Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
7. pro 2009
jj to si právě taky říkám.... málem jsme jeli už v noci na pohotovost... to častý tvrdnutí v kombinaci s výtokem mě dost teda znervoznilo... kdoví ale, jestli to taky nebylo už z tý nervozity...

tak pá já panikářka...
blahovka.cz
7. pro 2009
Dobre rano holky! 😃 😃 😃 😃

Hehenko cetla jsem co te potkalo a radsi jed k mudrovi,radsi 100x zbytecne,nez jednou neco promeskat 😉 drzim palecky,snad to nic nebude a je to jen tehu vytok 🙂 neboj kubicek je v poradku!

prostejko nazdar zenoooo,no to vis blizis se v tehu tydnech ke 30,to ted bude casty a pri kasli,nebo kychnuti a tak 😉
prosteja
7. pro 2009
ahooj PETUL x-)

ahooj BLAHU x-) no jo, ale stalo se mi to poprvé a mě ještě ani nikdy nepotkalo to tvrdnutí bříška co tu každej popisuje, tak jsem se spíš vyděsila, jak to nechtělo přejít...... ale jinak v poho... drámo z toho nedělám....

HEHE ty raději fakt upaluj, klidně to mohlo být z nervozity, ale takhle jsi nervóznější ještě víc a to Kubíkovi neprospívá...... tak šup 😉
angetha
7. pro 2009
Ahoj holky, nakukuju při snídani, manžel jel do banky a ke kadeřnici, pak se pro nás vrátí a jedem nakupovat..
jsem totálně nevyspalá, šli jsme spát v 11 a od jedné ráno se Vendulka budila buď po půlhodině, nebo po hodině, ve 4 ráno jsem krmila, vždy jsme u toho usnuli..Vendulka spí ještě teď..

Hehenko držím palečky, asi to opravdu bude jen cosi "našlehaného" ve spojení třeba s tím chladem venku 😉
prosteja
7. pro 2009
ahooj ANGE x-) no jo, zlobivka malá, teď dospává 😃 😃
angetha
7. pro 2009
Jééé Blahu ty máš krásný nový albičko x-) 🙂 🙂
blahovka.cz
7. pro 2009
ahojky petulko,no to je dobre,ze uz mas PC jinde a muzes s nama psat 😃

prostejko,ja te chapu,cloveka vyjuka v tehu vsechno co je novy a neocekavany

ahojky ange,holka,tak to jsi si ale dala,co,nas asi ted taky bude cekat rustovy sprut,uz posledni,pak uz jen zoubky 😃 😃

holky tak jsem pridala novy albicko juknete,nasla jsem to jako skvelej napad od nikulky83,tu fotos s napisem to je svanda,necham mimine udelat na hrnecek jako darek k vanocum 😃
blahovka.cz
7. pro 2009
no koukam,ze ange to vypartala driv,nez jsem o tom napsala,si hlida novinky v albech 😃 😃
prosteja
7. pro 2009
BLAHu kráááásný fotečky x-) x-) x-)
blahovka.cz
7. pro 2009
no holky je to baječcnej napad,hlavne na ty hrnecky 😃
prosteja
7. pro 2009
BLAHu tak to bude mít babička určitě radost 😉 x-) dobrej nápad......

jinak holky nám v sobotu vybuchla varná deska... 😞 vařila jsem na ní oběd a najednou buch, vyhodila pojistky.... už se nám to stalo jednou, když byla nová, prý tam měla odhalený drátek, tak raději vyhodila pojistky a nenechala se nahodit, než by někomu něco udělala.... tak jsem zvědavá, co to bude teď..... |-|
prosteja
7. pro 2009
teď mi došel mejlík z rodiny a čtu, že prcek vypije normálně až litr plodové vody za den :-o :-o :-o no bodejť jí tam pak nemá mít málo, když si to všechno vypije 😃
blahovka.cz
7. pro 2009
jo a musim vam pochvalit broucka naseho,uz papame krasne na lzicku,otevira pusinku na kazdou lzicku,ty deti se opravdu uci rychle 😉
blahovka.cz
7. pro 2009
prostejko to teda jo on si ji vsechnu vypije a zvlast,kdyz maji maminku vysetrovat 😃
no napad krasnej,ale opravdu priznavam,ne muj 😃
prosteja
7. pro 2009
tý jo BLAHU, tak to je malej šikovnej 😉 já chci taky takový hodný a šikovný miminko 😃

jo a naplno mě postihla těhotenská demence, ale se vším všudy..... včera jsem chtěla začít píct, jenže nejdřív jsem zjstila, že nemám kakao, tak jsem to odložila, odpolko jsme zajeli do obchodu a já celá natěšená, že udělám sádlový koláčky...... cukr byl, mouka byla, to kakao už konečně taky... ale co myslíte, nedošlo mi náhodou sádlo 😃 😃 😃 tak jsem s tím šlehla a šla si lehnout na gauč 😃
prosteja
7. pro 2009
BLAHU přesně tak, prďolka zlobivej 😃 😃 😃 manžel mu včera domlouval přes bříško, že když si tu vodu pije, tak si ji tam musí taky dočůrat 😃 😃 😃 no já měla dost..... jsem teda na ten příští týden zvědavá, co nám doktoři řeknou 😉
p.e.t.u.l.k.a
7. pro 2009
BLAHU NÁDHERNÉ FOTEČKY x-) x-) x-)

Ange to mě moc mrzí :-| Ale nákupem si náladu určitě zlepšíš 😉
blahovka.cz
7. pro 2009
no prostejko on nebude takhle sikovnej,jen ten nas broucek,ale i ostatni,prave,ze jedna maminka mi taky rikala,ze jeji malej se naucil na lzicku za 4 dny 😃 no a domluvil mu tatka 😃 peceni,no tak takhle to chce pect vzdycky,ne?

petulko dekujeme 😃
prosteja
7. pro 2009
BLAHU no nevím, všechny dětičky takhle šikovný nejsou 😉 ..... nevím, jestli mu domluvil, to se dozvíme příští čtvrtek 😃 😃 😃
blahovka.cz
7. pro 2009
ach jo ja mam zase dneska odpoledne litacku,musim k mudre malyho pro vyslednky moce,,do banky snad uz tam jsou penizky,ke svoji mudre nechat si napsat projimadlo do prahy,chci za fin.poradkyni (jelikoz jsme pocitali penize a proste nevychazime s tim rodicakem,tak chci po dobu matersky zastavit to co se platit nemusi,penzijni,pojistka,setreni malymu a tak)pak do dm dat delat darecky a nakoupit a pak do intersparu nakoupit :-| se zastavim az doma 😃
blahovka.cz
7. pro 2009
prostejko jsou sikovny,nemyslim,ze by nas malej byl genius =-) 😃 😃 😃 😃 😃 tak treba muj bracha byl taky v necem rychlejsi nez ja,v necem jsem zase byla rychlejsi ja 😉
prosteja
7. pro 2009
BLAHU tak netvrdím, že váš malej je přímo genius, ale přijde mi jako šikovný miminko 😉 něco mu zase může delší dobu trvat, ale na tu lžičku se naučil dost brzo 😉 .... a to lítání nezávidím |-|
p.e.t.u.l.k.a
7. pro 2009
Blahu já jsem taky zvědavá jak to budem finančně zvládat 😞 No M mě pořád uklidňuje , ale mám trochu obavy ale zase si říkám, že jsou lidi na tom o moc hůř, prostě už nebudu kupovat věci bez rozmyšlení :-|
blahovka.cz
7. pro 2009
no rpostejko musim to dneks obehat bdem krmit flaskou ve sparu,akorat to prebalovani zase bude sila 🙂

petulko to me ten muj taky uklidnuje,ale budeme mit cca 7000 na malyho padnou 2000,pak to je na jidlo,mobil,autobus,benzin + necekane vydaje jako jsou leky pro me,nebo ted jednu na vysetreni do prahy,do toho vanoce :-| sileny
p.e.t.u.l.k.a
7. pro 2009
Blahu my taky budeme žít z rodičáku :-|
blahovka.cz
7. pro 2009
jsem rekla manzovi,ze to takhle nejde,ze nevim kdy a jestli budu shanet tatkovi ksefty,tak se musi zeptat on,jestli neda mu jeho tatka trosku vic penez,ted byl manza nemocnej tejden a pul a projevilo se to na vyplate,navic on ma paqr penez na cisto a zbytek bokem,takze se to pak projevi na dobvoleny a nemocensky :-|
p.e.t.u.l.k.a
7. pro 2009
Blahhu my kdyby jsem si nebrali půjčy tak je to OK, ale za 2 roky už to bude OK tak to nějak vydržíme :-|
prosteja
7. pro 2009
holky těma penězma mi něco připomínáte :-N ..... taky budeme žít jenom z rodičáku, takže teď se ještě modlit, aby ho naši chytří páni poslanci příští rok nechtěli zkrouhnout, když jim to tentokrát nevyšlo :-S .....
blahovka.cz
7. pro 2009
no petulko uz se tesim,ze kolem leta doplatime pc splatky,tak budeme mit doma,alespon 600kc mesicne vic,musime doufat,ze prodame pracku,co mame na starem byte a auto dobre (ikdyz neco pujde na koupi auta po dedovi),protoze jsem se ted uplne vyzdimala z penez jako rezervy a to byl manza jen tejden a pul nemocnej :-S
p.e.t.u.l.k.a
7. pro 2009
A navíc bych možná měla i brigádu u nás v práci ale to teď nechci , možná v létě třeba 4 dny v měsíci no uvidíme :-|