• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
a kamarádka koukám mluvila pravdivě, když říkala, že porodem všechno začíná... a klid je v podstatě až po šestinedělí... :sweat_smile:
5. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe kolem labsky boudy...od vrbatovy....to je asi nase nejobl....ale v podstate se me tam libi vsude :grinning:

blahu diky :dizzy_face:
5. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko klid,tak ja mela tu pistovku a byla jsem max. spokojena,mozna radsi pockej,co pak ta pistovka,nebo jak budes kojit,nez das investici do neceho,co by pak bylo zbytecny

a to sestinedeli,jak kdo,treba pro me to holky bylo asi nejklidnejsi obdobi (jit si lehnout s mimcem treba 4x denne,da to hodne sily a pohody,ikdyz je to jen hodinka),ale hlavne se asi v tom obdobi nejvic nauci zenska poznavat sve ditko a druhy place :wink: zadnej strach baby,vy to vsechny zvladnete na jednicku s hvezdickou :grinning: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem dosla z prace... ty blaho 7 hodin a mam hotovo... mela sem krasnou prestavku pul hodky hodila sem nozky nahoru a zavrela oci a pila jedla pila jedla hihi... dneska mi to docela uteklo zitra mam volno a v utery taky.. takze to je dobry... a tak co je tu noveho... zdravim vsechny... :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ja mam uz upeceno...... zvladla jsem sest druhu a uz nechci cukrovi ani videt..... s tim brichem se fakt neda nic delat :slight_smile:
ted jim lnene seminko a to je teda peknej hnus...... stesti ze malinik se docela da pit ......

jinak ja odsavacku zatim nemam zadnou, az podle toho jak nam pujde kojeni, koupit se da vsude tak to nejak zvladnem :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo.. tak to si sikulka..

holky ja mam snad ty nevolnosti az vecer.. to je des.. cely den v praci dobry... a jen dojdu domu sednu a uz mi zacina byt divne od zaludku... ach jo... :unamused:
5. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, krásnýho Mikuláše přeju:slight_smile:)
Teeda Amal, ten popis porodu snad ani nechci:slight_smile:))
No my máme za sebou to focení, bylo to naprosto úžasný, fotečky budou asi za 10dní:slight_smile:)se těšte, my se strašně těšíme:slight_smile:

Teď tady je ohňostroj, dali jsme si mikuláše, i s našima, bylo to super, máme plno ňaminek a ovoce a oříšků.-)))
Svoji a jak ti je??
Jo a dnes mi konečně došel ten poporodní pás, tak super!!!!!
Luci já měla celé 4 měsíce nevolnosti denne od 17.50 až do usnutí:frowning2:(ale pak to přešlo a bylo moooc fajn:slight_smile:
5. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli taky u nasich, dostali jsme dobrutky :grinning:

LUCI no parada, s prestavkou je to lepsi, ze....a me bylo blbe hlavne odpoledne a vecer, ale zas mam kamaradku, te teda bylo blbe porad, ale nejhorsi to mela rano a i v noci, kdyz byla curat, tak predtim, nez vstala musela neco snist jinak by blila....to same rano a pres den...chudera :confounded: a ty jsi ted 10tt a uz to potrva tak mesic a bude dobre :wink:

CAT no dnes docela dobry, jen podbrisek poboliva no, ale to uz asi ted bude porad...

Celou noc se me zdalo o McDonaldovi, zitra jedeme do Hradce na vylet a musim tam neco sezrat nebo se neznam....naposledy :sweat_smile: :grinning:

HYPO tyjo, to ses dobra :astonished: ....a nemas nutkani to snist??? :sweat_smile:
5. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji holky za podporu... nejhorsi mam stav kdy jakoze brecim a zaroven se smeju ach jo.. ja fakt skoncim v blazinci.. dneska pujdu hooodbe brzy spat... udelam nadobi nebo to hodim do micky a kaslu na to...
no jak me se chce spat to neni mozny.. pritel jde kazdou chvilky do prace takze to do hodky asi taky zabalim a pomazu..
5. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

jak se mate???

koukala jsem ze tu byla amal...jsem rada ze jsi spokojena i presto ze mate problemy s kojenim a tebe vsechno boli....to je nejdulezitejsi byt psychicky v poho :wink:

hypo no ty jsi teda rychlik s tim a teda skladam poklonu!!!

holky myslite si ze je jeste brzy nechat tatku aby hlidal davidka a ja si vysla nekam s holkama???me to prijde jeste docela brzy,a stejne si myslim,ze na Davidka budu porad myslet,jestli mu je dobre a tak...ja mam strach aby treba nebrecel,protoze tam nejsem,ale snazim se ho zvykat i na ostatni aby mohli babicka s dedou obcas hlidat,ale takhle by hlidal asi Milan a uz az na vyjimky spi celou noc,tak ja nevim...mam strasnou chut na chvili vypnout a jit nekam s holkama zaparit,ale mam blbej pocit ze je jeste brzy :unamused:
5. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI tohle je individualni a rozhodne si to udelej podle sebe...nikdo ti nemuze nic vycitat ani urcovat.....spokojena mama znamena spokojeny dite :wink:
5. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam ze tu amal popisovala svuj zazitek.. no ty blaho... asi je to fakt kazda si to prozije jinak...
budu drzet palecky aby to krmeni se zlepsilo...

jinak jdu asi lehnout.. udelam nadobi a povalim... zitra nedele se nehnu ani na krok.. nastesti varit nemusim jdeme ke starym na jidlo.. diky bohu

tak dobrou holky
5. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to je blbej sobotnim vecer,davaji samy chlapsky filmy :rolling_eyes:

HYPO mas muj obdiv,ja teda par tejdnu do porodu nemam,ale fakt se mi nechce pect ani tak :grinning: :grinning: :grinning:

SVOJI to se musi ukojit chute a dej si tam za me zmrzku s cokoladou,ju :grinning:

LUCI preju ti aby to preslo,ikdyz asi te to bude jeste chvili trapit :unamused: ale to zmaknete :grinning:

EFI jak byl malej v nemocnici se zanetem,tak jsem tam s nim byla od pondeli do patku a v patek me stridal manza a byl tam s malym az do nedele,takze hlidal.ja mela koupeny listky na koncert,no sice jsem na maleho porad myslela a rikala si co se deje,byl to zaroven divnej pocit,ze nejsem s nim,kdyz jsme spolu byli od porodu prakticky nonstop,ale zaroven jsem si strasne uzila ten klid a casik jen pro sebe a tatka hlidani zvladnul na jednicku :grinning: :grinning: :grinning: takze jak to budes citit ty,ale u nas to bylo v pohode,na vic mas snad taky pravo si odpocinout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

CAT tak to se tesim na fotecky :grinning:
5. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...

hehenko..promin,uz nic menit nebudu,slibuju....a vyfotis se mi v tech kosilkach?me ete nedorazili :frowning2: asi v pondeli

svoji-..mam radost ze vecicky pustili..a jakpak vam je?

amalky zlaty..konecne jste tu zas s nama..jste obrovsky sikulky a vsechno krasne zvladnete a mala bude bastit za chvilku jedna basen sama.. :wink:

blahu..copak ten vas jedlik?kdy budete pridavat neco k mrkvicce?v tydnu?

a kdepak je ange?snad uz ji je lip
5. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul já jsem tu :grinning:
ahoj holky..
měli jsme dnes na návštěvě neteřinku, včera už taky nebyl čas :slight_smile:
mám teď rozdělanou objednávku na ten šátek na nošení, vyjde mě na 2000Kč...co vy na to?
5. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..ahooj..uz jsi zdrava?jinak se satkem netusim,vubec nevim cenovy relace a jaky jsou dobry
5. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul už jsem zas v pohodě...bacila jsem zahnala :slight_smile:
si říkám, co je to venku za rány a on nejspíš Mikuláš :grinning:

koukala jsem, že tu byla Amal..ty vago, to byl teda porod, je to statečná holka :slight_smile: to krmení se taky brzy zlepší..i my jsme krmili stříkačkou a pak jsme se na to vyprdli a Vendulka baštila už moc pěkně :slight_smile:

asi ho objednám, dám si ho pod stromeček.. :sunglasses:
5. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG ahoj poblijonku :grinning: ta cena je dobra.... :wink: asi zalezi jakej to je typ...

CAR ahojky...jo, dneska je to dobry, jen poboliva podbrisek, ale to uz asi ted bude porad...mala se ted strasne hybe, asi uz ma malo mista a tlaci ji vsechno...me to teda taky tlaci....a jak vy, carculky?
5. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..no ja byla u tatky a bylo moc fajn,je zlatej...ale jsem posl.par dni naka hotova,v pa jsem zrusila cvico,dnes jsem teda jela za tatkou ale chvilema taky nebylo nejlip a doma uz pak vubec ne..ryma jak prase,hlava tresti a celkove nic moc,tak hajam...

svoji a kdy si tipujes ze tak porodis?driv nebo ete za dlouho..nakej pocit treba nemas?
5. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Svoji, dle kamarádky je to asi ten nejkvalitnější co může být..má ho taky..tak jsem ho objednala :sunglasses:

dobrou noc holky...Svoji, Barunko, Carcul a Sofinko :slight_smile:
5. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG dobre jsi udelala :sunglasses:
5. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR hadam, ze to bude jeste v prosinci a ze to zas az tak dlouho trvat nebude....ale na druhou stranu radeji pocitam s tim, ze budu 10dni prenaset :grinning: :grinning: :grinning:
a radeji lez jako....v dnesni dobe chripek....a nikam nechod!
5. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, popsala jsem porod do ala a jdu krmit.
5. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang,tak kdyz je s nim spokojena tak myslim zes udelala dobre,ze vis do ceho jdes a je ozkousenej..dobrou ang :wink:

svoji..no v po musime do prahy..tak se musim dat trosku do kupy zitra..no a beztak mi zas pondelek zkoli a z cvica bude prd :angry:
5. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko..já nemám slov jak to popisuješ :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL jezisi :astonished: ....v pameti me utkvely ty haky....to zni teda hrozne....samy haky....ale zase jako je na tobe videt, ze to stalo za to :wink:

CAR no nevim nevim...nemela bys mezi lidi zvlast, kdyz nejsi uplne ok :wink:
5. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..no ale ted jsem se merila pac jsem si prisla na horecku a nemam :grinning: tak aspon ze tak..no uvidim jak mi bude ale fakt bych tam akutne potrebovala..

amalko...tyjo teda smekam pred tebou,je fakt videt jak mala vse vynahradi,jsi sikulka zes to tak zvladla
5. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si ten porod precetla jeste jednou....a jeste jednou....a uz me utkvely i jine veci nez jen ty haky :sweat_smile: :grinning:

ja uz se snad fakt tesim na ten nas....a jsem uplne zvedava a napnuta :grinning:

CAR taky me vcera prislo, ze mam teplotu a nemela jsem, nastesti....no zvaz to no :unamused: ....ale zitra poctive lezet!!!
5. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: CAR mmch, koukala jsem ti ted na brisko...a musim uznat, ze se tam neco rysuje :grinning:
5. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalko krasnej popis,jsi opravdu statecna,byl to opravdu porod,ale dceruska je ta nejrasnejsi odmena za to :wink: :grinning: (to ja teda pri cteni tvyho porodu ocenila cisare :grinning: )
5. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek