• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jj to si právě taky říkám.... málem jsme jeli už v noci na pohotovost... to častý tvrdnutí v kombinaci s výtokem mě dost teda znervoznilo... kdoví ale, jestli to taky nebylo už z tý nervozity...

tak pá já panikářka...
7. pro 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hehenko cetla jsem co te potkalo a radsi jed k mudrovi,radsi 100x zbytecne,nez jednou neco promeskat :wink: drzim palecky,snad to nic nebude a je to jen tehu vytok :slight_smile: neboj kubicek je v poradku!

prostejko nazdar zenoooo,no to vis blizis se v tehu tydnech ke 30,to ted bude casty a pri kasli,nebo kychnuti a tak :wink:
7. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj PETUL :dizzy_face:

ahooj BLAHU :dizzy_face: no jo, ale stalo se mi to poprvé a mě ještě ani nikdy nepotkalo to tvrdnutí bříška co tu každej popisuje, tak jsem se spíš vyděsila, jak to nechtělo přejít...... ale jinak v poho... drámo z toho nedělám....

HEHE ty raději fakt upaluj, klidně to mohlo být z nervozity, ale takhle jsi nervóznější ještě víc a to Kubíkovi neprospívá...... tak šup :wink:
7. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuju při snídani, manžel jel do banky a ke kadeřnici, pak se pro nás vrátí a jedem nakupovat..
jsem totálně nevyspalá, šli jsme spát v 11 a od jedné ráno se Vendulka budila buď po půlhodině, nebo po hodině, ve 4 ráno jsem krmila, vždy jsme u toho usnuli..Vendulka spí ještě teď..

Hehenko držím palečky, asi to opravdu bude jen cosi "našlehaného" ve spojení třeba s tím chladem venku :wink:
7. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj ANGE :dizzy_face: no jo, zlobivka malá, teď dospává :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Blahu ty máš krásný nový albičko :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky petulko,no to je dobre,ze uz mas PC jinde a muzes s nama psat :grinning:

prostejko,ja te chapu,cloveka vyjuka v tehu vsechno co je novy a neocekavany

ahojky ange,holka,tak to jsi si ale dala,co,nas asi ted taky bude cekat rustovy sprut,uz posledni,pak uz jen zoubky :grinning: :grinning:

holky tak jsem pridala novy albicko juknete,nasla jsem to jako skvelej napad od nikulky83,tu fotos s napisem to je svanda,necham mimine udelat na hrnecek jako darek k vanocum :grinning:
7. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukam,ze ange to vypartala driv,nez jsem o tom napsala,si hlida novinky v albech :grinning: :grinning:
BLAHu kráááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no holky je to baječcnej napad,hlavne na ty hrnecky :grinning:
7. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHu tak to bude mít babička určitě radost :wink: :dizzy_face: dobrej nápad......

jinak holky nám v sobotu vybuchla varná deska... :frowning2: vařila jsem na ní oběd a najednou buch, vyhodila pojistky.... už se nám to stalo jednou, když byla nová, prý tam měla odhalený drátek, tak raději vyhodila pojistky a nenechala se nahodit, než by někomu něco udělala.... tak jsem zvědavá, co to bude teď..... :pensive:
7. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mi došel mejlík z rodiny a čtu, že prcek vypije normálně až litr plodové vody za den :astonished: :astonished: :astonished: no bodejť jí tam pak nemá mít málo, když si to všechno vypije :grinning:
7. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a musim vam pochvalit broucka naseho,uz papame krasne na lzicku,otevira pusinku na kazdou lzicku,ty deti se opravdu uci rychle :wink:
7. pro 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko to teda jo on si ji vsechnu vypije a zvlast,kdyz maji maminku vysetrovat :grinning:
no napad krasnej,ale opravdu priznavam,ne muj :grinning:
7. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo BLAHU, tak to je malej šikovnej :wink: já chci taky takový hodný a šikovný miminko :grinning:

jo a naplno mě postihla těhotenská demence, ale se vším všudy..... včera jsem chtěla začít píct, jenže nejdřív jsem zjstila, že nemám kakao, tak jsem to odložila, odpolko jsme zajeli do obchodu a já celá natěšená, že udělám sádlový koláčky...... cukr byl, mouka byla, to kakao už konečně taky... ale co myslíte, nedošlo mi náhodou sádlo :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem s tím šlehla a šla si lehnout na gauč :grinning:
7. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU přesně tak, prďolka zlobivej :grinning: :grinning: :grinning: manžel mu včera domlouval přes bříško, že když si tu vodu pije, tak si ji tam musí taky dočůrat :grinning: :grinning: :grinning: no já měla dost..... jsem teda na ten příští týden zvědavá, co nám doktoři řeknou :wink:
7. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU NÁDHERNÉ FOTEČKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ange to mě moc mrzí :unamused: Ale nákupem si náladu určitě zlepšíš :wink:
7. pro 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko on nebude takhle sikovnej,jen ten nas broucek,ale i ostatni,prave,ze jedna maminka mi taky rikala,ze jeji malej se naucil na lzicku za 4 dny :grinning: no a domluvil mu tatka :grinning: peceni,no tak takhle to chce pect vzdycky,ne?

petulko dekujeme :grinning:
7. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no nevím, všechny dětičky takhle šikovný nejsou :wink: ..... nevím, jestli mu domluvil, to se dozvíme příští čtvrtek :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo ja mam zase dneska odpoledne litacku,musim k mudre malyho pro vyslednky moce,,do banky snad uz tam jsou penizky,ke svoji mudre nechat si napsat projimadlo do prahy,chci za fin.poradkyni (jelikoz jsme pocitali penize a proste nevychazime s tim rodicakem,tak chci po dobu matersky zastavit to co se platit nemusi,penzijni,pojistka,setreni malymu a tak)pak do dm dat delat darecky a nakoupit a pak do intersparu nakoupit :unamused: se zastavim az doma :grinning:
7. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko jsou sikovny,nemyslim,ze by nas malej byl genius :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak treba muj bracha byl taky v necem rychlejsi nez ja,v necem jsem zase byla rychlejsi ja :wink:
7. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak netvrdím, že váš malej je přímo genius, ale přijde mi jako šikovný miminko :wink: něco mu zase může delší dobu trvat, ale na tu lžičku se naučil dost brzo :wink: .... a to lítání nezávidím :pensive:
7. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu já jsem taky zvědavá jak to budem finančně zvládat :frowning2: No M mě pořád uklidňuje , ale mám trochu obavy ale zase si říkám, že jsou lidi na tom o moc hůř, prostě už nebudu kupovat věci bez rozmyšlení :unamused:
7. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rpostejko musim to dneks obehat bdem krmit flaskou ve sparu,akorat to prebalovani zase bude sila :slight_smile:

petulko to me ten muj taky uklidnuje,ale budeme mit cca 7000 na malyho padnou 2000,pak to je na jidlo,mobil,autobus,benzin + necekane vydaje jako jsou leky pro me,nebo ted jednu na vysetreni do prahy,do toho vanoce :unamused: sileny
7. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu my taky budeme žít z rodičáku :unamused:
7. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem rekla manzovi,ze to takhle nejde,ze nevim kdy a jestli budu shanet tatkovi ksefty,tak se musi zeptat on,jestli neda mu jeho tatka trosku vic penez,ted byl manza nemocnej tejden a pul a projevilo se to na vyplate,navic on ma paqr penez na cisto a zbytek bokem,takze se to pak projevi na dobvoleny a nemocensky :unamused:
7. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahhu my kdyby jsem si nebrali půjčy tak je to OK, ale za 2 roky už to bude OK tak to nějak vydržíme :unamused:
7. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těma penězma mi něco připomínáte :sweat_smile: ..... taky budeme žít jenom z rodičáku, takže teď se ještě modlit, aby ho naši chytří páni poslanci příští rok nechtěli zkrouhnout, když jim to tentokrát nevyšlo :confounded: .....
no petulko uz se tesim,ze kolem leta doplatime pc splatky,tak budeme mit doma,alespon 600kc mesicne vic,musime doufat,ze prodame pracku,co mame na starem byte a auto dobre (ikdyz neco pujde na koupi auta po dedovi),protoze jsem se ted uplne vyzdimala z penez jako rezervy a to byl manza jen tejden a pul nemocnej :confounded:
A navíc bych možná měla i brigádu u nás v práci ale to teď nechci , možná v létě třeba 4 dny v měsíci no uvidíme :unamused:
7. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek