• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holky! bré ránko!!
jakpak se máme? prostejko nebo pls někdo pošlete mi do IP heslo a už.jméno na tom rajčeti - je to zamklý. jinak je konečně krásně, tak se valím přírodou :slight_smile: ale na velké divočení už to není, holt poslední měsíc klepe.
hezké vstávání a den s mimišama! :wink:
8. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.... :dizzy_face: tak se pomaličku budeme s Davídkem chystat na velkou cestu.. :grinning: naštěstí mi teď volal manža, že si malého bude moct vzít do práce a pohlídat ho tam, než to vyřídím u doktora... to jsem si docela oddechla, protože táhnout ho až k doktorovi se mi moc nechtělo.... tak super, jen zvládnout cestu MHD....ale to už máme nacvičený :grinning: :wink:

TOL ahojky.... jméno a heslo je pořád stejný... jméno: David a heslo: prosteja :wink:
8. dub 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOL dobre ranko...nejak me chybi od tebe odpoved uz nejaky cas.... :sweat_smile:
8. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej , svoji, angeth , carculko a snad už mám všechny , taky mi napiště do IP odkaz na fotečky prosíííííím
8. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsem...... dneska nam tu sviti slunicko jako o zavod juchuuu
8. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočandy :slight_smile:
dneska to opět vypadá na krásný sluníčkový den :sunglasses: pomalu se budeme chystat ven...

a leze nám druhý zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee gratuluji k druhemu zoubku.. no ja se jdu za pul hodky chystat do prace.. a uz se tesim jak se projdu po meste.. pac normalne vylizam z domu az tak ve 3 odpoledne... :sweat_smile: :grinning:
8. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme byly dneska na druhé hexe, jsem zvědavá, jestli to bude tentokrát v pohodě, taky jsme se měřily a vážily, máme 6750g a 62 cm. začínám se pomalu připravovat na půlroční přikrmování, studuju kde co a budu si zkoušet receptíky z čerstvé a mražené zeleniny, abych věděla, jak to chutná.
Vypadá to, že se sluníčkem odpadají všechny problémky, to je dobře holky, tak se mějte krásně a využijte tohle počásko naplno
8. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ahoj :slight_smile:
netušíte čím vyčistit vodní kámen z varný konvice?

add příprava čaje, nebo UM - vždycky převařujete kojeneckou vodu? :sweat_smile:
8. dub 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: užij si to venku a v práci opatrně :wink:

Romi taky se pomalu připravuju na přikrmování :wink: už to mám všechno nastudovaný, tak za 3 týdny začneme :wink:

Hehe ahojky :slight_smile: já musím vyvářet varnou konvici každý týden, protože tu máme hrozně tvrdou vodu a kupuju kyselinu citronovou, dám tam půl pytlíku, převařím, a pak to ještě 2x převařím čistou vodou :wink:
a na čaj vždycky převařuju kojeneckou, mě to řekla i naše dětská, ať Terez nedělám z kohoutkovice, až tak od 1 roku :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI moc díky. já si myslela, že když už je to voda kojenecká, tak se nemusí převařovat. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak přeji všem krásný den..:slight_smile:
tady máte novou fotečku břucha..:slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/nuki/album/snazeni-se-vyplatilo-cekame-kulihraska/5138259/
8. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen nakukuju,monci my prevarujem obycejnou vodu z kohoutku malymu od narozeni a konvici vycistis tak,ze tam k vode prihodis na platky nakrajenej citron,je to 100 % ozkouseny,taky tak cistim a vodu s tim citronem treba 5x prevar v konvici :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU ahoj :slight_smile: díky :slight_smile: za tipa! potřebuju to právě vyčistit teď a samozřejmě nemám kyselinu, tak jsem tam taky vymačkala citrona... ale ještě tam jeden nakrájím :slight_smile: :dizzy_face:

NUKI jééééééééééééé už se kutálííííí.... krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už běžím na obídek a pak už tady nebudu..:slight_smile:
8. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ja chtela psat samosebou hehe a ne monci,psala jsem to s malym na ruce :grinning: funguje to skvele,konvice je pak jako nova

NUKI KRASNE JSTE ZA TEN TYDEN POSKOCILI/Y (kdyz clovek nezna to vase pohlavi,jaky tam ma napsat :grinning: )
8. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu já to pochopila :grinning:

Nuki krásný břišánko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu si taky přichystat něco k obídku a jakmile se Teri vyspinká, frčíme ven :wink:

jo a máme venku druhý zoubek!!! to byla rychlost, ale jak ji chudince vylezl rychle, tak se lekla a ták strašně brečela, že jsem ji skoro nemohla utišit :cry: namazala jsem ji to Kamistad gelem, tak bude chvilku klid
8. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU tak na tu naší konvici to nějako nezabralo.... béééééé

a malej je zas od včerejšího odpoledne dost nevrlej... jsem nějak z toho už kantáre. jsem doufala, že už to bude lepší, zvlášť s těma probiotickýma kapkama.... :( jestli bude odpoledne dobrej, tak asi padnu za vlast a kočárkovat ani nebudu :frowning2: . bolí mě celej člověk.
8. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

hehe: já konvici čistm octem, vyleju tam trochu obyčejnýho octa a převařím. To samé, co citron, akorát levnjěší a asi účinnější.

Jinak, já vařím čaj nebo UM z převařené vody z kohoutku, nebo, když jedu na chatu, nebo někam, kupuju kojeneckou vodu a tu už nepřevařuju,na cestách to nejde. Amísek to tak má od narození a bez problémů.

Luci: ses už vdala? jsem to prošvihla???

Prostej: aha aha, no, krásně to tam u vás vypadá :wink:

K těm náušničkám já jsem pro, když je dítě maličký a neví nic, horší mi přijde je dávat třeba ve třech letech, nebo pak až později, to už si to uvědomuje a musí to víc bolet. Co mám zkušenosti z okolí, tak holky měly naušničky buď od miminka, nebo si je pak nechávaly až třeba ve 20-ti nastřelit. Takže, my do toho jdeme hned.

Mám kamarádku dětskou lékařku a řekla mi 24hod. předem namočit do lihu od pupíčku, SVOJI. Včera jsem jí volala.
8. dub 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI octem jsem zkoušela, ale mám tu jen vinnej do salátu :slight_smile:))))))) :grinning: to je poněkud dražší než citron... :slight_smile:)))
no evidentně jsem jí dlouho nečistila a je třeba na to vzít těžší kalibr :slight_smile:))

Amalli a jakou vodu kupuješ? :slight_smile: si myslím, že na cestách to jinak nejde...

tak a Kubula dostal první minidávku čaje...
8. dub 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face: japa je?

Dneska je prý posl.den hezky, zítra už má zase pršet, sakriš!

Nějaké novinky?

HEHENKO...děkuju za odkaz na fotoblog. To jsou boží fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

AMAL....vy jste ale cestovatelky.

NUKI....krásně poposkočilo bříško, nádhera. Tipuju klučíčka :wink: Co jména, už uvažujete o nějakých?
8. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ taky cestuje s Davídkem, snad to zmáknou, jsou to šikulky.

Dneska mám v plánu umýt stěnu, počítač.pracoviště, komodky a začít stěhovat (postupně) věcičky.... už se těším. Už aby se to hnulo nebo celé stěhování bude na manžovi až já budu v porodce ...hahahaha
8. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko: tak když to nejde ani octem, pak se prodává takovej sáček, jmenuje se to například DEKALKO, nebo má i něco DM a to je přímo na odstraňování vodního kamene, je to i do pračky, myčky................ To zabírá.

Vodu kupuju v lékárně a neřeším, jaká to je, prostě řeknu, kojeneckou vodu. Většinou je pokaždé stejná, je na ní napsáno kojenecká. Pokud jedu na víkend na chatu třeba, tak si ale beru kohoutkovou z Prahy a tu tam převářím. Máma sice furt na mě, jak se musí i ta kojenecká voda převářet, ale na cestách je to nesmysl, když nemám konvici, takže neřeším. A Amálce to evidentně nevadí, četla jsem studii jednu, kde většina "kojeneckých vod" byla horších, než pražská kohoutkovka.

Zuzko: jaká je poloha miminek teď?
8. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL... A je KP, B je hlavičkou dolů, ale příčně. Včera byl v břiše takovej maglajz, že už fakt nevím, jak leží. Současně mi vyskakovalo břicho do všech stran, mám ho pěkně šišatý....manža se mi chechtal, co tam ty prdelky dělají.
8. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši ZUZI to je strašný video.... strašnýýýý :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
chudák dítě panebože! zabít takovou kráááá*u!!!!!!!

taky u NUKI tipuju chlapečka... :wink:

AMALLI jj myslím, že o takový studii jsme tu už kdysi dávno diskutovaly .)
8. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI a už ti dr. nějak plánovali porod?
8. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je se picnu, moje hodny miminko se zmenilo ve rvouci montrum..... od toho ockovani
porad buli a jeci a uz nevim co s ni..... prej 2-3 dny bude mozna nevrla tak dneska to je 3 den a nevrla je teda dooost
se picnu..... snad ji to prejde
8. dub 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:
dneska jsme byli zamluvit místo a datum svatby, tak jestli bude i oddávající tak 4.9:slight_smile:))juhůůů:slight_smile:
Hypo neboj, to přejde, zkus dát čípek:slight_smile:nám to poradil Dr, že to zabere kdyby byl malej po očkování nesvůj

Dnes jsme odpo makali na zahrádce, je to nádhera, už se blíží sázení kytiček..jéé:slight_smile:
Zítra nás čeká praha, tak tu budu až v neděli
opatrujte se a papapappapa

Svoji já tě nenašla na FCB, pošli mi ještě pozvání:slight_smile:)děkuju moc
hehe a už je lépe?
nuki taky tipuju chlapečka:slight_smile:)a jméno?

Zuzi takže to bude CS:frowning2:ale bude to asi lepší,ne?:slight_smile:)
8. dub 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak ja vam mela super den.... v praci uplna pohodicka pak dosla tchyne na nakup a dali sme si cajicek a ja se u toho i najedla.. vybrala v praci super hadriky pro kamaradku ktere jdeme v nedeli na krtiny... a pak si koupila tehu trisko na sebe a jednu tunicku takovou jakoby kosilu moooc krasnou vni asi pujdu na ty krtiny.. dojdu domu vyrazim ven se psikem ve svym novem tehu tricku a je mi fajn.. ted sme dosli a za hodku valime na tehu cviceni.. no jak je mi hned lip..venku uplne jaro.. az se mi domu nechtelo ... :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek