• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
nuki... teeda to brisko vyskocilo ... fakt uz je to tehu pupik...
8. dub 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT furt pobrekává, chvilkama začne křičet. tak kojím a kojím, čajík jsem dala ještě jednou. teď u dalšího kojení (po hodině) usnul, tak snad chviličku zaspinká.

achjo. mám práci a budu to muset dělat v noci. :(

LUCI krásně píšeš. až bych Kubu dala do břicha a šla na procházku a na sladkou palačinku a tak vůbec.
8. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm mnam palacinku... no ja si ted dala takovy sladky kornflaky s mlikem s pupikem se mi slo super.. jak jeste neni uplne obrovsky..
no jdu se kouknout co je v telce a pujdu se nachystat na cvicenicko.. cvicime na balonu dneska.. uz se tesim
8. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI mě se chodilo bře s pupíkem v podstatě až do konce... max. ty poslední dva týdny byly takový horší, ale to hlavně, když mě malej tlačil na močák :slight_smile:) no a teď tady leží vedle mě a většinu dne se trápí a mě trápí... a já se modlím, aby bylo už fakt konečně líp.

tak hezký cvíčo :slight_smile: pěkně si porelaxuj! .) :dizzy_face:
8. dub 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..dnes jsme byly u dědy :slight_smile:
Luci taky jsem si myslela, že nejste oddaný :wink:
8. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme se vzali jen tak papirove kvuli mimi .. ale ta poradna prava svatba bude pristi leto.. on o tom nikdo nevi z rodiny jen moje mamka.. .a to je cele... takze pssst hihi
8. dub 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jo Luci, ale i tak gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky kdybyste si chtěly počíst o příkmech tak na kojeni.net
8. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny pomoooooooc!!!!

Dotazek: Nekdy, kdyz barunka lezi na zadickach a ma rucicky ve vzduchu jakoby nahore, tak jima strasne trese. Vim, ze to delala jako novosek, ale ted? Nekdy vic, nekdy min....kdyz je chytnu, prestane...Trosku me to desi...takovej tres. :fearful: :confounded: Prebytek energie? Nejistota? ...?
8. dub 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji :astonished: dneska se to samý stalo Terez :astonished: při usínání odpolko, jakoby klepala ručičkou, nejdřív jednou a pak druhou, jsem se lekla co se děje....
8. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to připadalo, jak se klepou starým lidem ruce, tak to bylo u Terez to samý :unamused: za týden jdeme na očkování, tak se radši dr zeptám...
8. dub 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI barunka to ma celkem casto, skoro vzdycky, kdyz je na zadickach, hned po tom, co ji polozim....tak jestli se treba boji- treba s ni nejak blbe manipuluju....nekdy i tak jako klepe i s hlavickou. presne jak pises, jak stary lidi. nekdy zas vubec... :confounded:
8. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

jak se mate?precetla jsem v rychlosti

hehe-pouzivam ocet a vickrat kdyz je to hodne...jinak kojenecka voda se ma taky prevarovat poku nekoupis tu na ktera se nemusi(tu kupujem my)...

cat..super ze uz mate datum-budes krasna nevesta

luci gratuluuju dodatecne :grinning:

monci..uz druhej zoubek?fakt je terez ve vsem napred :grinning:

holky my dnes byli v praze,dorazili jsme ted a vyjizdeli v devet..malej jsem koupila nadherny saticky na ted a pak jeste sukynku,dve tricka a puncochacky-to uz vetsi
jinak ko prebehla relativne v poho,jen mam naky globule..a taky jsme dali kavu s kamaradkou :grinning:
jo a mala se mi pokadila tak hrozne ze to mela na zadech a az u prstu u nozicek-pres puncosky az na dziny :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL a co teda kupujete? .)))
8. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti to pak napisu,musim dolu..ale kupujem dva druhy co se nemusi ale staci kdyz reknes v lekarne vodu ktera se nemusi prevarovat-pozor nekde to vubec nevi ze je i neprevarovaci..jednou mi tvrdili ze zadna takova neni-jelikoz meli jen tu ktera se ma...jinak stoji deset az dvanact korun
8. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ji to dela kdyz si ji steluju ke kojeni....snad to bude jen tou blbou manipulaci....kdyz vidi kozu tak se taky trese:slight_smile:

jo a....uz usinala po papani...a ja blbec jsem ji strcila flasku a vypila 80ml :rolling_eyes:
8. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím těhulky! :wink:
Chtěla jsem se zeptat, zda ti mrňouskové do vás taky tak kopou :sweat_smile:
Mně příjde, že ten můj do mě kope od rána do večera :rolling_eyes: :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car nojo, ona je nějaká víc vyspělá nebo co :sweat_smile:

Svoji, já tohle u Terez viděla poprvý, nikdy tohle neměla, tak právě nevím....nejdřív mi usínala na ruce, klepala se jí pravá a pak jsem jí položila do postele, usínala a já se šla na ní podívat a klepala se jí levá,tak jsem jí za tu ručku chytla, ale nepřestala až pak za pár vteřin sama...tak nevím čemu to mám přičítat, jestli uvolňování svalů před spaním...nevím :unamused:
8. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, MONCI, tak to bude asi neco jinyho....
8. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak malej už chrní:slight_smile:
Svoji nádherné fotečky, malá je už taak veliká:slight_smile: a pořád krásná:slight_smile: když si ale vzpomenu jaká byla pidi když se narodila, strašně to letí:frowning2:

Car děkuju, těším se na svatbičku moooc:slight_smile:))takže začínají přípravy:slight_smile:)budu teď asi víc na beremku:slight_smile:))

Holky malej taky klepe občas jako zápěstím, ale jen když se jako protahuje, myslím že jsou to jen nervíky když usínají, ale nic vážného..jsou to mimískové:slight_smile:)

Hehe tak držím palečky!!!
jinak voda kojenecká se snad prodává všude,nebo?
Holky zítra jedeme do té prahy, já se taaak těším:slight_smile:
tak dobrou a v neděli papa---opatrujte se tu všechny!!!!
8. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT gratuluju k terminu:slight_smile:

Jo, leti to hrozne, je me z toho smutno....ale je ted akcni a je s ni prca:slight_smile:
8. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... tak sem zpet z tehu cviceni.. dneska to bylo uplne super... na tech balonek to je neco jinyho nez sebou placat na zinence.. ukazali nam nejaky polohy pri usnazeni pri porodu a tak podobne... a pak se mimisek nejak rozkopal a ja tam sebou cukala jako blba.. haha
8. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem to kmitani rucickama konzultovala s nekolika maminkama....zda se to byt ok. Ale v poradne se zminim....neni to tras jako takovej...spis takovy kmitani....kdyz se ji dotknu, zklidni se....
8. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem.-)
my za hoďku vyrážíme směr praha, tak jsem vám chtěla popřát krásný víkend a jen dobré zprávičky:slight_smile:)
Svoji poslala jsem ti žádost o přátelství na fcb.-))tak se tam potkáme:slight_smile:papapaapa
9. dub 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, taky bych dala paralenový čípek nebo panadol sirup, Renatka byla minule taky nevrlá, plačtivá, měla napuchlou nožičku, muselo jí to bolet, dala jsem jí panadol a pak už byla v pohodě. Po včerejšku bez problému, bála jsem se, ale žádnou nežádoucí reakci neměla.
taky vyvařuju konvici v kyselině citrónové nebo octu, je pak jako nová
svoji krásné fotečky,od fotografa je to vždycky takové hezoučké
holky hezká bříšánka
anget, už jsem na ty stránky o příkrmech taky narazila, je to tam pěkně vysvětlené
cat závidím, že připravujete svatbičku, podle původních plánů jsme taky měli chystat svatbu, teď se nechceme pouštět do velkých výdajů a zase je to jednou za život, tak bych tam chtěla mít ty co mám ráda
Jinač Renatka hodně máchá rukama, ale není to třas, spíš když se těší na jídlo, nebo když má radost, ve spánku ne, asi bych se poradila s doktorkou
9. dub 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky... :dizzy_face: tak hlásím, že jsme to včera zvládli..... já u doktora v pohodě, všechno vypadá klidně, dělal mi i vnitřní utz a děloha krásně klidná a čípek taky... vzal mi stěry, výsledky budou za 14 dnů, ale má z toho pan doktor prý radost... :grinning: bavili jsme se o antikoncepci a prý když nechceme několik let další dítko tak by mi doporučil nitroděložní tělísko..... tak zvažuju, přijde mi to asi lepší varianta než prášky, který mi teda docela dost ublížily... :frowning2: jen najednou budeme muset vynaložit 6500,- za zavedení, ale pak bych měla mít na 5 let pokoj.... :wink: tak nevím, nemáte někdo zkušenosti? nebo třeba nějaká kamarádka nebo někdo z rodiny? díky za tipy....
9. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkala jsem NUKI na bříško, jéééé, to už je krásný těhulenský bříško, úplně se mi zastesklo po tom mým :grinning: :dizzy_face:

LUCI se vdala, to jsem taky vůbec nevěděla, tak gratuluju.. :dizzy_face:

CAT už má termínek svatby, to je paráda.... :dizzy_face: bych si ten náš den D hned zopákla, byla to paráda.... :dizzy_face:

HYPO snad to brzo Amálku přejde, nějak jí ta očkůvka asi zmohla.... :frowning2:

HEHE varnou konvici taky vyvařím normálně vodou s octem.. :wink: třeba s jablečným, ten míň smrdí :grinning: a funguje to úžasně....
9. dub 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI omrkla jsem fotečky, paráda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc hezký... :wink:

a četla jsem jak jste se tu bavily o kojenecké vodě, taky budu shánět kvůli tomu čajíku, tak doufám, že to koupím všude... :sweat_smile:

a mám dotaz na zkušenější maminky.... ohledně zelené stoličky.... malému se občas objevuje, hlavně v noci.....že ji má mírně nazelenalou.... nevíte čím to může být? četla jsem, že prý to může být dehydratací, tak to mi nepřijde, když si vezmu kolik plín mi pročůrá :grinning: a nic zeleného jsem nejedla.... tak nevím nevím, doufám, že to není nic, čím bych se měla znepokojovat... :pensive:
9. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Cat mě nějak uniklo že už máte termín :slight_smile:
Prostějko a nejedla si nic tučného? i když když byl Vendulce měsíc tak měla taky hodně nazelenalou stoličku - jednou..
a gratuluju ke kontrole :wink:
9. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Jéé Luci,gratuluji ke svatbičce..a až bude miminko,bude pořádná svatba :wink:
Nuki,bříško krásný,už se pěkně kulatí :slight_smile:
Prostej,Krykry měl taky občas nazelenalou stoličku a mudra mi řekla,že se přežírá :sweat_smile: ..dehydratace u nás taky nehrozila :slight_smile: .Jinak moje kamarádka si nechala zavést to tělísko,taky o tom přemýšlím.zase takový podrobnosti nevím,ale můžu se optat,chodíme spolu ve středu do cukrárny... :wink: .Je to ale tuším asi na 5 let..ze začátku jí to dělalo celkem problémy,pořád špinila a celkově jí to tam dělalo nějakou nelechu,tak přemýšlela,že si to nechá vyndat,ale už je to dobrý a dokonce ani nemá menstruaci.Takže sice to stojí dost peněz,ale pak ušetříš za vložky a tampony a taky za HA...,a dá se to kdykoliv vyndat...toť vše,co vím :slight_smile: :sweat_smile:
9. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek