• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
prostej jj návštěvy děaljí divy :unamused:
29. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,tak konecne tu nekdo je

ami dekujeme za pochvalu,taky jsme z nej s manzou radne poprdeny :grinning: ne musim rict,ze cim starsi je tim lepsi to s nim je - ted treba mi tu lezi na hracich podlozce a dece,kouli se strida,hracky,do toho furt maa,mama,mama a halekame na sebe :grinning: pohodicka

petulko - zahradku okopavate,,ale jo hele ja se uz trepu,az malej bude chodit a my vyrazime vsichni na hristatko,ale pisecek doma to by bylo teprv neco

prostejko treba Davidek bude snaset lip,ne tak je to o tom,ze potrebuje uz taky vlastni prostor a chce si pak hrat,kopat nozkama a blbnout a ne se chovat,a taky moc lidi,byli jsme u babicky,u strejdy a druhe tety tam jsme i spali,tak toho mel moc
29. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zapomela jsem dodat,ze do toho mu lezl treti zoubek :grinning: a i presto celkem dobry,krasne nam usinal,v tom nebyl zadnej problem
29. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu my jí neokopáváme , my jí celou teď ničíme :grinning:
JJ je s dětmi sranda, Vítek má nejraději kytaru od M :grinning:
29. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://prosteja.rajce.idnes.cz/David_-_7._tyden/ holky přidala jsem další fotky....
jméno: David
heslo: prosteja
29. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej nádherné fotečky a jak je tam krásně venku , tak to je paráda chodit na procházky :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko fotecky krasny,on je tak bozi zrzounek a to byla tchyne,nebo mamka??vidim tam mensi podobu s jednim z vas
29. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme.. :wink:

PETUL já jsem na sluníčku přímo závislá... :grinning:

BLAHU to je moje mamka... :wink:
29. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj PRVUŠKY ....japa jeeee? :dizzy_face:
29. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ....krásný fotečky, malej je fakt minikopie tatínka :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU...ty přidaný fotečky jsou úžasný, Ondrášek je taky celej tatínek :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ZUZI :dizzy_face:

děkujeme.... však jsme si s BLAHU říkali, že jsme byli fakt asi jen inkubátory.... :grinning:

jo a holky měli jsme doma malou premiéru :grinning: konečně jsem přestala špinit, tak jsme to s manžou prubli.. :grinning: měla jsem trochu strach, některé z vás to tady bolelo, ale všechno bylo ok :dizzy_face: žádná změna, tak jsem se uklidnila... :sweat_smile: a příští týden jdu k doktorovi na kontrolu, tak snad bude vše ok.... :wink: uvažuju nad antikoncepcí, ale jediný možný řešení pro mě asi budou prášky, i když je moc nechci....no uvidíme co mi doktor poradí...
29. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ...jj, přesně jste to s Blahu říkaly :grinning: :grinning: :grinning: ..... dokonalé kopie

...... a gratuluju k premiérce :wink:
29. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI díky.. a co ty? jak se cítíš takhle před finišem....? četla jsem, že asi půjdeš na císaře, takže prcci budou na světě určo dřív co? :wink:
29. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, moc Vászdravím, tak co je nového...já jdu dneska na velký utz..:slight_smile: tak už se těším.:slight_smile:
29. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI....jééé, velký UTZ... to byla paráda. Moc si ho užij, je to zážitek.

PROSTEJ.... je to už náročnější, ale co se dá dělat. Prcci mají nakázáno tam jetště vydržet. Císaře jistého nemám, mimi byla obě KP, pak se jedno mimi otočilo hlavičkou dolů, druhé bylo KP. Ale o víkendu jsem měla v břiše hotové manévry a netroufnu si říct, kdo a jak se mi tam vyvaluje. Kontrola v pátek, tak jsem moc zvědavá.
Byteček snad už nějak finišuje, už jsem nervóza a prudím manžu. Máme plovoučku a ložnici a dneska snad v obýváku. Tenhle týden by měl být nábytek do obýváku, tak jsem na to zvědavá.
Věcičky mám vyprané, vyžehlené, ..... no a kde jinde než v krabicích! :frowning2: No snad se to stěhování už hne.
29. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky NUKI :dizzy_face: tak si utz určo užij, je to fakt zážitek... :slight_smile:

ZUZI aha, já myslela, že ten císař už je jistý.... tak uvidíš, třeba se i druhé miminko otočilo... :wink: budu držet palečky na kontrolu... na fotečky bytečku jsem koukala, moc krásný :dizzy_face: já myslím, že to všechno zmáknete... a jsi šikula, že už máš vypráno a vyžehleno... :wink:
29. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tak to Ti věřím, že jsi nervozní u nás to pak bude něco podobného..:(

děkuji určitě si to užiji.) tak já už pádím, mějte se..:slight_smile:
29. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko: moc díky..:slight_smile:))
29. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ...doktor minule tvrdil, že se prostě otočit z KP nemůžou. Byl o tom na 100% přesvědčený...no to nezná naše mimi.... u něj jsem byla jenom na vyšetření, na utz mi poslal do nemocnice, zprávu mu donesu tenhle pátek a jsem zvědavá, jak se bude tvářit, že se 1mimi otočilo :sweat_smile: :grinning:
Jsem se lekla, když jedna holčina z disk.dvojčátka porodila, praskla jí voda ...měla termín 5dní předemnou...úúú, to byl mazec a fofr! Tak jsem honem nastoupila, vyprala, ušila ještě troje povlečení...... a honím manžu, ať ten byt už dodělá.
29. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: no u nás je to stejně tak, někdy si amálka vyřve svoji postýlku, začně bejt nevrlá, pak párkrát zaječí, co já to s ní dělám, když na mě nemá nervy :grinning:, já jí přendám do postýlky a během chvilky spinká :wink:

návštěvy děti vykolejí i jen ta přítomnost cizích lidí, jsou to citlivá stvořeníčka

blahu: to je fakt, já si každým dnem tu naší Amálku užívám víc a víc, přeci jen, když umí víc věcí, je to s ní lepší a lepší :wink:

zuzko: jsem viděla v knížce, že spontánně jdou dvojčata rodit i když je jedno mimi KP, ale že záleží, zda je to první, nebo druhé, teď nevím, jak to tam přesně bylo. Jak to je? Tobě řekli, že jen, když budou obě hlavičkou?

Nuki: těšíme se na foto z utz, ty jo to už ani nepamartuju, to bylo super, jak jsem naši holčičku viděla
29. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..
Blahu to je parádní nočník, nedivím se Ondráškovi, že do něj nic nedělal, je krásnej :slight_smile: :slight_smile:
Tak co Hehenka a Kubík?
Prostějko to je na palici když jsou děti přetažený...a taky sem vypozorovala že když Vendulku chová babi a teta, a rozčiluje se tak jí stačí dát na zem k hračkám..a ona je tam spokojená..
Zuzi držím pěsti ať už je byteček hotový
Amálko, Evi do Francie? Panečku..
Nuki ať ti UTZ dobře dopadne..
Petulko zdravím :slight_smile:

jo a dnes jsem koupila Vendulce červenou řepu, po snědení má prý zajímavé účinky :grinning: :grinning: a taky se chystám udělat trochu Velikonoce...
a dnes parádní noc, sice Vendulka šla spát až v 9, protože v 7 prostě usnula bez koupání a nepřebalená, ale vzbudila se až ve 3, pak v 6, chvíli byla vzhůru ale pak usnula a spaly jsme až do 9 :confused: :sunglasses:

tak se mějte maminky i dětičky
29. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
teda zuzi neděs mě :slight_smile: já nemám ještě napráno ani nechystáno nic :grinning: a jsem v klidu. moc mě to holky nebere, nějak se mi to asi nechce připouštět že už to jako bude za chvíli.. asi nejsem mateřský typ.. :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI tak to se bude pan doktor asi divit... :grinning: jsem zvědavá co na to řekne...a s těma věcma, no lepší je být připravena..... já to vidím na sobě, dojela jsem z porodnice a nejdřív jsem musela žehlit povlečení.... :sweat_smile: a povlíkat postýlku... :grinning:

AMAL tak to jsem ráda, že to tak nemám sama... :sweat_smile: už jsem si říkala, že je to fakt divný, že prckovi musí být se mnou líp ne? ale někdy mu asi lezu na nervy... :grinning:

ANGE ahojky.... :dizzy_face:

TOL ahooj těhulko :dizzy_face: no jo, blíží se to... a on si tohle asi nepřipouští nikdo... :wink:
29. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nás dnes trápí prdíky holky... :frowning2: asi budu muset zvýšit na nějakou dobu dávku Sabu :pensive: prý se to hodně dětem zlepší po té operaci kýly, prdíky jsou prý v nenávratnu a dítko kadí o sto šest... :grinning: tak jsem zvědavá...
29. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, nějak jsem přehlédla, že se vendulka plazí, to je bezva, je to šikulka, taky se těším až berušku najdu v rohu pod postelí :grinning:
Ondráškovi to na nočníčku moc sluší, je moc pěknej- teda Ondrášek i nočníček :wink:
my teda máme taky docela dost návštěv, každý týden mamka, tchýně, tchán, to je vždycky nářez, vyslechnu si rady a všechno co dělám špatně od tchýně, že ji moc krmím a špatně strojím a tak podobně, beruška je z tolika lidí vždycky vyjevená, protože oni taky neumí mluvit potichu. taky před nima nekojím, hlavně kvůli tomu hluku který ji rozptyluje. No ale vžycky to nějak přežijeme a pak máme chvíli klid. Ostatní návštěvy jsou jednotlivci, nebo maximálně dvojice a jsou to přátelé, který tady neřvou jak na lesy, tak ty tady ráda vidím a je zajímavý, že ani beruška z nich není vyjevená a klidně před nimi kojím a berušku to nerozptyluje.
29. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás na rychlo pozdravit:slight_smile:
Koukám Vendulka se plazí, Ondrášek má nočník, Davídek už spinká krásně v noci....
Nuki a Luci se nám kulatí víc a víc..o Zuzce tajnůstkářce ani nemluvím:.)))holky ty tt vám teda naskakujou!!

My máme dnes 3 měsíce, to to letííííííííííííííí!!
byli jsme dopo ve fitku, teď mám práce nad hlavu a do toho peru, musím žehlit a ve 4 jdu na nehtíky...uf...a zítra máme očkování hexa a možná i prevenar...bojim bojim za Deníska:slight_smile:)

Holky krásný den, snad se sluníčko zase ukáže, budu tu večer...ppapaappapapa
29. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL..... doktor se nechce k tomu vůbec vyjadřovat, jen když byly obě mimi KP, tak řekl, že císař je na 100%. Četla jsem, že u dvojčat musí být to první co půjde hlavičkou dolů, druhé eventuelně KP a může se rodit přirozeně. Když je první KP, tak jasný císař. Ale taky se bojím rizik...třeba jedno porodím normálně a druhé se šprajcne a stejně mi rozkuchají.

TOL.... já si to taky nějak nedovedu představit, že zachvilku budu máma od 2 dětí! Ono to mateřství přijde... nebuj.
29. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, dobře, žes už vyprala, pomalu se připravujte, že to může přijít každou chvíli, však dvojčátka se rodí většinou dřív, optimum je 38 tt, pak už ta placenta u dvojčat nějak dříve odumírá. tol už se taky brzy dočká a nuki a luci teď začne pořádně růst bříško
29. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROMIK.... doktor mi říkal, že se dvojčátka nenechávají přenášet, že kdyby do ukončeného 38tt nic, tak nastoupit do nemocnice a dohodneme se co dál.... no a ukončený 38tt je 29.4. ...je to fofr, za měsíc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek