• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
prosterjko to by se zblaznili ne,vzdyt uz takhle je to malo,jako je mi ujasny,ze to zavisi na tom kolik bere manzel,jako je to husty
7. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL jsme na tom podobně :wink: s těma půjčkama, kdybychom neměli půjčky co jsme si brali na bydlení, tak je to ok.... horší teda je, že nám ty půjčky se potáhnou přes celej můj rodičák..... ale tak musíme vydržet :wink:
7. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta nemocenská je hnus jalovej, M marodil skoro 3 měsíce tak se to dalo ale teď po novém roku to bude 60% celou nemocenskou :frowning2:
7. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej já mám známe kteří měli 2000 Kč na měsíc a 2 děti (školka, škola) no nechápu :confused:
7. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no BLAHU znáš to, u nich je možný všechno.... mě taky neuvěřitelně vytáčí, jak pozastavili jednání o zachování výše mateřské, která se tak sníží o 23% každé (cca), ale to, že dají důchodcům jednorázově každýmu 2400,- to mají odhlasový hned :confounded:
7. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako peti nejlepsi na tom jen,ze tchan chtel manzovi snizit prachy co ma nacisto,ale nemocenskou uz mu takhle nedoplati,jako ja vim,ze to neni moc,ale co bysme ted za to dali,i treba za ty 300kc o ktery by slo

pujcky mame jen na byt a platime 600kc ten pocitac,nic jinyho,teda + inkaso,doufam,ze nam,neprijdou nejaky nedoplatky
nejdou me pridavat prispevkyyyyy :rolling_eyes:

ahoj holkyyy :grinning:
PETUL :astonished: :astonished: :astonished: a jak to dělali proboha? :astonished: si říkám, že nějak to zvládat musíme, jsou na tom lidi fakt hůř :wink:

a z trošku jiného, veselejšího soudku holky..... stříhám metr v práci, s dneškem je to 13 pracovních dnů a jsem domaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
7. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej ta mateřská mě taky naštvala :rolling_eyes: blbci jedni :angry:
7. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej vy budete zit jen z rodicaku???? tvuj manzel nevydelava??? :astonished:
7. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako prostejko tohle me primo sere!!!!!!rodinam berou,duchodcum pridavaji :unamused: at jdou nekam

ahojky svoji a baru!
7. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej tak to máš super :dizzy_face: :wink:
7. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj SVOJI :dizzy_face: ale jdou :grinning: :grinning: :grinning:

PETUL no já už se rozčilovat přestala, to stejnak nemá smysl :sweat_smile: ...... hold to budeme muset zmáknout i s menším příjmem :wink:

nejlepší je, že jak mi půjdou prachy dolů, tak se nám nevýší paradoxně výdaje.... o něco větší hypo, vyšší pojištění a teď nám přišlo, že nám o něco zvýší platby za byt, protože se zvedne DPH a do toho máme nějaký vyšší pojištění za dům, takže se o to zvednou měsíční zálohy na byt..... no a já půjdu s platem o tisíce dolů :grinning: :grinning: se tomu už jen směju :grinning:
7. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu si hrát z Vítkem tak zatím papa
7. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji z rodicaku myslime,ze hlavni poplatky zblajzne manzeluv plat :grinning:

petu a jak to proboha delali,to taky nechapu???

prostejko adoufam,ze mas doma net,abys byla s nama ve spojeni :grinning:
7. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL díky :grinning: už se docela domů těším, ale vím, že v lednu začnu blbnout a bude se mi po práci stýskat :wink: papa :dizzy_face:

SVOJI no jasně, že vydělává, ale jako jeho výplata jde na veškeré poplatky :grinning: na takové ty měsíční úhrady jako hypotéku, pojištění, inkaso a tak :wink: takže jako na jídlo a benzín a potřeby pro prcka bude zbývat jen můj rodičák, jsem pochopila, že holky to mají taky tak :wink:
7. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa petulko :slight_smile:

to taky mate slusny prostejko,jako ja bych vysla,kdyby mi to zustalo jako ted,tak tu tisicovku navrch (materksa 8600,rodicak 7600)je to sileny,vcera jsme to tu s manzou resili
7. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU nerozčiluj se :grinning: ...... nemá to cenu :sweat_smile:

a net doma mám, nebojte.... :wink: zatím, dokud jsou na něj prachy :grinning: :grinning: :grinning: aby mě pak neodstřihli člověče :grinning:

já musím myslet na tu HEHENKU :pensive:
7. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko to je telepatie,ted jsem si rikal,co asi dela,jak to dopadlo :unamused: sna d je vse ok,ale tak asi je hustej provoz v praze
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no BLAHU každá stovka hold dobrá :sweat_smile: .... já jsem zatím v pohodě, ale říkala jsem už manžovi, že musíme nejpozději v lednu dokoupit vše potřebné pro mimi, raději i kosmetiku a tak, protože to mi přijde poslední pořádná výplata v lednu.... a pak kdoví jak to bude s výplatou mateřské že.... nějak si nedělám iluze, že by došla v termínu :grinning:
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no doufám, že by mi napsala SMS kdyžtak :confounded: ale já myslím, že to bude ok...... prostě jen nějakej větší těhu výtok :wink:
7. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...takze cela manzelova vyplata jde pryc, nezbyde z ni nic?? :astonished: :astonished: a zijete jen z materske.....tu ma kazdy jinak, ze? kolik holky potrebujete na domacnost na mesic?
7. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no bohužel celá manžova výplata jde na poplatky :frowning2: plus minus..... jako něco z toho zbude, ale to nějak nepočítám a kdyžtak se to přišetří na účtě :wink: ....... mateřskou má každý jinak a rodičák už máme všechny stejně :wink: teda když vezmu, že půjdeme všechny na ty 3 roky :wink: ...... a výdaje na domácnost? tím myslíš jako jídlo, benzín, oblečení a tak?....... kolem těch 8 tisíc mi to určo schramstne :pensive:
7. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ja ted treba mam 7600(uz rodicak)

nas spolecny prijem je 21.600,-
uver 7000 ,-
inkaso 4300 ,-
pojistka manzel 540 ,-
pojistka ja 500 ,-
malej pojistka 300 ,-
manza obedy 300
mobil 500,- (bohuzel ma pausal,kterej nemuze zrusit)
ja 200,- kredit
ja 200,- autobus
malej 2000,- ( v tomje beba,pleny na mesic,vlhceny ubrousky (4x 80kusu - to mi trosku vydrzi i do pristiho mesice)
leky tak 3000 ,- (sab)
----------------------------
no a zbyde 5460 na jidlo,benzin a to nemas necekane vydaje,jako jsou moje leky,koupit nejake obleceni a tak to ostatni
7. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no tak to je fakt hustý :frowning2: já teda musím říct, že těch 7600,- rodičáku už mi zbude na jídlo, benzín, nečekané výdaje, nějaký jízdný, když pojedu busem a tak..... :wink:
7. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha....tak to musi byt opravdu hodne vysoke poplatky tam u vas v praze... :astonished: :unamused: :rolling_eyes:

jako nam odchazi taky mesicne dost z manzelovyho platu, ale teda ne celej :unamused: :unamused: to si neumim predstavit co vsechno bychom jeste museli platit....

jinak ja si trebas neumim predstavit ty rodiny, kdy se zije opravdu jen z materske....jakoze manzel nevydelava...to je teprve sadomaso :astonished:

jo, presne tyhle vydaje jsem myslela....jidlo+benzin+nejaka ta drogerie treba
taaak svoji jsem ti to vypsala,tak to chodi u nas,potrebovala bych tak o dva tisice vic,aby to slo lip a mohla jsem neco usetrit jo a zapomela jsem setreni na penzifond 200kc,takze zbude 5260,-
no svoji je to hruza,navic zakonby si upravili tak,aby na prispevek dosahnul malo kdo,ale tak to by nam asi rekla ver,jestli treba dostane/la prispevek na bydleni,na dite a tak
7. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu to posledni, tech 3000 je co?? ale teda husty jako :astonished: :astonished: :astonished: klobouk dolu....
Dobré ranko holky, tak jsme si zase pospinkali:slight_smile:)
Jéé a vy jste toho nabrebentily:slight_smile:

hehenko, jsi OK, raději si alespoň k Dr. zavolej, ale věřím, že to bude OK, chudinko:frowning2:
Blahu hned jdu omrknout nové alíčko!!!

Svoji a jak je tobě???
Prostějko díky za pochvalu foteček, jsou to zatím ještě jen neupravené, ve středu budou ty hotové, to se těším..tady na některých vypadám jak když mi ulítly včely:slight_smile:))

Holky mě se internet zobrazuje na celou obrazovku a ta lišta s výběrama zalézá, něco jsem tu zmáčkla, Hehe nevíš co?Víš, jako že panel nástrojů nahoře i dole zajede a mám jen velký screen, vyjede jen když dám myš až nahoru..už se mi to jednou stalo, ale te´d na to nemůžu přijít co s tím:slight_smile:))díky
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek