• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
chichi :grinning: ja mam taky tatku v kapse, potvrzuju :grinning:
4. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR mas strasne smutnou ikonku
4. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ja ji casem zmenim,ale amalce jsem slibila ze tam nakou dam nez prijde z porodky..tak jsem hledala neco kde nebudu poznat :grinning: ..ale pak najdu neco jinyho..ale jako jinak je to fotka u bazenu a v cernych kratkych satkach,takze zadny smutny prostredi
4. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨chichi ja si to pamatuju, ze jsi ji to slibila a koukam, ze tam jsi v satkach, je to ale takovy tmavy strasne....to nevim, jestli se bude amalkam libit :unamused:
4. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji no zkusim najit teda ete neco jinyho no
4. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR tak jo....
4. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmeneno :grinning: ano,mezi tema lianama a stromama jsem ja-ta zluta cmouha temer neviditelna je me tricko :grinning:
4. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, je to teda veselejsi, ale zas jsem si te spletla s lijanou :grinning: :grinning: :grinning: ale lepsi nez ta cerna :grinning:
4. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..nojo no ted bych v tech lianach vynikla vic :grinning:
4. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
car myslis? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji to vim..pupek roste ze dne na den..jsem zvedava kolik zas budou prirustky 14.na kontrole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do sprsky a spinkat..dobrou noc svojenky :wink: a at Barunka nezlobi
4. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam 15nahore...a to si myslim ze tak 6 jeste bude
4. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou carculky:slight_smile:
4. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch, vyprala jsem znovu ty zabarveny hadriky a PUSTILO TO!!! huraaaaa, nemame nic znicenyhoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že se neukážu, ale nstíhám!!!! máme velké problémy s krmením, malá nechce sát sama, takže jí odstříkávám mlíko a krmím stříkačkou a je to teda něco :frowning2: prej to mám zkopušet a počkat, až trochu přibere, ale je to na palici, krmíme každé dvě hodiny hodinu, tzn. že mám tak mezi krmeními hodinu času na záchod, jídlo, vyspání se, vyprání.............. :frowning2:

jinak se máme fajn :wink:
5. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal jeee, ahoooj...ty si teda uzivas :astonished: ale ono to pujde casem i z prsa ne....hlavne, ze se mate jinak fajn....co ten porod? az budes mit cas, tak nam to musis prozradit, jsme cely napnuty :grinning:
5. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji: prý to časem půjde z prsa, že bude mít větší sílu a vůli, tak se snažím vytrvat, i když je to náročný. Ale ta krásná holčička za tu námahu stojí :wink:

Porod popíšu, ale teď nemůžu, musím zase běžet krmit, snad jen............. je to jiné, než si člověk dokáže představit, kontrakce jsou taky jiné, než jsem čekala, žádné kurzy neporadí. No a jako znova bych to absolovat nemusela. Jsem rozpáraná až za ušima, 50 stehů, skoro nechodím, sedět nemůžu........... a vytírala jsem pod sebou krev taky :grinning: málem mi dávali transfuzi, ale odmítla jsem, že se z toho dostanu sama, malá mi protrhla nějakou tepnu a teklo ze mě jak ze zavražděný kachny :astonished:
celkově ale se to dá přežít, měla jsem kolem sebe skvělou doktorku a báječnýho manžela, kterej mi strašně pomohl, až jsem nevěřila, jak jen ten chlap pomoct může :wink:

kompletní popis s poznámkama přijde později :wink:

jo a důležitá věc, porod se prostě pozná, člověk ví, kdy má jet, nejde se splést :wink:
5. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy hoj... sím vás, jak často mi budete měnit ty ikonky???? bo já to zas musím měnit ručně v tabulce, to se totiž nemění samo.... :rolling_eyes:

jinak všéééchny zdravím :slight_smile:

ráno jsem se zase kochala kojícíma košilkama... fakt parádní! :slight_smile:

a jinak nám začlo zas období drsnýho línání.... takže nestačí ani vysávání obden :((( už mi to leze na mozeeek...
5. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo AMALLI... no tak já rodit prostě nejdu... :grinning: :grinning: :grinning: fakt ty bláho... malá ti potrhala tepnu??? aúúúú to jsem ještě neslyšela a nechciiiiii ..... budu dělat, že jsem to nečetla a ty jsi dobrá, že to tak popisuješ! :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak k těm novým ikonkám - jsou krásně optimistický :slight_smile:

SVOJI ta tvoje má úžasnou atmosféru... :wink: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis :astonished:

jaktoze tolik stehu?....50 se jich tam snad ani nevejde :astonished: jako zni to strasidelne...ale tak nejak jsem s tim smirena a na porod se i tak tesim....tak jako zvlastne tesim :zipper_mouth:
je fajn cist, ze mala ti za to stoji...i kdyz to asi bylo sado, jsi urcite stastna jako blecha, ze.... :wink:

beru te za slovo, ze se nejde splest....stihlas umejt vlasy a oholit nohy? :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, HEHE promin, me to vubec nedoslo, ze to budes muset menit....tak ja uz ji tam necham :wink: jinak dik, je z letosni dovolene na sumave a stojim tam v jezeru, u ktereho jsme byli kazdy den :grinning: ...akorat uz nevim, jestli to bylo Cerne nebo Certovo, ale to je vlastne uplne jedno :sweat_smile:

manzela chytly zada, je jak lazar a nemuze se hejbat...takze jsme tady jak dve lemry :grinning: :grinning:

ja se zase kocham vecma ve skrini - vyzehlenyma a srovnanyma....konecne :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám venku stehů pár, ale hodně zevnitř právě............ furt nelezla, pak mě nastřihli, já zatlačila a ona vylítla tak rychle, že mě potrhala :wink: ale neva, je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI a bylo to šití hrozný?
5. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI tam se musím též podívat :slight_smile: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej vylitla :grinning: :grinning: :grinning: ...nadherna je, to je pravda!!! tatinek netusil, ze bude holcicka?

zajima me ta priprava pred odjezdem do porodky...a potom ten prubeh v porodce...

HEHE jojo, je tam hezky...nase srdecni jsou sice krakonose, ta sumava je takovej slabsi odvar, ale je tam taky krasne...jaky si to udelas, takovy to mas no...
5. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holciny,tatka vzal malyho ven,tak se jdu podivat navas.

Je koukam,ze amalka uz tady byla,ami drzim moc palůce abyste to kojeni zvladli,naprosto ti rozumim,meli jsme to taky a je to nekonecny,nez clovek nakrmi,odstrika,nakrmi strikackou,bylo to sileny,ale rekla bych,ze tak do dvou tydnu co jsme byli doma se to srovnalo,a kdyz jsme sli k mudre a malej pribiral,tak jsem to zkusila bez strikajdy a on uz si pak vytahl co potreboval :grinning:

jinak jste sikuly,nadherne si ten porod popsala,doufam,ze ma manza z te vasi princezny radost a fakt nevedel do posledni chvile,to je uzasny

drzime vam paluchy!!!!

svoji barusce opozdene vsechno nejlepsiiii!!! :grinning:
5. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI a jaký místo v Krkonoších? :slight_smile: :dizzy_face:

BLAHU ahoooj :slight_smile:

z toho kojení začínám mít můru nebo co... snad mi trochu pomůže to DVD od CAT... ale teda když tak čtu AMALLI, tak člověk přemejšlí, jestli nepořídit lepší odstříkávačku... (mám jen tu pístovou z lékárny)
5. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek