• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Toltec klid já taky prala až tak kolem 35. týdne, kvůli rekonstrukci..
Před blízkýma přátelema jsem neměla problém kojit, ale třeba před tchánem to fakt ne :grinning: Švagrová ( jeho dcera) ale v pohodě..teď je problém v tom, že je Vendulka zvědavá a kouká co se děje, pak je celá pokropená a pořádně se nenapije..
Zuzi fakt jsem zvědavá, jak a kdy to u vás proběhne :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL...máš času dost, to jen já začala plašit :wink:

ANGE.... tak já teda budu mít ostych kojit před kamarádama, natož před tchánem :grinning:
Taky jsem zvědavá, kdy si to ti prcci rozmyslí přijít na svět. Ale jen ať ještě nějaký ten pátek počkají.
29. bře 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnešní velký utz dopadl výborně, všechno je v pořádku.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prťous dělal přemety, sahal si na hlavičku, kopkal nožičkama, no nádhera..:slight_smile:))
29. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi. no jo strašně to letí a za měsíc už budeš mít obě mimi u sebe.:slight_smile:))
29. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
vsechny zdravim.... byla jsem tyden u taty na baraku tak jsme si uzili jak slunicka tak bourky, kroupy i silny vichr.... dnes tu byla tchyne a ted jsme vsichni vcetne manzela a amalky vytuhli :slight_smile: jsem prvni vzhuru a budu muset amalku jit vzbudit at mi spi vecer.... za hodinku mame koupani :slight_smile:
nejak nestiham davat fotky sem na konika tak jen poslu odkaz na rajce......
http://hypo77.rajce.idnes.cz/Amalie_-_3._mesic_brezen/
29. bře 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci prodat odsávačku, kdyby náhodou měl někdo, teda spíš nějaká vaše kamarádka zájem.
29. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak se hlasime ze se konecne uzdravujeme.. .dneska uz mi je fajn... piju cajicek poctive piju syrup na kasel... a konecne se v noci trosku vyspim.. akorad dneska se mi zda ze mi trosku tvrdlo brisko.. teda nevim zda to bylo ono.. ale takovy tlaky do briska.. a trosku bylo natvrdle.. no nevim.. mozna to bylo jen z toho vecnyho kaslani a brisko je unavene.. jinak sem hodila fotecku do albicka.. fotila sem pupika pred chvilkou.. doufam ze se tu vsichni mate krasne..
29. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko...po dlouhé době jsem tu prgo:slight_smile:)
Dnes náš čeká očkování 1.hexa vakcína a 3měsíční prohlídka, tak jsem zvědavá jak jsme vyrostli!!
Přeju všem krásný den, Luci super že se uzdravujete!!!
30. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Hypo Amálka je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: prostě k pomuchlání :wink:
Nuki gratuluju k UTZ..máte fotečku?
Luci konečně že se uzdravuješ, dlouho jsi stonala a asi to bude tvrdnutí bříška..nebylo i trochu šišaté?
Cat tak hodně štěstí a pevné nervy.. :wink:
Dnes se Vendulka vzbudila až ve 4, ale mě vzbudil měsíček už v 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji krásný den..:slight_smile:
fotečku naskenuju a za chvilku bude tam...:slight_smile:
30. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak to je super, že už se to zlepšuje..jen tak dál..:slight_smile:))
30. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mimi už je pěkně veliký :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo už jsme taky v půlce..:slight_smile:
30. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky toto letí - divejte na mě..
dneska last day of my beloved job, budu bulet jak želva.
zuzi kde jsi taky už dneska končíš?
30. bře 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nevim jestli sisate ale takove tlaky tam byly.. no ale ulepsilo se to... mimi pak sebou parkrat zakopalo ja si dala horkou sprchu a bylo to fajn..

no konecne je mi lip.. po tydnu vylezu ven dneska.. ale jen na prochazku s psikem.. furt to neni uplne ono ale konecne se nedusim a muzu dychat.. no to byl tyden.. takze tu mam zasoby actimelu na obranyschopnost.. a multivitaminy... takze zda na me jeste neco vleze tak se zblaznim...

nuki hezka fotecka.. gratuluji...
30. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY....japa je?

NUKI...jééé, miminko....krása :dizzy_face: A už jsi v půlce, sakriš, to to letí. A jak si s utz užila? Byl i manža?

TOL....gratuluju k posl.dni v pracovním procesu. A nebul, kvůli práci neeeee :wink:
Já nastupuju na MD 2.4.
Koukám, že ti smázli fotečku v profilu. Mně taky, ale nechápu to proč!!!!! Tak jsem si jí tam dala znova. Vždyť to jsem já ve svatebním, tak co se jim nelíbí???!!!
30. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo... čím hezčí počasí venku, tím míň stráneček na diskuzi.
30. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky si rikam ze tu skoro nikdo nechodi.. :unamused: a co my co sme zavreny doma a nemocni..
30. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my máme dneska za sebou Prevenar a prohlídku, Amálka je prej moc šikovná :slight_smile: A konečně přibírá :wink:

Zítra ráno odjíždíme, tak se tu ukážu po Velikonocích, užijte si pomlázku!
30. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI..... a jak je zdravotně? Už se z toho dostáváš?
30. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMALI...moc gratuluju, že malá příbírá, to je bezva zpráva. A bylo to tím mlíčkem?
Taky si užijte Velikonoce.
30. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka.. jj uz sem z toho skoro venku... a ted si teda budu davat poradny pozor na to .. co si oblecu kdyz jdu ven.. a kdy si dam zmrzku.. hihi.. no nic.. chytla me uklizeci takze tu neco podoma podelavam.. .
30. bře 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooj..jakpak se mate?

blahu..ondrasek je bozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luci,to je dobre ze uz je lip :wink:

a cat je zas akcni zena :grinning: tri mesice-ty jo-toto leti vid..

nam zitra konci sestinedeli.. :grinning:

prostej -malej je primovej..a koukam ze uz drzi hracky :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to fajn... konecne muzu taky neco podelat a jit klidne s psikem na prochazku.. ten tyden byl teda krusny..
holky ja se zblaznim ... minuly tyden sem si chtela pojistit auto ne.. tak sem si nasla na netu kde a jak.. vyjelo mi par spolecnosti a tak samozrejme beru tu u ktere mi to vyslo nejlevnejsi.. no a za par hodin mi volali zda to chci uzavrit.. rikam jim ze jo ale ze si to chci jeste promyslet.. a tak ... no a tak jim tam ve 2 volam ze teda mam zajem.. a oni ze mi zavolaji zpet za 5-10 min.. tak tu sedim jako trubka.. je pul 5 a furt nic ne.. me snad hrabne.. to sem to mela uzavrit hned jak mi volali..
30. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ak tam cinkni
30. bře 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak to byl zase nááádhernej den,co holky?:slight_smile:)
Car už vám končí šestinedělí,jo??teeeda to letí:slight_smile:)

Denísek dneska na očkování skoro vůbec neplakal!!Fakt, je dobrej:slight_smile:))
A měříme 63,5cm a vážíme 6335g:slight_smile:))
30. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat sikulka to je :wink:

jojo konci,az mi je lito jak to leti a mala tak rychle roste
30. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car počkej až vám budou tak 2,5 pak budeš ještě víc happy, když už tě bude vnímat a tulit se a povídat ti..já taky ze začátku skoro brečela že mi roste před očima, ale te´d si to užívám ještě mnohem vííííc:slight_smile:))fakt!!!

Holky tak jsme museli dát čípek páč byl Denda nesvůj z toho očkování, dnes vynecháme masáže i koupání a půjde hají, je to šu)ikula statečnej, ale to očkování je prostě zátěž na to malinkaté tělíčko:frowning2:()
Tak hezký večer, mě čeká hora prádla na žehlení a asi 10 košil...bééééé

papapapaappapapapapapapapapapapapapapapapa
30. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT s tim pradlem-ma tam taky kopec,co kopec-hora to je
30. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek