• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
zuziku teda pěkné pupendo. ale jsou tam dvě, takže co že? jinak jak jsem se dívala na ty Tvoje fotky, tak moje je tak něco mezi tím Tvým 26. a 30. tt. jinak 14 kg navrchu, ale huš to neřešim. co už ne? :slight_smile:
no co doma furt dělat.. leštit a pucovat.. no to všechno je a jinak by si na to polovička mohla zvyknout.. prej dostanu paní kekulovou na výpomoc, tak jsem byla zatím proti, na co teďka že? nechala jsem si jí ještě v záloze na horší časy.
taky bych šla plavat, ale nechce se mi to pokoušet a něco tam na poslední chvilku chytit. obyč vejtok v hojné míře mi i stačí :grinning:
6. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR....ale tahej se s tím. Už bych si nejradši amputovala záda :sweat_smile: A mám ještě 3týdny čas....tak to ještě povyroste a to už si budu muset půjčit nějaký vozíček, kam ten pupčajs nahodím a pojedu. :grinning:
6. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tak to už je konečně pupendo..:slight_smile:)))

Luci: taky mívám dost hlad..:slight_smile:))
6. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi mám vypíglováno, prát budu až příští týden, navařeno taky, prostě tohle jsou pro mě normal věci co mě baví, ale nezabaví :grinning: jinak teda bylo by dost práce na zahradě, ale kopat nemůžu, rozhrnovat hlínu taky ne.. takže si připadám tak nějak nevyužitě. prostě se nudim a přitom nepomůžu.. to e na prd.
6. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za pochvaly břušáka :wink:
TOL....paní Kekulovou bych mu hodila na hlavu, ať pucuje manžílek, když těhulka nemůže, ne? A to teda máš malé bříško, Buď za něj ráda.
JJ, plavčení bych taky nedala, už kvůli infekci. Normoš výtok stáguje.
A co založit fotoalbum pro prcka, webovky,..... ruční práce...... něco dobrého upéct,..... uf, co ještě..... ty nemáš zvířátko, co? To tě dokáže zabavit.....
6. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL....tak to bys měla občas zaskočit i k nám....navařit, napéct, poklidit.... u nás na to nějak nejsou lidi :sweat_smile: ....no a hned by ses zabavila :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manza je zpet a auti furt nepojizdny takze asi uz jen vyluxuju obyvak a mam to.. pesky je to daleko takze tak za 2 hodky pujdu do parku se psikem a to je cele.. .no ty blaho ... to je zase den.. jak me se nic nechce..
6. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tak to se nedivím, že Te všude pouští..:slight_smile:)))
6. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě se dnes taky nic nechce....a to budu muset dneska doma poklidit, ale to snad nebude tak dlouho trvat..:slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to jo zuzi, my pucujem oba. baví nás to, ale chce to ulehčit hlavně mně. vaří, pere, ukllízí, penízky vydělá, je to ideální chlap, tak se ho musim zastat :wink:! třeba kekulku časem využiju když doma nevydr a vrátim se do práce. každopádně spoustu chlapů by to ani nenapadlo.
zvíře ne ne. pekli jsme o víkendu, takže napečeno máme.. a moc toho ve dvou nějak ani nesežerem.
ruční práce - no vidíš to, jdu si spíchnout mantinel :slight_smile: jsem si to chtěla nechat na příští týden, ale proč ne dneska..
6. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prďte na úklid, ono se to spráší :grinning:
6. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jenom popíchla..... to je dobře, že to nebere jen jako ženskou práci. Nedváno mi známá vyprávěla, jak byla nakupovat žehličku pro syna do bytu. Chtěla jí na prodejně od mladíka vyzkoušet, jestli hřeje,.... a on ani nevěděl, jak se zapíná.... a pravil, že tohle je ženská práce, že tohle on umět nemusí! No přes čumák by potřeboval.
6. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi. taky nesnáším, když někdo řekne to je ženská či mužská práce....:(
6. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpet.... hodily jsme si jeste 3 hodinovou prochazku kolem hostivarsky prehrady a kaminka je KO amalka vyspinkana a radi..... mlati do hafiku co ma natazeny v kosiku a neco jim povida :slight_smile:
ockovani celkem uslo az na nekolika vterinovy rev ze jsem ani doktora neslysela co mi povida.... ale jakmile jsem ji vzala do naruce tak byla zticha...celkem prekvapila, jsem myslela ze bude rvat aspon hodinu :sweat_smile:
a za tyden jdem na nausnice.......
6. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja povesila pradlo a vyluxovala.. ale vysavac je tak plnej ze to manza musi jit vysypat.. pac vysaval obr pavouka tak to nedam.. bohuzel to musi on.. ted vola do banky kvuli hypotece.. juchu.. snad uz se konecne hneme z mista...
6. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy,pristi tyden mame mimi cvico a plavani :grinning: :grinning: :grinning: uz se tesim
6. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: tak to je super, že to Amálka tak hezky zvládla...)))

Luci:tak to přeji at s hypotékou nejsou problémy a je vše OK... :wink:
6. dub 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už pomalu půjdu, mějte se krásně..:slight_smile:))

Carcul: tak to je super, máte se na co těšit.:slight_smile:
6. dub 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO....Amálka je šikulka :slight_smile: Krásné fotečky, obzvlášť ta jak tatínek hlídá :grinning:

CAR..to je super, že půjdete na plavčení, pak dej vědět, jak se to Sofince líbilo.

LUCI....samé dobré zprávičky.... a už máte vyhlídnutý domeček?
6. dub 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa NUKI

Já taky letím...čuuuuuuus buuuuuuus :dizzy_face:
6. dub 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mejte holky :wink:
6. dub 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ahoj :slight_smile: tak jsme byli na těch kyčlích a všechno v naprostým pořádku! další kontrola ve třetím měsíci.

a mám další trošku do zážitků "co dr. to názor" :slight_smile:)) - tenhle ortoped se zhrozil, že nemáme dávat široký balení a kdo že nám to doporučil. :slight_smile:)) když jsem řekla, že naše pedidr. sesouval se ze židle :grinning:
no takže jednoznačně prý nemáme dávat plenku navíc, že tím zaděláváme na větší zdr. potíže a na opruzeniny...

ZUZI pupík je teda už výstavní :slight_smile: už to máš vyloženě za pár :slight_smile: jestli půjdeš císařem, jakože pravděpodobně jo, tak to už jsou mimouškové u vás za tři týdny :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo TOL - nehcceš si ted pro nás udělat album - dá se tam zvolit, že chceš neveřejný - pak nám jen pošleš do IP odkaz a my můžeme mrknout... nikdo jinej tě neuvidí :slight_smile: jsem to tak udělala, abych si tam nemusela dávat furt fotky bez hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco vyhlidnutyho mame.. ale vsak se chceme jit podivat na vice domecku at koupime to nej.... takze ted cekame az nam z banky zavolaji zpet a uvidime co nam oznami...
jo holky kdo mate holcicku ktera bude mit v lete tak 3-6 mesicu a chcete ty ruzove crossiky tak mam jedny na prodej...
mam teda dvoje jedny 3-6 mesicu a jedny 12-18 mesicu.. jsou ruzove od nextiku.. a jsou nove.. :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,my jdem na kyclicky za tyden...a davame siroky na noc..ty doktori to je na palici,vid..a co malej,hodnej?
6. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nemam docteno, ale.....

Dneska odpoledne byla Baju zase takova nevrla, uknourana a plakala....vzdycky se nechala zabavit na chvilku a pak zase plac...prso nechtela, parkrat cucla a odvracela se, porad dokola.....po skoro trech hodinach jsem opet (stejne jako vcera) udelala bebu a ona okamzite (ani jsem ji nemusela premlouvat jako vcera) vypila 100ml a hned usnula :cry: :cry: Kdyz si vezmu, ze plakala hlady....Holky, ja ji mela v naruci, pila z te flasky a ja brecela...koukala na me jako na zjeveni...uz me nepotrebuje :cry: Mlicko mam v noci, rano, dopoledne....ale odpol a vecer uz je to slabsi. Je me z toho hrozne. Vim, ze kojeni za kazdou cenu je nesmysl a podobne...ale... :cry: Pozitri ji jsou ctyri mesice. Myslela jsem, ze vydrzim dyl :cry:
6. dub 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,ale furt jse vydrzeli docela dlouho..a treba budete dokrmovat jen semtam..a potrebuje te furt,jsi jeji maminka
6. dub 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI na domeček držím palce... to musí bejt žůžo pořizovat vlastní dům :slight_smile:

CAR my i ty noci flákali a dr. nám řekl, že jsme udělali dobře. prý jsou některý maminky hodně pečlivý a to balení dělají fakt extra široký a že ty kyčle poškodí a pak mluvil, že se děje i něco s hlavičkou či co...

no malej furt nadává... chvíli si dudlá a pak začne pokřikovat a rozčilovat se a to jsem kojila dlouho a tentokrát z obou... normálně občas tak strašně z ničeho nic vyjekne, že se až leknu... mám ho tu vedle sebe v košíku, aby na mě viděl...
jdu mu nahřát polštářek prďolkovi... :slight_smile:

holky jsem se chtěla zeptat, co takhle při kojení mlsáte?? :slight_smile:) já mám furt hladochuť a docházejí mi možnosti :slight_smile:)) :grinning: respektive moc sladkýho do sebe valit nechci, slanýho taky ne... já prostě nevííííím.... za chvíli půjde manža na nákup a tak si musím poručit a nic mě nenapadá :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile:
6. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ale tak je relativne hodnej ne,kdyz semtam zaknoura nebo krikne..to kazdy mimi
6. dub 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek