• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
PROSTEJ, NUKI nádhera no :slight_smile:)) jako kdyby se na mě takhle furt žulil, tak se budu vznášet :slight_smile:))

my tu měli návštěvu hned dva dny po tom, co jsme byli doma :slight_smile:)) ale to byla jen kamarádka no a hned o víkendu dovalila teta, babička, sestřenice s rodinou, no mazec :slight_smile:))) z toho jsem teda odvázaná nebyla, ale bohužel dovalili i když jsem řekla, že ještě nechci...

add ten čaj - doporučila mi ho MONCI a chci ho kvůli prďanům a na občasný svlažení... nějak mám pocit, že mu bude líp.. vyzkoušíme, uvidíme... :wink:
7. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak to bych z nich fakt měla radost..:(
jojo čajík určitě neuškodí...))
7. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, taky nad tím uvažuju.... a co ti za konkrétní čajík doporučila MONCI?

ns prdíky jsem teď pořídila místo Sabu ty Baby Calm kapičky a jsou lepší :wink:

a ty návštěvy jsou teď vítaným rozptýlením, hned po porodu bych to nedala... obdivuju tě :wink:
7. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.nedocitam jsem tu jen na skok..snad vecer:slight_smile:

jo svoji vari se z kojenecky a ja kupuju jednu co se neprevaruje...

hehe kubik se smeje:slight_smile:to je krasa

nic vic netusim,snad vecer doctu zas ficime pryc

jinak ko-mala dostala zas pochvalu,mame davat jidla kolik chce,ze to potrebuje kdyz tak roste-mame pet kg a 57cm :sweat_smile:
7. dub 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musela sem vás taky přijít pozdravit :grinning:

A Kubulka se už na maminku usmívá :dizzy_face: Paráda :dizzy_face:

Angethko když sem četla jak si malá sedala tak to by mě naštvalo :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:

Už sem psala na FB. Sme byly dnes na 8měsíční prohlídce. Malá přibrala jen málo. Před měsícem měla 8,30 a dnes 8,45 a 74cm. Jenže se ještě ani neplazí..ani na 4neklekne a tak musíme za měsíc dojít znovu esi už bude něco dělat a esi přibere víc nebo aspoň něco..uvidíme no..

Jinak se ale máme dobře..sme hodně venku a už máme konečně zoubek :dizzy_face: Nevím esi sem to už sem psala nebo ne :grinning:
Naučila sem Janičku hezky večer usínat tak je to fajn a budí se teď kolikrát až v 6h.ráno a to ve 20h.už spinká..prostě paráda. A ani dudlík nemusím v noci 10krát dávat do pusinky :grinning:

Tak doufám, že sem to teď zakřikla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začala s příkrmy až od ukončenýho 6. měsíce...
7. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já dala kolem poledne ty Probiotický kapky, Sab už skoro celý vyzunkl. docela slušně se vyprďal :slight_smile:))
v lékárně stály 370.- a dává se jen 5 kapek denně, takže vydrží rozhodně dýl.

MONCI doporučila čaj od Čajánku... Fenyklový a Větrníček :slight_smile:
koukala jsem se po něm i v DM, ale už včera mi MONCI pslaa, že ho prodávají jen v některých lékárnách...
7. dub 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI taky jsem z nich fakt měla radost :slight_smile:))) no zdrželi se tři hodiny a byla jsem grogy, ale to bylo tím, že mi teta lezla i do výstřihu (nekecám) při kojení... :sweat_smile:

SAC tak třeba je to jen výjimečný, že takhle málo přibrala. sím tě a jak jsi tak skvěle naučila Janičku spinkat? sem s receptem :slight_smile:) :dizzy_face:
7. dub 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: my máme fenyklovej taky, stojí asi 50 kč, je bio přímo pro děti a krásně voní :wink: a kupuje se v lékárně

jinak ta fontanela nevím, no............... nemohl jen blbě sedět????

preostej: koukala jsem se na rajče na fotky, krásný, jak kočárkujete! kde se to procházíte? to vypadá úplně krásně v přírodě, takový vilky pěkný tam a upravený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj tak jsem taky zkoukla fotky...ty vypadáš jako studentka která nikdy nerodila, taková štíhlounká :slight_smile: :slight_smile: a ty fotky z vany jsou super :dizzy_face:
7. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI a jak se jmenuje?
7. dub 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsme zpet z prochazky, zas cca 6km kolem prehrady a maminka je uplne hotova....
amalka od toho vcerejsiho ockovani porad knoura a pobrekava uz jsem z ni docela na prasky, jak nejsem zvykla ze by brecela... uplne obdivuji maminky ze hehe) kterym dite breci pac me breci druhym dnem a uz nevim co delat :frowning2:
7. dub 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v utery jdem na nausnice, takze dalsi rvouci obdoby urcite... se picnu
dnes jsem koupila nausnicky tak je pak hodim do alba... jsou teda uplne obycejny...
7. dub 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko: dětský biočaj fenyklový
7. dub 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: píchat, nebo nastřelit?
7. dub 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakonec jdem pichat, picha nas dr. tak jsem se rovnou objednala
7. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko to je taková uspávací metoda, ale až pro starší děti než je Kubulíček :slight_smile:
A dívala sem se na fotky..je fakt strašně krásnej a úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: Nemám slov.. :dizzy_face:

prostejka jak modelka..to je k vzteku :grinning:

Jo a minulej měsíc taky malá přibrala malinko..uvidíme co příště..

Jinak my naušničky nemáme..hypo hezky to zvládnite :wink:
7. dub 2010 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac: proč nemáte?
7. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: tak pak dej vědt, my jdeme za 14 dní
7. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Hehenko ta uspávací metoda je až od půl roku..
7. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak sem se za vama dosla znovu podivat.. odpoledne sme s manzou vyjeli neco nakoupit na mimi spis se teda mrknout a samozrejme sme domu neprijeli s prazdnou hihi.. mrknete do albicka.. mam nove vecicky.. :grinning:
pak sme dojeli domu a volali nam z te hypoteky.. takze to vypada ze to mame v kapse... zitra manza jeste neco vyresi s bankou a je to.. takze uz zitra v poledne manza jde omrknout jeden domecek.. skoda ze ja musim byt v praci ale jde jeho tata takze nafoti a pak mi ukaze.. ale domecku mame vybrano asi 5 nebo 7.. na ktere se budeme chodit postupne koukat a ktery bude nej.. ten berem.. tak to snad do toho porudu stihneme.. uz se nemuzu dockat.. juchuuu...
7. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak malá usla jak když ju do postýlky hodíš :grinning: Ani nebejkla a když sem se šla na ni podívat už spinkala :dizzy_face: Šikulka moje :dizzy_face:

Amali nemáme..sem jednou slyšela jak malé holčičce píchaly když sme čekaly v čekárně a ona tak brečela..to já bych u Janičky asi nevydržela..naušničky přece nejsou potřeba..počkám až bude větší. A to i z toho důvodu pře Jaňuláček můj miláček si pořád za ouška tahá..hlavně za pravý a to nechci riskovat že si pak ouško roztrhne..to se prý často stává..nebo že se zachytne za oblečení a...tím tě samo nechci odradit :grinning: To jsou jen moje důvody proč zatím naušničky ne..
7. dub 2010 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se tyka tech nausnicek u holek.. tu v anglii se taky nausnicky nepichaji miminkam... tu se spis ceka az je holcicka vetsi a umi se rozhodnout zda je vubec chce.. hodne holek tu nausnice vubec nema.. .i kdyz se mi hrozne libi male nausnicky na holcickach tak manza rikal ze to tu je spis znak cikanek.. ze jako ti bily cikani hodne takhle znackuji holky,.. ale zato kluk tu klidne nausnici muze mit hned jak mu jsou treba 3 roky.. a to je ok.. takze podle me trosku postaveny na hlavu ale.. kdyz uz tu ziji tak se prizpusobim.. :sweat_smile: :sweat_smile:
7. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes bez flasky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a vypila jsem snad 4litry tekutin:slight_smile:

Diky holky za komplimenty...ja jsem z tech fotek taky unesena....holt, profik fotograf no...

HEHE bozi usmevacek:slight_smile:

My nausky nechame pichnout...ale pujde manzel.
7. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer, tak manža mi jel poskládat kočárek do té naší káry... :grinning: tak na vás jukám..... a musím vám všem moc poděkovat za pochvalu foteček a mojí maličkosti.... :dizzy_face: holky, možná jako modelka, ale mě už se to ani nelíbí..... :confounded: strašně jsem zhubla přes stehna, to ani nemuselo být...... tak doufám, že pár deko zpátky přes stehna naberu.... paradox co? :sweat_smile: ale jinak ty rifle co mám na těch fotkách jsem oblíkla po matuře... :confounded:

AMALI kočárkujeme u nás kolem baráku... je to Praha - Pitkovice... :wink: je to nová zástavba, proto tu všechno září novotou, nový baráčky, bytový domy, je to tu hezký a je tu hlavně klid :wink:

HEHE díky za tip s tím čajíkem... nějaký taky chci zkusit, tak se po něm podívám... zítra jedu na tu gyndu, holky to bude zase šou v pražské MHD :grinning: tentokrát musím přesedat v metru, to bude snad ok ve výtahu a pak musím ještě z metra na tramvaj... :confounded: mám vyčíhnutou nízkopodlažní, tak snad to půjde.. jako na potvoru si totiž manža nemůže vzít ani volno ani si vzít malého na chvilku do práce, to je na pytel, tak to musíme zvládnout s Davídkem sami.... držte nám palec... :wink:
7. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI ahojky, jsem ráda, že tě tu vidím.... prosím prosím pošli mi odkaz na ty tvoje fotečky, já ho někde zašantročila... :sweat_smile: díky moc...
7. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci zajímavý, značkují holky :grinning: :grinning:

holky a co to je za tu metodu uspávání?
7. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci dáš dítko do postýlky, pohladíš, dáš pusu, řekneš dobrou noc a jdeš pryč...dítko řve, ale ty přijdeš až za minutu..znovu pohladíš, povíš něco co vždy ( dobrou noc), odejdeš a vrátíš se za 3 minuty a tak to prodlužuješ až dítko usne..druhý nebo třetí den přijdeš po prvním pláči až za tři minuty a tak....

Svoji no vidíš, to byla jen momentální krize.. :wink:
7. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet jo aha :slight_smile: tuhle metodu znám :wink: já myslela, že máte nějakou novou :wink: jinak tohle jsem začala praktikovat od včerejšího večera, řekla jsem jí pohádku, nachodila jsem teda asi kilometr, brečela, ale vydržela jsem to a asi za hodinu usnula :slight_smile:
dneska jsem jí dala zase do postýlky, pobrekávala, chodila jsem k ní asi půl hoďky, ale pak se ten brek změnil a poznala jsem, že chce napít...napila se a šup znovu do postýlky a to hned usnula :slight_smile:

jdu ho taky zalomit, tak dobrou kočandy :sunglasses:
7. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si pujdu dat bublinkovou vanu a asi to taky zalomim.. normalne mivam zitra volno ale pac nejdu v nedeli tak jdu zitra.. jdeme na krtiny kamaradciny male holcicky.. uz se tesim.. takze zitra v praci neco vyberu.. nejaky krasny saticky na leto.. jako darecek... a je to... sem nejaka ko.. a nejak mam napnuty brisko.. asi to tam ted roste jako o zavod.. uff uff.. ale zizen mam furt jako obr to neni ani mozny..
7. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek