• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Blahu tak to držíme palečky!!alespoň že jste v dobrých rukách!!!!
Monči to je super cena za to plavčo!!my začínáme 1.6.:slight_smile:)
1. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ PRVUŠKY....japa je?

U nás svítí sluníčko, tak je to takové optimistické ..... zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá na obličej doktora, až uvidí, že se prcci otočili (a to několikrát). Tvrdil že na 100% se neotočí, že tam nemají místo.....to ještě nezná naše dětičky! :grinning:

Podlahy jsou položené, ještě zalištovat, pověsit garnyže, vytřít a pověsti záclony.... a už to bude vypadat jako v bytě a ne na staveništi.

Na poště mám lehátka pro prcky.... tak jsem na ně zvědavá. Přestáváme se nějak do bytu 1+1 vejít, věci jsou všude.

No a musím se pochlubit, včera jsem ušila úúúžasnou zavinku do autosedačky.
1. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU...budu držet palečky, ať bioléčba zabere.

MONČI a Terezka plavčí, to je paráda.

HEHENKO.... jejda, vy máte trápení. Doufám, že brzo přijdete na to, proč je Kubíček nespokojený. A co vůbec Rozulka, jak bere nového člena domácnosti?
1. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po obědě a dala jsem malého do postýlky, aby zabral a spinkal... od rána byl vzhůru... :confounded:

CAT ahojky... :dizzy_face: úplněk jo? my měli noc naprosto luxusní, tak třeba na nás působí úplněk pozitivně... :grinning: a na tu operaci jdeme první týden v květnu, děkuju, že na nás myslíte... malý je naprosto v pohodě, prý ho to nebolí, jen musíme zkoušet zamačkávat tu bouličku v třísle... pokud to jde, tak je to ok, pokud by to nešlo, tak musíme hned jet a to už by stejně malého bolelo, takže by plakal a tak... :wink:

BLAHU doufám, že léčba zabere a budeš mít zase na nějaký čas pokoj...

MONCI ahojky.... taky se těším až budu chodit s malým plavat, ale tady berou prý až od půl roku... mohli bychom využít to vaničkování doma, už jsem měla i kontakt na jednu paní, co bydlí tady kousek, ale všechno se komplikuje tou operací... :confounded: kdoví, jak bude moct malej do vody, to se všechno uvidí... ale chceme prubnout velkou vanu :grinning: tak jsem zvědavá jak se tam malému bude líbit... :wink:
1. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám všem ty dětičky rostou....to je snad přískokem vpřed. Vždyť nedávno jste všechny rodily a teď už plavčíte, cvičíte, masírujete,..... PROSTEJKA jde na vítání občánků....paráda, těším se na fotečky té vaší Zlatovlásky z velké události.
1. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo....úplněk! TO byly zase noci!!!!! Už to půjde ale k lepšímu.
Ale co si pamatuju, tak minulý úplněk zamával se spánkem všech dětiček....tak tenhle byl asi nějaký mírný.... i na disk o dvojčatech minulý měsíc skoro žádné dítko dobře nespinkalo.
1. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ZUZI... jsem zvědavá na reakci tvého doktora... :grinning: jinak tady bylo včera tak hnusně a když jsem se rozhodla i přesto vyjet s kočárkem, tak najednou začalo svítit sluníčko a teplota šla nahoru.... tak hned bylo líp :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no jo, jdeme na vítání občánků... jen nevím, co té naší Zlatovlásce obleču :grinning: moje mamka mu přivezla takovej super frajerskej obleček - rifličky a tričko s košilí - ale je to větší, tak nevím, jestli v tom nebude plavat.... :grinning:
1. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ....nooo, to by byl fešák. To se mi na klučíkách moc líbí, když mají oblečení jako dospěláci.
1. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ahooooj taky jsem zvědavá na reakci tvýho dr :grinning:

Ahooooj Prostejko, tahle paní taky bere až od půl roku, ale začínáme o měsíc dřív, nevím proč, ona tomu rozumí já ne :grinning: tyhle dvě první lekce jsou seznamovací, dítko s vodou a s ostatníma dítkama, tak jsem na to zvědavá, protože Terez je ve vaně jak ryba ve vodě :wink: napustíme si spolu vždycky plnou vanu vody a cachtáme se tak 15 minutek, to je labůžo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Teri se to hlavně hrozně líbí, tak jsem zvědavá na její reakci.....doma máme vodu teplou tak 37 až 38°C a na plavání bude 31°C voda a vzduch 30°C no hroznej pařák, když jsme se tam byly podívat, ale musí to být kvůl aklimatizaci miminek :slight_smile:
neboj ono se těm capartíkům všechno hojí hodně rychle, na koupání určitě bude moct, ale až po zahojení :wink:

jdu se pomalu balit a připravit Terez věci, za necelou hoďku se pro nás staví manža a jedeme na velký nákup....tak pááááá
1. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak to jsem zvědavá co řekne Dr a taky jak tam AaB jsou.-))))kéž by obě hlavičkou dolů!!!!

Prostěko už jdete na vítání,jo?Teda taky už jste větší,co?:slight_smile:))
S tim úplňkem je to pravda, ani naše babička dneska v noci nespala dobře a co mám kamarádky tak všem děti vstávaly..prostěj na vás to asi nepůsobí:slight_smile:

A co hehenka a Kubík?Už je to lepší????my máme dnes hyperaktivní den.-))malej se pořád přitahuje, zvedá hlavičku a chytá hračky, je to už strašněj pokrok od toho ležacího mimíska co jen spinuškal:slight_smile:)ale je pořád zlatej!!!!

Holky jde k nám masérka, tak se jdu nechat rozmazlovat a budu tu snad zítra...máme malování vajíček s maminkama a miminkama, takže babinec a to jdu ráno ještě do fitka:slight_smile:)))tak zatím papapappapapapa
1. dub 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak ja sla dneska poprve na tehu jogu a takovy dychani a tak podobne.. no je to 2 hodky ale z toho hodku prokecame a tak .. na posledni pul hodku dosla holcina co rodila par dni dozadu tak tam vypravela jaky to bylo a tak podobne.. no proste uzasny.. dali sme si cajik a susenku.. a kecali.. to bylo neco pro me.. uz se tesim na dalsi tyden..
1. dub 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

tak jsme se na vas taky prisla podivat!!!venku snih tak mam cas,jinak jsme ted porad venku a nebo se neco dela,taze neni vubec na kone cas :frowning2:

jak se mate??co deticky??nedocitam,protoze bych to asi nedocetla :slight_smile: vsechno to strasne leti!!!nam uz bude 8 mesicu!!!ted jsme meli trochu problemy se spanim,ale uz je to snad dobry a doufam,ze to chvili vydrzi :grinning:
2. dub 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kampak mezmizla ikonka?? :confounded:
2. dub 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef ahojky krásné fotečky :dizzy_face:
Já teď taky moc nechodím an PC taky sjem pořád venku :slight_smile:
2. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si ted jeste dachla s Davidkem,ten jeste chrni :grinning: nejak me zacalo bolet v krku av noci jsem porad zduchala do Milana protoze desne chrapal,takze jsem se moc nevyspala :confounded:

PETI ja obcas mrknu na FB a to je vsechno...navic ted Davidek je zivejsi a tolik nespi,takze se mu venuju a na pocitac moc nechodim...je mi to sice nekdy lito,ze tu vubec nejsem a nepisu,ale co se da delat...

no tak ja zase padim,jdu povesit pradlo a neco udelat k obedu,myslim,ze se Davidek za chvili vzbudi,i kdyz ma taky nejakou rymu a kasel,takze si asi opradne odpocine :slight_smile: tak ja mizim at neco stihnu...mejte se krasne a prejeme vam krasne Velikonoce!!!
2. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mám konečně trochu čas jsem skočit...))
přidala jsem další fotečku... http://www.modrykonik.cz/fotoblog/nuki/album/snazeni-se-vyplatilo-cekame-kulihraska/5128489/

tak Zuzka jde dneska na konrolu, tak jsem zvědavá co ji Dr. řekne..:slight_smile:))

Luci: to je super, že se Ti joga líbí, já ji mám taky moc ráda..:slight_smile:
2. dub 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. jj libi.. je to tam fajn hned sem psala kamaradce co je tehu jako ja ze by mohla jit pristi tyden semnou.. budeme cvicit na balonu.. se tesim...

jinak konecne jdu po tydnu do prace.. ale opet je tu hnusne ach jo... :frowning2:
2. dub 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: když jsem viděla v TV, že Vám napad sníh v Anglii tak jsem si na tebe hned vzpomněla, snad už bude brzy lépe..:slight_smile:
2. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak se cítíš dobře? a bříško roste a roste co? :slight_smile:))
2. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už pomalu půjdu ..mějte se krásně ...užívejte si Velikonoce, hlavně pohodu a klid a společný čas..:slight_smile:)) :dizzy_face:
my jedeme na víkend za známými tak tady nebudu...:slight_smile:
2. dub 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj všem.. všechny zdravím. tak včerejšek už byl ouplně zlatej, docela i přes den pěkně spinkal, v noci zabral bez pláče kolem půl jedenáctý... ale řekla bych, že snad byl úplněk či co právě dnešní noc, bo se mi vzbudil o kojení navíc hned v 1 v noci, takže jsem z toho byla docela kantáre :slight_smile:)) (jak si člověk zvykne, že kojí kolem osmý a pak až k ránu a potom kolem 8 ráno - tak je z toho rozhozenej:slight_smile:)), pak chtěl kojit v 5.30 a hned v 7...
ale dneska je to zas na pytel... ráno křičel, to ho uklidňoval manža asi hodinu, pak usnul z ničeho nic, když šel mejt nádobí... no a teď po kojení zase křičí a křičí... slušně si ublinknul, tak nevím, asi má zas podrážděnej žaludek... zkoušela jsem ho rozptýlit v košíku, pak v lehátku, máchám před ním hračkama... zdálo se, že to zabírá a zas křik...
furt nic nevím, nic jsem nevypozorovala... prostě furt jen něco zkoušíme...

vyčetla jsem včera o tzv. tříměsíční kolice... kdyby to bylo ono (to prostě dítě pláče a moc se s tím dělat nedá), tak už jsme udělali všechny opatření, aby to bylo lepší - zvedli jsme matrace, kojím z jednoho prsu, aby mu ve střevech nekvasilo víc toho sladkýho předního mlíka... ve většině případů si po kojení odříhne...

mno a kojení je teda taky boj... plyve bradavku, usíná mi u toho, odtahuje se...

VER mi psala, ať zkusím masáže, ale další problém máme s tím, že většinou se rozkřičí při přebalování a to tak, že kope nožkama a je fakt děsně naštvanej a nedá se uklidnit ani tím, že mu chytím ručičky, mluvím na něj, uklidňuju, takže prostě rychle přebalíme a ej to... v podstatě ho ani nemůžu nechat rozbalenýho bez pleny, bo je ihned brunátnej... to samý je po koupání... při svlíkání křik, ve vaně je klidnej, ale jakmile ho přendáme a začneme sušit, mazat, oblíkat, tak zase křičí...

mám asi náladový miminko, nebo už fakt nevím :slight_smile:))))
2. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI krásný bříšenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

EFI ahooj :slight_smile: teda Davídek už je pořádnej chlapák... často teď na tebe myslím :slight_smile: ale to je asi na pokec po IP :slight_smile:

LUCI to je super, že se ti cvíčo líbí a hlavně, že se tam sešla super parta! :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko snad Kubík bude mít brzo jen dobré nálady :wink:
2. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
Nuki krásně se bříško zakulacuje :dizzy_face:
všechny zdravím..
Hehenko a nemůže mu být zima?? a zkoušeli jste i ten polštářek s pecičkama?
A u nás noc..to snad nebyla noc..ale podařilo se mi dvakrát Vendulku uspat aniž bych kojila, možná jí trápí prdíky :confused: ale naměřila jsem jí včera dvakrát 38,3, Nurofen dostala tak nevím
2. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a zkusila ses poradit s doktorkou treba?????????????
2. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI no snad jo...

ANGE myslím, že zimou to být nemůže, spíš se mi zdá, že je mu furt teplo - často ho kontroluju.
ten polštářek už jsme zkoušeli, to bylo to první po čem jsem sáhla.

SVOJI nezkoušela. nějak nemám potřebu. prostě ho něco trápí a musím přijít na to co. ona mi stejně neřekne co to je...
2. dub 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
tak vidím že hehenka chudinka je na tom pořád nic moc.-(((no hehe já bych fakt šla k Dr., jinak se z toho zblázníš:frowning2:Myslím že budeš mít slabé mlíčko, většinou jsou tyhle problémy kvůli mlíčku a radši ať dokrmuješ a vyspíte se než abys byla za cgvíli na zhroucení...fakt, čím bude starší bude chtít papat víc..radši se pora´d...ale prdíky bys poznala, že by jako tlačil.....a ty děti se jako napnou jak luk....

Efi ahooj, tys tu nebyla holka jedna:slight_smile:Krásný fotečky!!!
Nuki teeda ty už máš krásný pupendo!!
Luci a už jsi zdravá?
Petul taky jsme hodně venku:slight_smile:

My dneska malovali vajíčka, dopo fitko, byla to parádička:slight_smile:miminka jsme nechali pod oknama na zahrádce a my jsme malovaly vajíčka voskem, barvily a nalepovaly...byla sranda a sešlo se nás 6!!!!:slight_smile:))
Tak holky hezký večer, my jdeme masírovat a koupat a pak si dám pivečko a relax:slight_smile:)
2. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dneska vecer jsem doma samotinka :frowning2: Milanek jede na slucak...doufam ze Davidek bude spinkat,ma rymu a trochu kasle,tak ho to snad nebude budit...jo a dneska se zacal pretacet ze zad na brisko :dizzy_face: uz jsme mysleli ze ani nezacne :grinning: a to jeho usinani to bylo neco :grinning:
2. dub 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek