• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ange a plavco jste si uzili?
6. dub 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUCI super.. kdepa jste byli na výletě? to bych tááák chtěla, jít na procházku k moři :slight_smile: no nádhera. a pupík už nádhernej!!!!!!! krása! se mi snad začíná stejskat či co :grinning: :grinning: :grinning:

ANGE no taky nad tím zrovna přemejšlím, že kdyby zase víc plakal tak prostě zkusím po kojení přikrmit. stříkačky tu mám, takže bych ani nepoužívala láhev, abych se nemusela bát, že si na láhev zvykne a nebude chtít prsisko.
ANGE co je nej na zvýšenou teplotu? manža za chvíli razí do lékárny, tak ať to tam připíšu :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe kdyztak jukni na rajce je tam mala jak pase:slight_smile:
6. dub 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
právě jsem koukala CAR :slight_smile: no krásně pase, jen co je pravda :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šikulka!!!
teda nevím, jstli se mi to zdá, ale je Sofi víc podobná tátovi?
6. dub 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe nezda,po me ma jen velky oci s tatinkovo barvou a bradicku,jinak celej tatinek
6. dub 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe a kde mas album?fotoblog prazdnej
6. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
my sme jeli dolu na jih Anglie k mori se mrknout.. je tu takova milionarska ctvrt tak ze se mrkneme na baracky.. no par by se nam jich tam libilo hihi... jenze takovy love.. kdo by na to mel... pofukovalo teda fest.. ale ten morsky vzdousek mi dost pomohl.. dneska uz ani ta ryma nezlobi...

holky cekam az manza dojde ze servisu a skocim do obchodu koupit smetanu a budu delat zapecene kureci prsa se smetanou a bramborem.. mnam mnan..
6. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Carcul na fotečky taky mrknu..
Poslední plavčo Vendulku zas tak nebavilo, lezla na ní ta horečka..ale už se několikrát potápěla
Hehe nám dr. říkala čípky do zadečku..( Ale Vendulka ho asi 3x vytlačila :grinning: ) a můžete vzít i ten Nurofen sirup, ten má takovou "stříkačku" do pusinky
6. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Carcul :dizzy_face: :dizzy_face: Sofinka je tak sladká :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ange to uz je sikulka ze se potapi..

a dekujem :grinning:
6. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčinky:slight_smile:
Tak jsem to prolítla...Hehenko mlíčko může být slabé, prostě někdo má smetanu a někdo mlíčko s vodou, vždycky když mimi plakalo, bylo to mlíčkem, ale to jestli je ho dost poznáš až podle váhového přírůstku.
Nestresuj se, ještě je Kubík malinkej, to se srovná a jestli jsou to prdíky tak vydrž, po 3 měsíci je to ok.

Car malá už takhle krásně pase,jo????nádhera:slight_smile:))
My byli na prochajdě, ve fitku a na ruštině, te´d jsme namasírovali, vykoupali a malej chrní:slight_smile:))
Holky moooc vám přeju aby ty vaše sluníčka byla taky taaak strašně zlatá jako Deníseček!!!

Dobrou noc a papapa zítra, má být nádherně, tak budeme celý den venku a musím přezout autíčko:slight_smile:pappaappa
6. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj cat..jojo pase takhle krasne urco tri tydny,predtim o neco min ale taky uz pasla..

denisek je fakt zazracny mimi :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
A nové foto
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=16324&id=100000120474330&l=047888d9ee&subject=Vendulka+od+půl+roku
6. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ty blaho me se ten pupik vlni jak more.. hihi.. mimi ma asi zase hlad.. no ty blaho kdo bude shazovat ty kila pak.. hihi..
6. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ange..krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mala uz stoji?a krasne uz je na ctyrech-no sikulka
6. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci jen si dej :wink:
Carcul když jí chceme přitáhnout do sedu tak si stoupne
6. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem se tak krasne najedla az je mi fakt uplne uzasne.... mame doma takovy cokolady ze nevim co s tim budu delat asi udelam nejakou buchtu a poliju to cokoladou.. hmm mnam mnam.. hihi...

jinak moooc krasny fotecky ange... .mala je uzasna...
holky ted tu premyslim zda koupit chuvicky novy nebo po nekom.. nevite? poradite? co je lepsi?
6. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci..ono to chce ozkoušet, třeba Hehenka s nimi měla problém
6. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
aha.. no jako ja si rikam ze tyhle vymozenosti budu chtit asi jako urcite nove ale pak sem si rikala ... no uvidime.. jako je asi neco jinyho brat to od zname kterou znas a vis ze ti neproda rachotinu a nechce na tom jen vydelat nez kdyz se to treba kupuje na aukru ze... no manza rikal ze chuvicky teda vezme on kdyz ja chci brat lehatko pro mimi..
6. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak navecir byla zase beba....mala se po dlouhe dobe spokojene krenila, rikala "okeeey" a stastne si zvatlala- asi byla spokojena a plna....pred spinkanim ji stacilo ode me...jsem z toho teda pekne zdrcla :cry:

holky, co kojite...davame i um nekdy???
z ceho varite um? z vody z kohoutku nebo z kojenecky? prevaruje se i kojenecka?? mate termoobal na lahev?

jo a mame hotovy umel.fotky....nejsou jeste upraveny a retusovany, ale jsou nadherny...je jich 80 a mame vybrat 15- hahaha:slight_smile: asi si priplatime a budeme jich mit vic:slight_smile: kdo ma FB kouknete na profil myho muze, ma je tam....
6. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
svojenko,no nadhera :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,už jsem se sem včera pak nedostala,měla jsem návštěvu a pak jsme byli venku,pak si hráli,koupali...však to znáte :grinning:

Hehenko,měli jsme i období,kdy se malej pouětěl prsa a řval,pak se zase chytil,pustit a řval..taky jsem myslela,že mám málo mlíka,tak jsem zkusila dát UM a vypil asi jen 20ml....moje švagrová je laktační poradkyně( a má tři děti),tak jsem se jí na to ptala a ona,že tohle kluci dělají-všelijak vytrapují a že kojení rozhodně nemám vzdávat...tak jsem se s ním asi 14 dní prala-nervy na dravc :grinning: :sweat_smile: ,ale překonali jsme to a dobrý :wink:

Jak psala Petulka,je důležitý mít ty prsa v teple,aby neofoukly,hodně pít-často teplý nápoje,dost jíst...já teda už od těhu ulítávám na čokoládě,fakt hodně,ale to není zrovna dobrej mls..už se to snažím omezit,ale moc to nejde,,, :confounded:

Svoji,klid,teď je třeba mlíčka míň,ale za pár dnů může bejt zase všechno jinak...Já dávala párkrát na noc UM-naivně jsem si myslela,že bude Krykry spát dýl,ale prd :sweat_smile: :grinning: .
Fotečky úúúžasnýýý!!!Já chci taky,ale čekám,až bude "Kryštůfek" lépe naladěn :sweat_smile:

Monči,koukám,taky vám skončilo období "klidu" :slight_smile: Já dnes malýho dala na zem na deku a šla jsem si vyčistit zuby aták a za chvíli řev,tak tam jdu a hrazdička převrácená na zemi,malej se přemístil přes celou místnost a zapadl pod topení a řval a řval a řval...co to dalo,než jsem ho utišila a pak mi ještě dlouho nadával :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Źuzi,krásnej pupík :slight_smile: a docela velikej :sweat_smile:

No,tak já se jdu připravit..dnes je středa,tak hurá do cukrárny :grinning:
7. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko děvčátk:slight_smile:
tO JE DNESKA NÁDHERNÝ DEN,CO?:slight_smile:)

Svoji hoď mi zase do IP odkaz kde najdu fotečky barunky, please:slight_smile:)díky!!!
Bae ahooj, s tebou jsem dlouho nechatovala:slight_smile:)
Chci taky vidět bříško zuzika:slight_smile:
A kdepa je Nuki?
A Prostějka tu nebyla ani nepamatuju:slight_smile:)

Holky já jdu na spinning a pak na celý den ven..tak zatím papapapaappa

Hehenko vydrž, bude líp, uvidíš, u Dr se poraď , tím nic nezkazíš, já bych nedokrmovala, zatím, ta děcka si pak na lahvičku zvyknou a mlíčko nechtějí sát...ale uvidíš, každopádně na tebe mooc myslíme a neboj, určitě se to zlepší!!!!
7. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Car malá je rozkošná, a asi fakt po tatínkovi, viď?:slight_smile:)
Ange Vendulka je taky nádherna, sleduju vás na FB:slight_smile:)
7. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky to je ostuda ta moje dochazka co :grinning:

kdyz je jaro,my litame porad venku a pres den az tak moc casu neni sem zalezt,jen kdyz si malej vydrzi hrat sam

catus taky se chystam ven uz aby to bylo odpoledne dneska to ma byt epes pocasicko

teda baes sladke stredy,hm vezmes nas sebou :grinning: no tu situaci z rana z nam taky,tak si sotva odskocim umyt hlavu,varit s malym jsem jeste nevarila,co je takhle vetsi by mi v kuchyni nevydrzel v zidlicce si hrat
7. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat teda ty jsi dobrá, jak všechno tak ztiháš :dizzy_face:

Já už začnu taky chodit koncem měsíce cvičit na power plate už se nemůžu dočkat, už bych chtěla dávno začít chodit,a le ona může až koncem měsíce a pak třeba už začnu chodit i sama jak nám to ten trenér vysvětlí

U nás je taky krásně :sunglasses:

blahu my sjme taky pořád někde a nebo jen doma na zahradě
7. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky petu to vis pres zimu clovek spis smrdi doma,ale to slunicko tahne ven,jen je skoda,ze chodim sama
7. dub 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme dneska zkusili novinku - dat chlebik s lucinou,no zbastil jeden kousek ode me,dva a pul si vzal sam,pak uz nechtel
7. dub 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu tak já už dávám Vítkovi chlebík na sídani skoro 3 týdny chutná mu to :slight_smile:

Tak Vítek spal jen 25 min tak jdu rychle udělat oběd a potom půjdem ven
7. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek