• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
cat mysli ze ty prvni dny ladeni bude to posledni..a pak to doma napravis..a urco vem radsi vic..kdyztak to privezes..a nebo priprav ete jednu tasku kterou dyztak milacek doveze
4. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste me uklidnily holky...ale rikali jsme si s manzelem, ze nase mala rozhodne nikdy zadnym nedostatkem trpet nebude, pac jsme z ni uz ted tak poprdeny, ze to chci videt az vyleze...

mimochodem, u nas v nemocnici jsou taky zakazany navstevy....az do odvolani :confounded:

CAT tak ja planuju ze bodycko bude mit na sobe porad i doma, beru to jako takovy spodni pradlo....a na bodycko potom ostatni - bud dupajdy nebo polodupky a tak dale....pod overalek jsem uz nemela v planu davat bodycko, vidis, to me nenapadlo...cepicka snad neni potreba, kdyz bude v mistnosti ne? a rukavicky, aby se prdola neposkrabal....

CAR juuuu :dizzy_face: pockej, psalas tady neco o retizku, ale ja myslela, ze to bylo k nejakymu vyroci ne?
4. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..ja mu davala retizek od stormu k vyroci a ja dostala nausnicky..a ted prave retizek :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR no teeeda, krasa :dizzy_face:
4. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul DK miluju:slight_smile:)
Já si teď od našich k 30tinám přeju hodinky Guess, koukala jsem i na Donu Karan, ale guess má víc kamínků:slight_smile:))
Svoji asi to tak udělám, no, nemám to ňák všechno domyšlený co k čemu barevně a tak:slight_smile:)hihihi, jsem blbouš, no.-)))ale pak to doladim až budu vědětjak se co vůbec oblíká...hlavně jsem na začátku udělala chybu, že jsem koupila bodýčka co jsou přes hlavu a ty teda neberu, to by mě asi kleplo nebo by mě klepla sestra...a mám ty nejpraktičtější jen 2...no snad s tím pro začátek vystačím:slight_smile:))
4. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..cepicka se nekdy ze zacatku dava furt-ta slaba-prej..jak mimi nemaji ete dobrou termoregulaci..
4. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ja mam taky bodycka pres hlavu a rozepinaji se mezi nozkama....jaky myslis jiny, ty jakoby zavinovaci??

mmch....s tim ladenim....chapu...ja mam oblecko rozdeleny podle barev a odstinu a uz ted se desim jak to k sobe bude ladit....parkrat jsem si to vyzkousela nanecisto i :grinning:
4. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..guess maji krasny veci.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cat a ty myslis ty nejpraktictejsi-takovy ty zavinovaci body?
4. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, v porodce jsem teda ze zimních miminek viděla čepičky u všech.....
no pak ještě to polohování, tu nanynku tam nastavit v postýlce...dává se teda pod matraci...což je teda divný:slight_smile:

A ještě ty 2 kojo podprdy, koupím je u ťongů za 50kč jen do porodky a pak si koupím hezký až budu vědět jaký mam prsa:slight_smile:))
jéé, teď mi došlo, že podprďu nemám vypranou!!!jéééé
4. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jinak s tim ladenim jsem stejne uchylna...jako uz kdyz mam neco koupit premyslim k cemu to pujde :grinning: a jinak body mam taky pres hlavu
4. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat jaky polohovani?
4. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis to, ja kupovala jen urcite barvy, aby me to pak ladilo :grinning:

aha s tou cepickou sjem to nevedela...dik :wink:

kojo podprdy mam....ale rikali nam na kurzu, ze se prsa nalejou tak za 3-4dny po porodu, tak jestli me budou maly tak se picnu....ale prej se vytahnou trochu...
4. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty přes hlavu jsou prej na prd, lepší jsou z HM ty co se zapínají jako do kžíže vepředu, vůbec to nejde přes hlavičku, takže super, omrkni to carcul...

Polohování je když dáváš mimi spinkat, aby nespalo jen na 1. stranu a nemělo šišatou paličku:slight_smile:)))na to jsou super ty válečky, který jediný nemáme:slight_smile:)hihihihi
4. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
..Svoji proto si je koupim až po propuštění z porodky:slight_smile:zatím si vezmu ty od ťongů:slight_smile:))

Jinak si akorát dělám čaj z maliníku a teda mega hnus:frowning2:((blééééééééééééééééé
A to si myslim, že ten fenyklovej na prdíky, to bude teprv ekl:slight_smile:)hihihih
4. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..to polohovani jsem nevedela zas ja :sweat_smile:

svoji..jojo taktez budu kupovat jen v urcitych barvickach :grinning: a taky jsem si to skladala k sobe a nak si davala dohromady co v jake barve musime koupit,abysme to nak nakombinovali :grinning: ..teda az na nako tu vyjmku

cat..jojo ty zavinovaci myslis..no zkouknu a asi aspon naky koupim
4. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zase ten hlen....ja se uz zblaznim....jako co to kurna je furt :unamused:
4. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji to je divné, já mám teda taky vtok, ale lehoučkej.
No jestli to není s krví, tak by to nemělo být nic zlýho, třeba je to zátka, tak vyčkej a za pár dbí se uvidí:slight_smile:))

..jdu koukat na žhavé výszřely, je to prča:slight_smile:)))
tak holky hezkej večer a mějte se krásne, hezký víkendík.
My máme zítra to focení a pak mikuláše, takže tu budu asi až v neděli...tak papapapapa
4. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no vytok mam taky, prave to se me nezda, ze by to byl vytok....nu uvidime
Tak si to hezky uzij!!! Pa :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..papa a hezky vikend..¨

svoji..a co zitra zavolat normalne do porodky a zeptat se.ze ti to dnes dr nezvedal..a jinak myslim ze ta tvoje podprda bude o.k.je bez vystuze a ty se poddaj :wink:
4. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR uvidime, co to udela o vikendu...ve stredu jdu do poradny, tak jsem zvedava...
4. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..no a co manzel na to?
4. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR poprve vysiloval, ted uz je klidnej...cumi na tenis :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji :grinning: :grinning: :grinning: ..se tak tesim na tu vasi barunku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nevis co je s amalkama?
4. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no docitat vas asi nestihnu uz nikdy pac ja skoro nic nestiham byla sem 3ti den v praci a jak dojdu tak ulehnu na hodku pak se probudim najim se pokouknu co se kde deje a jdu zase spat.. a rano nanovo.. no nevim zda sem si toho nenarazila hodne.. tak uvidime jak to budu zvladat... kdyztak skoncim.. nebo pozadam o min hodin.. no tak copak je tu noveho?
jinak jak sem tu psala o te prestavce tak mam 15 min cozje dobry.. sednu hodim nozky nahoru vypiju dzusik snim chleba a je mi hned lip.. asi zacnu nosit v kapsi nejaky cucaci bombonky hihi..
4. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja jak se na ni tesim :grinning: ...no ale tobe uz to taky pekne leti!!! :astonished:
amalky nevim, byla tady jen jednou....asi se doma szivaji, zadny problemy snad nema, nic takovyho nerikala...snad brzy prijde :wink: uz se tesim, az nam vsechno rekne :grinning:

LUCI dobre delas :wink:
4. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,aky jsem hrozne zvedava az nam povi vsechny dojmy od porodu az po maminkovani a jak se jim dari a taaak..no leti to jak cert..prosinec bude pryc co nevidet a pak jeste dodelavky a od pulky ledna clovek nebude vedetkdy ho to popadne..jsem koukala na prosincovky(uz jsem to tu psala)a tam fakt holciny rodi o stosest uz v listopadu..svoji a jsem zvedava kdo ji u vas bude vic rozmazlovat zda manzel nebo ty :grinning: :grinning:

luci ahooj
4. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR no kolem me taky kazdy rodi driv :unamused:
Na to jsem taky zvedava, manzel se tesi, ze me ji nebude pujcovat a porad bude s ni a co s ni vsechno bude delat tak....a ja se tesim na totez, tak nevim, jak se poperem.... :grinning:
A u vas?
4. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..tak jako u nas se manzilek tesi asi jako vy..a vim ze na kluka by byl prisnejsi a holcicka bude mazel,takze ja budu muset vychovavat..ona az udela kukadla tak ho bude mit v kapse..jako pry si i postylku da k sobe a bude me ji podavat :sweat_smile: tak to sem teda rekla ze nee :grinning:
4. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muj se i tesi az se na me budou domlouvat s barcou....ale to teda nebude, pac ja mu ji nepujcim....ale je fakt, ze holcicky byvaji tatinkovy mazanci, to je pravda :wink:
no ono by ho to podavani asi rychle preslo....kdyz by to delal nekolikrat za noc :grinning: chichi...kazdopadne muj se tesi az s nama bude baru v posteli...
4. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..no prave to manzilek se taky tesil,ale ja rikala ze chci aby spinkala v postylce..tak rikal jak si ji necha u sebe :sweat_smile: ale to je jasny ze by ho to za chvilku preslo :grinning: ...no ty holcicky maji tatinky v kapse,co znam tak vsechny :grinning:
4. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek