• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
SVOJI neplakej přeci. chápu tě, ale pokud pláče hlady, tak je to tak nejlepší. ty se nestresuj přeci a ona se pěkně napapá a je jí dobře. koj dokud to půjde, bude z tebe mít to nejdůležitější co potřebuje. já asi taky tak dopadnu, tak se snažím si to nějak vysvětlit a nemít z toho depku... fakt je nejdůležitější, aby jste byly obě v pořádku a spokojený. tak klid mamino, děláš všechno na jedničku! :slight_smile: :wink:
6. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda doufam ze nas ortoped to doporucil spravne :confused:
6. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky furt obe kojite dyl nez my :pensive:
6. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj CAR to je :slight_smile: on teda když nemůže zabrat, tak nějak kňourá a pokřikuje furt :slight_smile:)) ale hlavně, že to není ten onen pláč a křik, bo to rve srdce a člověk neví... ten polštářek mu dělá evidentně dobře :slight_smile:)) to vypadá nadějně že zabereee :slight_smile:)))
6. dub 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL tys taky udělala cos mohla, takže neřešit. malá je spokojená, tak je to fajn :wink: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny :slight_smile: tak jsem vás rychle přeběhla co jste nabrebentily....

Hehe bojuj, to zvládnete, držím pěsti :wink: :slight_smile:

Anet, Vendulce přejeme s Teri všecičko nej k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi parádní bříško, však tam nosíš dvě štěstíčka, není tak veliký :slight_smile: ono ti ještě krapet poporoste, uvidíš :dizzy_face:

Car taky nesnáším šišlání na děti :confounded:

Tol počkej za měsíc, to už se fakt nudit nebudeš :grinning:

jinak s tím širokým balením plínek, nám teda už v porodce primář ortopedie říkal, ať to nedáváme ani preventivně...je fakt vidět, co dr to jiný názor :wink:

Svoji, třeba je to s tím mlíčkem fakt jenom chvilkový......a přesně jak říká Car, Barunka tě potřebuje a bude potřebovat pořád, jsi přece její maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR a co ty kupuješ za UM?

ještě by mohla dojít MONCI, ta tu psala o nějakým čajíku pro malou, že jí po tom dobře prděla a já samozřejmě zapomněla co to bylo... :sweat_smile:
6. dub 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týýýjo a MONCI je tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem tě přivolala ženo :slight_smile:)))) :grinning:
6. dub 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my byly dneska na první lekci plavání miminek :slight_smile: jsem unešená a rozhodnutá, že v září dáme pokračovací hodiny :slight_smile: teda pokud na to budeme finančně stačit :wink:
Terez je jak ryba ve vodě, vůbec nebrečela a když instruktorka polévala mimčům hlavičky, aby se naučily signál, tak to zvládla bravurně...však jsme to doma trénovaly :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
je to čajík od čajánku fenyklový, je od ukončeného prvního týdne :wink: a nebo je ještě dobrý od čajánku Větrníček :wink:
6. dub 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci,to je supeeer..my jdem pristi tyden na vanicky...a jaky je signal?

hehe nutrilon comfort-normalni nam delal hroznej bolebruch..a pro me je nej ze je mala spokojena lepsi nez kojit a obe nestastny..ted na mne chrni :grinning:
6. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je super MONCI, že jste z plavání nadšený... a co Terezka? je po tom utahaná a spinká? :slight_smile: jestli jo, beru synka a běžím do bazoše :slight_smile:))) :grinning:

čaj Větrníček, no to se picnu :grinning: :grinning: :grinning: boží název :grinning: a kdes kupovala? v DM?
6. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát, že naše Téra mi z lahvičky už pít vůbec nechce a vrhá se na skleničky a na hrnky :grinning: takže musíme zajet koupit takový ten hrneček na učení, aby mi v létě zlatíčko nestrádalo :slight_smile:
a Téra leze a leze dokolečka, do poloviny místnosti než ji chytím, ale pozadu :grinning: jako rak :grinning: vztyčí se na rukách a šups zapře se a jede dozadu :dizzy_face: jojo klidný časy skončily :grinning:
ale po plavání odpadla a spala neuvěřitelný 3 hodiny :astonished: :astonished: :astonished:
6. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR no přesně!!!!! fakt je nejdůležitější to, že je vám fajn! já se sice snažím, ale kdoví jak to dopadne a navíc mi Kubík fakt každou chvíli bečí... tak já si zas vyčítám, jestli ho netýrám a přemejšlím, jestli se na to nevybodnout no...
6. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car signál je jméno ááááááááá šup :slight_smile: přitom áááááááá se má díťátko naučit zadržet dech :wink: ale každá instruktorka to má jinak :wink: a nevím nevím jestli se to u vaniček využije, to se mimča ještě asi nepotápěj...tý jo, ale budu mít asi infarkt až budu mět potopit Téru :confused:

Hehe, čaje od čajánku jsem sehnala pouze v nějakých lékárnách (musíš se ptát) nebo je mají v drogeriích Schlecker :wink:
6. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci...to musi byt sranda :grinning: a od kolika se dava ten hrnicek?

hehe ted jde o to jestli by um pomohla
6. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo Terezka je neskutečně šikovná! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás měl Kubula v sobotu skvělej den... vůbec neplakal, ani při přebalování - to jsem si neskutečně užívala, že nepláče a jen mě spokojeně pozoruje a normálně odpoledne spal od 17 do 22 hodin.. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: jak ty dny předtím skoro nespal, tak mi bylo ouplně líto ho budit :slight_smile: i neděle byla parádní :slight_smile: :dizzy_face:

CAR a takhle s UM, jak ti spinká v noci? a jen pro info, kolik stojí NT Comfort?
6. dub 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci nekdy natoc terez jak leze :grinning:
Car natočím, ale ona mě nesmí vidět :grinning:
6. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR no to je právě otázka... proto s tím zatím nechvátám, to si nechávám až na poslední chvíli, až prostě vyčerpám všechny možnosti i sebe, tak koupím UM a vyzkouším...

aha aha díky MONCI :slight_smile: :dizzy_face: a ještě dotaz - jak jí ho dáváš?
6. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car ten hrneček je tuším od 6. měsíců, ale je fakt, že některý děti prostě odmítají pít z lahviček a přejdou od prsu k hrnečku.....tak to bude asi u nás, tak uvidíme....já vždycky když piju z čehokoli, tak Terez natáhne ruku, chytne si hrnek nebo sklenku a dělá že pije :grinning: :grinning: :grinning: fakt sranda :grinning:

Hehe vidíš to, ono bylo fakt jen asi přechodný období :wink:
6. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe usne kolem devaty-koupem mezi pul osmou a osmou..a budi se jednou max dvakrat a pak rano tak v osm bud si hrajem a pak usne nebo rovnou ete usne..ale sofik je hroznej zrout..a stoji 240...ta mensi krabicka..je drazsi ale mala ho nejlip snasi,ma rozlozenou bilkovinu a je proti boleni briska
autor
MONCI a to kupuješ granulovaný?

jo CAR ještě k tomu širokýmu - já myslím, že když to nedáváš extra silný široký, tak tím asi nic nezkazíš, když je to jen na noc.
monci...nerada se nataci?
6. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe no právě v lahvičky....ale doporučuje se dávat čajík až tak 15 až 20 minut po kojení a asi tak 3x denně po nejvíc 20 až 25 ml....to platí samo jen pro začátek, pak už můžeš dávat třeba po každým kojení :wink:
6. dub 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehepres papirovku jednu slozenou plenu(na pul po dylce,jeste na pul a to pak prehnu,dam mezi nozky a presto ty kalhotky jak to drzi..pry se to takhle dava tak nevim
6. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car no ona když zjistí, že ji někdo natáčí tak se soustředí na kameru a ne na to co má dělat :grinning:

Hehe jj granulovaný, v čajích od Čajánku je laktuloza, která se vyskytuje v mateřským mlíku, tudíž je pro mimča lépe stravitelná a ne jako u ostatních čajů, kde je sacharóza....děti si na sacharózu rychle zvyknou, cukr no :unamused:
6. dub 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI to byl spíše výjimečnej víkend :slight_smile:))) né budu optimista a budu doufat, že bude už jen líp prostě... :slight_smile:))

CAR tak to je fajn... my ten režim pořád ještě hledáme... před tím než začal tak plakat, tak usínal kolem 9 hodiny a budil se mezi 4 a 5 a kolem 8 hodiny ráno... to bylo super... teď usíná nejdřív ve 22, spíše až ve 23 a budí se kolem 2 a pak kolem 6 a to už se mi teda stává, že většinou už nezabere... :confounded: takže je to s tím spánkem krušnější no...

jo jsem to přehlídla.. jsou granulovaný. to nám zas dr. v porodnici říkal, ať nekupujem pro mrňata granulovaný :slight_smile:)) no tak prdím na to, vyzkoušíme uvidíme.. :dizzy_face:
6. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..ahaaa..
a cajik taky mozna zkusime..davame vodicku aby jsme nepresahovali tolik davky papani,mame hroznyho zroutika..a uz se taky neda jentak osidit
6. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek