• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
svoji, co nám to děláš, Barča potřebuje zdravou mámu, pošli manžu na procházku aspoň jeden den v týdnu a naprosto nic nedělej, pusť si muziku a vypni
hehe, jsi statečná holka. když se mi Renatka vzteká u kojení, tak ji narovnám, dám si ji tak aby jakoby seděla obkročno na noze, ale podepírám ji pod zadečkem, tak,že mám, zepředu ruku, opírá se předkem hrudníku o mé předloktíTrochu ji naklonim dopředu,když tam má vzduch, tak krkne nebo se jen uklidní a pokračujem dál v kojení, někdy zabere na poprvý, někdy na potřetí. Je to u nás úplně běžný, někdy řve, jako kdyby jí na nože brali
Taky jsem zvědavá na dvojčátka, budou tady co by dup, tol už bude mít taky miminečko brzo u sebe
taky nejsem proti soukromé skupině, aspoň sem nebude lézt nevyžádaná reklama
13. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

adell tak ani nepamatuju kdy jsem tě tu viděla naposled ale super že jsi na nás nezapomněla :grinning:

Pro soukromou skupinu jsme všema deseti!! Já vyloženě čekám na to až bude :sweat_smile: :grinning:

Já taky nejdříve kojila a pak dokrmovala..nejdřív stříkačkou přes prst a pak už z lahvičky..a i když už z té lahvičky tak malá pořád sála dobře..

Holky to je venku zase hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zuzik možná něco řekl hehe.. ale to se dozvíme až za pár tejdnů... :grinning: :grinning: :grinning:
svoji uber, pustila ses do toho maminování až moc..
13. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja tu furt ujizdim na tom cokoladovym dortu co manza vcera pekl.. ty blaho.. to musim radsi nakrajet a dovest jeho rodicum pac bych to sezrala sama.. .a to by asi nebylo dobre haha,...

mimi sebou opet haze... ale za pul hodky vyrazime k dr a uz se moc tesim.. a pak mame kontrolu zase za 3 tydny..
13. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je uplne nadherne.. holky tak dneska se rozhodne zda sme poridili domecek nebo ne.. maji nam volat do hodky tak tu sedim jako na trni.. :sweat_smile: :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI nene nevím :slight_smile:)) jen tipuju :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a pořádně si spinkni :slight_smile:

tak... teď jsem to teda ještě udělala tak, že jsem odstříkala do lahvičky, a pak jsem ještě přidala premiérově Nutrilon. a i když odstříkávání trvá, tak to bylo celý za půl hoďky hotový :dizzy_face: akurát teda jak jsem při tom odstříkávání předehnutá, tak mě lehce bolí celej člověk :slight_smile:))
mno a až si to moje zlaté dáchne, tak zkusíme kozu i bez kloboučků... když to nepůjde, tak holt budem kojit s kloboučkama dokud to půjde.
13. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky je možný, že u toho odstříkávání funguje, když malej pláče? se mi už 2x stalo, že v tu ránu začlo mlíko doslova týct a to i z druhý cecky, až jsem to musela chytat do vršku lahve, bo to by byla škodáááá :slight_smile:)))))
13. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo LUCI děláš mi chutě..... áááááá :slight_smile:))))))) držím palce na kontrolu i na domeček... tfuj tfuj!!! :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé a zdravím ostatní... :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpet...
blahu nezda se mi 6kg moc ale amalka posledni mesice skoro nepribirala vzdy tak kolem 80-100g za tyden a ted skoro 250g za tyden, tak jsem rada ze jde vaha nahoru....
jinak souhlasim se soukromou skupinou
a k nausnickam, noooo mame to za sebou a jsem rada, amalka rvala jak tur ale uklidnila se jak jsem ji vzala do naruce, byla jsem v cekarne a slysela jsem samozrejmne jako bych byla s ni v ordinaci
ma to pichany takze pekne krvavy a mazem framykoinem.... za dva tri dny to bude zahojeny.....
13. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe nevím jestli funguje to, že když mimi pláče tak víc teče mlíčka, ale všeobecně co jsem si přečetla o odstříkávání platí, že když máš mimi u sebe, taky přitom piješ horké nápoje tak se mlíčko spouští líp
Sac já vím nebyla jsem tady dlouho. Nějak nestíhám, ale napravím to.
Holky taky bych se s někým ráda poradila. Je normální to aby mi maly třeba třikrát za den kadil? Přece jen už je dost velký aby takto kakal. Jsou to asi tři dny co to tak máme. On to není průjem, ale trochu jsem znepokojená, protoře dřív jsme to tak neměli.
13. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to my měli 6340g ted v pěti měsících. Prostě náš bobišek je trošku drobnější.
13. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
adellaide nase amalka je sice mladsi ale ma kazdy den i vic jak 3 pokadeny pliny.... od narozeni, ja se spis desila kdyz nahodou mela za cely den jenom 2 plinky pokakany....
svoji s tim kojeni to mam uplne stejny jen nedavam flasku, amalka se porad u kojeni propina rve odtrhava otaci hlavu pak zas hladove hleda cecek a porad dokola..... dela to tak od cca 2 mesice a uz jsem si zvykla ze dela proste sceny, jelikoz ale pribira (podle me pomalu, podle dr. to staci) tak to neresim..... jo a kojim z obouch prsu protoze vetsinou se na chvilku uklidni kdyz prsa vymenim.....
13. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel tak to náš Denísek má ve 3,5 měsících víc než vy v 5,5:slight_smile:))

Hehe mě taky mlíko stříká když malej brečí, je to normální a nebo když jsem nahá a meju nádobí teplou vodou tak mi taky začne kapat z bradavek:slight_smile:)ale tuhle malej křičel a mlíko mi stříkalo na zem:slight_smile:)hahahahahaha

Tak mi hlavně pak dejte vědět až ta skupina bude soukromá, ja za hoďku mizim na ruštinu tak ať vás pak najdu.-))

Jo a Zuzik bude rodit CS?A teda př. týden nebo jak to je????se těším.-)))na dvojčátka naše prvosenkový první..Jo a toltec už to má taky za pár..no a pak už jen Luci a Nuki a jsme všechny maminky,co??.)))
13. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jinak my od čtvrtka kakáme jednou za 3 dny...hořčici:slight_smile:))
13. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdyz se bavite o tom mliku kdyz dite breci tak taky prikyvuji, dnes jak mala rvala kdyz ji pichali nausnicky tak nez jsme dosli domu tak mi prsa malem praskla jak se najednou nalily.....
hehe to je des s tou tvou jizvou....... ja si na tebe minuly tyden vzpomela byla jsem za kamoskou u apolinare rodila cisarem (druhy dite prvni rodila normalne) a covece cipera, rikala ze daleko lepsi porod cisarem, normalne behala po chodbach jako by ji nic nebylo (byla jsem tam 3 den po porodu) jizvu vubec necitila a rikala ze vic orvana a bolestiva byla po normalnim porodu
hold to ma kazdy jiny......
13. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
add ta soukromá skupina - to asi musím založit nový téma tam což? jsem si nějak myslela, že z tohohle tématu uděláme nějak soukromou sk. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo HYPO, tak to čumím... 3 den po porodu a jizvu necítila jo? to je masakr... :sweat_smile:
13. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi citila prece jen ji rezali ..... ale prej uplna pohoda hlavne ze muze sedet a nekecam po chodbach behala uplne v poho, ja cekala jak ji najdu na luzku zkroucenou a byla s nami na chodbe a vypadala jako by ji nic nebylo..... to ja vypadala hur diky hemeroidum jeste 3 tydny po porodu
13. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo asi to má každý jinak, záleží jakou má hojivost a taky co mu píchaji:.))hihiihihihi, jestli byla pod práškama, tak se nedivim že tam lítala:slight_smile:))

hehe tak klíďo založ novou sk., stejně už tu máme zase přes 500příspěvků, ať jsme čerstvounký prvosenky:slight_smile:))hoď tam prvosenky VIP:slight_smile:))
13. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat a kolik má váš Denisek?¨
Hypo já vím právě, že menší dětičky tak kakají, ale myslela jsem, že větší už ne. No tak uvidíme. Když tak se zeptám doktorky až půjdeme na půl roční prohlídku.
13. dub 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
13. dub 2010 v 15:05 • cassiopeas12
Cass pokud si budeme chtít něco koupít tak se koukneme samy. Reklamu nám tady vnucovat nemusíš.
Hehe založ prosím tu soukromou skupinu.
13. dub 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočandy, jdu vás rychle přelouskat....
13. dub 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel v pondělí vážil 6640g:slight_smile:)
..teda tady se s těma reklamama roztrhl pytel, ale myslím že vám to stejně smažou:slight_smile:)ale díky za rady:slight_smile:))

monči ahoj:slight_smile:)jak je???
Hehehe omrknu to hned...
letííííííííííííííííííííííím na ruštinu tak zatííííííííííííííííííííííííííííím:slight_smile:))
13. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo tak držím pěsti na náušničky, ať se vám brzo zahojí :wink: Téra brečela jak želva :frowning2: ale nevím nevím s tím zahojením za dva tři dny....nám se to hojí ještě teď a taky jí to dost hnisalo :unamused: my jsme to ještě vysoušely 60% lihem a ak mazaly framykoinem :wink: jinak Terez ve 3 měsících měla 6,40 :sweat_smile:

probíraly jste tu zoubky, Terez už má dva dole a holky :cry: :cry: :cry: v neděli a včera se tak vztekala, až mě kousla, ale to je tak strašná bolest :cry: kojím dál, ale tečou mi teda u toho slzy, protože mi těma ostrýma zoubkama nějak natrhla, naštěstí krev netekla, ale fakt auauau :cry: ale už vím jak na ni :wink: na kojení.net jsou rady jak na kousavý mimča, tak to musíme holt praktikovat...

Svoji, tak ať se z toho brzo dostaneš :wink:

Zuzi ono se to fakt blíží mílovými kroky :astonished: :dizzy_face:

Hehenka stále bojuje, to je dobře :slight_smile:neboj zvládnete to a asi bych zkusila to jak radí Adel a nebo pak už jediná poslední možnost ta laktační poradkyně...
jinak jsem taky pro soukromou diskusi :slight_smile:

Adel, naše Terez taky kadí třeba 4x denně, jak kdy :wink: takže je to asi normální...
13. dub 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sme zpet od dr... miminko sebou krasne mrskalo.... lezi tak jak ma.. hlavickou dolu.. takze sem rada.. i kdyz mi rekla ze se klidne muze jeste otocit.. zmerila mi pupik... a mam to co bych pry mela mit.. ale ta vaha holky.. jejda.. ja se uplne lekla.. tak si prectavte.. 24.listopadu sem vazila 54kg ..24 brezna 59.5kg... a dnes 13 dubna 62.6kg no ty blaho a ja si furt myslela ze nepribiram haha... jinak mame naplanovych dalsich par kontrol a mam si pry domluvit vylet po porodnici abych vedela kam pak pujdu a tak podobne... takovy predporodni kurzik... no je to sranda... a kouka na me.. a rika.. a vy vite co budete mit? ji rikam ze ne ze chceme prekvapko.. tak na nas koukla.. a rika ze si mysli ze to bude holka.. :grinning: :grinning: to je presne to co sem chtela slyset haha.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gratuluju, že je mimi hlavičkou dolů :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám holky na ty problémy s kojením...S kloboučky zkušenost nemám, ale Hehe klíďo zavolej té laktační poradkyni..
A jsem pro soukromou skupinu :grinning:
13. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek