• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
:fearful: jaj
6. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem se teď krapet znervoznilla holky... ANGE jdu v pátek...
6. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe tak jim zítra zavolej co máš dělat..
6. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo ženy, neblázněte...
6. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jestli můžeš přijít dřív..
6. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jak jsem tak procitala ty diskuze, tak vetsina holek to mela i s primesi krve nebo spineni...i kdyz nekdo to mel pruhledny nebo bily nebo zluty....asi je to individualni...tak si rikam, ze treba u me to zatka ani nebyla....ten hlen ze me odesel uz parkrat od te doby....ted uz toho bylo vic v posledni dobe...kolik toho bylo u tebe?
6. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jak to popsat svoji, asi jako ty tu čajovou lžičku - možná krapet míň ... ale včéra jsme po nějaký době sexovali, tak jestli to není z toho, já fakt nevím... ale bylo to fakt naprosto jako želatina... :sweat_smile:
tož tak ze sebe nejsem moudrá teda, podbřuch mě teda v podstatě bolí celej den... objevila jsem to až když jsem navečer přišli...
6. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to určitě nic není... dyk já ještě nemůžu rodit, no že jo... :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko já myslím, že to nic nebude :wink:
jdu spát, tak dobrou noc :slight_smile:
6. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE brou :slight_smile:
6. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak treba to bylo z toho sexu...ze ste tam "naslehali" srazeninu :grinning: :grinning:

ja uz toho ted mela o dost vic a rikam si, co to vlastne je... :unamused:
6. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naslehali srazeninu... :grinning: :grinning: :grinning:
no tož mám to nějako řešit? volat dr. nebo tak?
6. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli tam nebyla krev ani spineni a jsi klidna, tak bych to zatim neresila....jestli te to znervoznuje, tak tam zavolej (a rekni mi, co ti odpovedel, pac me na hlen nerekl nic)
6. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na začátku 29. týdne mě to krapet znervozňuje, to jako jo...
6. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam hned rano zavolej!!!!!!!!
6. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak před chvíli zas... ale ještě o něco míň...
6. pro 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
*** brý pondělní ráno všem! :slight_smile: ***
7. pro 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu se oblíct a jedem na gyndu... noc byla taková dost divná, víc mi tvrdlo a bolelo mě břicho (třeba 3 x za 10 minut) a zase se objevil ten hlen... tak ať mám klid, bo jsem z toho byla pak už docela v panice...
tak zatím pá...
7. pro 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem... :dizzy_face:

tak jsem vás jen zběžně prolítla, četla popis porodu AMAL, určitě to stálo za to :dizzy_face: maličká je náááádherná :dizzy_face:

CAT má krásný profi fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a zdravím HEHENKU, vidím, že jdeš raději k doktorovi.... já ti zrovna chtěla odpovídat, že já tohle mívám po sexíku občas taky :wink: ..... ale klidnější budeš od doktora..... když ti do toho tvrdne bříško, tak raději upaluj a dej vědět, držím palce :wink:
7. pro 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda já se takhle vyděsila včera, blbli jsme s manžou a já se hrozně smála a ležela jsem na boku a najednou šílená křeč v bříšku a nechtěla přestat vůbec :confused: ....... až za chvíli se to uklidnilo a já naznala, že jsem si teda pohrála pěkně s břišními svaly asi, jak jsem se smála...... ale bylo to hnusný :frowning2:
7. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ a jak to vypadá... je to fakt jak želatina, dlouhý a táhne se to? já tam nechci trapit, jestli je to normální...
7. pro 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono totiž takhle přesně ty ženský popisujou tu hlenovou zátku... že to prý nejde s ničím zaměnit... :sweat_smile:
7. pro 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE juj ty jsi ještě tady..... pro klid duše si tam fakt zajeď.... mě tohle nikdy nenapadlo, protože mívám občas hlenovitý výtok a to mi doktor kontroloval a říkal, že to je ok :wink: a jinak po sexíku někdy i druhý den ze mě teče takový cosi, to nejde ani popsat, táhne se to, jako želatinu bych to popsala taky a je to většinou bílý, někdy do žluta :wink:
7. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt HEHE, že mě do toho nebolí bříško :frowning2: ani netvrdne.... a taky záleží jak dlouho máte po tom sexíku.... :wink:
7. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no v sobotu večer... a ten hlen se objevil včera navečer, a ještě 3x....
7. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a osobně si myslím, že kdyby byl nějakej problém v tvým týdnu, tak ti nebude takhle postupně odcházet hlenová zátka, ale rovnou začnou křeče, kontrakce, možná voda a valila bys do nemocnice.... :confounded: to jsem už slyšela.... ale ještě jsem nečetla, že by někomu takhle brzo odcházela hlenová zátka..... i když možný je fakt asi všechno, tak si raději zajeď k doktorovi, ať tě prohlídne a budeš mít klid :wink:
7. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nesnáším to, když se najednou děje něco, co jsem nečekala no.... :( a navíc když mě napadají stejný odůvodnění jako tebe a nejspíš to tak bude a já tam budu vyvádět... už dopředu si člověk připadá jako debil... :(
7. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE, tak to by mohlo být klidně po tom sexíku..... ale vůbec si nemusíš připadat jako debil, normálně se obleč a jeďte na gyndu a řekni, že se ti to nezdá, že ti docela dost tvrdne bříško a máš výtok a basta.... nijak to nemusíš specifikovat, myslím, že doktor na tebe mrkne a bude klid.... řekne co a jak... znáš to, raději 10x ze sebe dělat debila, než jednou nejet a pak toho litovat
7. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic tak jdu.... tady furt klikám refresh jak magor... :sweat_smile:
7. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky jen nakukuju :slight_smile:

Hehenko my jsme měli PC v ložnici a když malý spinkal tak jsme PC měla vypnutý :wink:
7. pro 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek