda oblecko pujcovat, ale to je tak vsechno :grinning: temi kombinezkami myslis jako overalky? jasne, vem spis vic nez min...ja bych vzala na kazdy den neco, kdyztak to povezes domu cisty a nebo ti manza priveze, kdyz budes mit malo
4. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji mě to nikdy nevadilo, v červnu je den dětí, tak jsem vždycky dostávala ještě dárečky na den dětí, abych měla jako 2. oslavu v půlce roku:slight_smile:)))
Ale nikdy jsem si nestěžovala:slight_smile:))))

Jojo, vezmu radši víc než míň, myslela jsem oveálky, všichni mi říkají, ať mimi v porodce oblíkám body a na to overálek a ponožky, čapka a rukavičky..no nic moc, co?.-)
Ale na doma bude už pak fešnej, těch pár dní v porodce se stejně budu spíš učit ho nepřizabít a tak se trocha nevkusu a nesouladu barev snad snese:slight_smile:)hihihhi
4. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dekuju :grinning:

svoji ja to nikdy nepocitovala a to to mam hned za sebou,ale vzdy mi prali jak k svatku tak k narozkam..takze zadny osizeni nebylo :grinning:
a dostala jsem takovy retizek s privezkem (DKNY),fakt krasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek