• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ZUZI od mýho manži má kolega dvojčátka a ten říkal, že to zase nešlo jinak, než je kojit zároveň.... že by prý žena nedělala nic jiného jen kojila a kojila a kojila... :grinning: ... takže prý vždycky přebalili obě holčičky (on jí pomohl když mohl) a pak šup, obě k prsu... a fungovalo jim to tak báječně prý skoro 8 měsíců.... :dizzy_face: takže každý si asi dojde na to, co mu vyhovuje... v tomhle je podle mě jedno, jestli máš jedno dítko nebo dvě.... sžít se musíte tak jako tak... :wink:
12. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a zapomněla jsem se zeptat, už v tom všem shonu látkujete? nebo jste se na to zatím vyprdli....?
12. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ahoj :slight_smile: taky zdravíme :slight_smile:

no mě by právě zajímalo, jak ta maminka ty děti přikládá obě zároveň... :sweat_smile: ? když si představím sebe, jak tu občas s Kubíkem šermuju... a když si vezmu, že Kubovi nestačí jedno prso, většinou když dostane jen jedno - i když na něm visí 40 minut, tak pláče a chce prostě druhý. no já mít takový dva, tak jsem už v blázinci :slight_smile:)) :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ještě nelátkujeme. máme tu ještě dva veeelký balíky jednorázovek. ale zatím jsem odhodlaná začít. si říkám, že mi to třeba vyjde na to období, kdy už bude Kubula míň kadit :slight_smile:)))))
ale teda je to děs s tím odpadem, to teda jo. nám tady jezdí popeláři jednou za 14 dní a stačilo, že manža jednou zapomněl a jsme v odpadcích zapadaný...
12. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky si to nedokážu představit s těma dvojčátkama... :sweat_smile: čučela jsem na manžela, jak může přikládat obě zároveň a nedokázala si to představit... ale prý jí to jedině takhle vyhovovalo.... :wink: šikovná ženská asi..... :grinning:

s těma látkovkama, ty máš stejně jen ty vícevrstvý ne? nemáš takový ty AIO plenky, z kterých by ti malý vyrostl... tak to je pohoda... začít můžeš kdykoliv :wink: .... a musím potvrdit, že zas tak strašná práce to opravdu není.... já přes den jedu taky na ty vícevrstvý a PUL kalhotky a v noci teda používám kalhotkové pleny a na to vlňáčky... :wink: a peru jednou za 3 dny, pleny mi přes noc uschnou, pohádka fakt... ani jsem si nepředstavovala, že to bude takový... :wink: takže držím palec, až se do toho vrhnete... :wink:
12. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím odpadem věřím.... jestli vám tam jezdí popeláři jednou za 14 dnů, tak to může být zajímavý... :sweat_smile: nám sem jezdí jednou za týden a už tak je to někdy děs u popelnic...
12. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě... nám to látkování pomůže. uleví se. už takhle třídíme odpad a občas bojujeme s popelnicí :slight_smile:)) já si taky zatím myslím, že to snad tak strašný být nemůže... akurát přemejšlím, jestli nebudu chodit přebalovat nahoru...
12. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky třídíme, ten tříděný odpad je tu vcelku v pohodě, ale kontejnery jsou tu věčně plný.... :sweat_smile: ještě kdybych do toho používali ty papírovky, tak nevím, kam bych to vyhazovala... :grinning: a fakt je to látkování v poho..... jinak já mám přebalovák v ložnici a malovala jsem si, jak budu přebalovat tam, ale většinou narychlo přes den přebalím v obýváku na pohovce.... ráno totiž otevřu v ložnici okno, abych tam vyvětrala, pak je tam zima, tak tam nechci s prďolkou chodit a svlíkat ho.... takže si dávám na pohovku jednorázovou přebalovací podložku, na to plínu látkovou a přebalujeme takhle.... vždycky nechám Davídka proluftovat, moc se mu to líbí a na přebalovák chodíme vlastně jen po koupání a v noci.... :wink:
12. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem chtěla jít žehlit a manžel mi tak zašantročil prodlužovačku, že mám super výmluvu proč nemůžu.... :grinning: :grinning: :grinning: vůbec ji nemůžu najít.... takže nic, musí to počkat do zítřka....stejně za chvíli vyrazíme na procházku, i když počasí nic moc... :rolling_eyes:
12. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem četla jaký trable má s tchýní ROMI a jak jsi válčila HEHE ty s chováním malého v porodnici...... my tu naštěstí ty návštěvy nemáme tak často, ale jinak je taky boj těm starším lidem vysvětlit, že když malý kňourá, tak to občas může znamenat, že už chce, aby mu všichni dali pokoj..... prostě to nechápou.... včera mě dostala tchýně, když se do telefonu ptala, jestli má malému přivést mrkev... tak říkám na co? :astonished: a ona že už snad dáváme aspoň trošku mrkvičky ne? že ona to tak dělala a když jsem řekla, že až tak od 6 měsíců, když budu kojit, tak se zhrozila, že to ona už dávala polívky, prý kdy ten náš klučina začne baštit.... :angry: a nenechala si to prostě vymluvit.... :grinning:
12. dub 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno vidíš to... já jsem ráda, když se nemusím shýbat víc než je nutný, takže mám přebalovací věci na jídlením stole :slight_smile: a teda je tam toho nějako moc :slight_smile:)) bordel toto. přitom používám jen rybilku, a plenku :slight_smile:)) ségra mi dovalila pudr. ále to vůbec nevím, jestli použiju a vůbec nevím, co se mi to tam všechno válí. sakraaaaa musím uklidit :slight_smile:)) :grinning:
12. dub 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cože?????? polívky??? no to si TCH trošku asi popletla ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty voe tak to by mě odrovnalo :slight_smile:))))))))) bych se asi začala strašně chlámat či co...
12. dub 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem teď s vypětím všech sil uvařila :slight_smile:)) a kdo teda bude uklízet nevím...

a začala nám hárat pejska... už jsem myslela, že se zasekla... :grinning: příští hárošení bysme možná mohli vyrobit nějaký štěnítka.. ať taky pozná kouzlo mateřství chuděra...
12. dub 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já tu mám taky trošku binec, co je malej na světě... pořád se tu něco válí.... zavinka, mimivak, ponožky :sweat_smile: takže jsem koupila box na kolečkách (ten malému poslouží pak na hračky) a vždycky tam všechno nahážu a když to potřebuju tak si to vytáhnu... jinak na přebalení tu mám jen balení ubrousků a krém..... :wink: náhradní plínu si vždycky přinesu..... já myslím, že je to v pohodě.... on se ten úklid nezblázní... :grinning:
12. dub 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tchýně mě pobavila... :grinning: on ji měl manžel na hlasitej odposlech a museli jsme se na sebe akorát usmívat..... :grinning: já vím, že mě naši dávali slabou polívku (jen tu vodu neochucenou a rozmačkanou bramboru) asi kolem 5. měsíce... jenže mě mamka vůbec nekojila... :wink: tak to bych pochopila.... :wink: ale dokud je Davídek plně kojenej, tak mu nebudu cpát ve 2 měsících mrkev.... :grinning:
12. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naštěstí vařit nemusela, měla jsem zbytek z víkendu... :wink: porachala jsem akorát nádobí a vysála v obýváku, protože tu máme plovoučku a mě teď děsně padají vlasy, tak je to jak kdybychom měli psa... :grinning: ale dneska už nic dělat nebudu... malej si stejně za chvíli řekne o baštu a pak vyrazíme na tu prochajdu.... :wink:

a HEHE to by jste si štěňátka nechali? :sweat_smile:
12. dub 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://prosteja.rajce.idnes.cz/ přidala jsem fotky 9. týdne... :wink: jméno: David a heslo: prosteja
12. dub 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ je vidět, že malýmu od maminky moc chutná :slight_smile: je pěkně buclatej. a asi tě snědl, si fakt strašně hubenáááá! fuj :slight_smile:))
a kojíš už bez kojo polštáře?
12. dub 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
štěňátka bysme si nenechali... :( i když mi to teda bude líto. nám ty naše děti taky utečou do světa... :(
Ahojky Prostejko:slight_smile: mám se dobře, pěkně se kulatíme a mám pořád na něco chut, to je děs, ´budu se muset krotit..:slight_smile:

jukám na fotečky:slight_smile:
HEHE no chutná mu :grinning: hubená jsem až moc.... potřebovala bych nějaký recept jak přibrat přes stehna... aspoň trošku :sweat_smile:

kojím jak kdy... v noci si malého opírám o kojící polštář vždycky... přes den u míň, docela jsem sizvykla kojit jen na ruce :wink:
12. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe.zrovna jsem Prostejce chtěla napsat jak je hubena, jak Ty to děláš..no jo malej Tě vypil..:slight_smile:))
12. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to jo.... to by jste asi těžko zmákli, ještě štěňátka co?

jinak já jsem mrkala na ty fotky co jsi posílala do IP a řekla bych že Kubík je víc podobnej na tebe :wink: a je ho už taky pěknej kus, je strašně roztomilej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

NUKI ahojky... nijak se neomezuj.... :wink:
12. dub 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky malej mě asi fakt vysosnul..... :grinning: :grinning: :grinning: šlo to dolů asi 14 dnů po porodu....
12. dub 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuba je furt spíše velikej. nějak se mi zdá, že moc nepřibíra, nožky furt hubený :slight_smile:)) jsem zvědavá, kolik vůbec přibral kluk ušatá :slight_smile:)) já furt s tou podobou nic nevidím... dle mimifotek to furt vidím na manžu. no uvidíme :slight_smile:)

PROSTEJ a zhublas všechno?

mě zůstaly zatím 2 kila navíc, takže bych byla spokojená, ale to břicho je teda fuj... :(
12. dub 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě to z fotek přijde, že je víc podobnej na tebe, ale samozřejmě jsem neviděla vaše miminkovský fotky... :wink: a je mooooc krásnej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na kila vůbec nevím kolik vážím, budu se muset asi u našich zvážit nebo co... já doma váhu nemám :sweat_smile: ale vidím na oblečení, že to šlo dolů rapidně... :frowning2: já obleču normálně kostýmek od maturity.... :astonished: no ale fuj, to už se mi vůbec nelíbí a ráda bych aspoň přes ty stehna trošku přibrala.....

jinak ty máš super váhu, jestli máš jen 2 kg hore... :wink: a bříško se časem taky spraví... :wink:
12. dub 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se budu loučit... malej je nabaštěnej, tak ho jdu oblíct i sebe a razíme na prochajdu... zatím páčko :dizzy_face:
12. dub 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: měj se krásně a užijte si prochajdu.:slight_smile:))
12. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostěj, já taky hledám recept, jak přibrat přes stehna, mám 53 kg, přes břicho míň jak před těhu, takže pohoda, ale myslím, že až přestanu kojit, tak něco naberu, jestli budu žráti tak jako teď, je fakt, že to moje dítě ze mě vysálo už čtyři kila váhy, v přepočtu na litry mlíka..............hmmmmmmmmm, to by mě zajímalo-hoodně moc :dizzy_face:
12. dub 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolik jste celkově v těhu nabraly? :slight_smile:)) díky
12. dub 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek