• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
svoji..zitra nevylezu z postele,nanejvys kdyz pujdu do kuchyne pro mnamku :grinning: ..no vidis-jsem to rikala..a to je zas uz vetsi :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR dobre :wink: :wink:

Dobrou noc vsem :dizzy_face:

Jeste mam takovej zvedavej a mozna trapnej dotaz....ale RODI SE V PONOZKACH???? Me bude asi zima na nohy :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ty jdes uz spinkat?tak dobrolu

jinak o tom sem nikdy nepremyslela ale proc by ne :grinning:
5. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooj holky... tak jsme byli v kině na novým českým filmu ZEMSKÝ RÁJ TO NAPOHLED... a rozhodně nedoporučuju ... děs... možná se to vyloženě nehodila do kina, a doma by to bylo lepší...

jinak pro Pražandy - Village Cinemas a Palace Cinemas mají od čtvrtku akci - vstupný 50.-
tak hurááá do kin :slight_smile:)) ale snad na lepší film :slight_smile:) :grinning:
5. pro 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jak jsem sem psala,tak me pak sel Milan masirovat nohy a zada a ja vytuhla az do ted :grinning: blahu mas pravdu,samy chlapsky filmy,ale me to dneska neva,kdyz me chlap namasiroval,aspon se mel pritom na tom na co koukat a mel na masirovani chut :grinning:

amal krasne jsi poslala porod :slight_smile: me zase utkvelo to a musela jsem se pritom smat,jak si psala ze jsi rikala,ze se poseres a manza s mudrou ze se neposeres :grinning: hlavne ze uz to mate za sebou...

svoji ja mela celou dobu na sobe ponozky,protoze jak jsem rodila v lete tak kvuli vedru venku a bakteriim tam meli trosku chladneji,ale jak jsem sla tlacit tak mi ty ponozky samy sundali...nevim proc,ale rikali,ze ponozky ne

no a fakt uz se tesim,az sezase pekne ustrojim,namaluju,nacesu a vyrazim mezi lidi!!!casto na to myslim,jaky by to bylo fajn,takze az budu mit prilezitost tak asi vyrazim...

holky dobrou!!mejte se krasne
5. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL jsem se nefotila, neb jsem si říkala, že když už jsi objednala, tak ti brzy dovalí... tak se blejsknu ještě teď... teda snad se donutím :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak huš to stahuju CARCUL :slight_smile:)) co já bych pro tebe neudělala... svlíknout, navlíknout do košilek, svlínkout a zase se normálně oblíknout :slight_smile:)) :grinning:
6. pro 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR tak to máš v IP .) nejlepší se mi zdá ta s těma kytičkama... bála jsem se, že by z toho mohly lízt prsa - jak psaly holky - ale teda vůbec - je to perfektně ušitý! ta modrá je v prsou trochu volnější, ale taky myslím, že k rozhalení dojít nemůže... :slight_smile: a ta růžová je též fajn, vypadá bře, jen teda tam si myslím, že po kojení bude nutný to nití chytnout, to ta vkládka je menší asi než by měla být a trochu se to odhaluje - ale celý prsa rozhodně ne, jen kousek - vadí jen to, že to navypadá pěkně, ale to je fuk - - - uvidíme, která bude nakonec v praxi nej :slight_smile: :wink:
6. pro 2009 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a teda rozhodně nelituju, jsou super.... takový úžasný košilky jsem nikdy neměla a rozhodně se v nich dá spát i pak že jo :slight_smile:)) no prostě paráda i za tu cenu - jak je to prostě na postavu krásně vypasovaný - střih pod prsa, v bocích zúžený, no prostě jsem nadšená, že jsem šik i do postele... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno vidíte.. fusky přímo k porodu... :slight_smile:
6. pro 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty blázne... 29tt... a zase se divím.. :astonished: uf uf fakt to hnusně kvapí...
6. pro 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásnou neděli přeju!!!2.adventní, to snad není ani možný...musím dokoupit dárečky:slight_smile:)

Tak poslední pračka vypraná, vše vyžehleno, ještě vymyslet v čem půjde malej z porodky a zbaleno už máme:slight_smile:)ještě ty nové dudlíky:slight_smile:)))

Amal, jdu si přečíst popis porodu:slight_smile:
tak ange má vybraný šátek, super:slight_smile:
Carcul už se rýsuje bříško,
Hehe já jsem slyšela že ten film nic moc:frowning2:
Effi, nebooj, tatinek se postará, jen ať si zvyká:slight_smile:)
Blahu a jak je na tom Ondrášek???
Svoji mě taky podbříšek občas pobolívá, myslím, že se to tam už asi chystá pomalinku ale jistě:slight_smile:)
6. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!

Hezkou nedeli prejeme :dizzy_face:

Dneska bude McDonald...huraaaa :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. tak konecne je tu nedele.. .planuju nedelat skoro vubec nic.. max zapnu pracku a je to... :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem přidala pár prvních foteček, ještě to jsou teda tzv suroviny, než se to upraví v PC, ale jsou už teď úžasný:slight_smile:))

Amal ten tvůj popis mě rozbulel, už mám asi tu hladinu hormonů na krajíčku:slight_smile:))hihihihi NÁDHERNÝ!!!!
6. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat to je nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: hrozne vam to slusi :dizzy_face: jsi moc krasna maminka :wink:
6. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no na některých fotkách vypadám jako když mi ulítly včely:slight_smile:)hihihi, ale včera jsme jich nafotili asin 500, tak prý za těch 10 dní budou už ty nejhezčí upravené, tak na ty se těšte víc:slight_smile:tohle je taková ukázečka:slight_smile:))
6. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hrozný a krásný zároveň... jsi statečnice! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT krásný fotky! Denísek bude model :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

všechny zdravím a zas jdu... jedem trochu výletit a pak si skáknu ke kadeřnici. snad po cestě kooupíme i ty barvy na malování konečně... ahoooj
6. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat moc vám to na fotkách sluší..moc a moc a moc :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat moc krásné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :grinning: :grinning:

hehenko..kosilky paradni a nejvic mi prijde ze sedi ta kytickovana :wink:

cat..no teda,vam to ale slusi..nadherny fotecky..se tesim na dalsi :grinning:

eff.si vyraz :wink: davidek to s tatkou urco zvladnou
6. pro 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem udělala konečně věneček na dveře, je sice hroznej ale můj :grinning:
Efi já už byla několikrát bez Vendulky a vůbec jsem jí nechyběla :wink:
6. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange ahuuj
6. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zase čekám kdy se Vendulka vzbudí.. :slight_smile: takže až neodepíšu je to jasný
6. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange :grinning: :grinning: :grinning: jasny..a jak se mate holky?
6. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem tu ženy :slight_smile:)

CARCUL mě taky příde, že ta kytičkovaná nejlíp padne - i na ty prsiska :slight_smile:)

tož jsem ostříhaná - až lehce oškubaná :slight_smile:)) a je ze mě vyloženě kluk, bo pán mi to vzal nějako moc :slight_smile:)) ale nevadí - už jsem byla ostříhaná i stokrát hůř, takže to nesu statečně :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

a jdu krapet poklízet a tak vůbec .) tak zas pááá :slight_smile:
6. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak se nam pochlub jak ti to slusi :grinning:
6. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul tak malá ještě spinká, ale manžela chytla uklízecí mánie, tak jsem musela uklízet i já..
a chce mi nakukat, že ráno za oknem byl balíček od Mikuláše :grinning: ale vypadá to, že to tam dala tchýně :sunglasses:
6. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už slyším křik, loučím se ahoj ahoj :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek