• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
NUKI....vždyť už jsi za půlkou..... a je malinký :wink:
6. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR...už máte hotovou koupelničku? Už jsi jí viděla?
6. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak se hlasim po delsi dobe.. vcera sme meli s manzou uplne uzasny den.. jeli sme na vylet na jih na pobrezi.... prosli sme se po plazi.. psik skocil do more ale nejak zapomela co to je.. haha.. a uz tam nechtela.. .takova hodinova prochazka byla super.. teda dost me tam chyly zada ale dalo se to.. jinak kasel je uz pryc.. ale obcas posmrkavam... ale to se da...
ty blaho zitra zaciname 7 mesic.. toto leti jako blazen...
6. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi musí být krásný koukat jak se byteček zabydluje :slight_smile: :slight_smile:
Luci, to jste měli krásný den :wink:
Hehenko já třeba měla míň mlíka když jsem celý den něco dělala, snažila jsem se uklidit a tak...stres dělá dost no..
Nuki ahojky
6. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: mě Tvoje taky nepřipadá jako nějaké obr..:slight_smile:)))
6. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI....teď už teda mega je. Doktor se mi chechtá, že prý bych už dávno mohla s jedním mimi rodit.... lidi na ulici na mě čučí.... je to sranda. jako zezead není vidět, že jsem těhu, za to profil je dost hustý! Ale zase to má výhody. Cokoli rychle vyřídím a zařídím, pouští mi dopředu, dávají mi slevy i když nejsou..... paráda.

ANGE.... jj, víc bych si to zabydlování užívala jako netěhulka, takhle jenom přicmrdávám, komanduju, sem tam něco uklidím... ale už se těším na první noc v novém.
6. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..uz davno jeste pred porodem :grinning: nez jsme jeli do prahy..krasna :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky v nedeli jsem rekla tchyni at na malou nesisla..pry nesisla-rimam sislas kdyz s ni mluvis
6. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange... jj bylo krasne.. a hlavne uz mi je lip takze se mam fajn.. dneska je venku uplne nadherne... sem si rano hodila sprsku a jak sem otvirala okno koukam ze nam na zahrade kvete jablon.. no to me uplne pozvedlo naladu ze to jaro je fakt uz tu.. juchuuu.. takze sem trosku poklidila umyla nadobi zametla podlahu a ted si dam asi neco dobryho a nejakou tu susenku.. a mooozna pujdu do mesta.. mam naladu neco koupit.. ale nevim co... mimi hadry uz snad mame vsechny... tak nevim... uz jen vanicku a lehatko a je to..
6. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR...já právě že jsme to nějak neprobrali, že vím jenom stav, že ses tam nesměla jít juknout, až bude hotová.
6. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda to sislani je hrozny... to si to dite pak musi myslet ze mluvit tak je normalni...
Luci: Ahojky, tak to je super, že jste si užili výlet a bylo krásně...jojo nějak nám to letí..:slight_smile:))
nuki.. to teda.. to je mazec.. ten cas snad neni normalni... a jak kazdej rika ze od 6 mesice pupik roste mega rychlosti tak se nad tim ted fakt pozastavuju kazdy rano mi prijde ze to tricko mam na sobe vic a vic uplnuty... vsak v pondeli fotime znovu.. .no su zvedava... jako mimi ma uz prez 1kg.. to snad neni ani mozny..
6. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tak musíš hodit novou fotečku..:slight_smile: at vidíme, no vidíš aspon nějakou výhodu to má..:slight_smile:) však už je to za pár..:slight_smile:))

Car: taky to úplně nesnáším..:slight_smile:))
6. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi to přijde, že je to opravdu den ze dne....je to něco neskutečného jak roste.:slight_smile:)))
6. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..to je fakt ze jsme se od ty doby vlastne nevideli..tak fakt se mu povedla :grinning:

luci a nuki..to se skoro hadala ze nesisla..rikam ze normalne ne ale v maly blizkosti vzdycky a at to nedela..z toho penim a uz jsem to nevydrzela
6. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam hlavne furt ted posledni dobou hlad.. jako sem rrada ze neujizdim moc na sladkym ale proste mam hlad na normalni jidlo.. treba si musim dat jen chleba se salamem nebo tak neco.. .
6. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj ženy!!
teda začínám mít strach jak to budem zvládat.. doma se tak nějak nudim holky, moc mě to neba. Nevim jak dám teda 3 roky :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: luci no jo, konec šestého a začátek sedmého jsem měla taky žravku.. to je v poho.
hehe jsi šikulka, trpělivá, to zvládnete!!
pomalu začnu chystat a doobjednávat věci pro prťouse.. :sunglasses:
ahoj zuzi! pošli nějaké fotky pupíse a bytečka!
6. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhule TOL :wink: Pooočkej, teď se nudíš, za měsíc už neeeee. :wink:
6. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to s tou nudou sem na tom stejne.. jako se fakt tesim az tu bude mimi a budu mit furt co delat.. jak chodim do prace na 3 dny v tydnu a jen 4 hodky denne... tak me proste zbytek tydne nejak vlece a nevim co delat.... si rikam ze za 2 tydny asi vyperu mimi hadriky a nachystam si to.. pac co jinyho delat.. ach jo.. furt lezu na net... cumim kde co...
6. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi jukněte do alba na pupíse :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi není tak veliký..máš ho skoro stejný jako já tenkrát :wink: :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako být doma normálně, tak frčím plavat cvičit a program bych si udělala raz dva.. takto mi to přijde jenom jako čekání na prtě. no za měsíc snad už bude líp :slight_smile: nevim, skoro si říkám, že jsem měla chodit do práce nebo teda měla uvažovat a zařídit si něco na doma.. no tak třeba aspoň vznikne z nudy nějaký zajímavý nápad na podnikání nebo minimálně zábavu. zuzi jdu omrknout :wink:
6. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám po jídelních židličkách..co říkáte na tuto? Nemáte nějaké blbé zkušenosti?
http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-307405-4baby-jidelni-zidle-kid-2-novinka-2010.html
6. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho to je pupendo teda.. hihi... krasneeeeeeeeeeee
6. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja chtela chodit plavat ale jak sem byla ted furt nemocna tak se nedalo .. .ale snad pristi tyden uz vyrazim.... od ctvrtka chci chodit na to tehu cviceni.. .tento tyden budem cvicit na balonu tak se tesim.. jinak taky doma neco podelam ale neni co vetsinou no..
6. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE... chichi....mám ho už teď větší než ty před porodem :grinning: :sweat_smile: :wink:

TOL....sakriš, co to tvoje břišano? Nedostanu ho z tebe??? A už máš výbavičku? Už máš vypráno, vypíglováno, navaříno? Jako správná hospodyňka už jsi pro stéblo skočila?
6. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuda....co to je? To fakt neznám! :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..ty ale cekas dve a brisko je paradni :wink:
6. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja z nudy i zeru haha..... a pak mi je tezko.. :grinning: :grinning: ale cekam az manza dojede s autickem ktere snad konecne v servisu opravili a budu moct jit do mesta..... otevreli novou velkou prodejnu nextu tak jdu mrknout...
6. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek