• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ANGE teda manža toho má taky hodně... :confused: lepší je, když je doma a může se chvilku věnovat malé co?

HEHE ty návštěvy, máš recht, občas to chce být úplně sami... pak musíš poklidit a něco nachystat na jídlo, to je pořád něco a vůbec si neužiješ takovýho klidu.... my teda máme tento týden návštěvu, přijede manžův brácha s přítelkyní a manžova babička, ale ta půjde odpoledne spát k příbuzným tady v Praze..... no a příští víkend přijede ještě tchýně... a pak návštěvám odzvonilo, protože půjdeme na tu operaci a my se pak chystáme na konci května na Moravu, pokud to malej bude zvládat... :wink:
9. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE navíc ty ještě do toho pracuješ, no je to síla.... ale musí se to zmáknout..... pokud to není na půl roku a uděláš co musíš a pak budeš mít zase trošku volno, tak se to dá :wink: to zvládneš, jsi šikulka... :wink:

juj a nákupy, ty můj manžel taky miluje :grinning: asi před 14 dny si vybíral boty, to byl zase horor... :grinning: ale máme to za sebou, zase na chvíli klid.... :wink:
9. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
On je nerad doma...no

Hehenko, nemáš to vůbec jednoduché
9. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ no mám práci nárazovou, ale furt... za tu dobu co jsem doma, už jsemt oho udělala hafo. máme novýho klienta a ten má jednu akci za druhou, ale teď se k tomu přidaly ještě jejich interní akce a na všechno je třeba grafika... takže práci budu mít pořád.

ANGE já taky začínám podezřívat muže, že je teď radši v práci než doma.. :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE tak na jednu stranu je dobře, že máš nějakou práci... ale je to těžký, já tě naprosto chápu... navíc když malý je jak na potvoru protivka, když musíš pracovat.... je to fakt těžký... ale ty to zmákneš, jsi šikovná ženská... :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já už na to kojení snad kašlu... a koupila jsem si Nutrilon a není tam odměrka... grrrrrrrrrrrrrrr
9. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE myslíš, že to pomůže? zkusit se má ale všechno, tak uvidíš... :wink:
9. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko,zkus nakojit a pak ten nutrilon..a uvidíš,kolik toho vypije...
9. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,mě asi taky z toho mýho dítěte klepne...no jdeme ven na vzduch,páč jinak skončím na psychiatrii :angry: :confused: :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
BAE japatoooo, copa ti tvoje díťátko provádí ??? .(

jinak jsem nutrilon nedala, neb nemám tu blbou odměrku, musím koupit zítra... :( akorát jsem to teda otevřela, takže tu asi budu mít dvě balení nutrilonu, že jo... :slight_smile:)) jsem si asi myslela, že odměrka je zahrabaná v nutrilonu nebo co :slight_smile:)))))))

no a Kubíka nakonec uklidnil čajík... ále nechce ho stříkačkou, ani ve flašce, ale musím mu ho dávat na lžičce :slight_smile:)) to je vážně alchymie a člověk musí zkoušet a zkoušet... a teď je klidňoučkej... ale vždycky jak ho pochválím, tak se mu zas něco nelíbí, tak snad to nezakřikneme...

jdem za chvíli taky ven. tak zatím :slight_smile: ale tipuju, že jste všechny venku, a že dojdu a poslední příspěvek bude stejně můj .)))))) :slight_smile:
tak pááá holky! mějte se. :dizzy_face: :wink:
9. dub 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zpet z nejdesivejsi prochazky :rolling_eyes: amalka nejdriv nechtela usnout normalne chrni jeste nez sjedu vytahem dolu, po pul hodine kdyz jsme dosli do lesoparku spustila desivy hysterak ze se za mnou vsichni otaceli.... to ji vydrzelo snad pul hodiny, samozrejme jsem to otocila a valila domu a amalka pred domovem usla, jak byla urvana.... to byl holky hysterak jako by ji na noze braly...... spala sotva 20 min a uz je zas vzhuru a kvika.... tak nrvim, prso taky nechce, porad se odtahuje nebo se vubec neprisaje :rolling_eyes:
teplotu nema, sirup nezabral, bricho snad neboli..... uz mi fakt dochazi napady..... a jsem doma sama ,manza jel na chatu pac hraje fotbal......
9. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe my teda mame odmerky zahrabany v nutrilonu
9. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky... tak sem zpet z prace.. ty blaho me dneska boli nohy jako blazen.. asi nemam ty nej boty.. ale jsou nove a tak nevim zda mi proste jen nesedi.. uvidime jak s nima pujdu dal a kdyztak budu muset koupit neco novyho.. ach ho.. aji ty tenisky se mi uz rozpadli.. to je des..
9. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla taky odměrku v sunaru...
9. dub 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
|Hypo,uplně tě chápu a znám ten pocit,když se všichni lidi otáčejí a hledají,odkud jde ten řev...ale mě to Krykry dělal normálně :unamused:
9. dub 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky no fakt tam jééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo, já jsem výstavní kus... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
mě fakt nenapadlo se v tom Nutrilonu víc hrabat :grinning:

HYPO :( no tak na tohle se netěším...
já takhle odcházela z restaurace, ale to Kuba jen bečel. venku se po chvíli uklidnil. a taky mi to bylo nepříjemný, jak byla ta restauračka malá, tak to bylo dosti slyšet .))
9. dub 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe,tak hlavně,že se našla :grinning:
9. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :wink:

prostej: jo, to vím, kde jsou Pitkovice, jezdíme občas okolo na chatu, to je vedle Čestlic na poli, tam je to hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zelený hovínko - přední mlíko, to mi říkala taky laktační poradkyně

Jak vás tak čtu, tak teda musím říct, že jsem si sice užila s Amálkou s papáním, ale jinak je zlatá, v kočárku spinká, na veřejnosti nebrečí a večer usne, jen co jí dám do postýlky. No, to mám možná za odměnu za ty muka s jídlem............ :unamused:

hehenko: na co Nutrilon? Jinak čaj můžeš klidně dávat z flašky, ta stříkačka se dává jen hodně malejm miminkům, Kubík už ví, jak tahat z prsa :wink:

Já antiko neberu žádnou. Sice druhé dítko nechceme brzy, ale dáváme si pozor a kdyby se náhodou stalo, což nečekám že by, tak by se to taky nezbláznilo, prostě by bylo. Ale mám i kamarádky, co nebraly antiko nikdy a děti nemají, nebo jen plánované.
9. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.. tak mame po veceri.. udelala sem biftecky a brambory.. mnam.. ted jen tak koukam kde co.. musim skocit koupit mliko at mam co rano snidat.. umyt nadobi a povesit pradlo.. no a pak uz si snad sednu hihi.. jak me dneska boli nozicky,.. chuderky moje..
9. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe nevzdávej se, určitě se to časem zlepší, držím ti palečky :wink:
taky se na antiko rozhodně nechystám před druhým dítětem , gynekologům ovlivněným farmaceutickými firmami už dávno nevěřím. Když mi zarytě tvrdí, že antikoncepce nemá naprosto žádný vliv na pozdější otěhotnění po vysazení. Jestli tohle řekne doktor, tak lže a ví to moc dobře, nebo je fakt tak blbej. je pravda, že některé ženy otěhotní hned po vysazení antika, ale většina nemá takové štěstí, hormonální cyklus je rozházený, než se dá organismus po hormonální stránce dokupy, může to nějaký čas trvat. Po čas pčívodu antika do těla, se utlumuje vlastní tvorba hormonů a ta se lusknutím prstu opravdu nezmění, chce to čas. Když vezmu svůj případ, mně se cykly upravily po třičtvrtěroce, každá žena je individuál, takže to může trvat kratší ale i delší dobu.
Nejsem odpůrce antika, má to i své pozitivní stránky, např, ochrana proti rakovině dělohy a ovarií hlavně u preparátů, u kterých nemenstruujete vůbec, to se týká i toho zmíněného tělíska, jen upozorňuju, až budete uvažovat o dítěti, vysadila bych antiko nejméně rok před tím, než se začnete snažit, abyste nebyli zklamané a vystresované, že to nejde, Vzpomeňte si, jak jte to tu některé řešily pěkně dlouho a jak to bylo psychicky náročné. ještě jedna věc, čím starší žena, tím horší možnost otěhotnění a vůbec všechno je rizikovější. my praktikujeme přerušovaný pohlavní styk, u nás to teda fungovalo, poměrně dlouho a dítě jsme měli, až když jsme chtěli. :slight_smile:
ale samozřejmně každýmu vyhovuje něco jiného, to je jasný, takže zelená antiku, ale včas vysadit :wink:
10. dub 2010 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak dnes jsem viděla plavat i neteřinku :slight_smile: Vendulka je šikula..
A pamatujete na Dracekmracek? Její synek se má dobře a koukala jsem, že se snaží znovu..
A Maova jak porodila miminko ve 24. týdnu, tak měla pozitivní testíky ale bohužel to nevyšlo :frowning2: :frowning2:
10. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
bre rano:slight_smile:

vcera jsem prestala brat antiko :grinning:
10. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SVOJI ???????? vy už jdete na věc?

ROMI souhlasím. a add antikoncepce, zkusíme nějakou dobu používat prezervativy a vysleduju, jak jsem na tom s cyklama, případně zkusím ještě měřit... když budou cykly pravidelný, tak budem s pláštěnkou sexovat jen v plodných dnech, jinak po OVU už rozhodně bez :slight_smile:))) ale to mě teda napadlo až teď při čtení tvojeho příspěvku.
a cyklus se mi srovnával víc jak rok. :(

AMALLI nutrilon jsem už chtěla včera ze zoufalství aplikovat. kojila jsem hodinu a stejně si Kuba chtěl sežrat ruku a kňoural. nakonec se mi ho podařilo rozptýlit a uklidnil ho asi čaj, či co. z lahve nakonec dávám, naštěstí jsem tu měla lahev od MaM - máme i stejnej dudlík, tak si s tím malej ví rady - lahvičku od Aventu odmítá.

ANGE jj pamatuju Dráčkamráčka .) to je fajn, že se snaží znovu. půjdou do IVF nebo?
MAOVA má neskutečnou smůlu :( to se ani smůlou nedá nazvat, prostě těžká cesta!
10. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mám problém..
chtěla jsem Vendulce ulevit od prdíků trubičkou, jenže na zádech jsem jí neudržela, tak jsem si jí vzala do klubíčka...no a pak jsem se zděsila, jestli jsem jí tu trubičku nezavedla vedle, bojím se, že jsem jí nějak ublížila, ale neplakala, byla úplně v klidu :pensive: :pensive:
10. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: ,manžel šel na pivo,tak jsem se na Vás přišla podívat :wink:
Angeth,jestli nekrvácí,nebrečela,tak to snad bude v pohodě....
10. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem brala po porodu tři měsíce HA,ale jelikož to není moc slavný s tím naším sexem po porodu,tak jsme se s manžou dohodli,že ji vysadím..takž u nás to taky jistí gumička :sweat_smile:
10. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no,tak nikdo tu,jdu využít klidu a hurá do postýlky přečíst si Betynku a pak chrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko: aha aha, no, určo je dobrý mít ten Nutrilon v zásobě, kdyby něco. Ale jsi šikovná, že jste to překonali. Láhev Mamm máem taky jednu, ale zas tu Amálka nechtěla. Tak mi stojí ve skříni. Bumbá z Aventek.
10. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám, že jsem musela být s tou dracekmracek v porodnici, ale nevzpomínám si, že bychom se potkaly :astonished:

Každopádně, to je odvaha snažit se znovu, ty jo, já na další díte němám vůůůbec myšlenky...........
10. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky
netušíte kolik by mělo vypít moje dítě denně mlíčka? za pár dnů mu bude 6 týdnů.
nám to kojení trvá tak dlouho, bo je Kubula línej sát... :( párkrát polkne a dává si dvacet a tak ho povzbuzuju šťoucháním do bradičky a takhle to jde furt dokola... jsem chtěla odstříkat, ale ta Avent odsávačka nejede... líp mi to šlo ručně. :confounded: :confounded: :confounded:

ANGE když neplakala, tak to asi ani nepostřehla...
11. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek