• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ROMI 53 kilo? no tak to jsem měla naposled na vejšce :slight_smile:)) ááách ty časy :slight_smile:

PROSTEJ pá a moc děkujeme! :slight_smile:
no to víš, já v něm toho manžela prostě chci vidět. bych si přála, aby byl po něm no :slight_smile:))

NUKI nabrala jsem 14 kilo. pár dní po příchodu z porodnice mi zmizely všechny otoky a to bylo poprvý co jsem se vážila a bylo dole 10 kilo... od tý doby šly dolů už jen dvě.
12. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf...už jsem zase tady.....

HEHE...tak polštářek mám, kapičky mi kdyžtak skáknou koupit a 2 flaštičky mám taky (pro jistotu). Člověk nikdy neví. A UM mi taky hned někdo přiveze, když to nepůjde jinak.

A úklid se taky nezblázní.

PROSTEJ...hezký, že máš výmluvu k nežehlení.... to já taky tak strašně nerada.....bléééé
Krásný fotečky :dizzy_face:

Štěňátka....jééé....já bych je nedala! A kdyby jo, tak bych k novým páníčkům jezdila na nečekané kontroly :grinning:

S tím hubnutím...už se těším, až to shodím..... a plánuju i něco navíc.
12. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe díky za odpoved, já uz ted mám 8 nahoře..tak snad to nebude nějaká hrůza..:(

tak se mějte krásně, já pádím..:slight_smile:
12. dub 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI mno když mi Kuba fakt vytrvale brečel, tak mi byla dlouhá i hodina... takže proto jsem si už pak radši Nutrilon koupila.
i převaření vody a zchladnutí trvá... jsem ten jeden den myslela, že mě jebne, a to jsem jen nemohla vyčistit varnou konvici :slight_smile:)))

NUKI já nejvíc právě přibrala do 29. týdne, pak už to skoro nešlo nahoru... tak to hrůza nebude neboj :slight_smile: :wink:
12. dub 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak za chvíli dovalí manža z pohřbu a TCH... to asi bude nic moc atmoška. :(
12. dub 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se u nás bude v květnu konat asi dětský den :slight_smile: :slight_smile:
Přibrala jsem 18 kg, doma jsem pak měla 3 kg na víc, teď váha stejná, ale na úkor svalů, narostly mi špeky :confounded:
Prostěj fotečky zkouknu později..
Zuzi já myslím, že když budeš kojit v posteli s polštářem tak si tam mimi naskládáš i sama ne? to by šlo..
12. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme se vratili z prochazky a vypadato ze amalka je zas sva.... sice objevila hlasivky takze je dooost ukecana a hlucna ale nebreci a pekne spinka... tak si musim zvyknout jen na to jeji povidani :sweat_smile:
zitra jdem na nausnicka tak mam z toho nervy uz ted, chudatko moje ale musime to zvladnout.....
jinak ja v tehu pribrala 17kg mesic po porodu jsem byla na sve vaze a ted 3 mesice po porodu mam -2kg ale bricho mam porad videt, zadne roviny se nekonaji potrebuje to zpevnit ale me predsevzeti jak budu cvicit se vytratilo nekde mezi kojenim prebalovanim a moji lenosti :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki s tim pribiranim je to ok.. vsak 8 kg je jeste dobry ne? ja mam sice jen 6 ale i tak pocitam ze min tech 10 naberu..
jinak s tou bolesti je to hnus.. a vim ze pri porodu to bude jeste horsi.. no ale tam budu vedet ze to jednou musi skoncit.. a bolest uz nebude.. ted me to muze chytnout kdykoliv...

jinak mimi sebou teda dneska pekne mrska.. kope a rejpe furt do pravyho boku.. na levym vubec nic necitim...
ale nejhorsi je kdyz si stouchne do mocaku nebo tam nekde okolo to je vam takova stiplava bolest.. az se kolikrat popadnu za brisko. :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám teda jen162 cm a v těhu jsem nabrala jen sedm kg a po porodu shodila devět, ale i těch sedm kg mi stačilo na slušný kuří oko, ještě tři dny před potodem mi to vypalovali dusíkem, au au, jsem se nemohla bolestí narvat do boty
12. dub 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho... kuri oko au au.. teda nikdy sem to nemela ale asi vim ze to je dost hnusny.. takze nezavidim.. me teda dost berou zada.. ale i chodidla.. je to des.. nemuzu najit poradny pohodlny boty ale to sem mela i pred tehu proste najit pohodlny tenisky je pro me umeni
12. dub 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem vyfotila pupika.. no ty blaho kdyz to porovnam s tim 16 tydnem.. toto vyskocilo.. tak uz muzu rict ze mam fakt tehu pupik a ne zarazeny prdy :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. dub 2010 ve 22:29 • bebinka123
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. dub 2010 ve 22:31 • bebinka123
bebinka :grinning: :grinning: :grinning: tady ses s těma reklamama asi trošku sekla :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky moje zlatý.-)
Omlouvám se, ale včera toho bylo zase tolik že jsem se na koníka ani nedostala:slight_smile:
hehe díky za komentáře foteček:slight_smile:)hihihiii

Koukám že problémy s kojením se tu ňák vyrojily:frowning2:to mě teda mrzí, já musím 3x zaklepat my pořád krásně kojíme a už máme 6640g:slight_smile:
Zítra jdeme na 1. prevenar a za 2 týdny na 2hexu..snad nebude zase hyperaktivec jako minule:slight_smile:
Bebinko jojo, tady s těhu módou moc nepochodíš:slight_smile:))

Svoji ty už přikrmuješ,jo?a proč?Já jen čekám kdy bude malému to mlíčko málo..ale zatím OK, a jsem za to fakt vděčná!!!

Hehenko a jak vy?Poradila ses?Opravdu nemá cenu se trápit, poradci jsou tu od toho a budeš mít klid, nemyslím že je váš stav optimální a určitě by se to mělo řešit, držíme palečky!!

Car a co vy?Ty už nekojíš vůbec?
Hypo super že je malá zase OK, třeba to byl jen spurtík:slight_smile:
Holky a už některému miminku rostou zoubky?myslím hypo, svoju a ver?Moje spolu-rodičky?..kamarádky malému asi rostou a to je o týden mladší jak my, je to možné????

...no nic, my musá´íme vyřídit pár emailů, proto jsem tak brzy vzhůru a pak jdu do fitka a lítat po městě a zítra na matriku nahlásit to slavné datum:slight_smile:))
krásný den všem!!!!
13. dub 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT zrejme ji moje prestalo stacit, tak ji nekdy dam na dopucnuti um. nekdy vypije 20ml, nekdy i 80ml...jak kdy. vetsinou ho ma odpol a vecer. ale porad kojim. a ty zoubky- uplne klidne. kamaradky chlapecek mel zoubek uz na konci 3m :grinning:

Dobry den :dizzy_face:

Nejsou tady nahodou reklamy zakazany???????????????????
13. dub 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak nam zoubky nerostou ale slintame pekne :slight_smile: a rust uz muzou, znam mimino co zacalou zoubkovatet ve tretim mesici....
13. dub 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bebinka, jaký baculky?a koukej mazat :rolling_eyes:
13. dub 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bebinka Do příspěvků nevkládej kontaktní údaje na firmy. Můžeš zmínit jejich jméno, ale adresu, telefon, e-mail, web apod. do diskuse nepiš. K zaslání takovéto informace využij interní poštu nebo e-mail.
Pokud jsi firma (nebo reprezentuješ firmu nebo jsi z firmy, a tváříš se, že nejsi), nepiš do fóra (ani o věcech nesouvisejících s tvojí firmou). Firemní prezentace je placená a bezplatná prezentace je ve fóru zakázaná.
13. dub 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji aha, ale hlavně že je malá happy,ne?.-)
Tak já mizím do fitka, s těma zoubkama jsem teda zvědavá kdy to potká nás, já měla za to, že až v 6 měsících:slight_smile:))ale slyšela jsem i že se mimi narodilo se 2 zoubky:slight_smile:))
papapapapapa holky
13. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :slight_smile:

teda neda mi reagovat jak psaly holky,ze jim decka chovaj ikdyz nechtej,cetla jsem v knizce o mimi,ze kdyz se chova,presto,ze nechce (coz znam u naseho malyho,on uz proste neni davno chovaci a nejstastnejsi je,kdyz lezi na svem "hristatku" v obyvaku a muze zkoumat) a matka pozna,ze to dava najevo,tak se chovat nema,dospeli by to meli plne respektovat,protoze tohle diteti muze zpusobit stres diky kteremu se mu pak zdaji v noci zle sny a budi,protoze snivaji 4x vic nez dospelaci,proto at si radsi nekdo z pribuznych nafoukne pusu,ale hlavne,ze bude spokojeny moje dite,ne :wink:
13. dub 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem teda vcera byla totalne ko procaprtali jsme vcera venku 4 hodiny,jsem odpadla v 9 a stejne bych spala dal,no jsem zveda co bude dneska za rodeo zkusime zase bastit rukama chlebik s maslem,to jsem zvedava,o vikendu jsme zkouseli mandarinku a to byl hysterak,on je Onda desne linej papat sam

zoubky se u nas trefily opravdu do 6.mesice
13. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak barunka si porad brousi dasnicky, porad slinta a porad neco cumla.....zrejme se tam uz neco chysta:slight_smile:
13. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu přesně moje řeč, Renatka je nejšťastnější na zemi s hračkama, a ne když ji někdo bezdůvodně tahá a omezuje ji v pohybu, Já ji chovám jenom když to vyžaduje, když blbnem, nebo když chce utěšit. Zoubky se u nás asi taky už chystají, cokoliv má v ruce, ihned strká do pusy a hryže i vysloveně tvrdý hračky, musím jí to pochvíli vzít, by si rozedrala dásně.A slintá o sto šest, kromě toho ještě pořád ublinkává, hlavně když je z noci mlíčko hodně vodovatý. takže pořád mám pod ní plínu, tři denně jsou úplně promočený
13. dub 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi jako Onda taky slintal a ja myslela orad,ze uz je to ono,ale nebylo,poznala jsem to az podle boulicek na dasnich,ale ty spodni se nenalejvaj,jen ty vrchni tam uz je videt kdy to bude
romi malej se taky rad pomazli a jak,je to krasny,kdyz ho zvednu jdem treba na prebalovak a on se cilene prituli :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyz prijde navsteva tak proste nechce jit z ruky do ruky a proto taky umi dat najevo,ze uz i tchyne pochopila,ze nechce byt porad na ruce
13. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nějak nestíhám sem chodit. Malej je sice hodný, ale musím dělat věci do školy. Teď mám chvíli čas.
Probírají se tady zoubky. Pokud by se bral růst zubů podle slintání a toho, že si mimi strká věci do pusinky tak náš malý by měl zuby už snad od měsíce. Slintání může znamenat růst zubů ale taky nemusí. Stejně tak když si strkají věci do pusinky. To strkání totiž může znamenat i to, že dítě objevuje věci kolem sebe. A pokud jde o děti které se narodí se zoubky tak když jsem byla na porodním sála, rodila vedle mě paní, která porodila holčičku s dvěmi zoubky (bylo to i v televizi). Ty zoubky jí ale museli nějak vytrhnout, i když absolutně netuším jak.
Psaly jste si tady o tchýních. No já už jsem to tady kdysi rozebírala. Moje tchýně je bohužel ekzot, ale co nadělám. Je to máma mého přítele a tak nějak se s tím budu muset srovnat. Ale pokud jde o malého tak to taky dělám psí kusy když něco. Třeba před Velikonocemi jsme byli u nich a ona pořát, že už může přece papat tak ať mu ho dám. VNucovala mi to čtyřikrát, když jsem jí rázně řekla, že malému začnu dávat příkrmy až v půl roce a že rozhodně nezačnu první sladkým banánem aby mi pak nejedl nic jiného. Tak se skoro urazila. Ale mě je to jedno. Je to moje dítě tak si budu dělat já co chci.
Uf to jsem se zase rozjela.
13. dub 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky... tak nam venku krasne sviti slunicko... a ve 2 mame kontrolu u dr.. tak se tesim.. :grinning:
13. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zvire je vzhuru tak my jdem zkusit ten chlebik a pak prijdem
13. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu tak dobrou chuť.
Luci tak to Ti závidím to sluníčko. U nás prší. :frowning2:
13. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nase amalka je zatim tahaci mimino, porad chce byt v naruci aby poradne videla kolem sebe, to pak cuci s otevrenou pusou a zira jak puk :slight_smile: musime s ni chodit po byte a vsechno ji popisujem... zatim neknuci kdyz si ji veme do naruce babicka nebo deda, sem tam teta :slight_smile: jinak se s ni nikdo netaha :slight_smile: dnes jsem ji vazila a spurtik se nam podepsal na vaze uz ma skoro 5900g
tak za hodnu razime na nausnice tak jdu nachystat oblecky
zatim paaaaa
13. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek