• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe.my mame space po nas:slight_smile:minule jsme vsichni spali az do obeda :grinning: hehe a co uz vsechno umite?my drzime hracky,semtam neco chytnem,taha mi za vlasy,hraje si na hraci dece,pinka do hracek a povida na ne,pak krasne zvedame hlavicku...
6. dub 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR a jak dlouho ti vydrží ta jedna krabice Nutrilonu?
6. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a co je extra siroky baleni?jako dve pleny?a vy latkujete teda?
6. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe já jsem teda taky byla proti granulovaným čajům, já sama je nepiju,ale když jsem se podívala na složení granulovanýho čaje pro děti, tak tam žádný sajrajty nejsou jako pro nás pro dospělý :wink: je to asi na každým co kdo vyzkouší :wink: já až bude Téra starší budu kupovat pytlíkovaný :wink:

holky přidám pár foteček..
6. dub 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem amalce zapla vysavac a jdu zpracovat hromadu vajec co nam dala tchyne... holky co vse delate z tech varenych vajec??? ja uz mam pomazanku a jdu delat pstrosy vejce a porad jich mam teda hromadu... to bude cholesterol zase ve vysinach :frowning2: asi to uz vyhodim............
6. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo CAR, tak to je Sofinka šikula...

Kubula nás a hračku zatím jen zdatně pozoruje... za chvíli už by je taky mohl chytat, bo se o to snaží. co mu jde výborně je cucání prstíků :grinning: :grinning: :grinning: a hlavičku drží docela dobře ve svislý poloze na rameni, to ho hrozně baví, bo může tak líp pozorovat.
třeba bude taky za 14 dní už o tolik šikovnější jako Sofinka :slight_smile:
co úsměv? na ten se moc těším... :slight_smile: usmíval se už v porodnici, ale pořád je to samozřejmě jen nevědomě...
dve na tyden-ale jsme abnormalni zrouti..a proste ma zachvaty hladu kdyz ji nedam,chvili ji zabavim,pak osidim vodickou,dudlikem a pak zpusti...je to hladovec od porodky...sni vic nez je na obalu,pry kdyz dobre travi a je spokojena,mame ji dat..a neni nejak tlusta,jen velika..jsem zvedava na zitrejsi kontrolu,kolik vazi :sweat_smile: jedlik nas
car zavidim ze krasne zvedate hlavicku... nase je lina, jako uz ji udrzi ale rozhodne nechce konikovat, jak ji dam na bricho tak rve, jsem ji nedavala od malinka a ted na to asi neni zvykla nebo co :frowning2:
6. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR to já nevím. dr. mi říkal, že některý mamky jsou prostě nějak moc pečlivý a ty děti zabalujou vyloženě tak, že ty kyčle mají až moc od sebe. s tím si nelam hlavu. fakt každej říká něco jinýho...

a zatím nelátkujeme. ještě jsem na to nesebrala odvahu a zvlášť v tom období kdy furt plakal. to jsem jen kojila a skákala kolem něj. ale už nad tím přemejšlím, že bych měla začít, nebo zpohodlním a bude po odhodlání :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO ahoj :slight_smile: zapla vysavač?? :slight_smile:)) Amálka ti u toho usíná...
6. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalka u vysavace a digestore chrni jako zabitaaaa :grinning: pry to deti uklidnuje kdyz je to stejny zvuk.... u nas to teda pomaha :sweat_smile:
6. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,mala nejradsi pase na mne..nebo ji dam na kolena smerem ode mne ze ma vyhled a to ji bavi..na podlozce taky ale uz ne tak dlouho..jinak hraci deka je v kurzu tak tyden,ze uz na hracky mluvi a mlati do nich..pak usmevy byli nevedomky a ze spani a uz zacina obcas i kdyz nespi..treba minule kdyz videla flasku :grinning: a dnes po jidle :grinning:
no a taky treba minule jsme si s ni hrali a manzel se otocil ze si jeste zdrimne a ona zacla mavat rucickama,zaveskla a kdyz se neotocil zacla ricet a neprestala dokud se neotocil zpet :grinning: ..vlasy chyta hrozne rada a hracky semtam-ale ty co visi vetsinou..kubik je mladsi tak za chvilku bude taky chytat a taaak
6. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo..to je sranda :grinning:
no mala uz v porodce zkousela zvedat(nic moc uspesne,ale ve ctrnacti dnech uz drzela celkem pekne)
a uz se amalka pretaci?
6. dub 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na hraci deku jsem ji davala uz driv a chrastila ji a ona koukala a tak
6. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj HYPO to vím :slight_smile:)) my na Kubulu zkoušeli ten ruční mixér. u vysavače se vždycky uklidnil, ale nikdy jsem mu to nezkoušela zapnout, aby u toho usnul :slight_smile:)) pouštěla jsem jen z počítače zvuk fénu - na youtube :slight_smile:))))) bo jsem měla fén nahoře a malýho dole, ale to nezabral jak to nebylo reálný asi :slight_smile:))
6. dub 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holčiny loučím se pro dnešek :slight_smile:
mějte se krásně :sunglasses:
6. dub 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..krasny fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Car kujeme :dizzy_face:
autor
CAR jj taky chrastím hračkama.. a to se mu líbí :slight_smile: a zvlášť brzo ráno :slight_smile:)) :grinning:

hrací deku jsem ještě ani nekoupila... ani nevím, jakou vybrat.
a furt zvažuju ten šátek...

mě příde, že Kubík ani nechce na mě moc ležet... on se chce vyloženě koukat, takže na mě na prsou třeba vůbec neusne. asi ho moje přítomnost dvakrát nebere :grinning:
6. dub 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI Večerníčková Terezka je parádní :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI ahoooooooooooj :slight_smile: taky se mějte! :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
car nepretaci se, jsem rada ze si aspon hraje s tema hafikama :slight_smile: jinak amalka u vysavece vytuhne vzdycky, nejdriv zira co to rachta a pak uz se ji zaviraji kukadla a spi :slight_smile: digestror ji uz moc nebere..... a fen jsem nezkousela
6. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pridala jsem fotecky,album sofinka :dizzy_face: heslo stejny:slight_smile:
6. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čtu o tom kojení..nemusíte přece přestat kojit i když máte míň mlíčka..a potom dokrmíte
Monci Terezka je šikula a děkujeme za přání
6. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme se s psikem vratili z parku.. no bylo krasne.. trosku pofukovalo ale bylo jako prijemne.. hodne maminek s kocarkama.. uz se tak tesim az vyrazime my.. :slight_smile: :slight_smile: takze hovor s bankou dopadl dobre,.. zitra nam budou volat znovu odpoledne a domluvime podrobnosti.. tak uz s manzou planujeme co a jak kuchyn a koupelka.. no ja se nejvic tesim na zarizovani mimi pokojicku juchuuuuuuuuuuu
6. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci závidím to zařizovaní i když pokojíčky nás taky ještě čekají :slight_smile: :slight_smile:
Vlastně jsem vám neřekla, že v sobotu s námi byla na plavču babička a natáčela, dědeček to musí stáhnout a pak to zveřejním :wink:
6. dub 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange tak se tesim na fotecky :dizzy_face:
6. dub 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja se taky tesim na plavani s mimcem.. aji manza rikal ze se nemuze dockat.. jinak sem hodila fotecku z naseho vyletu se psikem... pupik uz je vetsi ale v ty bunde to neni moc videt.. jen jak mi odstava :grinning:
6. dub 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci slusi ti to :wink: a fakt v ni neni moc videt
6. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluší moc Luci :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek