• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
fakt peti a jakej jsi s tim mela uspech???bastil to hned,no malej asi bude mlsnej,a tak budem to zkouset,on moc z rucicek papat nechce,tak zkusime neco znamejsiho,treba banan
7. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bae jj, období klidu je v nenávratnu :grinning: už se těším až Terez bude sedět a budem vyrážet na kole :dizzy_face: už hledáme sedačku na kolo :slight_smile: koukám Krykry se ti taky štosuje pod topení, Téra se tam taky někdy naštosuje :grinning: točí se na břiše do kola jak na obrtlíku a jak nabere směr tak couvá :grinning: :grinning: :grinning:

Car koukala jsem na fotečky, malá je fakt nádherňoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je fakt podobou k tatínkovi :wink:
7. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu jj papká to sní tak půl krajíčku na snídaní ještě mu to někdy dávám s máslem nebo s cottagem a banánek jí taky pěkně dám mu kousek a spapká i jablíčko ,a le to mu dávám celé jen mu vždycky ukousnu kousek ať se mu do toho lépe kousá :grinning: Já jsme mu ze začátku dala měsíček jablíčka,a el on se mi dvakrát málem udusil, tak jsem mu začala dávat celé to jablíčko a je kid
7. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
peti ja davam jeste mliko na snidani,dokud malej nebude poradne pit sam,tak mu nechci rusit nejvetsi prisun tekutiny za den,ale to je vitecek sikovnej,malej vetsinou do neceho kousen a odhodito ,tak uvidime dame to mu cas s tim mesickem souhlasim malej se taky malem zadusil

ja se musimt aky juknout na to malou sofinku

ahojky monci - copak mala uz je cilejsi,tak neni klid?? :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu já kojím Vítka kolem 5 ráno a pak usne a dám mu chleba na snídani a sváču zase kojím . Já tď blahu kupuju v Tescu od Hami ovocné nebo zelenino-ovocné nápoje a ty Vítek vypije celé a je toho 300 ml tak jsme ráda

JJ večer taky zkoknu fotky teď musím jít vařit
7. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rankooooooooooooo :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no peti my s pitim desne bojujem,koupila jsem ted konecne hrnicek je na tech fotkach,ze ktereho mi teda konecne pije,uz potreboval zacit pit,vzdyt mel zanet ledvin,takze jsem rada kdyz se s tekutinama priblizime k pul litru za den (kdyz nepocitam co je v ovoci co ma pres den),obcas se s nim musim prat,protoze sam si moc nerekne,za to mliko by zahnul raz dva uz od pul roka to do nej lamu,aby si zvykl

ahojky luci,teda jeste chvilku a mas tam trojku na zacatku,co? :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu ahoooj :slight_smile: jj Téra už nám leze, dozadu ale leze asi už 3 týdny :grinning: ale tenhle týden je to už mazec :grinning: předtím to byl jen takový čajíček :wink:

holky co kojíte a máte starší dětičky...kdy jste začaly dávat příkrmy?
7. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jj ty blaho.. uz to leti jako blazen.... vsak si rikam ze tak ke konci tohoto mesice vyperu nejaky mimi hadriky at se mi to krasne pomaloucku vse chysta....
7. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky... :dizzy_face: jen zdravíme, máme toho teď nějak moc.... měli jsme tu návštěvu dost dlouho, přežili jsme ve zdraví :grinning: jinak se máme fajn, čekáme na vyšetření a operaci, půjdeme na kontrolu očkůvky a tak..... prostě samý doktoři.. zahájím to já zítra kontrolou na gyndě, tak doufám, že bude všechno ok..

a co tady? nějaké podstatné novinky?

jo a vložila jsem další fotky na rajče... tak kdo chce, může mrknout :wink:
7. dub 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
monci teda to je fakt videt,ze ty holcicky jsou proste mrstnejsi nez kluci,no ty jsou spis linejsi :grinning:

ahojky prostejko 8.teden uz jsem koukala,melai jste zase navstevu :grinning: krasne Davidek roste a jak tam byli ty fotky s kocarkem,teda na tobe vubec neni videt,ze jsi rodila,jako proutek :grinning:
7. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu jj, ale oni to i ti klučíci doženou :wink: ve finále je pak je jedno, kdo dřív lezl, seděl a tak :wink: :dizzy_face: ale mě fascinuje Ondrášek jak se pořád culí, to je bombice :slight_smile: to já když chci Téru vyfotit jak se směje, tak z ní úsměv nevyloudím ani náhodou a můžu se stavět na hlavu :grinning:
7. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, už jsme zpět :wink:

budeme tu týden a pak letíme do Londýna. Nějaký novinky?

Amálka už má 5 kg, pěkně baští a na dovče sejí líbilo, je to cestovatelka.

Jen furt nevím, jak ty náušničky :astonished:
7. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahooooooooj holky zlatý :slight_smile: všechny vás moc zdravíme :slight_smile:

jsem se teď na chvíli zastavila :slight_smile: dopoledne jsme byli u mojeho kardio a pak jsme jeli ještě do lékárny a DM.
vzala jsem tunu věcí :slight_smile:))) i do foroty UM, kdyby náhodou bylo potřeba.

CAT já bych nekrmila z lahvičky, ale alternativně - mám tu injekční stříkačky, dělala jsem to tak i v porodnici, je to jednoduchý. dáš do pusinky prst a o něj opřeš tu injekci a on si to prcek vytáhne sám jak saje... stačí nechat v tý stříkačce malou vzduchovou bublinku. :wink: ale zatím se do toho pouštět fakt nehodlám. zatím je všechno v pořádku a není to potřeba si myslím.

ANGE Vendulka je nádherná a jak stojí....... ! a koukám, že svátek byl bohatej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
SVOJI pošli mi taky sím do IP odkaz na FB :slight_smile:
BAE mno to bude asi něco podobnýho... měli jsme taky asi 10 dní prací období... rval se se mnou jako o závod :slight_smile:))) ale zdá se mi to už lepší. teď jsem teda zase začala kojit z obou, tak snad to bude ok.

AMALLI kdepa jste byli ? :slight_smile: vy neskutečně cestujete... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže kojíš úspěšně? :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky chtěla jsem se vás zeptat... všimli jste si někdy, že když byly vaši mimoušci dýl v autosedačce, že měli propadlou velkou fontanelu??? mě to dneska dost zděsilo...
7. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo CARCUL - alba mám, jen jsou neveřejný... což teda musím dost ocenit - takhle změna je super! :slight_smile:
až tam zas něco novýho vložím hodím sem odkaz, ale nechtěla jsem, aby bylo album vždycky vidět na hlavní stránce koníka a všichni do něj lezli... :wink: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ ahoooj :slight_smile:
my jsme taky samá návštěva... měli jsme vlastně jen jednu volnou sobotu, za celou dobu, co je Kubík na světě... jinak je tu furt někdo. občasně i v týdnu. teď to vypadalo na volný pondělí, ale zase měl manžel v rodině smutnou událost, takže odjel.
7. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko: byli jsme na západě Francie, v Bordeaux a u Atlantiku. Amísce se líbilo, seděla v sedajdě 1600 km a neměla fontanelu propadlou :astonished: A to jsme to jeli 15 hodin :astonished:

jo a nekojím už vůbec
7. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak vcera byla flasa naposledy pred koupanim a od te doby papa ode me a je i vesela....snad to vydrzi:slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AMALLI no tak to jsem z toho nešťasten... musím zavolat dr. :(((( někde jsem vyčetla, že když je propadlá fontanela je dítě dehydrovaný... když leží, tak je to samozřejmě dobrý, ale v tý autosedajdě :frowning2:

ty jo to je úžasný... fakt to bude velká cestovatelka :slight_smile: byla už na horách, ve francii, teď poletí do Anglie... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mno vidíš SVOJI :slight_smile: :wink:

LUCI add ty kila... klidně bašti, to zas nebude taková hrůza ne? já nabrala 14 kilo, po příchodu z porodnice bylo fuč 10, a teď už mám navíc jen necelý 2 kila... ale teda musím naznat, že mám furt hlad :grinning: :grinning: :grinning: asi jak mě ten můj upír vysává :slight_smile:))
7. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a dneska se na mě Kubula několikrát usmál... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
si představte..položila jsem Vendulku na bříško, ona si pod sebe strčila kolínka, a pak si sedla a opírala se rukou, dvákrát to udělala..
Blahu, Peti tak vy už máte chlapáky, chlebíček ke snídani :slight_smile: :slight_smile:
Monci, Bae Kryštůfek a Terezka jsou šikovní :slight_smile: :slight_smile:
Hehenko taky jsem četla že ta propadlá fontanela znamená dehydrataci, jeďte k dr.
Amalko vy výletíte, to je paráda..Amálka krásně přibíra :slight_smile:
Svoji ty fotky jsou nádherný, ale zatím sjem se nedostala k tomu abych je prohlídla detailně.. :frowning2:

jinak nevím jestli je Lučina tvaroh ale z těch různých brožurek a letáčků a taky knížek jsem vyčetla že tvaroh do jednoho roku dětí nesmí, zatěžuje ledviny...

S příkrmy jsem začala od uk. 5. měsíce a Vendulka si stejně přibírá tak těch 200 gramů za dva týdny..přemýšlím i o tom, že do ní musím narvat víc tekutin, má zelenější stoličku, ale jestli je to zubama nebo tekutinama nevím..
7. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko to muselo být krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, my se áme dobře a bříko stále roste, dnesk jsme byli zase na těhu joze, je to taková paráda, moc mě to nabíjí...)))

Hehenko: no vidíš, že už je lépe a bude , jen tak dál..:slight_smile:)

Amal: Ahojky, tak to je super, že to Amálka tak hezky zvládla..:slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SVOJI nááádherný fotky! a Barunka je překrásná!!!! ještě jsem nedokoukala, ale už jsem musela napsat :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ANGE tak jsem vyčetla, že při dehydrataci by byla fontanela propadlá pořád a ještě by byla tmavší moč, což nebyla. budu sledovat pleny a večer mi manža doveze ten dětskej čajík (v lékárně ho museli objednat)...

no úsmívání bylo nádherný... šak víte :slight_smile: to se nedá popsat. málem jsem si cikla štěstím...
a začínám toho mojeho chlapečka furt olíbávat... chudák malej .)))))) :grinning: ale když je tak krásnej, tak si člověk prostě nemůže pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE no koukám, že tobě ta tvoje holčička taky pořád krásně překvapuje :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe: tak to musela být nádhera..:slight_smile:))
7. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím všechny..... trošku jsem to stihla přelítnout, co se tu napísalo..... a zjistila, že nic závažnýho.... :wink: malej mi spinká už skoro 3 hodiny v kočárku, tak čekám, že se vzbudí každou chvíli na baštu.... jak je venku nádherně tak to jde hned líp :grinning:

HEHE tak my měli naštěstí návštěvy až teď, hned po porodu bych takový šrumec asi nedala..... jo a čtu, že kupuješ čajík, budeš dávat? já o tom taky uvažuju.. sice doktorka říkala, že pokud kojím tak nemusím, ale chci malého postupně zvykat taky na něco jiného než na mlíčko a myslela jsem právě na tu dehydrataci.... :wink:
7. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE teda ty máš doma šikulku... :dizzy_face:

taky jsem četla, že u MONCI mají první zoubek... :grinning: gratuluju....

a HEHE se usmívá Kubíček... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krása co...? :grinning:
7. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji: pošli mi odkaz na FB..díky:slight_smile:)
7. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek